Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.08.2015., 18:52   #9401
Pozdrav. Vidim da kada je oglaz za so u Ministarstvima da traže Prijavu na Javni poziv u kojoj moraju biti navedeni svi podaci i radno mjesto na koje se prijavljuje. Da li postoji nekakav poseban obrazac za to ili kako to mora izgledati?
one_lovegirl is offline  
Old 29.08.2015., 19:06   #9402
Ja sam to radio ovako napisao u lijevom kutu ime prezime adresu telefone i e-mail adresu ispod toga na sredini Prijavljujem se za sljedeca radna mjesta i ispod toga nabrojao radna mjesta za koja se prijavljujem sa rednim brojem i to je funkcioniralo
.:Bambi:. is offline  
Old 30.08.2015., 01:04   #9403
kakve su sanse za dobit posa i nakon osposobljavanja?
__________________
Rađe nabroj koncerte i što se po diskačima svira
mentalny is offline  
Old 30.08.2015., 15:07   #9404
Quote:
mentalny kaže: Pogledaj post
kakve su sanse za dobit posa i nakon osposobljavanja?
Pa to ovisi isključivo o poslodavcu, kaj drugo

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
Herr Lick is offline  
Old 31.08.2015., 09:10   #9405
hej, se ikome desilo da je mentor otišao na bolovanje?kod mene u principu samo mentor daje zadatke koje moram obavljati pa sad neznam što bi sa sobom na poslu. što ako bolovanje duže potraje?hvala
fashfit is offline  
Old 31.08.2015., 09:42   #9406
Quote:
Racine Carree kaže: Pogledaj post
Provjeri si na stranici hzz pod, stručno se zove rad, staž i prijevoz, a odmah su ti ponuđene i druge mjere. Pitam jer srednje škole nemaju sve pravo na stručno osposobljavanje preko hzz, ali postoje druge mjere gdje se možeš utrpati. Prati malo oglase za cnc i vidi šta se još traži uz to, možda hzz bude imao drugi kompatibilan tečaj.
Hvala na odgovorima, otić ću sutra vidjeti da li moja škola ima pravo na osposobljavanje, pa ako nađem poslodavca koji bi me primio dok ne počne taj tečaj, a i vidjet ću sutra sa savjetnicom kakve mjere još mogu iskoristiti
Kopites is offline  
Old 31.08.2015., 12:06   #9407
Quote:
fashfit kaže: Pogledaj post
hej, se ikome desilo da je mentor otišao na bolovanje?kod mene u principu samo mentor daje zadatke koje moram obavljati pa sad neznam što bi sa sobom na poslu. što ako bolovanje duže potraje?hvala
Mentora vidim 5 minuta tjedno, sve ostalo radim sama. Koje si struke?
Racine Carree is offline  
Old 31.08.2015., 14:23   #9408
Quote:
Racine Carree kaže: Pogledaj post
Mentora vidim 5 minuta tjedno, sve ostalo radim sama. Koje si struke?
Užas..politologija!ma ja sam 2 tjedna tu i zapravo neznam što bi sama radila kad menotirce nema. a ovi drugi zaposleni nisu baš nešto pretjerano zainteresirani za mene
fashfit is offline  
Old 31.08.2015., 14:33   #9409
Uvijek se možeš primiti nekakvih stručnih materijala i učiti. Ili proučavati neke starije stvari na kojima se radilo prije nego si došla ili se kolegama ponudi pomoći...
Racine Carree is offline  
Old 31.08.2015., 22:42   #9410
Ne znam koga bi vise pitala, pa evo ako je netko isao na bolovanje nedavno (8mjesec) dal je placeno u cijelosti ili nije?
Neki govore da je, neki da nije. Meni u ugovoru pise da se ne placa izostanak koji je dulji od 30 dana, a GO je placen u cijelosti.
__________________
.. sunce moje to si ti, dar sa neba najvećii ...

http://lmtf.lilypie.com/LvjGp2.png
shinny is offline  
Old 01.09.2015., 14:39   #9411
Koliko traje dok se riješe svi papiri, kada poduzeće odluči da će me uzet na stručno, znači nije išlo prvo preko natječaja, koliko bi to moglo potrajati?
flower555 is offline  
Old 01.09.2015., 14:48   #9412
Prvo natječaj pa + do 50 dana.
Racine Carree is offline  
Old 01.09.2015., 19:38   #9413
Quote:
shinny kaže: Pogledaj post
Ne znam koga bi vise pitala, pa evo ako je netko isao na bolovanje nedavno (8mjesec) dal je placeno u cijelosti ili nije?
Neki govore da je, neki da nije. Meni u ugovoru pise da se ne placa izostanak koji je dulji od 30 dana, a GO je placen u cijelosti.
Plaćeno je do 30 dana bolovanja (što piše na stranicama Burze), pa ne znam kako tebi piše u ugovoru. Je li to od poslodavca ugovor? Ako je, to ti ništa ne mora značiti jer te Burza plaća i ona odlučuje.
pčelica88 is offline  
Old 02.09.2015., 07:57   #9414
Pozdrav! Bila sam na razgovoru za strucno osposobljavanje. Poslodavac je ispunio zahtjev za strucno,pa ce kao to predati te ce me primiti ukoliko im odobre... Buduci da sam pozvana na jos nekoliko razgovora, zanima me moze li samo jedan poslodavac predati zahtjev ili vise njih?
golubica02 is offline  
Old 02.09.2015., 08:15   #9415
Može više njih, ali je vjerojatno da će ti odobrit samo prvi koji ispunjava uvjete.
Racine Carree is offline  
Old 03.09.2015., 09:09   #9416
Poz! Imam pitanje:
Znači počela sam sa stručnim osposobljavanjem za veterinarskog tehničara u vet. ambulanti. Prikupila sam sve dokumente koji su trebali i poslala ih knjigovođi od poslodavca (pošto on baš i ne ide za tim stvarima) i od 1.9. sam prijavljena. Međutim, nitko me nije pitao broj tekućeg ili žiro računa, tako da ustvari ne znam kako i gdje ću dobivati naknadu (2400 kn). Jel zna tko kako to s plaćom ide? Thanks unaprijed
ParadisoInferno is offline  
Old 03.09.2015., 10:19   #9417
Broj računa se piše na zahtjev čini mi se skupa sa potvrdom za prijevoz.
Racine Carree is offline  
Old 03.09.2015., 20:57   #9418
Bok svima!
Zavrsila sam povijest, nastavnicki smjer i u mom rodnom gradu gotovo su me sve skole odbile za strucno osposobljavanje jer se profesorima ne da biti mentorima i slicno.. Tako da sam prisiljena traziti strucno po skolama u Zagrebu. Zna li netko mozda neku dobru skolu, srednja ili osnovna, u kojoj su otvoreni kod zahtjeva za strucnim osposobljavanjem?
Hvala!
mala_breskva is offline  
Old 04.09.2015., 10:07   #9419
Bok,
Jel itko bio u situaciji da mu se ova naknada za stručno ubraja u ukupan prihod kucanstva?Isla sam u poreznu upravu po potvrdu o dohotku za prvo tromjescje ove godine i sve su mi krivo napisali,oni to vode pod kategorijom novcana naknada za vrijeme privremene spriječenosti za rad.... wtf?kao tako im pise u sustavu.potvrda mi je trebala zbog prosjeka ukupnih primanja jer sad radim i traze me prosjek primanja za prvih 6 mjeseci 2015.bila sam na strucnom 3 mj i nakon toga se zaposlila i treba mi potvrda o ukupnom prihodu pa ako se ubraja i ova naknada smanjuje mi se prosjek primanja i moje place...
ivyblue1 is offline  
Old 04.09.2015., 10:11   #9420
Zašto se ne bi ubrajala i naknada?
Racine Carree is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:11.