Natrag   Forum.hr > Društvo > Dijaspora

Dijaspora Za sve iseljenike.
Podforum: Emigracija

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.11.2007., 09:33   #1
gastronomija u dijaspori

e, bok ljudi...

već dugo čitam ovaj podforum, ali nikako i sam da se uključim...malo sam preletijo po temama i nigdje nisam naletijo na nešto slično ( ili jesam, pa nisam bio dosta pozoran )

nego, zanima me da li tamo u dalekoj Americi, Australiji, Kanadi.... kuhate " naša " jela, dobro, ne možemo reči baš hrvatska ( čevapi, sarma ) ...

znači od autohtonih hrvatskih, pa sve do "svebalkanskih"...

no, za mene se baš i ne može reči da sam neka dijaspora ( čitaj Slovenija ), jer hrana je tu slična , kao i u Hrvatskoj. Zanima me kako to laufa preko bare ...

jednom mi je kolega, koji živi u Australiji , rekao da se susjed ,nikako nije mogao pomiriti sa činjenicom, da čovjek kiseli kupus u garaži...

eto, da čujem vaša iskustva
Creator is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2007., 09:51   #2
oh i te kako
sarmica se kuha samo tako
grah sa suhim rebrima i domacim kobasicama

kiselimo doma zelje
tatek kobasice dela i susi

(zadnju godinu ili tako nesto smo malo zatajili zbog nekih drugih problema koje smo imali)

sjecam se suseda indijca iz Sydney-a koji nam je dosao na vrata jer je mislio da nam se nekaj zapalilo.....a mi kuhali sarmicu
__________________
"She was my North, my South, my East and West,
My working week and my Sunday rest"
Una67 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2007., 11:26   #3
sarma za bozic, vec sam kupila i kupus i fant

inace 3-4 put godisnje i punjene paprike, i juha dvaput mjesecno (pa zamrznem i onda jedem samo ja), jednom mjesecno grah sa suhim rebrima i kupusom i tako to... ipak mi je muz talijan pa ne smijem pretjerivat
a ribu i kalamare uvijek po naski
Keya is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2007., 18:28   #4
mada dok nisam dosao u usa nisam znao nista i onda kad sam prvi puta poceo nesto kuhati i peci skuzio sam da me to isfurava
__________________
Badža kronjo sa svojim plitkim i balkanskim prostaklukom
dr.kronja is back is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2007., 18:39   #5
naravno

etp prije sat vremena zavrsila grašak, onak na ćušpajz... mmmm
filovana paprika malo cesce neg sarma jerbo mi tetka ima plantazu paprika pa ocu necu di god se okrenem vidim paprike
a kupus za sarmu nisam pocela jos kiselit...nekako mi to malo tesko zamislit ovdje...
una kak uspijes to...pa sta ne provrije 6 puta...mozd u zimskom periodu
ja ga kupim u nasoj trgovini
grah, kupus na paradajznoj juhi...
šta još...
mama ponijela recepte za kolace tak da i to po naški...
__________________
Theatrical, dramatical...
13Lilly13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2007., 18:45   #6
...zanima me kak' bi recimo amer gledo, da u dvorištu vrtiš janjca ili odojka, da li bi to njima recimo bilo normalno...pa sve do kiseljenja zelja hehehe, nejde mi ovo zelje iz glave...da li bi neki naši gastro običaji se njima činili čudnima...
__________________
...što ne ubije, jača
Creator is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2007., 18:50   #7
hehehehehe, pazi ovo, hehehe, kao amer bi cudno gledao, jel, ono, speces zivotinju na vatri, hehehe, to oni kao, hehe, ne rade, hehe, jerbo su progresivniji od nas, hehehe
__________________
Americans want grungy people, stabbing themselves in the head on stage. They get a bright bunch like us, with deodorant on, they don't get it.
keke is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2007., 19:55   #8
Quote:
Creator kaže: Pogledaj post
...zanima me kak' bi recimo amer gledo, da u dvorištu vrtiš janjca ili odojka, da li bi to njima recimo bilo normalno...pa sve do kiseljenja zelja hehehe, nejde mi ovo zelje iz glave...da li bi neki naši gastro običaji se njima činili čudnima...
ma okrenuo bi ga ja ali nemam s kime u ovoj vukojebini pa nek oni gledaju koliko hoce
__________________
Badža kronjo sa svojim plitkim i balkanskim prostaklukom
dr.kronja is back is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2007., 20:09   #9
Nego, ekipa iz daleke Jamer'ke i sličnih zemalja, recite vi nama kakva je kvaliteta (okus) ribe koja se tamo jede, tj. koja je ulovljena u tim velikim oceanima u odnosu na ovu našu jadransku?
__________________
The Greatest Hazard In Life Is To Risk Nothing.
gatto is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2007., 20:23   #10
Quote:
dr.kronja is back kaže: Pogledaj post
mada dok nisam dosao u usa nisam znao nista i onda kad sam prvi puta poceo nesto kuhati i peci skuzio sam da me to isfurava
Bolje bi ti bilo da se nisi zenio
Sulejman Velicanstveni is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2007., 20:25   #11
ma za ne vjerovati

ja od doma jedva nesto preko 2oo km, a nema bureka, nema sarmice, nema suha rebarca ko nasa, nema punjene paprike, nema repe i fazola, nema slatki njoki sa sljivama ni bakalar in bianko mogu ga sanjati kakov je kod nas,
da ne govorim o orehnjaci i palacinkama od oraha,....... a kao izmislili gastronomiju i cak da su i francuzi posteno poceli jesti tek kad je navratio talijanac na dvor nekog Luja xxxxxxx

p.s. zato moja kcer rece da ki je zmislel pastu saki dan za obed je za nobelovu
__________________
RIJEČKI KARNEVAL
rijeka53 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2007., 20:27   #12
Quote:
gatto kaže: Pogledaj post
Nego ekipa iz dalekih Jamerika i sličnih zemalja, recite vi nama kakva je kvaliteta (okus) ribe koja se tamo jede, tj. koja je ulovljena u tim velikim oceanima u odnosu na ovu našu jadransku?
Ja najvise od svega volim frisko uhvacenu tunu. Ako je kupim direktno od ribara, jedem je sirovu ili 'tataki'. Od drugih pacifickih riba, obozavam 'halibut' (Alaska) i lokalni 'king salmon'. Od riba koje me podsjecaju na jadranku su pacificke srdele. Uglavnom ih nadjem ljeti, a brudet od njih je odlican.
Evil Kanevil is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2007., 20:30   #13
GATTO:.... i sličnih zemalja, recite vi nama kakva je kvaliteta (okus) ribe koja -se tamo jede,
-----------------------------------
mahhhhhhh, kad je druagicja i ova preko Jadrana , iz pjeska !!!!!!!!!
__________________
RIJEČKI KARNEVAL
rijeka53 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2007., 20:32   #14
Quote:
rijeka53 kaže: Pogledaj post
mahhhhhhh, kad je druagicja i ova preko Jadrana , iz pjeska !!!!!!!!!
Istina, ta iz pijeska s njihove strane nije kao naša, ali su furbi, golosi (dobro oni znaju što valja) i imaju više soldi pa nerijetko ona što je najbolja kod nas bude prodana na njihovo tržište koje je izuzetno bogato ponudom ribe.
__________________
The Greatest Hazard In Life Is To Risk Nothing.
gatto is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2007., 20:38   #15
Quote:
Creator kaže: Pogledaj post
e, bok ljudi...

već dugo čitam ovaj podforum, ali nikako i sam da se uključim...malo sam preletijo po temama i nigdje nisam naletijo na nešto slično ( ili jesam, pa nisam bio dosta pozoran )

nego, zanima me da li tamo u dalekoj Americi, Australiji, Kanadi.... kuhate " naša " jela, dobro, ne možemo reči baš hrvatska ( čevapi, sarma ) ...

znači od autohtonih hrvatskih, pa sve do "svebalkanskih"...

no, za mene se baš i ne može reči da sam neka dijaspora ( čitaj Slovenija ), jer hrana je tu slična , kao i u Hrvatskoj. Zanima me kako to laufa preko bare ...

jednom mi je kolega, koji živi u Australiji , rekao da se susjed ,nikako nije mogao pomiriti sa činjenicom, da čovjek kiseli kupus u garaži...

eto, da čujem vaša iskustva
mi sve kuhamo kao doma.BAS SVE.nema razlike...a i kupiti mozes sve domace na svakom cosku kao nigdje valjda na svijetu(ny)..tak da nismo zakinuti po tom pitanju ni malo.a tak i moja jamericka djeca...oni samo nase poznaju...sto mi je izricito drago.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2007., 20:40   #16
Quote:
keke kaže: Pogledaj post
hehehehehe, pazi ovo, hehehe, kao amer bi cudno gledao, jel, ono, speces zivotinju na vatri, hehehe, to oni kao, hehe, ne rade, hehe, jerbo su progresivniji od nas, hehehe
mi smo to napravili prosli uskrs-janjca na raznju u dvoristu!neki su gledali a neki blize nama se nisu cudili.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2007., 21:03   #17
Quote:
Sulejman Velicanstveni kaže: Pogledaj post
Bolje bi ti bilo da se nisi zenio
ne citaj mi misli
__________________
Badža kronjo sa svojim plitkim i balkanskim prostaklukom
dr.kronja is back is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2007., 21:05   #18
rijecna riba

morska riba
__________________
Badža kronjo sa svojim plitkim i balkanskim prostaklukom
dr.kronja is back is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2007., 22:43   #19
Na sjeveru europe riba je bezokusnija al kad se napravi po naški sve štima. Češnjak i petrusimul u većim količinama nego dole. I ostale stvaro kuham uglavnom po domaći što bi u mom slučaju značilo dalmatinski. A kako je Danska također bogata i ljudi vole (sve više) fino papati, a mediteranska spiza je u điru svega se može naći. A imamo i jedan balkan shop di kupujem kiseli kupus i ostale stvari poput pancete,
ajvara, bajadere, palente i kad se zaželim gavrilović paštete.
murtela is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2007., 22:55   #20
Quote:
rijeka53 kaže: Pogledaj post
ja od doma jedva nesto preko 2oo km, a nema bureka, nema sarmice, nema suha rebarca ko nasa, nema punjene paprike, nema repe i fazola, nema slatki njoki sa sljivama ni bakalar in bianko mogu ga sanjati kakov je kod nas,
da ne govorim o orehnjaci i palacinkama od oraha,....... a kao izmislili gastronomiju i cak da su i francuzi posteno poceli jesti tek kad je navratio talijanac na dvor nekog Luja xxxxxxx
Što se tiče suhih rebara koje ne možeš nabaviti ovdje u trgovinama dam ti za pravo, za sve ostalo što te priječi? Nemaš vremena, ne znaš kuhati ili nešto treće? Barem bakalara i to bakalara, a ne stoccafisso (što kod nas prolazi pod bakalar) imaš uvijek i svugdje za kupiti, krumpira za knedle sa šljivama također (iako više nije sezona šljiva), repe i kiselog zelja k'o u priči otkako je i Poljska u EU i Poljaka sve više ovdje, paprika imaš od onih mesnatih u boji do onih "naših" svijetlih koje uvoze iz Mađarske ... a kako si od kuće udaljena svega 200 km jel' ti muka ponijeti ono što ti nedostaje ...
Daj molim te reci što ti od namirnica nedostaje da si spečeš palačinke s orasima? Trebaš li recept za orehnjaču?
Koji put toliko pretjerujete da je to već bolesno! Još samo reci da ti fali onaj "friški" zrak iz Rijeke!
__________________
Generation X
Donata is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:23.