Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.03.2005., 13:38   #21
Quote:
xiola bleu kaže:
atoooooooooooooomi se grrrrrrleeeeeeeeeeee.
Ma kak to neznaš? To ti je prostitucija (supstitucija)

Evo tebi ptičica (jedinčica)

hrvatski - Stilinović - Emile Zolja...
matematika - sad Bolf, prije Špalj- to će vam se pojaviti na kvalifikacijskom
engleski - sada Turk, prije Pirić i Ille - priča za sebe...
talijanski - Franić (raska) - Dunque...

Uh moram ići, poslje nadopuna
Ribac is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2005., 14:29   #22
Quote:
Bronze kaže:

ne znam dal ti je ova cutura iz spanjolskog visnja cutura?ona je meni iz njemackog bila, a koliko znam i spanjolski habla...
Je, je...Spanjolski nam je bio kod Visnje Cuture. Dobra je ona.

Lopina je stvarno legenda.
Uvijek je nosila neke haljinice i dolcevite iz circa 1955-1965. Tako nekako. A bila ja stara ko Biblija.
A latinski mi je bio nocna mora.
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2005., 14:33   #23
Quote:
xiola bleu kaže:


kiki, zaboravila si onu iz marksizma, s pundjom, da me ubijes nemrem joj se sjetiti imena. i tjelesni: tudja.

pa jednu godinu ili dvije smo imali i daktilografiju: ana cosic. e, daktilografiju smo uvijek imali u podrumu, tam su bile pisace masine.

Marksizam-Visosevic.

A, daktilografija...ahuahua...da..sjecam se i toga...uvijek nam je gundila kako moramo tipkat sa svim prstima i na slijepo.
Na slijepo,manje vise mogu, al da me ubijes uvijek tipkam s dva prsta.

off topic:
Xiola, nemoj zaboravit danas u 6.30.
Jedva cekam brazilsku krkacinu. Necu nista jest do tad, a onda cu se posteno nakrkat.
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2005., 14:34   #24
Jooj, profesorske provale.
Nas razred je objavio cijelu knjigu o tome kad smo maturirali. Imam ja to jos uvijek negdje. Mozda kasnije potrazim, pa napisem koju.
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2005., 14:47   #25
Razrednica: Mirta Stilinović
Matematika: Kata Bolf
Zemljopis: Josip Dobra
Povijest:
Engleski: Jasna Jemeršić
Talijanski: Vorkapić
Daktilografija: Neka luda baba
Fizika: Jasna Markulin
ONO: Nedjeljko Pajić
Marksizam: Onaj jedan s brkovima
Informatika: Ne znam, zvali smo ga Gricko
Tjelesni: Zlata Petrović
Latinski: Gojčeta?
Psihologija:

Ne znam više
Blaise is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2005., 14:50   #26
[QUOTE]xiola bleu kaže:
jebote, kak se ti sjecas onog iz sociologije (karasalihovica), ja znam samo da je bio procelav.

priznaj, i matijevicka je bila legendarna.

al da smo rasturali ko razred: jesmo!
[/
QUOTE]

Matijevićka mi je bila raska....i nažalost žena je turpijala samo po srpskoj književnosti..3 i 4 bila mi je Stilinovićka..ta uopće nije dala da dolazi do izražaja sloboda razmišljanja...morao si joj odgovarati njene izdiktirane riječe.....radi ovakvih ja zadrti društvenjak završih u nekim drugim vodama...

Onda sjećam se Markulin(fizika),Derkos(kemija),Dunaj Paukner(matiš),Šiprak(biologija)....ona s punđom Jasna..prezime mi je na vrh jezika..Tuđa(tjelesni),Bogadi(povijest)...samo se ne mogu sjetiti zemljopisa,a zena mi je ostala u sjećanju kao jedan od najboljih profaća...Sučić(engleski),Francetić(njemački)...a tip iz logike,filozofije...Mislim Vujić tako nekako....

Kako je to sve davno bilo...prije kojih dvadesetak godina
__________________
ornella
ornella is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2005., 14:51   #27
[QUOTE]xiola bleu kaže:
jebote, kak se ti sjecas onog iz sociologije (karasalihovica), ja znam samo da je bio procelav.

priznaj, i matijevicka je bila legendarna.

al da smo rasturali ko razred: jesmo!
[/
QUOTE]

Matijevićka mi je bila raska....i nažalost žena je turpijala samo po srpskoj književnosti..3 i 4 bila mi je Stilinovićka..ta uopće nije dala da dolazi do izražaja sloboda razmišljanja...morao si joj odgovarati njene izdiktirane riječe.....radi ovakvih ja zadrti društvenjak završih u nekim drugim vodama...

Onda sjećam se Markulin(fizika),Derkos(kemija),Dunaj Paukner(matiš),Šiprak(biologija)....ona s punđom Jasna..prezime mi je na vrh jezika..Tuđa(tjelesni),Bogadi(povijest)...samo se ne mogu sjetiti zemljopisa,a zena mi je ostala u sjećanju kao jedan od najboljih profaća...Sučić(engleski),Francetić(njemački)...a tip iz logike,filozofije...Mislim Vujić tako nekako....

Kako je to sve davno bilo...prije kojih dvadesetak godina

E da sad se sjetih tip iz latinskog...umro je proljetos,vidjela partu u novinama, ali se sad se ne mogu sjetiti imena
__________________
ornella
ornella is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2005., 14:53   #28
I žena od Dobre je nešto predavala, ne mogu se sjetiti što.

Mislim da je bila samo jedno kratko vrijeme na školi.
Derkos bio je lud k'o cipela.
Blaise is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2005., 14:53   #29
Quote:
Blaise kaže:

ONO: Nedjeljko Pajić
Nama je NEDELJKO uvik govorio da je on Nedeljko bez "j"
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2005., 14:54   #30
Da, da. Nedeljko.
Dok puška miruje, ašovčić radi.
Blaise is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2005., 14:58   #31
A jel se sjecas kako je uvijek namjestao svoje dvije dlake na glavi?

I cijela ucionica je opcenito bila najurednija ucionica u cijeloj skoli.
Sve je bilo cisto i pod pravim uglom. A ako je vidio da neka stolica ne daj boze nije bas onako kako bi trebala bit, onda bi se "specijalno dignuo" da namjesti stolicu usred predavanja.
Ja i dan danas mislim da nam je Nedeljko ocijenjivao krasopis u tekama, radje nego znanje.
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2005., 15:01   #32
Quote:
Kiki kaže:
A jel se sjecas kako je uvijek namjestao svoje dvije dlake na glavi?

Sjecam se da su bile prebačene i posložene ko vojnici.
I još imam trauma od gađanja na Dotrščini, a prije toga smo vježbali sa zračnicama u razredu.

I još se sjećam da smo njegove bisere zapisivali, ali sad se niti jednog ne mogu sjetit.
Blaise is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2005., 15:02   #33
Quote:
Kiki kaže:
Jooj, profesorske provale.
Nas razred je objavio cijelu knjigu o tome kad smo maturirali. Imam ja to jos uvijek negdje. Mozda kasnije potrazim, pa napisem koju.
isusa ti, daj nadji, ja sam to izgubila. placam zlatom.

visosevicka, ajme, da..

ma pajo, pa on je bio zakon. imala sam 5 iz pucanja sa m-48.
__________________
Perfektan dan za banana ribe.
xiola bleu is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2005., 15:04   #34
...taj Nedeljko je bio i u moje vrijeme...tada mlađi tip,ali ponašao se kao da smo u vojsci.

A Derkos...nikako s njim na zelenu granu...ako sam pismeni dobila 5..usmeni je pitao sve i svašta samo da mi skine ocjenu.
sjećam se da je stanovao u Domjanićevoj i vouio tada ako me sjećanje ne vara spačeka i stalno sam se prijetila da ću mu zbušiti gume...normalno to niakd nisam napravila.

Sjećanja naviru sjećam se i Katušićke iz glazbenog...Volarević mi je predavala povijest civilizacija...e a ona s punđom se udala za jednog smotanog iz matematike...ali čini mi se da je to bilo kasnije....
__________________
ornella
ornella is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2005., 15:06   #35
Quote:
ornella kaže:


Sjećanja naviru sjećam se i Katušićke iz glazbenog...Volarević mi je predavala povijest civilizacija...e a ona s punđom se udala za jednog smotanog iz matematike...ali čini mi se da je to bilo kasnije....
Nedić? Jel' se zvao tako taj iz matematike?
Blaise is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2005., 15:09   #36
Nežić!
A ona je Jasna Salamon Rohaček. I valjda još Nežić.
Blaise is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2005., 16:23   #37
Ja sam isto kod Nedeljka imala pet. Iz svega. Pucanja, krasopisa i uredno poslozenih stolica.

BTW, Xiola, nadjoh provale. Imam cak i Super Pajo (strip o Nedeljku Pajicu). Mozes danas poslije krkanja kod mene, pa cemo se dogovorit oko placanja.


Evo par bisera:

Zrinka M. odgovara latinski i blago receno, ne briljira

Lopina (nevidjeno iznervirana): Bog te mazo, sta to pises po toj ploci!!!
~~~~

Matijevic: Djeco, zagusljivo je. Ugasite svjetlo da nam i ono ne trosi kisik.
~~~~

Lopina (oprasta se od nas na kraju nasih srednjoskolskih zivota): "Bilo mi je drago. Bili ste dobri, jako dobri, cast izuzecima..."
~~~~

Siprak: "I zato cure ne dajte deckima da vas pipaju po prsima, mislim, mogu pipati, ali ne dajte im da vas stiscu jer od toga mozete dobiti rak! Tako da znate, ako vas decko pocne stiskati, a vi njega odmah nogom u ono mekano mjesto, da...tamo..."
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2005., 16:31   #38
Quote:
Kiki kaže:
...BTW, Xiola, nadjoh provale. Imam cak i Super Pajo (strip o Nedeljku Pajicu). Mozes danas poslije krkanja kod mene, pa cemo se dogovorit oko placanja.

Matijevic: Djeco, zagusljivo je. Ugasite svjetlo da nam i ono ne trosi kisik.
ajme, kiki, ljubi te xiola! e, super pajo, da, znam tko je to crtao.

matijevicka, ah, blago njoj.
__________________
Perfektan dan za banana ribe.
xiola bleu is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2005., 16:40   #39
Jooj kak se zove ova iz glazbenog...
Uglavnom žena se syebala sa autom i njeni su rekli da će joj na norijadu pjevati onu iz reklame za mazdu: zoom, zoom, boom
Ribac is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2005., 19:10   #40
Quote:
Ribac kaže:
Jooj kak se zove ova iz glazbenog...
Uglavnom žena se syebala sa autom i njeni su rekli da će joj na norijadu pjevati onu iz reklame za mazdu: zoom, zoom, boom
Glazbeni su kroz povijest predavale profesorice Tanja Čunko, Katušić i Ponoš. Kaj ne?
Mislim da samo Ponoš još radi na školi, ali nisam sigurna. To je žena od onog Ponoša što radi Kućne ljubimce na televiziji. Nisam niti za jednu čula da se slupala s autom.
Blaise is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:37.