Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Web

Web Sajtovi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.02.2010., 20:08   #121
Quote:
..nails.. kaže: Pogledaj post
Ne znam da li ovo spada tu, ali ne znam kamo postavit pitanje..
Uglavnom, zanima me da li je istina neš što sam načula..... ako ja postavim na youtube neki video o....nebitno čemu, kako se veže kravata, da dobivam lovu svakim klikom, odnosno pregledavanjem videa...? Ako da, kako to funkcionira..??
pregledavanjem videa NEMA LOVE...jedini način zarade je postaviti oglase na video pa ako netko klikne zaradiš (isto kao i adsense)...al' ima malo problema:

1. ne podržavaju hrvatsku još uvijek niti ijednu nama blisku zemlju (mislim da su u igri amerika, novi zeland, australija)

2. moraš imat jako puno posjeta na video da bi uopće mogao zarađivat inače te neće primit u "svoj klub"

3. moraš imat masu videa da bi bio primljen...
PeGO is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2010., 12:04   #122
Wink ne učitava clip

Pozdrav ekipa,

Imam problem sa ućitavanjem clipova na ovoj stranici

http://videoteka.novatv.hr/multimedi...ika-ep-06.html

Jednostavno neče da mi učita ni jedan klip nego piše učitavanje... i tako ostane a na youtube hoče gledat clipove.Što trebam napraviti.Hvala!
duje14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2010., 13:01   #123
Quote:
duje14 kaže: Pogledaj post
Pozdrav ekipa,

Imam problem sa ućitavanjem clipova na ovoj stranici

http://videoteka.novatv.hr/multimedi...ika-ep-06.html

Jednostavno neče da mi učita ni jedan klip nego piše učitavanje... i tako ostane a na youtube hoče gledat clipove.Što trebam napraviti.Hvala!
napravi ovako
https://www.forum.hr/showthread.php?t=469571
pomoc ce 99 %
xPsycho is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2010., 22:52   #124
jel mi netko može reći koji su filmovi najgledaniji u povijesti you tube i koliko ih je ljudi gledalo
potatooo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2010., 23:13   #125
Quote:
potatooo kaže: Pogledaj post
jel mi netko može reći koji su filmovi najgledaniji u povijesti you tube i koliko ih je ljudi gledalo
Charlie bit my finger - again !
158,843,866 views

ubiti stisni ode i vidi
xPsycho is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2010., 15:38   #126
youtube upload pomoć

Trebala bi mi pomoć vezano uz upload filmova na youtube. Uglavnom problem je ovakav, prilikom uploada u bilo kojem formatu dešava mi se da audio filma ne valja ukoliko se gleda na iphoneu. Zanima me je li itko od vas imao ovakav problem i zna li itko kako ga eliminirati. Bitno je napomenuti da mi na lapu i kućnom računalo radi bez problema. Također ostali filmovi s youtubea prilikom gledanja na iphoneu imaju sasvim normalan ton. Dakle gdje griješim, zna li itko? Hvala unaprijed!
vesss is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2010., 19:44   #127
Jel i vama Youtube u zadnje vrijeme izgleda nekako drukčije?
__________________
DeviantArt | FanFiction | MyAnimeList | Tumblr | YouTube
Marril is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2010., 19:53   #128
ne
xPsycho is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2010., 19:03   #129
Quote:
Marril kaže: Pogledaj post
Jel i vama Youtube u zadnje vrijeme izgleda nekako drukčije?
Ponekad. Vjerovatno testiraju novi izgled
__________________
Svako želi živjeti na vrhu planine, ali sva sreća i radost događa se penjući se na nju.
points is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2010., 17:09   #130
YouTube ubija podršku za Internet Explorer 6

Kako izvještava Ars Technica, a prenosi Mashable, u dokumentu "You Tube Help" pronašli su ovaj točno određeni datum koji se odnosi na pomoć u vezi podrške za preglednike:

“Kada stariji preglednik ne podržava više You Tube, što to znači?" - "Podrška prestaje dana 13. ožujka. Prestanak podrške u osnovi znači da će neke buduće posebnosti na YouTubeu biti izdane, a koje neće moći raditi u starijim preglednicima", stoji na stranicama YouTube-a.

Web stranica Ars Technica također je objavila ovaj screenshot koji prikazuje upozorenje da će You Tube uskoro izbaciti podršku za IE 6.

Google, u čijem se vlasništvu nalazi YouTube nije jedini koji ubija podršku za zastarjeli preglednik. Nekoliko vlada europskih država, među ostalim Njemačke i Francuske, zbog sigurnosnih problema savjetovale su svojim građanima da prestanu koristiti IE 6 te su ih uputili na druge internet preglednike koji ne pripadaju Microsoftu kao što su Firefox, Safari, Chrome.. i drugi.
admin7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2010., 17:53   #131
Napokon! Što prije umre IE6, to bolje...
__________________
...
Wrbhhh is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2010., 22:23   #132
Question Skidanje sa Youtuba?

Kako sad skidat clipove sa Youtuba? Nema više URL-a, ili su ga sakrili a ja ne mogu nać?
future is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2010., 23:19   #133
1. otvori video clip
2. obriši gore adresu
3. pasteaj ovo:
Kod:
javascript:window.location.href%20=%20'http://youtube.com/get_video?video_id='%20+%20yt.getConfig('SWF_ARGS')['video_id']%20+%20%22&fmt=22&l=%22%20+%20yt.getConfig('SWF_ARGS')['l']%20+%20%22&sk=%22%20+%20yt.getConfig('SWF_ARGS')['sk']%20+%20'&t='%20+%20yt.getConfig('SWF_ARGS')['t'];
4. stisni enter
5. spremi clip
__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)
R1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2010., 18:47   #134
16:9 na you tube

Kako uploadat video na you tube a da bude u 16:9.Ja sam pretvarao videa u razne formate i u 16:9 ali kad uploadam bude 4:3 s crnim rubom .
teribile is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2010., 14:20   #135
Srušila se početna stranica na YouTube-u
Lampard#8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2010., 03:36   #136
ma padala je puno puta u zadnje vrijeme...Promjenili su dizajn youtubea(bar kod mene)...I jedna stvar koja me frustrira jako...Npr. kad gledam star trek il nes slicno u dijelovima,stavim fullscreen,i prije je ostao fullscreen izedju partovia,i sve do kraja playliste,ali unatrag par dana nije tak..nakon svakog videa makne fullscreen,a meni se nikak neda dizat iz kreveta svakih 10 min da stavljam fullscreen...
Su bas to morali mjenjat?? konji :S
TWade is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2010., 17:58   #137
jesam ja fulao sve ove godine ili je ovo nova stvar?

http://www.youtube.com/movies

ak sam fulao onda

ako nisam, onda youtube
__________________
<<<<<<V0x P0pul1-V0x D3I>>>>>>

Odgovor na 90% postova
caesar-caesar is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2010., 23:26   #138
Quote:
caesar-caesar kaže: Pogledaj post
jesam ja fulao sve ove godine ili je ovo nova stvar?

http://www.youtube.com/movies

ak sam fulao onda

ako nisam, onda youtube
to ti vec duze vremena stoji..imas i serije i to,ali mi nemamo ni trecinu materijala koja je dostupna americi...
TWade is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2010., 01:59   #139
Quote:
TWade kaže: Pogledaj post
Promjenili su dizajn youtubea(bar kod mene)...
ovo je prepreprestrašno...
__________________
That's one of the most upsetting things I have ever imagined.
scripta elegans fe is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2010., 21:58   #140
užas stvarno, više se ne mogu snaći
xPsycho is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:25.