Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.02.2017., 12:10   #21
Svako koliko se seksate u prosjeku?
Clint Eastwood is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 12:15   #22
došla sam do faze di su mi mir,spokoj,povjerenje ispred seksa.
možda da terapeutu odem
__________________
stop hissing in my ear
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 12:15   #23
Ovde nitko izgleda nije primjetio dio rečenice :Njemu redovito pada.
__________________
Ne trebam veliku lovu ni bogata kuma dosta su mi osjećaji i misli iz srca i uma.
samotnjaknamoru is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 12:17   #24
Quote:
Love_Me_Do kaže:
Sad smo u fazi da se više ne možemo ni poseksat, njemu redovito pada, ja se moram dobro koncentrirat da mi misli ne bježe. Sve je to u meni dovelo do ogromne frustriranosti i trajnog nezadovoljstva. Milijun puta smo pričali ali ništa se ne mijenja...
Što on kaže zašto mu se to događa?
Zašto se ne ide korak dalje, planiranje obitelji? Nije da to zagovaram u ovoj situaciji, zanima me gdje je zapelo.

Premda mi se čini da je on i prije bio takav, više mlak negoli strastven u tom seksualnom smislu, moguće i da se njemu događa isto što i tebi.
brzi gonzales is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 12:17   #25
bit će da joj to od pritiska da je gleda dovoljno jakim žarom
__________________
stop hissing in my ear
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 12:18   #26
Ostavi ga istog trena! Pusti momka na miru! Nemoj samo predugo čekati!
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 12:18   #27
I on ima problem..
Jos ako kuzi da je ona "hladnija",nezainteresirana..
Takodjer mozda je u istim nedoumicama?
Clint,mislim da nije u pitanju koliko..
Vec sadrzaj tog koliko..
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 12:19   #28
Ma ostavit će on nju. Pa će se naglo probuditi strast.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 12:21   #29
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Ma ostavit će on nju. Pa će se naglo probuditi strast.
Otom potom..
Ako je opcenito mlak ,sumnjam..
Nisu svi rodjeni da budu jebači
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 12:23   #30
Quote:
plavi-safir kaže: Pogledaj post
Otom potom..
Ako je opcenito mlak ,sumnjam..
Nisu svi rodjeni da budu jebači
Upravo tako! Nikad je on neće ostaviti! Mora ona njega i to pod hitno! Kao da vidim sebe i svoju bivšu u ovoj priči.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 12:25   #31
Pogleč si ovo https://www.youtube.com/watch?v=dh43cVtfMYs
Doll Fetish is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 12:26   #32
Quote:
Hazen kaže: Pogledaj post
Ne vjerujem da tu ima bas kruva ali... Jesi li ga ikad pokusala napiti, izazivati, ogrebati, ugristi malo jace, pocupati, trisnuti (lagano) ? Ono, da isprovociras ako u njemu ima ista papra? Ili je to sve "ajmo sjesti da popricamo o seksu"?
Opisat cu jednu crticu iz života.
Ljeto, na moru smo, spavali smo na plaži, svanulo je, on u vodi, ja dolazim gola, zagrlim ga, omotam noge oko njega, ljubimo se, on vadi naočale za plivanje iz džepa, stavlja na glavu, ja ostajem gledati kako je izvrsno uvježbao delfin....

Kad ti se dogodi više takvih scena i mala naznaka da bi do tog opet moglo doci me vec ubije u pojam i odustanem na početku. Razmišljam puno o tome, želim se još potruduti, želim probati baš te stvari ako već želi da ja budem dominantna i sve to... probat ću promijenit sebe da promijenim njega. Radit ću ono što želim da on radi pa ako i dalje sve bude isto bit ću ipak malo sigurnija da nema pomoći.

I prestat ću pričati o seksu i problemima u seksu jer znam da s tim samo njemu još više ubijam samopouzdanje i guram nas preko ruba.
__________________
Brainfreeze!
Love_Me_Do is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 12:28   #33
Moj savjet ti je da mu uskratiš seks do daljnjeg. Pa ćemo vidjet koliko će izdržat dok ne popizdi. Ako ne popizdi, ostavi ga.
Clint Eastwood is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 12:36   #34
nema taj strasti u sebi
svjpromatrac is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 12:43   #35
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Upravo tako! Nikad je on neće ostaviti! Mora ona njega i to pod hitno! Kao da vidim sebe i svoju bivšu u ovoj priči.

Ma daj....nisi se valjda baš tak loše seksal?
A kaj da ja onda napravim - dok smo bili mladi predigre nije bilo a seks je trajal uru i pol.
U neko srednje doba predigra, seks pol ure.
Sada traje isto pol ure ali sa predigrom - dvadeset pet minuta se kupam, minutu i pol mi treba da izađem iz kade i pobrišem se, minutica i pol da se dokeblejam do kreveta i legnem, pol minute mu treba da skuži kaj očem, i onda minuta i pol teške jebačine - muž mi težak devedeset dvije kile.
__________________
Kada zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si me pobijedio.
To znači da više nisi dostojan moga vremena.

BUKOWSKI
JOHABI is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 12:44   #36
Napucaj ga promptno. Naočale za plivanje. Kreten.
Nema ništa gore i pogubnije za ženino samopouzdanje i sreću kad partner odbija seks. Užas.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 12:46   #37
Quote:
Clint Eastwood kaže: Pogledaj post
Moj savjet ti je da mu uskratiš seks do daljnjeg. Pa ćemo vidjet koliko će izdržat dok ne popizdi. Ako ne popizdi, ostavi ga.
s obzirom na sve do sada napisano, prije će biti da bi u takvom eksperimentu samo ona izgorila do kraja.
__________________
Kad si sretan lupi glavom ti o dlan.
Azz is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 12:47   #38
Quote:
JOHABI kaže: Pogledaj post
Ma daj....nisi se valjda baš tak loše seksal?
A kaj da ja onda napravim - dok smo bili mladi predigre nije bilo a seks je trajal uru i pol.
U neko srednje doba predigra, seks pol ure.
Sada traje isto pol ure ali sa predigrom - dvadeset pet minuta se kupam, minutu i pol mi treba da izađem iz kade i pobrišem se, minutica i pol da se dokeblejam do kreveta i legnem, pol minute mu treba da skuži kaj očem, i onda minuta i pol teške jebačine - muž mi težak devedeset dvije kile.
Jesam. Pa viš to je lepoga kaj vi imate zato ste tak dugo i skup! Ovi su tek u 20-tim i imaju probleme ovoga tipa? Kod mene su došli mrvicu ipak kasnije. No ja bi na njenom mjestu momčića otpustil. Bolje za njega i za nju.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 12:52   #39
Quote:
brzi gonzales kaže: Pogledaj post
Što on kaže zašto mu se to događa?
Zašto se ne ide korak dalje, planiranje obitelji? Nije da to zagovaram u ovoj situaciji, zanima me gdje je zapelo.

Premda mi se čini da je on i prije bio takav, više mlak negoli strastven u tom seksualnom smislu, moguće i da se njemu događa isto što i tebi.
Nekad kaže da ga boli slezena, nekad kaže da ga je uhvatio grč, nekad kaže da je mislio na to pa mu se to dogodilo, nekad kaže da ne zna zašto... ja se uvijek trudim iskulirat i da se ne osjeća loše nakon toga al nekad stvarno frustrira. Ja mislim da on ima problem s testosteronom jer bi to objasnilo i nizak libido i padanje ali tablete ne želi piti, kod doktora neće ići... Možda se ne pali na mene a neće priznat.

Pa da i meni se čini, ja sam mu prva u svemu, a imao je 21 kad smo se upoznali.
__________________
Brainfreeze!
Love_Me_Do is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 12:57   #40
Quote:
Love_Me_Do kaže: Pogledaj post
Opisat cu jednu crticu iz života.
Ljeto, na moru smo, spavali smo na plaži, svanulo je, on u vodi, ja dolazim gola, zagrlim ga, omotam noge oko njega, ljubimo se, on vadi naočale za plivanje iz džepa, stavlja na glavu, ja ostajem gledati kako je izvrsno uvježbao delfin....

Kad ti se dogodi više takvih scena i mala naznaka da bi do tog opet moglo doci me vec ubije u pojam i odustanem na početku. Razmišljam puno o tome, želim se još potruduti, želim probati baš te stvari ako već želi da ja budem dominantna i sve to... probat ću promijenit sebe da promijenim njega. Radit ću ono što želim da on radi pa ako i dalje sve bude isto bit ću ipak malo sigurnija da nema pomoći.

I prestat ću pričati o seksu i problemima u seksu jer znam da s tim samo njemu još više ubijam samopouzdanje i guram nas preko ruba.

Mislim da nema smisla forsati sebe na nesto sto nisi, kao ni njega na nesto sto nije on. Jedna je stvar potaknuti u nekome iskru koja vec postoji ali je tip mozda zakocen, a druga ici mijenjati osobu kako bi ti vise pasala. I obrnuto. Mislim da bi taj prvotni zar, koja vas zapravo bazicno drzi skupa, trebao biti kompatibilan. Jer kasnije mozes prolaziti temeljnije i zesce osobne i zivotne potrese koji ce moguce negativno utjecati na vezu, i ako uz sve ostalo jos moras siliti svoj seksualni zivot da funkcionira onako kako tebi treba da se osjecas zivom, to tesko da ce izici na dobro. Zagusit ces samu sebe s godinama. Po meni, ako tip ne trza na tebe jer si npr kraj njega protrcala u donjem rublju, i ne zeli te bar usput dobrano zgrabiti za dupe... blah.
__________________
May Good Things Grow

To Solitude
Hazen is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:49.