Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Web

Web Sajtovi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.09.2014., 12:10   #421
YouTube ne radi ---- u trenutku pisanja ovog posta
__________________
You don't know what you got until it's gone.
hifilofi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2014., 13:43   #422
Ne znam za taj trenutak ali znam da sada radi.

A nekima izgleda ne radi i kada svima ostalima radi. Što prčkaju po svom kompu da dođu u takvu situaciju samo vrag i oni znaju.
Tigrov friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2014., 14:03   #423
Meni cijeli dan radi bez problema, što se događa ne znam, možda su pojedini pristupni serveri bili offline.
__________________
Ne očajavamo, zato što se ne nadamo nikom. Ničemu dobrom, ničemu lošem tu ne nada se niko.
I sa tom diplomom, i sa šljakom sam se slik’o. Rintao k'o magarac, sve dok nisam rikn'o.
mr-crime is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2014., 14:15   #424
Ne radi niti kod mene, na sva tri računala isprobano te preko tri internet veze, znači da je nešto do youtube-a.... (maxadsl, vip stick i t-mobile stick)
keisuke is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2014., 14:24   #425
Preko vip-sticka radi i opera, ie, firefox, chrome.
Tigrov friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2014., 14:25   #426
Dal netk ozna kako izbrisati cookiese od youtube-a...imam mozillu, odem na options, odem na clear all data/cookies... i sve m iizbrise...jedino mi ostane na youtube. "recommended for you"...pa mislim si "jesam te sad izbrisao što još hoćeš"...naravno nisam to rekao na glas al sam si mislio u sebi i puno vulgarnije...

dal netk ozna kako ih zbrisati da bude ko nov
neznamkojeime is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2014., 14:32   #427
Nemam to koliko vidim u Firefox-u nakon brisanja povijesti jedino valjda ako pregledam nekoliko videa onda dođu kao ti preporučeni.

Osim brisanja povijesti konkretno u FF koristim ASC, CCleaner i Temp file cleaner.
Tigrov friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2014., 14:44   #428
Quote:
Tigrov friend kaže: Pogledaj post
Nemam to koliko vidim u Firefox-u nakon brisanja povijesti jedino valjda ako pregledam nekoliko videa onda dođu kao ti preporučeni.

Osim brisanja povijesti konkretno u FF koristim ASC, CCleaner i Temp file cleaner.
skinupo ccleaner pocistio mi 2000 fileova ali i dalje youtube..izgleda da taj youtube ima fotografsko pamcenje il nes...
neznamkojeime is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2014., 17:55   #429
Meni proradio YouTube sam od sebe nisam ništa dirao.
keisuke is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2014., 13:13   #430
jao je ste pametni, nije do nikakvih cookisa ni smeća, jucer u ovo doba YouTube prvo se nije tija otvorit, pa se onda starnica učitavala do kraja poprilično dugo.
Tigorv Frend-... do 14:24 je proradija.
__________________
You don't know what you got until it's gone.
hifilofi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2014., 13:34   #431
U 13:43 sam postao da radi znači računaj i par minuta prije što sam gledao YT i nisam vidio nikakve probleme sa njegovim radom.
Tigrov friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2014., 14:11   #432
radio je na momente, no dobro bilo pa proslo... ovo mi je prvi put da san dozivija da nece youtube da otvori. također i 13:13 je radija, bija je down oko 7min ,kasnije malo usporen.

a facebook sinoc
__________________
You don't know what you got until it's gone.
hifilofi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2014., 17:08   #433
Dobar dan!

zna li neko mogu li se videi s jednog mog You Tube kanala prenijeti na drugi bez da ih skidam na komp, i kako da to napravim?
Napravila bi malo "reda", odvojila ih na svojevrstan način.
mirnica7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2014., 19:16   #434
poz,može pomoć upalim jutub,bilo koji video,na ekranu di bi trebalo bit video sve je bijelo,tj naslov videa je tu i početak komentara,od naslova videa sve mi se pomaklo na vrh stranice i ne vidim ništa,samo čujem audio
garakelim is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2015., 01:24   #435
Nekad mi se prikazuju reklame (na hrvatskom) u trajanju 20-tak sekundi kad otvorim video. Imam AdBlock i plus i super i premium i šta sve ne, ali ne pomaže. Šta da radim?
Jobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2015., 08:58   #436
Quote:
jobbrecht kaže: Pogledaj post
Nekad mi se prikazuju reklame (na hrvatskom) u trajanju 20-tak sekundi kad otvorim video. Imam AdBlock i plus i super i premium i šta sve ne, ali ne pomaže. Šta da radim?
ako koristiš Firefox i adblock plus addon koji se po deafultu automatski ažurira nebi tribao imat problema očito nešto krivo radiš, i koristi samo jedan adlbock nemoj više komada
Ravinx is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2015., 20:32   #437
kako na youtubeu izraditi novi popis za reprodukciju?
kad pokušavam u postavkama mi je isključena opcija "izradi"
billy walsh is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2015., 22:25   #438
da sad su na YT počeli sa tim reklamama od 20 sec, tj. nemaš opciju da ih preskočiš. to sam i očekivo da će do toga doći. Prvo nije bilo nikakvih reklama kad otvoriš video, onda su se pojavile ali uz opciju da ih preskočiš nakon 4 sec i sad već imaš te bez opcije preskakanja mamicu im njihovu
Crveni is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2015., 00:19   #439
Adblock.
__________________
daj da lutamo ulicama praznim, puni snova
Jobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2015., 04:48   #440
Pusti nas da zaradimo koju kn na youtube kada već imaju milijarde. Zašto ne.

Ako ti je krivo što zarađujemo ponešto na yt onda i sam pokreni nešto sada je to i službeno moguće iz hr.

adblock ti neće dati kune a yt hoće ako budeš nešto i radio.
Tigrov friend is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:26.