Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.09.2009., 12:00   #101
tnx. pizza njihova mi je cist ok, pa se nadam da ce i meksicka klopa bit isto tako pristojna.
GothicRomance is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2009., 11:19   #102
Isprobala sam i Sombrero i Hamlet. Sombrero mi je bio prvi mex letak koji sam dobila, pa sam vise toga kod njih probala i super su mi (osim u jednoj fazi prije neke dvije godine kad su valjda kuhara promijenili, pa su pileci filei znali zavrsiti kao skupina zlundri. No bila sam hrabra i svejedno opet narucila i da, popravili su se opet na pocetnu kvalitetu). Moje omiljeno je piletina s kikirijem (chicken pinuts ) i enchilada rojas tamo. Hamlet sam probala nekih 5-6 jela, dobri su, ali recimo piletina s kikirijem mi je lol tamo.. umak od kikirikija je zamisljen kao preprzeni komadi kikirikija. No zapceni grah im je njam njam, isto tako i chivichanga de pollo. No da uglavnom, oboje su dobri. Iz Strossa pizze narucujem i tek sam nedavno vidjela da su dodali i mexican, nisam probala.
Doria is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2009., 12:54   #103
Što se tiče osvježenja i raznolikosti ponude.......samo jedno mogu preporučiti a da nisu ni pizze ni ćevapi.,..

www.palacinka.hr

jedem na poslu dostavu od tamo i stvarno je osvježenje za nepce,a dosta i za novčanik...
scarabej1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2009., 13:27   #104
Jes! Isprobano.
Sjajno zamišljeno i prilično dobro realizirano.
__________________

Japan mi je tek na trećem mjestu . . .
štemajzl is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2009., 14:59   #105
Sladomazo

Izvrsno Jako dobra ponuda slatkih palačinki, ne štede na sadržaju.
bluebox is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2009., 01:23   #106
Zagreb, 0 - 24 dostava hrane

Pozdrav ljudi.

Zna li netko neku pizzeriju ili slicno koja dostavlja do novog zagreba 0-24 ?

google mi nije prijatelj nocas

Hvala !
temp555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2009., 03:31   #107
nema koliko sam upoznat dostavu ali american donut radi 0-24 vikendom, klasicni fast food, ali pripit kad si ti je odlicno ( naravno govorim za ranojutarnje sate )
Yvancheen is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2009., 00:32   #108
imaš i pronto pizzeriju...
ninjanippon is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2010., 03:50   #109
Najbolja dostava na području Jaruna?

Ovako, trebam preporuku za dostavu klope na području Jaruna, a sve u svrhu prehranjivanja tehničkog i glazbenog osoblja na jednom koncertu.

Ne treba biti ništa fensi, ali da je ukusno i relativno jeftino.

Pizzerije dolaze u obzir (ako ima neka u razini Karijole?), ali i ostale stvari... kineska klopa, domaća, itd... s tim da trebam i jedno vegge jelo!
Catalyst Group is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2010., 10:25   #110
http://www.restoran-laboca.com/

neloše, raznoliko, i cjenovno pristojno.

pizzerije su koma, najmanje loša je peci bokun. http://www.pecibokun.hr/meni.html

od picerija u rangu karijole postoji samo karijola (i taj famozni hugo na drugom kraju grada), i ne dostavljaju.
L_U_D_A is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2010., 16:20   #111
jesi ti nekidan otvorio temu u kojoj trazis neki restoran za bend, blizu jaruna? i nije ti dosta?

takodjer, solidna la boca i pecibokun (nista vrhunski, ali definitivno najbolje pizze na jarunu). cevape narucujem iz mex fooda (iako se za dostavu iz mex fooda dosta ceka, ipak otrpim jer volim njihove sis-cevape.).

u sanducic sam osim za navedene dobivala letke za sljedece: la rustica, el mundo, sombrero, edo, vox, pero-zdero, kum pizza... (ostale sam bacila.) pa se mozes raspitati o njima na forumu i naruciti ponesto za probu.
__________________
you're so vain - i bet you think this song is about you
sympathy for the devil
*jezebel* is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2010., 00:20   #112
Totalno otkrivenje - http://www.fianona.hr

Pokraj Arene Zagreb, na Laništu. Mislim da ću od njih uzeti dostavu za Jarun.

Jeo sam tamo prije koncerta Rammsteina sad u četvrtak i pizza je odlična - pa možda čak na razini one iz Karijole. Npr. Pizza Fianona ima gore rikole, vrhnja od hrena, itd.

Odlično!
Catalyst Group is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2010., 02:58   #113
čekaj malo, prvo pitaš za dostavu a onda reklamiraš?
Tako misliš raditi svaki put kada dođe neki bend na Jarun?
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2010., 10:16   #114
Quote:
Catalyst Group kaže: Pogledaj post
Totalno otkrivenje - http://www.fianona.hr

Pokraj Arene Zagreb, na Laništu. Mislim da ću od njih uzeti dostavu za Jarun.

Jeo sam tamo prije koncerta Rammsteina sad u četvrtak i pizza je odlična - pa možda čak na razini one iz Karijole. Npr. Pizza Fianona ima gore rikole, vrhnja od hrena, itd.

Odlično!
ovo je bogohuljenje! ta pizza nema veze sa karijolom, osim šta pizza fianona ima na sebi rikolu kao i pizza karijola (i oni imaju logiku kao 100 drugih pizzerija u zagrebu koje misle ako stave pršut i rikulu na pizzu, da rade konkurenciju kariojoli. je, da, u tom je tajna karijole. ) u fianoni pizza ima deblje, mekano tijesto, ribanu šunku (!!), i više manje ne odskače od 90% pizzerija u zagrebu... ok je za nšto pojest ako si u blizini, lijen i jako gladan, ali nikad ne bi išla ciljano tamo.
L_U_D_A is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2010., 13:49   #115
Quote:
krkimir kaže: Pogledaj post
čekaj malo, prvo pitaš za dostavu a onda reklamiraš?
Tako misliš raditi svaki put kada dođe neki bend na Jarun?
Ne kužim poantu ovog posta?
Catalyst Group is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2010., 13:54   #116
Svaki put kada radiš neki koncert ne znaš gdje bi odveo ekipu.
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2010., 15:59   #117
Quote:
krkimir kaže: Pogledaj post
Svaki put kada radiš neki koncert ne znaš gdje bi odveo ekipu.
Još uvijek radim onaj isti.
Catalyst Group is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2010., 16:09   #118
Ljudi, jel ima netko iskustva sa ovima - http://www.gastroguru.hr/index.php?page=jelovnik?
OpticaLL is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2010., 13:16   #119
Thumbs up GASTRO GURU

Quote:
OpticaLL kaže: Pogledaj post
Ljudi, jel ima netko iskustva sa ovima - http://www.gastroguru.hr/index.php?page=jelovnik?
Ja imam iskustva s njima unazad par dana i jedini komentar je

HRANA 5/5 ...znate kad osjetite da su sastojci unutra i kada ih vidite !!!! Kao da sam od doma nosila rucak, njam njam

CIJENE 4/5 pristupachne

ODNOS CIJENE I KVALITETE 5/5


Link: http://www.gastroguru.hr/

Jedina stvar na koju nisu nasi sugradjani naucheni je sistem narudjbe minimalno radni dan ranije,oni ne dostavljaju za 45 minuta, ali obzirom sto se dobije za jako pristojne novce (minimalna narudjba dnevna je 20 kn), ja sam se privikla i narucila vec i za slijedeci tjedan

Inace ovaj nacin narucivanja unaprijed i dostave friske domace hrane (iz tog razloga je i tako unaprijed narucuju da bi se nabavile sve namirnice i pripremila hrana) je u Madjarskoj jako rasiren (vjerovatno i u nekim drugim zemljama). Kolege iz Madjarske su se jako cudili kad su skuzili da toga nema u HR, bar nije bilo do sada
vanaken is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2010., 15:11   #120
Svak čast Mađarima i kuk end čil tehnologiji, ali meni to ne izgleda nimalo primamljivo. Jest da nisam nikad probao, ali po galeriji, kordon plavaca, ili ti ga Cordon Bleau je zapravo frtalj šnicle s instant pireom. I još moraš naručiti dan ranije da bi ti ga sutra dostavili hladnog. Podržavam raznolikost ponude i koncepta, ali se bojim da je ovaj promašen.
dajrakije is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:25.