Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.03.2017., 13:47   #1
Posao iz snova!

Nisan moga a da ne objavim ovaj oglas
http://m.posao.hr/oglasi/dostavljac-...ter-m-z/474903
Dakle oni traze radnika vozaca koji ce bit skladistar i monter namjestaja ako sam dobro shvatio.
Posao bi bio rad u skladistu, priprema robe za dostavu, utovar istovar te montaza namjestaja, rukovanje alatima za montazu i briga o istim, briga za kvalitetu obavljene montaze - u salonu i na terenu, briga o dostavnom vozilu. Nadam se da je ovo samo pogresno srocen oglas inace ce im trebat Schwarzenegger za ovaj posao. Zalosno je sto sve ljudi trpe u lijepoj nasoj, samo me zanima ako je oglas istinit kako nekog nije sram ovakav oglas objavit

Zadnje uređivanje brks22 : 14.03.2017. at 13:59.
brks22 is offline  
Old 14.03.2017., 13:59   #2
Da, sve to rade...tako je i u lesnini i emmezzeti...
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Old 14.03.2017., 14:09   #3
Opis poslova je standardan za takvo radno mjesto. Meni "najbolji" dio oglasa je da moras napisati i motivacijsko pismo.
__________________
Tell me what you cherish most. Give me the pleasure of taking it away
SeraphimGoddess is offline  
Old 14.03.2017., 14:17   #4
Da da haha moras im se dokazat da zelis taj posao. Ja sam im poslao mail naveo sam da mi je to kao vozacu malo dodatnih djelatnosti, u slobodno vrijeme bih zelio bit i cistacica te oprat cijeli centar il na kasi i sl.
brks22 is offline  
Old 14.03.2017., 17:38   #5
Nevidim ništa čudno u tom oglasu, a i treba uzet u obzir da prodaja namještaja baš i nije išla zadnjih godina, sada opet počinje sve polako rasti.

Dobro taj oglas je za Zadar, ali recimo manje regije u Slavoniji primjerice, gdje se manje kupuje namještaj, onda se baš desi da netko nešto kupi, moraš mu dovest i montirat, i to je posao za cijeli dan odnosno 8 sati...
Her-Bak is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:43.