Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Osnovne i srednje škole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.11.2014., 20:32   #601
1. tehnicka skola Tesla

e imam par pitanja o ovoj skoli.

dakle sad 2. ekonomske (prva ekonomska ak ista znaci) i namjeravala sam se preselit. fakat ocu ic u teslu, htjela sam i ranije al sam se bojala da ce mi doma prigovarati. ugl imam par pitanja.
jel mi se isplati selit u drugom razredu (uskoro je kraj polugodista pa..) i jel tesko naucit prvi razred za ono kad polazem razredni ispit?
ako sam u osnovnoj iz fizike imala 4 (7. razred) i 3 (8. razred) oce mi bit tesko? mama kaze da je fizika u svim predmetima.
neki ljudi su me cudno gledali jer (citiram) "neces valjda bit jedina cura i razredu". nije da me to smeta mislim to je skola za Boga miloga.
i ono najbitnije; ocu moc stic ono sto su radili u prvom razredu? jel to gradivo tesko?

ak mi neko moze na te stvari odgovorit stvarno puno hvala
patak bob is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2014., 15:25   #602
Quote:
patak bob kaže: Pogledaj post
e imam par pitanja o ovoj skoli.

dakle sad 2. ekonomske (prva ekonomska ak ista znaci) i namjeravala sam se preselit. fakat ocu ic u teslu, htjela sam i ranije al sam se bojala da ce mi doma prigovarati. ugl imam par pitanja.
jel mi se isplati selit u drugom razredu (uskoro je kraj polugodista pa..) i jel tesko naucit prvi razred za ono kad polazem razredni ispit?
ako sam u osnovnoj iz fizike imala 4 (7. razred) i 3 (8. razred) oce mi bit tesko? mama kaze da je fizika u svim predmetima.
neki ljudi su me cudno gledali jer (citiram) "neces valjda bit jedina cura i razredu". nije da me to smeta mislim to je skola za Boga miloga.
i ono najbitnije; ocu moc stic ono sto su radili u prvom razredu? jel to gradivo tesko?

ak mi neko moze na te stvari odgovorit stvarno puno hvala
Matematika,Fizika,Osnove elektrotehnike...U prvom razredu su najtezi...
MI koji idemo u skolu tesko nam je pratit matematiku jer je program prenatrpan a program je kao u 99 posto gimnazija...Fizika je takoder zahtjevna dok s ostalim predmetima ne bi trebala imat vecih problema...Nazovi u skolu malo se posavjetuj s njima pa vidi
I ak ces upisat naravno potrudi se da te stave u neki dobar razred..
Imas i smjer-strojarski tehnicar al o njemu ti ne znam bas
Hranator is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2014., 08:24   #603


BundyBoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2014., 23:54   #604
, koji je taj Ecimović car, inaće predaješ u Tesli ili si našao sliku negdje?
__________________
Budala, a u životu pametan jesam!
Tesla Boy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2014., 21:19   #605
Kakvo smece od covjeka ovaj muhasilovic
Hranator is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2014., 21:59   #606
Quote:
patak bob kaže: Pogledaj post
e imam par pitanja o ovoj skoli.

dakle sad 2. ekonomske (prva ekonomska ak ista znaci) i namjeravala sam se preselit. fakat ocu ic u teslu, htjela sam i ranije al sam se bojala da ce mi doma prigovarati. ugl imam par pitanja.
jel mi se isplati selit u drugom razredu (uskoro je kraj polugodista pa..) i jel tesko naucit prvi razred za ono kad polazem razredni ispit?
ako sam u osnovnoj iz fizike imala 4 (7. razred) i 3 (8. razred) oce mi bit tesko? mama kaze da je fizika u svim predmetima.
neki ljudi su me cudno gledali jer (citiram) "neces valjda bit jedina cura i razredu". nije da me to smeta mislim to je skola za Boga miloga.
i ono najbitnije; ocu moc stic ono sto su radili u prvom razredu? jel to gradivo tesko?

ak mi neko moze na te stvari odgovorit stvarno puno hvala
Ako mislis nastaviti na srodnom tehnickom fakultetu i razumijem, ali samo sa srednjom skolom ceka te ne bas blistav zivot.
Neces imati problema sto se tice fizike.
unknown99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2014., 18:15   #607
Quote:
Tesla Boy kaže: Pogledaj post
, koji je taj Ecimović car, inaće predaješ u Tesli ili si našao sliku negdje?
Vjerojatno sa Fejsa, jer
stavljaju razne slike na Fejs, baš službene.

https://www.facebook.com/Tesla.hr/photos_stream
P1 ZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2014., 00:16   #608
Imam neke profesore koji se tu dosta spominju pa evo moje misljenje:
-Negovec: Ahh,svaki sat kasni po 20,25min..tak da sve moras sam tu i tam ispali neku dobru foru,zna rušit...
Perkovac-4 se moze imat bez problema..zadace najvaznije..zbunjola od volje da ti objasni gradivo sam sebe zapetlja u pricu tak da je tesko skuzit ga inace je simpatican.
Bubric-Kad kaze budes miran imas 5 ak si bas tudum za crtanje onda 4 al neces nista naucit,pusta s vjezbi bez problema
Ribaricka- A kaj da kazem a da ne bude uvreda?
Čulo-90 posto negativnih ocjena u testovima,prca sve oko sebe..Moras vjezbat full pa izvuc mozda i trojku za vise moras bit prirodnp nadaren za matematiku
Suman-Super,lagani testovi 3,4 bez beda...Nije stroga
Radionicke vjezbe- Sva trojica okej al vuksic najjaci
Hranator is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2015., 16:31   #609
Jel isao netko kod Čulo na popravni?
Hranator is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2015., 11:51   #610
hrpa ljudi svake godine. Na pismenom dobiješ 5 zadataka, pokupiš se doma, naučiš ih i na usmenom te pita te zadatke. Barem je tako bilo onomad u moje vrijeme, iako ja nisam imao problema s matematikom kod čulo.
__________________
There's so many different worlds, so many different suns
and we have just one world, but we live in different ones..
Tijs is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2015., 14:34   #611
Ja sam tudum za matisu sto se tice struke ide mi vrlo dobro...Je li nekoga rusila na godinu? A ne zelim past razred sa svim cetvorkama i peticama
Hranator is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2015., 20:23   #612
Pozdrav ljudi, 8 sam razred i htio bi se upisati u I. tehničku školu Tesla.
Imam par pitanja, znaci:

- Koja su 3 predmeta posebno važna za upis? (Tehnicki,Fizika, i ?? )

- Sa koliko se bodova upisivalo u Teslu prošle godine? (Smjer: Računalni Tehničar ( elektrotehnika) ).

- Dali se negdje na stranicama Tesle može pronaći prošlogodišnja rang lista upisa?

Hvala.

Zadnje uređivanje BigBoy1911 : 12.05.2015. at 20:43.
BigBoy1911 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2015., 23:26   #613
Quote:
BigBoy1911 kaže: Pogledaj post
Pozdrav ljudi, 8 sam razred i htio bi se upisati u I. tehničku školu Tesla.
Imam par pitanja, znaci:

- Koja su 3 predmeta posebno važna za upis? (Tehnicki,Fizika, i ?? )

- Sa koliko se bodova upisivalo u Teslu prošle godine? (Smjer: Računalni Tehničar ( elektrotehnika) ).

- Dali se negdje na stranicama Tesle može pronaći prošlogodišnja rang lista upisa?

Hvala.
Vazni su: Mat,Eng,Fiz,Kem,Teh,hj
Sluzbeni prag ne postoji jer je sada takvo pravilo,prosle godine ako se dobro sjecam 140. je imao 56 a posljedni 52,08 bodova.
U cetvrtak od 12:00 ti je dan otvorenih vrata pa mozes doci.
jura14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2015., 11:27   #614
Quote:
jura14 kaže: Pogledaj post
Vazni su: Mat,Eng,Fiz,Kem,Teh,hj
Sluzbeni prag ne postoji jer je sada takvo pravilo,prosle godine ako se dobro sjecam 140. je imao 56 a posljedni 52,08 bodova.
U cetvrtak od 12:00 ti je dan otvorenih vrata pa mozes doci.
E hvala ti
BigBoy1911 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2015., 21:09   #615
Quote:
jura14 kaže: Pogledaj post
Vazni su: Mat,Eng,Fiz,Kem,Teh,hj
Sluzbeni prag ne postoji jer je sada takvo pravilo,prosle godine ako se dobro sjecam 140. je imao 56 a posljedni 52,08 bodova.
U cetvrtak od 12:00 ti je dan otvorenih vrata pa mozes doci.
Hvala, samo jos jedno pitanje, cuo sam da prilikom upisa ne mozes izabrati smjer Tehnicar za racunalstvo, pa mi sad nije jasno, dali ima tog smjera u Tesli ili nema?
Upravo sam skinuo sa stranice Tesle njihov program obrazovanja, tamo navode Elektrotehnicar, Elektrotehnicar - IZBORNI BLOK A, te Elektrotehnicar - IZBORNI BLOK B. Dali se prilikom upisa mora izabrati odmah jedan od tih izbornih blokova i dali bi IZBORNI BLOK A, bio Tehničar za računalstvo?
Hvala (sry ako sam naporan.)
BigBoy1911 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2015., 13:25   #616
Dali bi mogao upasti u 1. Tehničku školu Tesla s 59 bodova?
LoKi333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2015., 11:16   #617
Quote:
Hranator kaže: Pogledaj post
Jel isao netko kod Čulo na popravni?
Ja sam išao na popravni kod Čulo i to u 4. razredu, nikad prije nisam bio na popravnom, a ona me rušila čak na drugi rok, tako da sam tek na jesen maturirao, došla nam je tek u zadnjoj godini, prve 3 godine mi je bila ona mala plava Ljiljana Arpaš(kod nje sam imao 3), uglavnom Čule je đubre i sigurno ti neće pogledat kroz prste(osim ako nisi Hercegovac)...
cunyzg is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2015., 19:20   #618
Perkovac pred penziju poceo rusit..Zadnja mu godina
Hranator is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2015., 16:47   #619
Quote:
Hranator kaže: Pogledaj post
Perkovac pred penziju poceo rusit..Zadnja mu godina
nije istina, bar ne kod nas, kod nas samo jedan ima trojku svi ostali imali 4 i 5
lozo123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2015., 16:55   #620
Quote:
Hranator kaže: Pogledaj post
Zadnja mu godina


tko će sad pričat priče o vranama koje znaju brojat i seksualnom napastovanju indijki?
__________________
There's so many different worlds, so many different suns
and we have just one world, but we live in different ones..
Tijs is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:47.