Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.06.2008., 16:23   #21
Dućan im je preko puta onog Kebaba u Tkalči. Unutra u prolazu. Cijene haljina su između 2 i 4 tisuće kuna.
__________________
SuperWeshMashina
"...read my mind and waste my time..."
Mish mali. is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2008., 17:54   #22
Quote:
eymi kaže: Pogledaj post
To je takvo smeće od robe da je to nešto strašno.
Radila sam u jednom dućanu gdje su imali i Hippie Garden. To je sve tako bilo loše sašiveno, končići visili, materijali sami poliester, baš isfušareno, katastrofa.
To je kod nas isfur, kao to je neka naša modna marka, naši hr. dizajneri koji su toliko sami sebe precijenili da je za ispovraćat se.
Jedan od glavnih načina kako kupce pridobit da kupe tu neku štracu naših dizajnera (čast iznimkama!!!) je da prilikom posluživanja mušterija ispričaš cijelu priču o tom dizajneru i pritom napomeneš koje sve od naših tzv. zvjezda nosi njihove komade robe.
Potpisujem- haljine im još simpa izgledaju- ali je svila za njih nepoznanica
Najlon na najlonu
Best Bride is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2008., 01:32   #23
Quote:
Mish mali. kaže: Pogledaj post
Dućan im je preko puta onog Kebaba u Tkalči. Unutra u prolazu. Cijene haljina su između 2 i 4 tisuće kuna.
ja sam lani na snizenju vidjela i za ispod 1000kn
vekmar is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2008., 23:43   #24
prestrašno, koriste jeftine matrijale... sve su to krpe... jedina haljina kaj mi je donekle lijepa košta 5000 kn što i nije neki problem da vrijedi no osim što je loš matrijal napravili su je u dvije boje te svaki broj imaju po tri komada... offtopic: uglavnom sam dosta izbirljiva kod hrvatskih dizajnera... a moram reći da je skoko viđen kako kupuje matrijal za 45 kn po metru... a cijene mu ne sežu daleko od hippie gardena...
monique_7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2008., 00:36   #25
Quote:
Fadolf's wife kaže: Pogledaj post
što mislite?

tko zna gdje se točno nalazi u zagrebu? i koliko otprilike koštaju haljine tamo???
Imam jednu haljinu Hippy Garden - više je tunika - haljina. Fenomenalna je, svi koji su je vidjeli stvarno otkače . Spešl je, sva je luda. Bazirana je na tri (četiri) naizgled nespojive boje tamnoplavoj, tamnosmeđoj i krem i crnoj s velikim pojasom, no bez pojasa meni je osobno puno bolja. Opaljena je skroz i kvalitetna. Imala sam dvije prilike u dva različita grada za nositi ih i ne vidim apsolutno nikakve posljedice, a nošena je SAAAAAAATIMA.

Ostale haljine koje sam gledala su meni uglavnom krojevi koji se mogu naći sada u apsolutno svim pa i najbanalnijim trgovinicama sa tzv. ciganski đir oblekom. Činjenica je i to da većinu toga što sam vidjela ne bih stavila na sebe, jer mi odaje dojam (većina, ne sve) na brzinu skrojenih haljinetina s klasičnim ženskastim cajka fintama.

Cijene su ima različite, zavisi kako ubodeš. Od 1.300 (1500) preko 2.600 do 5.000 kn.
Vera Pavladoljska is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2008., 19:02   #26
Quote:
monique_7 kaže: Pogledaj post
a moram reći da je skoko viđen kako kupuje matrijal za 45 kn po metru... a cijene mu ne sežu daleko od hippie gardena...
a kaj si mislila?da će dati 800kn za metar.
skoko mi ima prekrasne haljine,ali sve je to prenapuhano.cijene su svim našim dizajnerima abnormalne.ok.jasno mi je da on daje svoje ideje i svoj mozak,i da stvara.ali 5 soma kuna je fakat previše.pa od renomiranih dizajnera (stranjskih)možeš naći jeftinije modele.haljina nije slika koja će trajati stoljećima.
__________________
01.02
07.09
pivka is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2008., 23:01   #27
evo, sestra mi je sad maturantica i već gleda haljine za maturalni ples.
kaže da joj je cijela kolekcija hippy glam od hippy gardena super i vjerojatno će se odlučiti za jednu njihovu.
pa me zanima koje su cijene haljina i kad i u kojim trgovinama su ta njihova sniženja?
lilitić is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2008., 11:00   #28
Quote:
lilitić kaže: Pogledaj post
evo, sestra mi je sad maturantica i već gleda haljine za maturalni ples.
kaže da joj je cijela kolekcija hippy glam od hippy gardena super i vjerojatno će se odlučiti za jednu njihovu.
pa me zanima koje su cijene haljina i kad i u kojim trgovinama su ta njihova sniženja?
Sad ti traju sniženja u Hippy gardenu i to 30%. Ja sam prošli tjedan kupila haljinu koja košta 3.400 kn, a na sniženju je oko 2.400 kn.
Njihovi dućani su ti u Tkalči i u Preradovićevoj.
majab2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2008., 11:16   #29
hvala ti puno.
iako, maturalni ples će joj bit ili u 1. ili u 3. mjesec. hoće li ikakva sniženja bit poslije ovoga?
lilitić is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2008., 14:53   #30
Talking dali si potrošačkog tipa ili ne jedno je jasno zvučiš kao krčma fashionarica

Quote:
ivana0906 kaže: Pogledaj post
Potpisujem!
Radila sam za njih, nekvalitetni!
Dobro plaćaju svoje reklame...
mislim da ovome ne mogu dosta toga dodati već da i ti honey zvučiš poput odbačene frustre nešto nalik lošoj karma girl"Krčma Fashionarica".
honeydoitforme is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 09.08.2008., 17:28   #31
loša si kritika ....i još lošija person...jer si i nebitna

Quote:
fashionknowitall kaže: Pogledaj post
ljudi to nis ne valja a ne moze se rec ni da je lijepo zato sto nije njihovo. zadnju su koilekciju iskopirali od eliea saaba.prestrasno je to sto rade nasi "dizajneri",to mi je isto ko kad u najjadnijem (i najjeftinijem) ducanu u ilici vidim guccijeve modele...
ZAISTA SAM UMORAN od dosadnih komentara isfrustrrrriranih loozzzerica,kakva usporedba kad najverojtnije izgledaš kao neka loša kopija loše kopije, a okarakterizirat nečiji rad onako bezveze govori samo u prilog tome da Hrv,dizajneri idu velikim koracima koji nisu za tržište kojemu je dostupno njihovo stvaralštvvo.hajde malo prokomentiraj Valentina ili DK ili bilo kojeg dr.stranog dizajnera/icu nemaš petlje jer si ipak samo loozzeerrrica...koju nitko neeeće pa ni na forumu.
Zdravo.....i ostani inkognito malo....i obilazi nebitne trgovinice u kojima pronalaziš nešto što bi mogla obuć jer niš dr.neide (normalno bi ti al nemože se)-a svoje površne komentare ostavi nekom tko bi mogao reći nešto pametno...ovo je ipak forum ....sa nekim pravilima igre....ili ti igra sa nepisanim kodeksom ponašanja.....pa ti shvati ako je doletjelo do tebe...
honeydoitforme is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 09.08.2008., 17:40   #32
imam jednu tuniku savršenu crnu i sretna sam
__________________
ginger, extravagant
nola is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2008., 16:19   #33
Quote:
monique_7 kaže: Pogledaj post
prestrašno, koriste jeftine matrijale... sve su to krpe... jedina haljina kaj mi je donekle lijepa košta 5000 kn što i nije neki problem da vrijedi no osim što je loš matrijal napravili su je u dvije boje te svaki broj imaju po tri komada... offtopic: uglavnom sam dosta izbirljiva kod hrvatskih dizajnera... a moram reći da je skoko viđen kako kupuje matrijal za 45 kn po metru... a cijene mu ne sežu daleko od hippie gardena...
To su ti nasi dizajneri- znaju nabiti cijenu, ali ne zele potrositi vise od 50kn po metru materijala
Best Bride is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2008., 17:47   #34
Quote:
Fadolf's wife kaže: Pogledaj post
što mislite?

tko zna gdje se točno nalazi u zagrebu? i koliko otprilike koštaju haljine tamo???
Ja sam za njih cula da nece vise raditi bas zato sto su im materijali preskupi i onda i haljina preskupa a to se ne prodaje! Inace, od njih mi je jedna haljinna bila savrsena koju sam htijela kupit a kostala je 3500kn
Vesper Lynd is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2008., 12:11   #35
iskustva s ovom haljinom

Super mi je ova haljina,pa me zanima jel ju netko vidio uživo,i koliko bi to koštalo kod njih?
Znam da je model stariji sad već ali svejedno.

Zadnje uređivanje kajjaznam2001 : 11.12.2008. at 12:38.
kajjaznam2001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2009., 19:16   #36
jel zna netko možda kako se kreću cijene njihovog remenja?
__________________
SuperWeshMashina
"...read my mind and waste my time..."
Mish mali. is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2009., 19:38   #37
800 pa do negdje 1200kn
Hana020 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2009., 19:47   #38
Quote:
Hana020 kaže: Pogledaj post
800 pa do negdje 1200kn
hm..ne znam baš, haljine su im toliko...

Koliko mene pamćenje služi, bilo je od 300 do 600, +20% popusta za keš...samo me zanima da li netko točno zna cijenu?
__________________
SuperWeshMashina
"...read my mind and waste my time..."
Mish mali. is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2009., 08:10   #39
a bila sam nedavno u zadru, takve su cijene tamo.. u zg-u još davno davno kad sam gledala bili u 400kn.. pa sad ne znam jel imaju različite cijene u zadru i tu.
Hana020 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2009., 17:19   #40
nemaju...
zvala ja sad, 800 kuna, ilitiga 680 za keš.
__________________
SuperWeshMashina
"...read my mind and waste my time..."
Mish mali. is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:36.