Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba > Stvaranje glazbe

Stvaranje glazbe Glazbena oprema, note, tablature, poduka, bendovi forumaša...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.07.2010., 21:08   #21
ma moreš, ali tko svira tako?? ja osobno neznam nikoga...naravno govorim o onoj mojoj zabuni
čmbrkš is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2010., 23:52   #22
Ajde probaj vrat drzati bez palca.
unit731 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2010., 14:29   #23
Quote:
unit731 kaže: Pogledaj post
Ajde probaj vrat drzati bez palca.
ahahaha
znaš na šta sam mislio...
čmbrkš is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2010., 16:11   #24
Quote:
čmbrkš kaže: Pogledaj post
ma moreš, ali tko svira tako?? ja osobno neznam nikoga...naravno govorim o onoj mojoj zabuni
ja, hendrix, tommy emmanuel
d._m. is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2010., 16:59   #25
Quote:
d._m. kaže: Pogledaj post
ja, hendrix, tommy emmanuel
unit731 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2010., 09:53   #26
Ja to računam ovako: visokoobrazovani čovjek u današnjim kriznim vremenima trebao bi biti zadovoljan sa plaćom 8000kn. Satnica mu onda ispadne 40kn.
Kad bi još dodao kojekakve doprinose, zdravstven, poreze... recimo da mu sat košta 80kn/h. Tako mislim da ni instrukcije ne bi trebale biti puno skuplje, ali ni puno jeftinije. Jel tako?

Pogledao sam cjenik na Rock akademiji, školski sat bi tamo bio 140kn, a puni sat 175kn. Prema tome 200kn je puno previše, mislim.
__________________
It's like the heartbreak hotel,
with the heartbreak but nowhere to stay (B.S.)
parizerer is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2010., 01:24   #27
evo ja drzim satove gitare, i cijena mi je 100 kn za jedan sat (puni sat). Po potrebi radim i duze, ako je potrebno nekome da shvati problem oko kojeg se muci, pa nekih pola sata produzim...a s tih 100 kn platim studio u kojem radim te satove 20 kn, tako da mi je cista zarada 80 kn...a s obzirom da imam i svoj program rada i prikladan prostor za raditi s pojacalima, bubnjevima, razglasom i svim ostalim sto jedan buduci gitarist treba znati i poznavati, tj. sve sto se tice benda, ne samo njegove gitare, mislim da nije puno....evo myspace ako koga zanima kako to izgleda kod mene :

http://www.myspace.com/vicinaskola
vickofranic is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2011., 18:37   #28
Quote:
normall kaže: Pogledaj post
sinko amateru !

pošto već ti i slični znate naplatiti sat 50-200 kn, zanima me jesi li prijavio obrt, plaćaš li poreze, doprinose za mirovinsko, zdravstveno itd ??

to se odnosi i na sve druge koji skupo naplaćuju svoj sat poduke.
Ajd sramoto jedna, kako možeš prozivat čovjeka?!
Znanje se naplaćuje i to što skuplje to bolje, a ako ti je skupo, traži dalje.
Ja isto trebam poduku ali ovakvi komentari su sramota.
__________________
Pismejker
Mirotvorac is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2011., 12:40   #29
100kn - 45minuta - to je realna cijena, ako covjek ima nekog iskustva u tom poslu, nije dovoljno znati dobro svirati da bi nekoga naucio nesto, potrebno je puno vise od toga, da bi se znanje prenijelo.
Potjeh321 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2011., 17:09   #30
Quote:
normall kaže: Pogledaj post
sinko amateru !

pošto već ti i slični znate naplatiti sat 50-200 kn, zanima me jesi li prijavio obrt, plaćaš li poreze, doprinose za mirovinsko, zdravstveno itd ??

to se odnosi i na sve druge koji skupo naplaćuju svoj sat poduke.
Kakav bi samo procvat Hrvatska doživjela da se taj silni porez (za poduke gitare) naplati. Švicarska bi se mogla sramit
Psihodelik is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2011., 17:22   #31
Podučavam gitaru: 50kn/h.

[email protected]
jimi_pendriks is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2011., 18:53   #32
Podučavam gitaru u centru Zagreba. Cijena 50 kn/h, prvi sat besplatno!
dd89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2011., 17:12   #33
Ja idem na satove harmonike.U pravilu je jedan sat 100 kn ali se taj sat cesto puta zna produzi i na sat i pol a nekad i dva.Jer naravno nemogu se pojedini dijelovi pjesama,tehnickih vjezbi,sviranja i objasnjavanja objedinit u 1h.

A nemogu rec da mi je profa neki amater jer ipak je zavrsio akademiju harmonike i svira u orkestru tako da...jebenica


znam da nije gitara al moro sam napisat
Doctor_X is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2011., 14:14   #34
ma harmonika je super. volim je čut više neg gitaru.
odi potraži Richard Galliano-a, ak već nisi. prekrasno je to.
__________________
It's like the heartbreak hotel,
with the heartbreak but nowhere to stay (B.S.)
parizerer is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2011., 15:30   #35
Quote:
parizerer kaže: Pogledaj post
ma harmonika je super. volim je čut više neg gitaru.
odi potraži Richard Galliano-a, ak već nisi. prekrasno je to.
ne volim bas takeve tipove glazbe kao sto taj ričard svira ili sidorova...

poslusaj od ljubise pavkovica "niški sa sa" nest prejebeno



na ajde necemo gitaristima radit Off Topic
Doctor_X is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2012., 19:41   #36
Jvaljam se zbog poduke gitare za mlađu sestru koja je apsolutna početnica, dakle još u životu nije imala prilike primiti gitaru u ruke,ali ima volje pokušati pa me zanima ima li u Zagrebu netko tko to drži.U obzir ne dolaze nikakve škole
ili slično, nego satovi cijene nekih 50-150 kn/h.Također bih molila da osoba ipak bude obrazovana što se
toga tiče, ako razumijete...Negdje oko centra grada bi bilo poželjno.Možete odgovoriti odmah ovdje, a ne
preko privatnih poruka jer neznam kad ću slijedeći put imati prilike doći,a da ona ipak može pročitati
odgovor.Inače, zabrijala je na el.gitaru pa jer može odmah početi raditi s njom, ili?

Puno hvala.Stalo nam je do kvalitete,a opet zbog financijske situacije ne možemo plačati 200 kn/h.
Točkalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2012., 19:00   #37
Arrow Tražim / dajem poduke iz...

Tražite ili dajete poduke? Na pravome ste mjestu.


Ako tražite poduke, napišite iz čega, te mjesto/grad/županiju.


Ako dajete poduke, također navedite iz čega, mjesto/grad/županiju, bila bi poželjna i cijena te kontakt ili PM.


__________________
Fuj. Kaka to!
Silvery is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2012., 21:03   #38
Exclamation Instruktora iz produkcije glazbe

Bok svima!
Evo kao što naslov kaže tražim instruktora iz produkcije glazbe, (naravno uz moju naknadu)... neznam, možda sam ovo trebao staviti pod oglasnik al eto...ako može tko pomoći...
Dakle, tko se kuži u produkciju i stvaranje elektronske glazbe u mom slučaju konkretno nekakav Disco/Franch House u radu sa softwerima FL Studio, Ableton, Reason...itd a ima vremena za učenika..
Napominjem da nemam nikakvog glazbenog znanja ni iskustva u radu sa spomenutim softwareom krenuo bih od nule...
Zašto? Zato jer sam se jedan dan zatekao i zamislio nad sobom kako godinama iz mjeseca u mjesec skidam gigabajte te glazbe preslušavam, slinim......i da treba nešto poduzeti...
Molim samo bez savjeta o tutorialima, znam da ima svuda i svega al jednostavno nemam baš vremena previše gubiti na traženje i napikavanje u prazno, ipak sam ja obiteljski čovjek i u godinama već...
Evo, ak ima tko da je iz Zagreba pa nek se javi na [email protected]
pozz
garfildd is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2012., 22:31   #39
Poduke iz pjevanja

Mlada operna pjevačica daje poduke iz pjevanja na području Zg. Za info posjetite web stranicu klikom na linkić u potpisu.
__________________
De lingua stulta, veniunt incomodia multa.
Piggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2012., 13:32   #40
Thumbs up INSTRUKCIJE IZ GLAZBE, SVIRANJA I PJEVANJA

Magistar primarnog obrazovanja dajem instrukcije iz glazbene kulture, pjevanja i sviranja studentima isključivo učiteljskog fakulteta u Čakovcu. Iz okolice sam Varaždina.

099 561 08 33

042 734 320

[email protected]

30kn/60minuta

To je jako povoljno, s obzirom da se naplaćuje od 10 eura nadalje.
19866891 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:30.