Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.01.2009., 14:39   #81
mogli bi se organizirat, i poslat to u ministarstvo, samo kad bi se mogli organizirat
__________________
Šta gledaš kad ništa ne piše?!

Zadnje uređivanje jure_im : 25.01.2009. at 14:52.
jure_im is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2009., 16:40   #82
evo da se i ja ukljucim u raspravu sa par sitnica.stipendiju sam prvi put dobila u 4. razredu srednje skole i tada je iznosila 200 kuna,sto mi je smjesno, da ne govorim da sam isla u opcu gimnaziju i imala sve petice.krenila sam na fakultet koji spada u kategoriju biomedicinskih znanosti i prvu godinu opet dobila stipendju zbog dobrih ocjena iz srednje skole.na prvoj godini faksa sam imala prosjek 4.1 sto znamo da je daleko iznad onih 3.00 koje traze, medutim povisili su nam mirovinu za smijesnih par stotina kuna tako da nam cenzus prelazi za neki smijesno mali iznos.a u cijeloj prici ne smijem izostaviti da mi je tata poginuo u ratu. sad vas ja pitam bez uvrede, je li u redu u isti kos svrstavati one koji nemaju roditelja s onima kojima su oba roditelja ziva i zdrava?a da ne govorimo da za svoj trud i danonocno ucenje vjerojatno ove godine necu dobiti nagradu koju smatram da sam itekako zasluzila.a da ne govorim da ima svega i da stipendije dobivaju klinci kojima roditelji kupuju lude aute i stanove.pa vas pitam gdje je tu pravda?
IVANA_99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2009., 16:49   #83
i da ne izostavim da sam normalno isla na prijemni i da nisam koristila svoje pravo kao dijete poginulog branitelja jer mi nije trebalo, ucim i otkako sam upisala faks u 2 godine sam dala 17 ispita iz prve,tako da zasute svi ovi koji seru da mi imamo povlastice a losi smo ucenici.to nije istina.bas se zbog svega toga moramo trudit vise od drugih.pozdrav
IVANA_99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2009., 02:46   #84
ma daj šta i za djecu poginulih postoji cenzus??

no comment

Zadnje uređivanje Whisper : 26.01.2009. at 03:05.
Whisper is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2009., 03:12   #85
Quote:
petra_wb kaže: Pogledaj post
Ajde, neka i postoji taj nekakav cenzus...
e pa neka NE postoji.
branitelj je branitelj. i njegovo dijete je njegovo dijete.
ako su stipendije za branitelje i djecu branitelja, šta se tu imaju nametati neznam kakvi cenzusi? neka stave cenzuse na klasičnu državnu stipendiju, lijepo postoji socijalna kategorija.
oni naglašavaju stipendije branitelja i djece branitelja, pa neka nas onda stipendiraju sve.
ima nas koji taj cenzus prelazimo za stvarno smiješne iznose... ja sam ga recimo prešla jer je mama baš prethodni mjesec (u vremenu od kada su trebali izvadci za primanja, ne...) dobila neki mizerni povrat poreza. ili kako je cura gore navela, povisili im mirovinu pa ne može dobit stipendiju, a otac poginuo.
sprdnja.
Whisper is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2009., 14:18   #86
dali itko ima informacije kad će bit rezultati natječaja..ja sam im poslao 2 maila i nikakav odgovor nisan dobio..već mi ih je puna kapa..
yeast is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2009., 14:29   #87
stvarno neznam, ljudi su pisali kraj prvog, početsk drugog..ja se i ne nadam previše jer prelazim cenzus ali ipak provjeravam....
sinkat is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2009., 15:13   #88
pa ovo nema nigdi..da se stipendije isplačuju u 3. misecu (daj bože)..ovih prijašnjih 6 miseci ko nas jebe..da mi je ubost državnu ove godine, odjeba bi ovu..isti tren..
yeast is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2009., 15:33   #89
ja se nadam da ću ju uopće dobiti kadgod..
sinkat is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2009., 15:37   #90
ja je dobijan zadnje 2 godine pa ću vjerovatno i ove..al isti tren bi je odjeba zato šta nemogu sa sigurnošću računat na nju..bolje i 700 svaki misec neko 1000 nakon 6 miseci..
yeast is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2009., 15:40   #91
ja sam isto poslao mail, naravno odgovor nisam dobio, zvati nemojte ni pokusavat jer se nece javiti, jer znam iz osobnog iskustva, prosle godine sam ih zvao jedno 50 puta u vezi nekih nejasnoca s natjecajem i nitko se nije htio javiti...
xspirit is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2009., 15:48   #92
mislin kad bi se uspila objavit ova priča u novinama da bi požurili..bar bi se nešto pomaklo za slijedeće godine..također san mišljenja da bi se sigurno neke novine ili portali drage volje pozabavile tom temom..opće poznato je da ti portali i novine samo čekaju neki kiks iz vlade da bi bi mogli štagod napisati..i još šta su branitelji uvik osjetljiva tema..
yeast is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2009., 15:58   #93
dodatak..ja ću drage volje složiti neki tekst..samo neka se još ljudi uključe..ako ima ko ideju di to poslat..najbrži način i di će sigurno objavit takvo nešto..samo da se ova kosorica malo opeče..puna su joj usta branitelja..a nula bodova..
yeast is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2009., 16:08   #94
vec sam napisao da su imali frku s prvom generacijom, i opet se nije nista promijenilo...
xspirit is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2009., 16:18   #95
Quote:
xspirit kaže: Pogledaj post
vec sam napisao da su imali frku s prvom generacijom, i opet se nije nista promijenilo...
imali su frku s isplatama..velikom broju ljudi nisu bile isplačene stipendije..koliko se ja sjećam prošle godine se to nije ponovilo..ili se varam?
yeast is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2009., 16:34   #96
mislim da prosle godine nije bilo takvih problema
xspirit is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2009., 16:37   #97
e pa zato i kažem da bi to i moglo nešto prominit..
yeast is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2009., 16:53   #98
jel mogu kao dijete branitelja ikako dobiti nekakve bodove za prijemni za faks?
Helly99 is online now  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2009., 16:56   #99
Quote:
Helly99 kaže: Pogledaj post
jel mogu kao dijete branitelja ikako dobiti nekakve bodove za prijemni za faks?
ne, nikada se nisu niti dobivali bodovi, prije si trebala samo prijeci prag i s potvrdom upadas, da ti iskreno kazem sad ne znam vise kakva je situacija, jer su se neke stvari promijenile...
xspirit is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2009., 16:56   #100
Quote:
xspirit kaže: Pogledaj post
ne
a prednost upisa? ili to vise ne vrijedi?
Helly99 is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:20.