Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.08.2010., 19:46   #21
Quote:
navy12 kaže: Pogledaj post
7000 bruto prosječna
nije loše
bniedem is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2010., 19:51   #22
Quote:
bniedem kaže: Pogledaj post
nije loše
a brate mili i nije nešto naročito za gledat narkomane u krizi, ubojice i sl..........
Skripta is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2010., 20:12   #23
ja taj posao ne bi radio za nikakve pare
marko86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2010., 20:24   #24
Quote:
Skripta kaže: Pogledaj post
a brate mili i nije nešto naročito za gledat narkomane u krizi, ubojice i sl..........
Svjestan sam ja toga, ali treba uzeti u obzir:
- teško da se danas može birati posao
- plaća nije loša i sigurna je (ha valja nebu država u bankrot, ali nikad ne reci nikad)


Primjetio sam da je velika navala za čuvara u glini, tako da ima ljudi koji bi radili jer se jako teško naći posao za srednjoškolca.
bniedem is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2010., 21:17   #25
Preko VEZE jedino upadas. Placa ti i nije bas 7000 (zarucnik mi ondje radi par godina), ako uracunas putne troskove i prekovremene...onda da...Radno vrijeme ti je strava i uzas...1/3 smjena,popodne...kako im se sprdne... Ako nemas konjske zivce, ne preporucam.
TheChloee is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2010., 09:49   #26
Quote:
TheChloee kaže: Pogledaj post
Preko VEZE jedino upadas. Placa ti i nije bas 7000 (zarucnik mi ondje radi par godina), ako uracunas putne troskove i prekovremene...onda da...Radno vrijeme ti je strava i uzas...1/3 smjena,popodne...kako im se sprdne... Ako nemas konjske zivce, ne preporucam.
u jbt...pa nije badava beneficirani radni staž za tu kategoriju posla...
nego po koeficijentima pravosudni policajac,mlađi,ima 0,87, shodno tomu
0,87 puta osnovica,koja je cca 5100 kn= cca mjesečna plaća 4500...e sad koliki su dodaci na to ne znam a isto tako koliko možeš imat mjesečnih putnih troškova...ta neće valjda isplaćivat putne troškove za one koji su na mjestu boravka u npr.Samoboru...
bernard7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2010., 10:55   #27
Dodatak je 30%. Na nocne, smjenski rad, praznike i sve ostalo sto nije redovni rad u prvoj smjeni (pon-pet) placa se dodatak. Ja sa 12 god. staza imam u posjeku 9000 kn. bruto. Na to ide regres, bozicnica (ove godine ne jer je takav dogovor sa vladom) i dodatak za dar djeci (400 kn) Tako da na ruke dobivam oko 7000 kn. neto, ako se zalomi koji prekovremeni ili praznik zna narasti i do 8000 kn. koeficjent mi je 1. tocno je da pocinjes sa 0.85 (mladji pravosudni policajac) i svakih 5 god polazes za vece zvanje do 1.00 (stariji pravosudni policajac). Na to ide i 0.5 posto za svaku godinu radnog staza. Putni troskovi se placaju u prosjeku u visini mjesecne karte gradskog prometa (250 kn. u mom slucaju) ako zivite u drugom gradu onda se dobiva i naknada međugradskog prijevoza, a ako od stanice međuggradskog prijevoza u gradu stanovanje do vase kuce ima preko 1000 m dobivate i putne troskove za taj put.
Staz je u benificiranom trajanju od 12 mj. rada - 16 mj. mirovinskog.

Ako imate jos pitanja mozete pogledati http://tiny.cc/3tsia
bkugla is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2010., 21:23   #28
Quote:
bkugla kaže: Pogledaj post
Dodatak je 30%. Na nocne, smjenski rad, praznike i sve ostalo sto nije redovni rad u prvoj smjeni (pon-pet) placa se dodatak. Ja sa 12 god. staza imam u posjeku 9000 kn. bruto. Na to ide regres, bozicnica (ove godine ne jer je takav dogovor sa vladom) i dodatak za dar djeci (400 kn) Tako da na ruke dobivam oko 7000 kn. neto, ako se zalomi koji prekovremeni ili praznik zna narasti i do 8000 kn. koeficjent mi je 1. tocno je da pocinjes sa 0.85 (mladji pravosudni policajac) i svakih 5 god polazes za vece zvanje do 1.00 (stariji pravosudni policajac). Na to ide i 0.5 posto za svaku godinu radnog staza. Putni troskovi se placaju u prosjeku u visini mjesecne karte gradskog prometa (250 kn. u mom slucaju) ako zivite u drugom gradu onda se dobiva i naknada međugradskog prijevoza, a ako od stanice međuggradskog prijevoza u gradu stanovanje do vase kuce ima preko 1000 m dobivate i putne troskove za taj put.
Staz je u benificiranom trajanju od 12 mj. rada - 16 mj. mirovinskog.

Ako imate jos pitanja mozete pogledati http://tiny.cc/3tsia
to su dobri uvjeti. iako to ni nije cudno obzirom da je taj posao od drzavnog interesa.
sigurno da je to super prilika za mnoge, posto je danas u hrvatskoj jako tesko naci iakakav posao
neobuzdan is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2010., 10:46   #29
Thumbs up

Quote:
bkugla kaže: Pogledaj post
Dodatak je 30%. Na nocne, smjenski rad, praznike i sve ostalo sto nije redovni rad u prvoj smjeni (pon-pet) placa se dodatak. Ja sa 12 god. staza imam u posjeku 9000 kn. bruto. Na to ide regres, bozicnica (ove godine ne jer je takav dogovor sa vladom) i dodatak za dar djeci (400 kn) Tako da na ruke dobivam oko 7000 kn. neto, ako se zalomi koji prekovremeni ili praznik zna narasti i do 8000 kn. koeficjent mi je 1. tocno je da pocinjes sa 0.85 (mladji pravosudni policajac) i svakih 5 god polazes za vece zvanje do 1.00 (stariji pravosudni policajac). Na to ide i 0.5 posto za svaku godinu radnog staza. Putni troskovi se placaju u prosjeku u visini mjesecne karte gradskog prometa (250 kn. u mom slucaju) ako zivite u drugom gradu onda se dobiva i naknada međugradskog prijevoza, a ako od stanice međuggradskog prijevoza u gradu stanovanje do vase kuce ima preko 1000 m dobivate i putne troskove za taj put.
Staz je u benificiranom trajanju od 12 mj. rada - 16 mj. mirovinskog.

Ako imate jos pitanja mozete pogledati http://tiny.cc/3tsia
daj mi recite molim Vas,kakve su mogucnosti tj.da li uopce postoje,da se iz pravosudne moze internim natjecajima prebacit u interventnu,specijalnu...jel pravosudna ima kakve pravosudne specijalce?
bernard7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2010., 00:42   #30
Ove priče s nekakvim ''vezama'' su najobičnije gluposti.
Zagrebačkiplavi is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2010., 15:24   #31
Quote:
Zagrebačkiplavi kaže: Pogledaj post
Ove priče s nekakvim ''vezama'' su najobičnije gluposti.
"Veza"- pojam koji rabe isfrustrirane osobe, koje se ne mogu zaposlit nigdje, pa kao izgovor uvijek rabe "nisam imao vezu". Ne možemo sa ovakvim razmišljanjem uć u Europsku Uniju.
neobuzdan is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2010., 23:24   #32
Quote:
neobuzdan kaže: Pogledaj post
"Veza"- pojam koji rabe isfrustrirane osobe, koje se ne mogu zaposlit nigdje, pa kao izgovor uvijek rabe "nisam imao vezu". Ne možemo sa ovakvim razmišljanjem uć u Europsku Uniju.
To što vi pričate da su “ VEZE“ najobičnije gluposti vam ne drži nimalo vodu. Ja sam svjedok da se prima u pravosudnu policiju prek veze. Prijavljivo sam se dva puta u pravosudnu policiju i naravno svaki put sam položijo ono što se od mene tražilo al nijednom nisam bio primljen. Na listi kandidata sam bio među prvih dvadesetpet od dvijestoosamdeset polaznika. Prvi put kad sam bio vidio sam kako pravosudni policaja prilazi momku kraj mene i govori mu ( javi se tom i tom i idi kući sve će biti riješeno), taj isti momak nako dvadeset minuta izlazi sa smiješkom na licu i odlazi kući a još nije ni počela provjera znanja pa mi reci da to nije bila veza. Drugi put se primalo pet pravosudnih policajaca za moju županiju , nas se sedam prijavilo a samo su trojica bila primjena , a druga dvojica su bila iz splita ta dvojica su imali veze čak u saboru i to su se sami pohvalili kad su počeli raditi. Opet sam se prijavio pa ćemo vidit da li ću imat ovaj put sreće , nažalost ja nemam vezu prepušten sam sam sebi.
prikamoj is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2010., 00:17   #33
Quote:
prikamoj kaže: Pogledaj post
To što vi pričate da su “ VEZE“ najobičnije gluposti vam ne drži nimalo vodu. Ja sam svjedok da se prima u pravosudnu policiju prek veze. Prijavljivo sam se dva puta u pravosudnu policiju i naravno svaki put sam položijo ono što se od mene tražilo al nijednom nisam bio primljen. Na listi kandidata sam bio među prvih dvadesetpet od dvijestoosamdeset polaznika. Prvi put kad sam bio vidio sam kako pravosudni policaja prilazi momku kraj mene i govori mu ( javi se tom i tom i idi kući sve će biti riješeno), taj isti momak nako dvadeset minuta izlazi sa smiješkom na licu i odlazi kući a još nije ni počela provjera znanja pa mi reci da to nije bila veza. Drugi put se primalo pet pravosudnih policajaca za moju županiju , nas se sedam prijavilo a samo su trojica bila primjena , a druga dvojica su bila iz splita ta dvojica su imali veze čak u saboru i to su se sami pohvalili kad su počeli raditi. Opet sam se prijavio pa ćemo vidit da li ću imat ovaj put sreće , nažalost ja nemam vezu prepušten sam sam sebi.
koja žalosna i istinita ništa drugo već tragedija...zato nam i steka na sve strane jer ekipa koja zbilja zeli ovakve poslove ne dobije ih radi nepotizma..i ne cudi da nam je dosta toga lose u drustvu
bernard7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2010., 01:47   #34
Quote:
prikamoj kaže: Pogledaj post
To što vi pričate da su “ VEZE“ najobičnije gluposti vam ne drži nimalo vodu. Ja sam svjedok da se prima u pravosudnu policiju prek veze. Prijavljivo sam se dva puta u pravosudnu policiju i naravno svaki put sam položijo ono što se od mene tražilo al nijednom nisam bio primljen. Na listi kandidata sam bio među prvih dvadesetpet od dvijestoosamdeset polaznika. Prvi put kad sam bio vidio sam kako pravosudni policaja prilazi momku kraj mene i govori mu ( javi se tom i tom i idi kući sve će biti riješeno), taj isti momak nako dvadeset minuta izlazi sa smiješkom na licu i odlazi kući a još nije ni počela provjera znanja pa mi reci da to nije bila veza. Drugi put se primalo pet pravosudnih policajaca za moju županiju , nas se sedam prijavilo a samo su trojica bila primjena , a druga dvojica su bila iz splita ta dvojica su imali veze čak u saboru i to su se sami pohvalili kad su počeli raditi. Opet sam se prijavio pa ćemo vidit da li ću imat ovaj put sreće , nažalost ja nemam vezu prepušten sam sam sebi.
Onda MORAŠ tužit državu Vrhovnom sudu za duševne boli koje si pretrpio. Još bolje, odi sutra u Strasbourg i podigni tužbu sudu za ljudska prava protiv RH, jer ako si stvarno bio među dvadesetpet od dvijestoosamdeset, onda moraš izgonit tu nepravdu. Ljudi moji, ne možemo mi ovako nikako u EU. Čovjeka su toliko oštetili, mislim ipak je bio među dvadesetpet od dvijestaosamdeset a nije primljen u službu !!! Sramota !!!
neobuzdan is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2010., 10:12   #35
Smile

zna li netko što se mora učiti za testiranje...
najviše me zanima zakon o izvršenju kazne zatvora... ogroman je... ne moraju se valjda znati svi članci...
pomozite... hvala
hrabri pero is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2010., 17:11   #36
meni poziv za restiranje stigao...ostali????
bernard7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2010., 15:44   #37
Quote:
bernard7 kaže: Pogledaj post
meni poziv za restiranje stigao...ostali????
još ništa, koji je datum testiranje?
prikamoj is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2010., 19:06   #38
Quote:
prikamoj kaže: Pogledaj post
još ništa, koji je datum testiranje?
sad u utorak )
ajaj malo vas prcam...nije još ništa stiglo....
nhf
bernard7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2010., 21:35   #39
e

objavljen je natječaj za glinu. i sad kao treba za nekakav ispit učiti, a mene zanima što to treba učiti i iz kojih knjiga . dali će oni objaviti literaturu iz koje se treba učiti ili...
mileni6666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2010., 21:40   #40
sta treba učiti
mileni6666 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:29.