Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.08.2010., 17:35   #21
http://www.youtube.com/user/birthbliss?blend=1&ob=4#p/a

Za ovo nisam znala da je moguće.
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2010., 17:41   #22
a bogati jadnih pičaka šta sve dožive.
__________________
"All I know is the child is my warrant and if he is not the word of God, then God never spoke..."
Death-of-Art is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2010., 17:43   #23
nego na ovom gore videu kako sporo izlazi glavica.
pa šta su onda mene koju kitu požurivali da rodim???
__________________
"All I know is the child is my warrant and if he is not the word of God, then God never spoke..."
Death-of-Art is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2010., 17:45   #24
Pa ne vidim šta je ovoj jako falilo. Sad gledam jednu, ko mrtvo pile na stiroporu izgleda, povalilo je na leđa, i režu je ko mrtvo pile samo što krvari a mrtvo pile ne bi, e to mi je strašno. Porodi koji nisu medicinski invanzivni mi nisu strašni za gledat, čak, lijepi su.

(I dalje isti video, neću stavit link, da ga gledam trudna ne bih nikad otišla rodit, ostala bih trudna 18 godina. Dođe mi da vlasniku ručerda koje petljaju oko žene i bebe polomim iste, pusti ženu da rodi, nabijem ti rutinsko maltretiranje u guzicu, stoko! I onda ljudi pljuju po Rodama i prirodnim porodima. :/ )
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2010., 17:57   #25
http://www.youtube.com/watch?v=ncran...eature=related

Ovo mi je slatko i dirljivo i oči su mi se napunile suzama.
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2010., 18:06   #26
ja bum to pogledala kad rodim! nekak bas ne mrem sad!
marta26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2010., 18:07   #27
ja redovno gledam priče s poroda na zone reality al vaše snimke se ne usudim pogledat.ovje je jedna forumašica prije par mj.stavila jednu snimku i to me tako šokiralo da sam tri dana bila na apaurinima,nikad više!!
marinella is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2010., 18:10   #28
ja ne znam zasto ni jedan link ne mogu otvorit

i ja gledam svako popodne na zone reality price sa poroda,evo upravo zavrsila emisija..i nije tako strasno,iako da gledam uzivo mislim da nebi izdrzala..
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2010., 18:12   #29
joj, ovo zadnje sam ipak pogledala, ajme meni, tek sam sad u 9 mj trudnoce postala svjesna da nosim jednu takvu, nije mi jasno di stane, nije mi trbuh nesto preveliki pa mi sve to cudno! o boze, al brijem da cu zicer epi uzet
marta26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2010., 18:15   #30
Quote:
marta26 kaže: Pogledaj post
al brijem da cu zicer epi uzet
Pih. Sad gledam jedan neasistiran kućni porod :klap:, a dio koji me posebno veseli je rečenica Stephanie had a completely non-medically assisted pregnancy.



Ja bih takve koze tukla štapom po glupoj glavi.
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2010., 18:17   #31
Quote:
OOOOOOO kaže: Pogledaj post
ja ne znam zasto ni jedan link ne mogu otvorit

i ja gledam svako popodne na zone reality price sa poroda,evo upravo zavrsila emisija..i nije tako strasno,iako da gledam uzivo mislim da nebi izdrzala..
ma nije strašno..ja sam bila na sestrinom porodu prije nego što sam bila trudna.
nažalost je završila na carskom, mada i da se normalno porodila bi bilo ok.
meni je recimo bilo teško kad sam je gledala kako se pati s bolovima, nekad mi je došlo i da sama plačem..ali je bilo i šaljivih scena..uglavnom..
__________________
Moje cure..L i N
zoro007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2010., 18:20   #32
Ja se jos uvjek nebojim poroda znam boli i sta je tu je ali tako mi se gadi gledat tuze pizde ovaj sa boloncicem mi je super ali fakat dugo uzelo da izade van
Adiedus is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2010., 18:22   #33
Quote:
zoro007 kaže: Pogledaj post
ma nije strašno..ja sam bila na sestrinom porodu prije nego što sam bila trudna.
nažalost je završila na carskom, mada i da se normalno porodila bi bilo ok.
meni je recimo bilo teško kad sam je gledala kako se pati s bolovima, nekad mi je došlo i da sama plačem..ali je bilo i šaljivih scena..uglavnom..
zato ja muža nisam previše nagovarala da bude na porodu ,on je tako osjetljiv ne znam kako će i ovako to preživit..ne bi ni ja mogla gledat nekog da s epati a ja mu ne mogu pomoć,zašto to očekivat od njeg?
marinella is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2010., 19:01   #34
Ima dosta tih filmića na youtubu.
Najprirodniji i nekako mi se čini manje traumatičan porod izgleda u bazenu ( barem po ovome što sam vidjela..) tako izgleda lako, mirno.

Dok bućarenje na stolu, rezuckanje i sva ta krv...ne izgleda baš lijepo.
Srećom nisam gadljiva, al' treba se uzeti u obzir kako trudnica ne vidi kaj se dolje događa, kaj ne?

Btw one koje su to prošle..one koje su se porađale na stolu..
zanima me da li vam odmah daju bebu na prsa čim se rodi ili prvo bebicu operu, zamotaju pa vam je daju?
avene is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2010., 19:31   #35
Wink

Quote:
marinella kaže: Pogledaj post
zato ja muža nisam previše nagovarala da bude na porodu ,on je tako osjetljiv ne znam kako će i ovako to preživit..ne bi ni ja mogla gledat nekog da s epati a ja mu ne mogu pomoć,zašto to očekivat od njeg?
ma gle..nije tako strasno kad si u svemu
i moj je znao problijediti i pozeleniti u bolnici..mislim prije ako bi sto bilo gadljivo.
zato sam ga zastitila-pri izgonu je bio meni na uzglavlju..na tom sam inziszirala i zaista nije bilo panicnog vikanja..zaburila sam glavu u jastuk kad je bio bed..na kraju je hrabro presjekao vrpcu i sve bilo za pet!
__________________
Moje cure..L i N
zoro007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2010., 19:34   #36
video ne mogu otvorit, slikice pogledala, i sve je to drugačije kad rađaš jel zapravo puno toga ne vidiš, i slijediš upute babice i doktora i to je to. ovak je i meni malo bljak. snimku izgona sam gledala prije poroda na tečaju i to iz pravog kuta i najfascinantnije je to što kroz tako malu rupu prođe bebica.

meni su bebača samo zamotali i da li mi ga
toka13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2010., 21:39   #37
Quote:
toka13 kaže: Pogledaj post
video ne mogu otvorit, slikice pogledala, i sve je to drugačije kad rađaš jel zapravo puno toga ne vidiš, i slijediš upute babice i doktora i to je to. ovak je i meni malo bljak. snimku izgona sam gledala prije poroda na tečaju i to iz pravog kuta i najfascinantnije je to što kroz tako malu rupu prođe bebica.

meni su bebača samo zamotali i da li mi ga
ja isto ne mogu otvorit... zasto... a voljela bi bas skicnut da vidim sta me ceka
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2010., 21:53   #38
Quote:
OOOOOOO kaže: Pogledaj post
ja isto ne mogu otvorit... zasto... a voljela bi bas skicnut da vidim sta me ceka
Također ne mogu otvorit a znatiželjna sam baba
FIGICA is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2010., 21:53   #39
Quote:
kika78 kaže: Pogledaj post
I ovak sam dovoljno paranoična...
Isto kao i ja! Ja inace ne mogu gledati horore,nikakve ratne filmove pa ni porod.........Iskreno se nadam da nista necu vidjeti ni kad budem radala....

grozim se krvi!!!
__________________
21.10.2010.
Matija
nikkia is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2010., 22:26   #40
Quote:
marinella kaže: Pogledaj post
ja redovno gledam priče s poroda na zone reality al vaše snimke se ne usudim pogledat.ovje je jedna forumašica prije par mj.stavila jednu snimku i to me tako šokiralo da sam tri dana bila na apaurinima,nikad više!!

Ovako si ju trebala,sram ju bilo!
__________________
16.05.2010 stigao mamin mali junak!!
dijana128 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:26.