Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija

Mobilna tehnologija Podforumi: Android, Android aplikacije, iOS, iOS aplikacije, Usporedbe mobitela

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.01.2018., 01:07   #1
Memorijska kartica MicroSD

Kupio sam ovu karticu https://www.ebay.com/itm/Micro-SD-Ca...-/322873855750
ali neke slike koje snimim na nju par minuta nakon što ih napravim više ne mogu otvorit (neke i dalje mogu) za razliku od slika koje snimim u internu memoriju a i mape koje Oruxmaps snimi na nju također javljaju grešku, osim toga nakon što izbrišem snimljenu mapu i dalje mi ostaje zauzeti kapacitet bez da se mapa vidi bilo u exploreru od windowsa ili samog mobitela. Je li problem vjerojatnije do same kartice ili je do mobitela? Strah me kupiti novu karticu, da ne budu opet nekakve greške.
1BikeRider is offline  
Old 30.01.2018., 06:05   #2
Provjeri stvarni kapacitet kartice po ovim uputama.
Kupovanje microSD kartica od random ekipe na eBayu nije baš presigurno- pogotovo kad kartice nisu ni kod nas toliko skupe, a dobiješ i garanciju (neke imaju i 5 godina).
Plus, ovaj prodavač ima negativnih feedbacka u kojima piše da prodaje kartice lažnog kapaciteta.

Uglavnom, provjeri kapacitet pa javi.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Old 30.01.2018., 12:50   #3
to su tipicni "simptomi" kartice koja ima lazan kapacitet. kao, snimio si nesto i vidis na popisu, al ne mozes otvorit.
memorijske kartice ne treba kupovat preko eBaya jer su i kod nas dovoljno "jeftine", a preko eBaya se lako moze kupit kartica s laznim kapacitetom.
genius_one is offline  
Old 01.02.2018., 03:27   #4
Kupio sam novu karticu i sada radi normalno. Stara je prejeftina da bi se žalio ebayu, a na žalost sam kupnju već ocijenio pozitivno pa više valjda ne mogu ništa napravit.
1BikeRider is offline  
Old 06.02.2018., 22:40   #5
tema postoji pa da se ne dupla ključam.

https://www.forum.hr/showthread.php?t=654500&page=15
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:17.