Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android mobiteli

Android mobiteli Mobiteli pokretani Android OS-om

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.05.2010., 12:20   #81
Počeo sam i ja nazivati prijatelje i rodbinu, a ne samo da mi neće nitko pomoći, nego i prijatelji su mi počeli igrati na toj nagradnoj igri i smanjuju mi šanse...
__________________
Izazzov i spontanost!
bananababa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2010., 12:28   #82
Evo testiram vec X10-ku neke dve nedelje,super je mobitel,sve je preterano odradjeno na njemu,jedina steta sto
ga si ne mogu priustit
pankee88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2010., 13:01   #83
Quote:
aspire4 kaže: Pogledaj post
ovo mi je prvi susret sa androidom i trebam malu pomoc.nikako ne uspijevam instalirati ni jedan program na x10.
Toliko je jednostavno... Inače ne samo za taj mobitel, nego za sve stvari možeš naći nekakog software-a na internetu, samo trebaš potražiti onaj site, gdje ga ima...
Sve možeš naći što ti treba za X10...
__________________
Izazzov i spontanost!
bananababa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2010., 21:53   #84
Možda nije pravo mjesto za ovo pitanje ali nema veze.Do prije tjedan dana sam bio siguran da ću kupiti nokiu x6,kad ono idem malo viditi Sonya pa mi se jako svidila Xperia x10.Pa kao netko može reć šta mislite koji da uzmem,bitna mi je kamera,pa da duže traje baterija,a i da ima dosta stvari za zezanciju(igre itd)??
biankoneri is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2010., 10:39   #85
Quote:
biankoneri kaže: Pogledaj post
Možda nije pravo mjesto za ovo pitanje ali nema veze.Do prije tjedan dana sam bio siguran da ću kupiti nokiu x6,kad ono idem malo viditi Sonya pa mi se jako svidila Xperia x10.Pa kao netko može reć šta mislite koji da uzmem,bitna mi je kamera,pa da duže traje baterija,a i da ima dosta stvari za zezanciju(igre itd)??
Pa kamera kod Xperia X10ke ti je 8.1 pxl a na x6i 5.0.Trajanje baterije ti naravno ovisi od toga koliko ga koristis, ali mislim da ako prosjecno koristis traje ti tri do cetir dana.A operacioni sustav ti je adndroid 1.6, a kasnije ces moc instalirat 2.1 kad se pojavi, tako da mozes dosta aplikacija stavit na mobitel.

A i evo nasao sam ti jedan link na kom imas usporu ova dva mobitela:

http://www.esato.com/phones/compare.php?phone=536&cp=524
cicamaca07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2010., 11:44   #86
Quote:
biankoneri kaže: Pogledaj post
Možda nije pravo mjesto za ovo pitanje ali nema veze.Do prije tjedan dana sam bio siguran da ću kupiti nokiu x6,kad ono idem malo viditi Sonya pa mi se jako svidila Xperia x10.Pa kao netko može reć šta mislite koji da uzmem,bitna mi je kamera,pa da duže traje baterija,a i da ima dosta stvari za zezanciju(igre itd)??
Ja bi ti preporucio u ovom slucaju Xperiu iako volim Nokiu,al mislim
da se neces pokajati ako uzmes X10-ku.
pankee88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2010., 12:59   #87
Hvala vam.Mislim da ću uzeti Xperiu,jako mi se sviđa,makar sam bio lud za x6 al movaj je mob mrak.Kamera super,a ako ješ toliko i baterija traje još bolje.
biankoneri is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2010., 13:04   #88
Quote:
biankoneri kaže: Pogledaj post
Hvala vam.Mislim da ću uzeti Xperiu,jako mi se sviđa,makar sam bio lud za x6 al movaj je mob mrak.Kamera super,a ako ješ toliko i baterija traje još bolje.
A isprobaj ga na tom linku ( http://xperiaxten.com/index.php?pmLang=hr ), odnoso možeš isprobati Timescape funkciju uživo. Ja već sam poslao jednu poruku, pa sam vidio kako onaj tip radi na njemu...
__________________
I'm serious.
siguran is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2010., 13:18   #89
Quote:
biankoneri kaže: Pogledaj post
Hvala vam.Mislim da ću uzeti Xperiu,jako mi se sviđa,makar sam bio lud za x6 al movaj je mob mrak.Kamera super,a ako ješ toliko i baterija traje još bolje.
Budi spreman i na to da ce ti trebat dosta vremena da se priviknes na mobitel i da "provalis" sve funkcije na njemu ili sve ono kako instalirat i gdje..:=)
Ali dobro, to je sve normalno kod ovih novijih generacija mobitela, ali prije svega smartphonova..
cicamaca07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2010., 13:43   #90
Probao sam Timescape funkciju i izgleda mi dosta dobro.A znam da ću se morati naviknuti na ovakav mob. ali kako ja tako i drugi.Ako bude problema zato postoji ovaj forum.Samo ću još malo potražiti po netu za aplikacije da malo vidim šta se nudi.
biankoneri is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2010., 15:56   #91
Cool help :)

Quote:
biankoneri kaže: Pogledaj post
Probao sam Timescape funkciju i izgleda mi dosta dobro.A znam da ću se morati naviknuti na ovakav mob. ali kako ja tako i drugi.Ako bude problema zato postoji ovaj forum.Samo ću još malo potražiti po netu za aplikacije da malo vidim šta se nudi.
Taj forum bude postojao milslim još i duže, n ego što traje nagradna igra SE-a. Već smo puno pisali i čitali o X10-ki, ali tu je odmah i X10 Mini, što i mene jako zanima.
Ako ti treba pomoć samo piši. Ako ni ne odmah, ali za nekoliko sata možda će ti netko napisati odgovor, jer kako vidim, zato nekad-nekad pogledaju taj forum...
__________________
I'm serious.
siguran is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2010., 18:31   #92
stiže i hd snimanje na x10
dejo6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2010., 18:35   #93
Quote:
dejo6 kaže: Pogledaj post
ee sad mi se to vec malo vise svida
Digitall is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2010., 19:57   #94
Jeli netko vidio treći kod?
Ben Marshall is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2010., 13:53   #95
Jel zna netko dali je zaslon otporan na ogrebotine?
biankoneri is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2010., 14:28   #96
zaslon je od mineralnog stakla koji je otporan na ogrebotine plus još imaš zaštitnu foliju naljepljenu na ekran.
dejo6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2010., 14:34   #97
Quote:
dejo6 kaže: Pogledaj post
zaslon je od mineralnog stakla koji je otporan na ogrebotine plus još imaš zaštitnu foliju naljepljenu na ekran.
Super,prva liga.Nego bio sam na onoj stranici Android market i nekužim kako se skidaju aplikacije na mob.,jel se treba prvo gdje registrirat ili????
biankoneri is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2010., 14:54   #98
moras s mobitelom otic na android market, onda mozes skidati aplikacije
dejo6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2010., 14:59   #99
Quote:
dejo6 kaže: Pogledaj post
moras s mobitelom otic na android market, onda mozes skidati aplikacije
Hvala.
biankoneri is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2010., 10:22   #100
Quote:
Digitall kaže: Pogledaj post
ee sad mi se to vec malo vise svida
Pa stavrno ne vjerujem, ako je to istina..onda ovi mobitel ce bit stvarno mrak..
A treci kod nisam ni ja vidio jos.. Vrijeme bi bilo da se danas pojavi..
cicamaca07 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:18.