Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Usporedbe mobitela

Usporedbe mobitela Usporedbe raznih modela, te savjeti i pomoć oko kupovine novog mobitela

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.02.2017., 12:40   #21
Mate 9 je trenutno možda najbolji i najkompletniji smartphone na androidu kojeg možeš kupit...cijena je očekivana s obzirom da je tu novi Kirin 960,nova Leica kamera,vrhunski ekran i top izrada...

da li vrijedi razlike u cijeni to je na tebi da odlučiš...sa Mate 8 i P9 ne možeš pogriješit.P9 ima bolju kameru,a Mate 8 bolju bateriju i veći ekran,ali je zbog toga nezgrapniji za držanje.
Lenovo P2 je ipak klasa ispod njih po svemu osim baterije...
Wodoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2017., 18:04   #22
Quote:
inazuma kaže: Pogledaj post
Win ipak odbacen

Nekako su dosli u uzi izbor Mate 9. E sad, jel bolji P9 ili Mate 8, jer i oni su izbor. Vrijedi li Mate 9 tih para koliko sada kosta? I mooozda Lenovo.
G5 sam adi baterije ipak s tugom odbacila...
Pa, s iskustvom kakvo tvoj dečko ima na 625, ništa čudno da je win odbačen. I ja bih ga, da sam na tvom mjestu. Jedino što bi moj izbor u tom slučaju bio iPhone a ne android, ali sretno u svakom slučaju!
Lila is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2017., 20:06   #23
za te novce može kupit iPhone 6 koji je inferioran u odnosu na androide koje može kupit za te novce...ovdje ne mislim na klasičnu dvojbu IOS vs Android nego isključivo ono što može dobit za te novce...

na njušci se IP6 prodaje za 2000-2500 kn,a to je model star više od dvije godine,uglavnom bez garancije.Mate 8 i P9 idu za 2500kn s garancijom(3 godine+plus dodatno 3mj. na lomove) i tu IP6 nema šta tražit...

IP6S je već druga stvar zbog 2GB RAM-a i bolje baterije,ali je dosta skuplji pa treba razmislit jer i u tom cjenovnom rangu je jako gusto....naravno ako preferiraš IOS onda nema dvojbi...
Wodoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2017., 11:35   #24
Quote:
Lila kaže: Pogledaj post
Pa, s iskustvom kakvo tvoj dečko ima na 625, ništa čudno da je win odbačen. I ja bih ga, da sam na tvom mjestu. Jedino što bi moj izbor u tom slučaju bio iPhone a ne android, ali sretno u svakom slučaju!

malo sam isprobala novije modele i vjerojatno bih se s vremenom navikla na win, ali u ono kratko mi je doslo da ga pojedem mozda grijesim, al eto... zasada je tako. ostajem pri androidu




ne preferiram iOs, nisam ga nikada imala. 6s mogu dobiti preko pretplate pa ono, pogledala sam i to kao opciju
razmisljala sam o njemu ali vidim da cijene su uff. fale mi jednostavno neke stvari kod njega...
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
inazuma is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:33.