Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.10.2012., 23:07   #501
Što se tiče stranih vojnih akademija, koliko me sjećanje služi MORH je za njih raspisivao natječaje, ali stvarno ne znam kakva je sada situacija ...
A to ti i nije neko sretno rješenje, jer kada to završiš MORH zna skužiti da nemaš fakultet jer se neke od tih diploma ne mogu nostrificirati u RH ...
Grga-os is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2012., 12:57   #502
a kolike su sanse da me uopce prime na vojni rok i kasnije u vojsku kao obicnog vojnika
hunter 6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2012., 19:19   #503
ko zna kad budu opet pozivi za dragovoljno služenje vojnog roka?
perokos is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2012., 22:02   #504
Kako stvari stoje tek negdje za lipanj 2013. Nakon matura.
Grga-os is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2013., 16:16   #505
da li itko zna ( i molim vas sve mi objasnite ) kada, kako i gdje se mogu prijaviti za profesionalnu vojsku ? molim vas odgovorite stvarno je hitno .. ! hvala !
vrazic144 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2014., 20:22   #506
Quote:
slow_cheetah kaže: Pogledaj post
ja ne vidim razlog zasto nebi isao u vojsku. ja sam cura i da mogu(a mogu,al tu su neki dr faktori ukljuceni)prva bi otisla u tu vojsku!


a koji to faktori???????????
samoja101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2014., 23:03   #507
hhh

18 mi je godina i upravo zavrsavam 4 razz srednje skole,i zelio bih pristupiti u OS ali me zanima ta pocetna placa,i imaju li "prednost" oni koji upisu faks? da li se nakon nekog vreme dobiva veci cin stim da imas zavrsen fakultet?
SnowGamer is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2014., 20:31   #508
Imaš dosta toga i na ovoj temi, ali "najživlja" tema po tom pitanju je Dragovoljni vojni rok ... možeš nazvati morh ili odi do ureda za obranu koji ti je najbliži ...
Grga-os is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2017., 14:20   #509
Kako se zaposliti u Hrvatskoj ratnoj mornarici?

Moze li me netko uputiti koji je najizgledniji nacin da dodjem do posla u HRM-u? Nisam jos sluzio rocnu vojsku i ovih dana se planiram ici prijaviti za dragovoljno. Inace me najvise brine sto nisam isao u neku srednju pomorsku skolu ili nesto vezano uz taj sektor poslova. Motivacija za mornaricu mi je faks koji sam upisao prije par godina u Splitu, ali onda nisam uspio dobiti stipendiju pa nisam ni poceo studirati pa bi htio naci posao u vojsci koji bi me stacionirao u Splitu. O upisivanju tog faksa u nekom drugom gradu ne razmisljam jer da sam mogao upisati u Zagrebu ne bi isao u Split.
F Dragunov is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:21.