Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.02.2014., 11:33   #881
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
da, da. znam. i to za svako pojedino mjesto za koje si se javio.
malo je to zeznuto al kao govore da ce za dubrovnik bit u splitu testiranje.
uteg1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2014., 05:51   #882
jel se mozda zna otprilike kad bi moglo bit testiranje???
uteg1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2014., 21:22   #883
koji su to likovi iz uprave za zatvorski sustav nazoves ih i pitas kad bi moglo bit testiranje govore kao neznamo a ko zna a ko oni neznaju
uteg1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2014., 20:16   #884
oni zovu kad šef kaže da krenu zvat. nažalost je to tako. nije do teta koje rade u kadrovima.

ima štogod novog?
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2014., 06:57   #885
[QUOTE=menni;49186091]oni zovu kad šef kaže da krenu zvat. nažalost je to tako. nije do teta koje rade u kadrovi
ima štogod novog?[/QUOTEma

ma je u pravu si. ko zna kad ce to testiranje bit neznam zasto im tako dugo treba kod im ne fali ljudi
uteg1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2014., 22:38   #886
Quote:
shempio kaže: Pogledaj post
u svim zatvorima u RH nedostaje pravosudnih policajaca, a primaju ih na kapaljku ...

psihički jako težak posao, razmisli da li ti to odgovara i da li se nalaziš u tome, popričaj sa par ljudi koji to rade ako ih znaš ...

znam jednog koji se skinuo, jer je počeo biti jako nervozan i agresivan doma prema svojima zbog posla, moraš biti prilično jak sa živcima ...

sad radi "normalan" posao u firmi i sve je OK
znači, ok je sad? hvala bogu!
antik is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2014., 12:27   #887
Quote:
antik kaže: Pogledaj post
znači, ok je sad? hvala bogu!
Sve je to istina sta si reko da je posao zahtjevan i treba bit u glavi jak. Al budimo realni 90/ njih se prijavi zato jer kao dobra placa siguran posao i ima vezu a kad dode tamo i vidi da nije tako e ona kaze nije to za mene a uzeo je mjesto nekom ko bi to radio sa gustom i zanima ga taj posao.
uteg1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2014., 10:21   #888
naravno, nije svatko za smetlara, grobara ili zatvorskog čuvara...
traba biti jak, u glavi... a i u tijelu!!!!
antik is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2014., 15:27   #889
Pozdrav, jel obavio tko testiranja?
__________________
The truth can be adjusted...
aisha samara is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2015., 19:55   #890
sta istraga u tijeku pa svi zasutili niko nista ne pise pol godine
htc29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2015., 09:24   #891
Halo ljudi...danas je testiranje za Zatvor u Puli u postupku javnog natječaja koji je objavljen u 7 mj. Ako ima koga, nek se javi kako je bilo.
__________________
Gledajte visoko, snivajte mnogo, želite najbolje od najboljeg i život će vam dati ono što želite! Život je ono što odaberete!

Instrukcije u mladosti su gravure u kamenu.
vucica_100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2017., 11:13   #892
Vidim da je dosta stara tema, više od godinu i pol dana od zadnjeg posta. Ima li netko da se prijavio u prosincu 2016. za pravosudnu policiju i da je bio na testiranju? Uglavnom su već provedena ili se provode ovih dan, a baš kao za napast na radno mjesto gdje sam se ja prijavio još uvijek čekam objavu kada će biti testiranje (Pododsjek osiguranja Zagreb 1)
F Dragunov is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2020., 03:38   #893
Pozz, ima li iko da ga zanima ovaj posao? Ja cekam da objave neki natjecaj.. ako ima neko neka se javi
Stila™ is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2022., 19:25   #894
Quote:
Stila™ kaže: Pogledaj post
Pozz, ima li iko da ga zanima ovaj posao? Ja cekam da objave neki natjecaj.. ako ima neko neka se javi
Bio sada u mjesecu ožujku natječaj, izgleda da će biti ponovljen natječaj do kraja ove 2022. godine. Pratiš natječaj u narodnim novinama.
Alokas is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:59.