Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.05.2010., 21:45   #81
Quote:
vaiors kaže: Pogledaj post
Sto jest, jest... priroda je bila naklonjenija prema muskarcima, po pitanju starenja. A sa raznoraznim solarijima, stalnoj zelji za potamnulom bojom tijela, zene ubrzavaju proces starenja, jer su suncevi zraci ti koji najvise doprinose starenju koze.
Ja sam se šalila.

Skromnog sam mišljenja da je svatko kome je žena od 35 starica mozak temeljito opran praškom za dubinsko pranje već pri temperaturi od 37 stupnjeva.
chocolatecookie is offline  
Old 02.05.2010., 21:50   #82
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Ja sam se šalila.

Skromnog sam mišljenja da je svatko kome je žena od 35 starica mozak temeljito opran praškom za dubinsko pranje već pri temperaturi od 37 stupnjeva.
Nije starica, ali ju je vrijeme dobrano vec pocelo nagrizati.
vaiors is offline  
Old 02.05.2010., 21:51   #83
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Ja sam se šalila.

Skromnog sam mišljenja da je svatko kome je žena od 35 starica mozak temeljito opran praškom za dubinsko pranje već pri temperaturi od 37 stupnjeva.


Kakva starost, najbolje godine. Žena i sa 60 može izgledati ekstra.
__________________
... ne vjeruj ženi koja laže ...
denisv is offline  
Old 02.05.2010., 21:51   #84
Quote:
vaiors kaže: Pogledaj post
Nije starica, ali ju je vrijeme dobrano vec pocelo nagrizati.



Ne slažem se.
__________________
... ne vjeruj ženi koja laže ...
denisv is offline  
Old 02.05.2010., 21:53   #85
paaa... prva žena s kojom sam bio je bila oko 19 godina starija od mene... ali sam ja onda imao 19

bio sam nekoliko puta sa starijim, ali je razlika bila max pet godina...
i puno češće sa curama koje su 5 ili deset godina mladje od mene...
iz iskustva vidim da najbolje kliknemo ako je cura pet godina mladja...
klasika, ja imam nešto više iskustva, ali je to nebitno...
njoj paše malo stariji muškarac, a meni malo mladja žena...
i tu nikad nema ustručavanja ili srama
JackCarter is offline  
Old 02.05.2010., 21:53   #86
Quote:
denisv kaže: Pogledaj post



Ne slažem se.
Stvarno su rijetke, koje nije vrijeme nagrizlo i sa tako malo godina, kao sto je 35g. Malo u odnosu na prosjecan zivotni vijek.
vaiors is offline  
Old 02.05.2010., 22:01   #87
Quote:
vaiors kaže: Pogledaj post
Nije starica, ali ju je vrijeme dobrano vec pocelo nagrizati.
Ma tebi je počelo nagrizati mozak.

Da, žene od 35 ne izgledaju kao tinejdžerice. Guess what: žena koja izgleda kao žena, a ne kao curica, može biti itekako seksi. Najseksi teta koju sam ikad upoznala je imala 42 tad, bila je daleko privlačnija od ijedne djevojčice čvrstog tjelešca u mom životu. Ženstvenost i neka seksualna zrelost na ženi izgledaju puno bolje nego što to dupe bez celulita ikad može.

Pretpostavljam da za primijetiti tako nešto čovjek mora voljeti žene.
chocolatecookie is offline  
Old 02.05.2010., 22:16   #88
prilicna kolicina arogantnog seksistickog pisanja s muske strane na ovom topicu.
kad bi to bilo samo necije trolanje...
sudeci po ovdje izrazenim stavovima zeni bi kad navrsi 35 bilo najbolje da se baci s mosta.
muskarci koji tako pisu samo jasno pokazuju svoju inferiornost.
zene dozivljavam kao umjetnine. ako pripada stilu koji ti se svidja s vremenom postaje sve dragocjenija.
 
Old 02.05.2010., 22:30   #89
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Ma tebi je počelo nagrizati mozak.

Da, žene od 35 ne izgledaju kao tinejdžerice. Guess what: žena koja izgleda kao žena, a ne kao curica, može biti itekako seksi. Najseksi teta koju sam ikad upoznala je imala 42 tad, bila je daleko privlačnija od ijedne djevojčice čvrstog tjelešca u mom životu. Ženstvenost i neka seksualna zrelost na ženi izgledaju puno bolje nego što to dupe bez celulita ikad može.

Pretpostavljam da za primijetiti tako nešto čovjek mora voljeti žene.
Mogu ja biti politicki korektan pa lagati i isto pisati kao sto ti sad pises, ali jednostavno nema potrebe da lazem.
vaiors is offline  
Old 02.05.2010., 22:39   #90
Quote:
vaiors kaže: Pogledaj post
Kad su kolege iz moje firme isli prosle godine na more, nijedna kolegica preko 35 godina se nije htjela skinuti u kupaci kostim, jer ih je sramota svoga tijela, pa su cak i na plazi bile u haljinama. Imaju ono prosjecno zensko tijelo za svoje godine, ali eto...sramota ih je tog svog tijela.
Glupe su.
Perl is offline  
Old 02.05.2010., 22:40   #91
Quote:
vaiors kaže: Pogledaj post
Kad su kolege iz moje firme isli prosle godine na more, nijedna kolegica preko 35 godina se nije htjela skinuti u kupaci kostim, jer ih je sramota svoga tijela, pa su cak i na plazi bile u haljinama. Imaju ono prosjecno zensko tijelo za svoje godine, ali eto...sramota ih je tog svog tijela.
To su glupe zene. Treba znati nositi svoje tijelo i lijepo ga protezati tamo gdje treba. Sa 35 godina tijelo je najljepse, posebno kada se u dobroj kondiciji i nema masnoce, koza zategnuta.
Neke zene bolje izgledaju sa 35 nego sa 20. Ja sam bila zgoljava, mrsava, nesigurna, bezvezna, nisam se znala ni lijepo obuci i nasminkati. Sa 35 tijelo je lijepo se oblikovalo, top forma, a o odjeci i ostalom,puno se vise zna. Zenekoje doje svoju djecu imaju prednost sto im se maternica brze vraca nazad i uopce puno bolje prodju sa tijelom nego one koje ne doje ili su imale carski rez.
Mogu sada komotno obuci najmanji bikini. Prava ljepote jedne zene je da je sve ljepsa i ljepsa sto manje na njoj krpica ima. To je uvijek bilo i biti ce prava tjelesna ljepota. Sa 35 god. uz sve pogodnosti imas i samopouzdanje.
Slizim is offline  
Old 02.05.2010., 22:46   #92
Quote:
vaiors kaže: Pogledaj post
A zanimljivo je ponasanje zena. Dok su mlade, do jedno 25-ete godine, ponasaju se kao kraljice, sve im smeta, imaju neki odbojni gard prema muskarcima tako da se muskarci boje prici da ih ne bi ismijale, zive u nekom svom svijetu maste...a onda, kad su starije...pricaju price da ih je sramota sebe kad se sjete kako su mladosti bile nedokazne, bezobrazne, zivjele u oblacima...a iste takve bi bile i sad samo da nisu izgubile mladost i ljepotu pa ih sad nece niko.
To je tvoje misljenje koje uopce nije realnost.
Cure do 25 su toliko nesigure da je to jedini razlog sto odbijaju nasrtljive muskace ali pri tome ne izgledaju sigurne u svoju odluku pa mukarci misle da su napuhane.
One od 35 vas dampiraju i to vam saopce tako sigurno, pa vi mislite kako se one ne prave vazne.
Opet mi nije jasno gdje zive te tvoje koje su izgubile mladost i ljepotu. Ljepota se ne moze izgubiti. Prava ljepota je ona koju stices rodjenjem i moze biti samo kasnije sofisstiirana. A mladost gube svi, to su glupe price.

Sa godinama dolazi samopoudanje.
Meni osobno sa 35 godina ne bi na pamet pao nikakav muskarac mladji od mene. Balavci jednostavno ne znaju nista. Treba sacekati koju godinu da nesto nauce.
Slizim is offline  
Old 02.05.2010., 22:49   #93
Quote:
vaiors kaže: Pogledaj post
Sto jest, jest... priroda je bila naklonjenija prema muskarcima, po pitanju starenja. A sa raznoraznim solarijima, stalnoj zelji za potamnulom bojom tijela, zene ubrzavaju proces starenja, jer su suncevi zraci ti koji najvise doprinose starenju koze.
ak je muškić zgodan bit će sam zgodniji s godinama, to je točno

mamacita priroda naklonjena mu je od početka,

ak je gadan ko akrap ni bog isus mu nemre pomoć, a s godinama će bit samo sve gore, ćelava glava, trbušina, obješene sise i mlohava čuna...nema smisla bit PC jel' tak mačore
lilith131 is offline  
Old 02.05.2010., 22:51   #94
http://www.imdb.com/name/nm0914491/

to ona madeline u nikiti... evo primjer...
magjar07 is offline  
Old 02.05.2010., 22:53   #95
Quote:
magjar07 kaže: Pogledaj post
http://www.imdb.com/name/nm0914491/

to ona madeline u nikiti... evo primjer...
kaj je gaaadna, fuj to
lilith131 is offline  
Old 02.05.2010., 22:55   #96
ma kaj gadna... starke su zakon....
magjar07 is offline  
Old 02.05.2010., 23:07   #97
Quote:
magjar07 kaže: Pogledaj post
ma kaj gadna... starke su zakon....
ma nisu baš udobne, preravni đon, ko da bosa hodam čovječe

alberta je preseksi, sam se zekah
lilith131 is offline  
Old 02.05.2010., 23:58   #98
Pa dovoljno je kliknuti na link ispod i vidjeti kako sminka cini cuda

http://www.gossipnewz.com/gossip_new...ithout-makeup/

http://underthespade.blogspot.com/20...dan-tidak.html

Zadnje uređivanje vaiors : 03.05.2010. at 00:09.
vaiors is offline  
Old 03.05.2010., 00:09   #99
Goldie Hawn bez sminke

http://3.bp.blogspot.com/_Nbjg2uTrWZ...oldie+Hawn.jpg
vaiors is offline  
Old 03.05.2010., 13:56   #100
Mislim da većina ljudi zna razliku između toga kako izgleda žena kad je potpuno dotjerana i izdanja u kojem ide kupiti kruh.
chocolatecookie is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:56.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger