Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Usporedbe mobitela

Usporedbe mobitela Usporedbe raznih modela, te savjeti i pomoć oko kupovine novog mobitela

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.01.2017., 14:07   #1
Huawei P8 Lite, Lenovo K5 ili nešto drugo na rate

Bok svima! Idem popodne kupiti mob pa da još pitam ekipu koja se bolje kuži. Nisam pretjerano zahtjevan korisnik. Sviđa mi se dvije godine garancije za lom ekrana za P8 Lite, a ostalo je tu negdje. Ima li Huawei još uvijek problema sa Wi-Fi-jem? Molim Vašu preporuku. Unaprijed hvala.
žoss is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2017., 07:28   #2
K5 je ipak noviji i ima dosta jaču bateriju...
Wodoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2017., 13:50   #3
Jučer popodne je kupovao telefon
__________________
Mjesto rođenja: Zemlja, Rasa: čovjek, Politika: sloboda, Religija: ljubav
chillout23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2017., 13:54   #4
nema veze, možda bude još nekoga zanimalo.
svima kojima treba pomoć oko kupnje: pitajte za savjet ipak malo ranije, tipa koji dan prije kupnje, a ne koji sat prije tog događaja.
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2017., 15:44   #5
Quote:
chillout23 kaže: Pogledaj post
Jučer popodne je kupovao telefon
popodne je i postavio temu
Wodoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2017., 20:05   #6
Znam samo mi je bilo smešno kak je naglasil da kupuje to popodne, a ti mu odgovoriš danas
__________________
Mjesto rođenja: Zemlja, Rasa: čovjek, Politika: sloboda, Religija: ljubav
chillout23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2017., 23:27   #7
Bok svima! Dakle, išao sam to popodne u Elipso u City center west i premda je na netu pisalo da je HUAWEY raspoloživ i u West i u East, raspoloživ je trenutno samo na web-u. Skrenuo ja u Smartson, dobro se napričao sa prodavačem i kada sam pokazao namjeru da kupim K5, e hebi ga, nema ni njega. Enyway, odluka je pala na K5. Čekam Žutu srijedu. Ili da me sa nekim drugim modelom bacite u nedoumicu???

P.S. Istina je da sam ranije trebao postaviti pitanje, ali sam u takvim situacijama prilično impulzivan. Čekam, čekam i kad me vrit pikne nema zaustavljanja. To zna i moja žena, pa je sad u frci jer sam počeo prečesto posječivati stranice sa QuantumDot SUHD telkačima. He he. Nek se prži!

Zadnje uređivanje žoss : 24.01.2017. at 00:09.
žoss is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2017., 12:40   #8
pogledaj i GM 5d 1100kn.stock android 7.0 i sigurna ažuriranja 2 godine.po meni best buy za oko 1000kn...
Wodoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2017., 16:07   #9
Budem. Hvala!
žoss is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2017., 22:32   #10
Pozdrav svima,

i ja imam slicnu nedoumicu kao autor teme. Dok nisam naišla na ovu temu, bila sam uvjerena da ću kiupiti Huawei P8 Lite. Sad sam uzela u obzir i predložene Lenovo Vibe K5 i GM 5d.
Vidim da su po karakteristikama svi dosta slični, a cijena im je također tu negdje.
Huawei mi se čini najpoznatiji od navedenih, pa mozda zbog toga napouzdaniji. Spomenuli ste da ima najgoru bateriju, ali baterija mi nije toliko važna. Iako mi je GM potpuno nepoznata marka, sviđa mi se što ima 2 godine garancije.
Ono što bih ja htjela je relativno dobra kamera, pa ako se netko dobro razumije, ili zna kako pronaći koji od navedenih ima najbolju kvalitetu slike, molila bih pomoć.

http://www.gsmarena.com/compare.php3...&idPhone2=7201
nekodrugi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2017., 08:06   #11
Možda u obzir uzeti i Meizu M3S baš zbog kamere i drugih kvaliteta...

https://youtu.be/W3gxrShYYY4
Wodoo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:01.