Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.07.2013., 22:36   #2581
Quote:
martie81 kaže: Pogledaj post
Ahmet je negativac jer cijelo vrijeme odgaja i voli dijete koje nije njegovo. Ahmet je negativac jer voli Berrin. Ahmet je negativac je ima ideale i spreman se za njih boriti. Zamislite danas svijet da nije bilo hrabrih ljudi poput Ahmeta koji su bili spremni riskirati sve za bolje sutra, za pravdu. Nema tu ničeg lošega dapače takva je borba plemenita, pohvalna bez obzira na opasnosti i zamke koje ta borba nosi ali jedino čega se trebamo bojati je zapravo strah( to je rekao jedan od mojiih velikih idola-Martin Luther King).Zehra može biti sretna da ima tatu poput Ahmeta a ne slabića i kukavicu poput Hakana.Uostalom otac je onaj koji odgaja dijete a ne koji mu daje život jer svako može biti biološki otac. I da, ne treba zaboraviti Zehrinog djeda, kriminalca i ubojicu Ekrema. Za Zehru je najbolje i najsigurnije da nikad ne sazna odakle zapravo potječe.
Što se tiče Sonera ja nemam za njega ni jednu lijepu riječ. Koji sebični,umišljeni gad. Nije ni vidio vlastito dijete lakše mu je bilo pobjeći i igrati golf, Da, samo on tuguje, samo je on pretrpio gubitak! Jadna Cemila.Tko je nju šta pitao? Morala je skupiti snagu nakon svega i brinuti se za djevojčicu.Gdje je ona mogla pobjeći i dali je uopće moguće pobjeći od tragedija, gubitka, tuge i očaja?! Skupi ono što ti je ostalo i kreni dalje.Tako to rade obični smrtnici. A Soner ima bogastvo pa može bježati od odgovornosti, razbijati, piti i igrati golf. "Jadan Soner".
Sad usporedite Sonera i Ahmeta i zapitaj te se koga bi vi htjeli za oca, muža, zeta?

Sto se tice Ahmeta stvalja u opasnost sebe i svoju zenu kao i kcer koja nije njegova radi svojih revolucija. Ne bi ga hvala ni za muza,ni zeta, ni oca

Sto se tice Hakana,on je po tebi slabic jer se suprostavio ocu i isao za svojom ljubavi,koju i danas voli ali ju je pustio da bude sretna, voli svoju kcer.
Da njega bih za zeta,oca ili muza.

Sto se tice Sonera-on ocito reagira na svoj nacin, krivi sebe,tvrdoglav je,ne moze se pomiriti sa stvarnoscu, NIJE JAK, to ne znaci da je gad,vec da se izgubio u brutalnom svijetu oko sebe, sta bi se desilo da je jos s njim i Deniz, obadvoje bi itekako patili,ovako je bar malena sretna. On nije jak kao Cemile i ne moze preboljeti niti prihvatitit stvarnost oko sebe,pogotovo sto se Aylin tice.Treba ga razumjeti-iako je jako tesko s takvim ljudima

Za mene je najbolja osoba u seriji pored Cemile, Suleyman,ja se divim tom covjeku, on toliko voli Cemile,jos joj prica price o ljubavi Sonera i AYlin,divan je
tek sam danas primjetila plave oci kod Deniz (Sonerove) ne mogu vjerovati kako Turci savrseno odaberu ove male glumci, i Zehra i Deniz nalikuju roditeljima

P.s - uvjek sam mrzila dijelove 1. sezone vezane za revoluciju,pa mi je odmah mrak pao na oci kad sam danas vidjela onu bitku u skoli :O
__________________
<3 "Ja savrseno zivim u savrsenoj lazi, imam sve sto ima cijenu...a srce svoje trazi" <3
***Recenzije blog
đinđiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2013., 23:30   #2582
moram reagirat čim se Hakan nazove slabićem nazvat slabicem covjeka koji je primio metak za svoju voljenu mi je ono a da to napravi Glavati odma bi se vjenci lovorike bacali

Kako sam dns opet na preskokce gledala seriju onako u prolazi, nisam vidjela ali sam skuzila po vasim postovima da Zehra ipak ne zna za Hakana,a to mi je onak netko je napisao da joj je mogla Berin pricat o njemu, pokazivat slike, reci da je a dalekom putu, ma bilo sto samo da joj ne taji oca jer Hakan nije rekao da ne zeli da mala zna za njega, nego samo da ju ne dovodi u zatvor...al eto sta je tu je...

ajd nek mi netko napise koja je dns bila oriđiđi epka, znam da nema nigdje sa prijevodom al bi svejedno pogledala, na turkiš stranici, bas me zanima kak je to sve dns bilo pa da pogledam u komadu kak spada
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2013., 23:32   #2583
Quote:
Sto se tice Sonera-on ocito reagira na svoj nacin, krivi sebe,tvrdoglav je,ne moze se pomiriti sa stvarnoscu, NIJE JAK, to ne znaci da je gad,vec da se izgubio u brutalnom svijetu oko sebe, sta bi se desilo da je jos s njim i Deniz, obadvoje bi itekako patili,ovako je bar malena sretna. On nije jak kao Cemile i ne moze preboljeti niti prihvatitit stvarnost oko sebe,pogotovo sto se Aylin tice.Treba ga razumjeti-iako je jako tesko s takvim ljudima
Pokušaj se staviti u poziciju Deniz. Šta to njoj znači? Šta bi to ikojem djetetu značilo da ga tako otac ostavi?
Tom djetetu bi svejedno i u dalekoj budućnosti u podsvjesti čučala ta činjenica - da otac nije bio "tu" od početka. To se čini kao malena stvar, kao eto, usputni detaljčić koji se lako da izbrisati. A ne, to su velike, kardinalne stvari čime dijete obilježava, precipira svojeg roditelja, pa čak i do smrti, bez obzira na ličnost djeteta!
To što on nije jak poput Cemile ne opravdava ama baš ništa. Mogao je samo dobro razmisliti što radi, što bi sve čekalo djevojčicu da ju prepusti Cemilinom odgoju kao i o mnogim drugim stvarima. Mogao se dogovoriti s Cemile i s njezinom pomoći odgajati Deniz. Svašta se moglo.
Za ljude koji napuste vlastitu djecu ne postoji nikakvo opravdanje.
__________________
We´ve all been traumatized, we were all a part of the revolution. We call the truth a lie...Too much got lost in translation.
Malva is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2013., 23:41   #2584
Quote:
martie81 kaže: Pogledaj post
Ahmet je negativac jer cijelo vrijeme odgaja i voli dijete koje nije njegovo. Ahmet je negativac jer voli Berrin. Ahmet je negativac je ima ideale i spreman se za njih boriti. Zamislite danas svijet da nije bilo hrabrih ljudi poput Ahmeta koji su bili spremni riskirati sve za bolje sutra, za pravdu. Nema tu ničeg lošega dapače takva je borba plemenita, pohvalna bez obzira na opasnosti i zamke koje ta borba nosi ali jedino čega se trebamo bojati je zapravo strah( to je rekao jedan od mojiih velikih idola-Martin Luther King).Zehra može biti sretna da ima tatu poput Ahmeta a ne slabića i kukavicu poput Hakana.Uostalom otac je onaj koji odgaja dijete a ne koji mu daje život jer svako može biti biološki otac. I da, ne treba zaboraviti Zehrinog djeda, kriminalca i ubojicu Ekrema. Za Zehru je najbolje i najsigurnije da nikad ne sazna odakle zapravo potječe.

Sad usporedite Sonera i Ahmeta i zapitaj te se koga bi vi htjeli za oca, muža, zeta?
Bold Taj slabić i kukavica je zaslužan što je Zehrina majka živa. Ako ljubav stvara slabiće i kukavice Hakan je onda to. Zehra je njegova kćer i sve da je teški ubojica, dijete ima pravo znati za oca. Jednog dana će svakako saznati i što onda? Po mome skromnom mišljenju djetetu treba na vrijeme objasniti tko su mu biološki roditelji inače u nekim osjetljivim godinama djeca potpuno izgube kompas i nisu u stanju da se nose sa novim spoznajama.
Tek tada nastaju pravi problemi.

Isto vrijedi za Ekrema, kakav god bio on je Zehrin djed i to ništa na svijetu ne može promijeniti.

I da, ja bih za muža uzela Sonera i Hakana. Obojicu zajedno. Ali Ahmeta ne bih ni da je sav od zlata. Jednostavno mi je iritantan.
__________________
"Djevojko, kriva si pred drugima već zato što si mogla biti jedini svjetionik u tami, a nisi bila". F.M.D.
MISSYOU3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2013., 23:49   #2585
Quote:
baby-deluxx kaže: Pogledaj post
ajd nek mi netko napise koja je dns bila oriđiđi epka, znam da nema nigdje sa prijevodom al bi svejedno pogledala, na turkiš stranici, bas me zanima kak je to sve dns bilo pa da pogledam u komadu kak spada
Originalno turska 80 . epizoda , i još ju nismo odgledali do kraja . Ako razumiješ makedonski , oni nemaju titlove nego sinhroniziraju , Burni vreminja 1 . epizoda treće sezone .

Velika je promjena u atmosferi , puno novih likova ... bilo nam je čudno i na prelazu u drugu sezonu pa smo se navikli .
tajva is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2013., 00:01   #2586
Quote:
baby-deluxx kaže: Pogledaj post
moram reagirat čim se Hakan nazove slabićem nazvat slabicem covjeka koji je primio metak za svoju voljenu mi je ono a da to napravi Glavati odma bi se vjenci lovorike bacali
Upravo to. Meni je Hakan pet puta bolji čovjek od Ahmeta. Ne znam, Ahmet mi nije sjeo od prve, dok Hakan je. I to njegovo žrtvovanje svog života za njezin život je hvalevrijedno i nazivati ga slabićem, nema smisla.

Quote:
Kako sam dns opet na preskokce gledala seriju onako u prolazi, nisam vidjela ali sam skuzila po vasim postovima da Zehra ipak ne zna za Hakana,a to mi je onak netko je napisao da joj je mogla Berin pricat o njemu, pokazivat slike, reci da je a dalekom putu, ma bilo sto samo da joj ne taji oca jer Hakan nije rekao da ne zeli da mala zna za njega, nego samo da ju ne dovodi u zatvor...al eto sta je tu je...
A to je dvosmisleno. Berin je danas ponovila da je Hakan htio da mala uopće ne zna za njega, e sad jel on to doista htio ili nije htio da ju samo dovodi u zatvor, nemam pojma.

I moram primjetiti da su mi previše, al' stvarno previše postarali Cemile. Prošlo je možda 5-6 godina, a oni je postarali kao da je s cca 40 skočila na 60, bzvz.
Dyma is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2013., 00:03   #2587
Biti otac

Quote:
martie81 kaže: Pogledaj post
Ahmet je negativac jer cijelo vrijeme odgaja i voli dijete koje nije njegovo. Ahmet je negativac jer voli Berrin. Ahmet je negativac je ima ideale i spreman se za njih boriti. Zamislite danas svijet da nije bilo hrabrih ljudi poput Ahmeta koji su bili spremni riskirati sve za bolje sutra, za pravdu. Nema tu ničeg lošega dapače takva je borba plemenita, pohvalna bez obzira na opasnosti i zamke koje ta borba nosi ali jedino čega se trebamo bojati je zapravo strah( to je rekao jedan od mojiih velikih idola-Martin Luther King).Zehra može biti sretna da ima tatu poput Ahmeta a ne slabića i kukavicu poput Hakana.Uostalom otac je onaj koji odgaja dijete a ne koji mu daje život jer svako može biti biološki otac. I da, ne treba zaboraviti Zehrinog djeda, kriminalca i ubojicu Ekrema. Za Zehru je najbolje i najsigurnije da nikad ne sazna odakle zapravo potječe.
Što se tiče Sonera ja nemam za njega ni jednu lijepu riječ. Koji sebični,umišljeni gad. Nije ni vidio vlastito dijete lakše mu je bilo pobjeći i igrati golf, Da, samo on tuguje, samo je on pretrpio gubitak! Jadna Cemila.Tko je nju šta pitao? Morala je skupiti snagu nakon svega i brinuti se za djevojčicu.Gdje je ona mogla pobjeći i dali je uopće moguće pobjeći od tragedija, gubitka, tuge i očaja?! Skupi ono što ti je ostalo i kreni dalje.Tako to rade obični smrtnici. A Soner ima bogastvo pa može bježati od odgovornosti, razbijati, piti i igrati golf. "Jadan Soner".
Sad usporedite Sonera i Ahmeta i zapitaj te se koga bi vi htjeli za oca, muža, zeta?
Zehra, kao svako dete, treba da raste pored svog oca. Kažeš da Zehra “može biti sretna da ima tatu poput Ahmeta a ne slabića i kukavicu poput Hakana.” Po čemu je Hakan slabić? Šta je uradio loše? Mislim da je Hakan posvećen otac koji voli Zehru ali prosto nije želeo da ga vidi u zatvoru. Njega krase divne osobine: poštenje, tolerantnost, doslednost i ogromnu ljubav prema Berin. To što je Zekrin deda Ekrem kriminalac, prevtljivac i mutan tip to nema nikakve veze sa ovom pričom jer kao što znamo Hakan ni u jednom trenutku nije odobravao očevo ponašanje. Naprotiv!
Što se Sonera tiče, od njega smo očekivali takvo ponašanje. Jer oduvek je bio takav. Nakon Ajlinine smrti izgublje je potpuno u svojoj tuzi i bolu. To što igra golf u skupom džet set klubu u Engleskoj, ne znači da uživa u igri. On utapa tugu na svoj način. Kao hiljadu puta pre.
Izgubio je ljubav svog života i treba mu vremena da preboli. Tako funkcioniše. Jednostavno je takav. Treba mu vremena da nađe načina da se izvuče iz kruga patnje. A ako je neko najviše izgubio u životu, onda je to Soner. I naravno Cemile. Ali to je već priča za sebe.
Povući paralelu između Sonera i Hakana izližno je reći. Ni po čemu nisu slični. Možda jedino po načinu na koji se nose sa tugom. Svako na svoj način odboluje izgubljeno.
Koga želeti za oca, muža, zeta?
Hmm, teško pitanje.
Filis is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2013., 00:08   #2588
tko je tata ?

Nakon današnje epizode nema dvojbe oko toga
da mala Zehra zaista ne zna tko joj je otac. Isto tako
nema dvojbe zašto je to tako. Berin je rekla
majci da je Hakan tako želio. Da je to istina
potvrđuje i jutarnja šetnja Hakanova. Nije pošao
vidjet svoju kčer nego je pošao u šetnju susjedstvom.
Majku, kako naziva Cemile nije ni zapitao za malu. A mogao je.
I nitko živ nebi to zamjerio. A zašto nije. Ja to neznam, iskreno
niti ne razumijem. Ako već ima tako prisan odnos sa Cemile
mogao je to bez problema uraditi. Njegova je odluka bila
takva. I što je onda tu kriv Ahmet. Zašto on ispada krivac?
On samo normalno prihvača pored sebe djete žene koju voli.
Tu ljubav teško da će zatrt posprdni mu nazivi. Slabost argumenata
često tako završe.
__________________
..ako jednom ne budeš toliko ponosna sve će onda započeti.......Demirzlatomoje

Zadnje uređivanje zenzo117 : 19.07.2013. at 00:14.
zenzo117 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2013., 00:38   #2589
Quote:
Filis kaže: Pogledaj post
Koga želeti za oca, muža, zeta?
Hmm, teško pitanje.
Nema smisla odgovarati na takvo pitanje, kao ni govoriti kojeg bi za zeta, muža..
Nitko nije pozitivac, a ni negativac. To je upravo ono što nam se, između ostalog, želi poručiti u seriji. Barem sam ja to naučila gledanjem te serije (i drukčije percipiram osobe i događaje u stvarnom životu).
Svatko ima svoju priču, svatko ima svoje grijehe i svoja dobra djela... mane i vrline.
Postoje likovi koji nam se možda ne sviđaju, neki koji su nam omiljeni...
Suludo je osuđivati na način - koga bi za muža, koga za zeta itd.
__________________
We´ve all been traumatized, we were all a part of the revolution. We call the truth a lie...Too much got lost in translation.
Malva is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2013., 00:42   #2590
nemoj mi zamjerit

Quote:
Malva kaže: Pogledaj post
Nema smisla odgovarati na takvo pitanje, kao ni govoriti kojeg bi za zeta, muža..
Nitko nije pozitivac, a ni negativac. To je upravo ono što nam se, između ostalog, želi poručiti u seriji. Barem sam ja to naučila gledanjem te serije (i drukčije percipiram osobe i događaje u stvarnom životu).
Svatko ima svoju priču, svatko ima svoje grijehe i svoja dobra djela... mane i vrline.
Postoje likovi koji nam se možda ne sviđaju, neki koji su nam omiljeni...
Suludo je osuđivati na način - koga bi za muža, koga za zeta itd.
Nisam imala namjeru odgovarat na to
smiješno pitanje, ali ću sad ipak reć
za muža nebi nikad htjela imat Alija
pokoj mu duši.
__________________
..ako jednom ne budeš toliko ponosna sve će onda započeti.......Demirzlatomoje
zenzo117 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2013., 03:57   #2591
Quote:
Blood Dima kaže: Pogledaj post
I moram primjetiti da su mi previše, al' stvarno previše postarali Cemile. Prošlo je možda 5-6 godina, a oni je postarali kao da je s cca 40 skočila na 60, bzvz.
Ja ne mislim da su je previše postarali. Ta je žena proživjela stvari koje su previše i za 10 života. A onda kao kulminacija svega dođe ta nevjerovatna bol gubitka dva dragocjena života u razmaku od par sati. Moralo je kad-tad makar negdje isplivati to sve kad se već ona i dalje lavovski drži uspravno.
__________________
Ben en çok, kızı doğunca sevinen babaları severim...
Okanica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2013., 13:57   #2592
da bar gledamo seriju s njih 2.
tako su slicne
Nikako ne mogu prezaliti Aylin

http://i.ensonhaber.com/resimler/diger/esh5291_5.jpg
__________________
<3 "Ja savrseno zivim u savrsenoj lazi, imam sve sto ima cijenu...a srce svoje trazi" <3
***Recenzije blog

Zadnje uređivanje Amona M : 19.07.2013. at 19:25. Reason: prevelika slika
đinđiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2013., 14:32   #2593
Cao curke! Treba mi pomoc... Prosli Utorak nisam stigla da pogledam seriju a natabanu je jos nema, mislim Nova tv je prestigla taban. Moze li mi neko reci gdje bi mogla pogledati na netu? Unaprijed hvala. Djindjiber, predivna slika.
Lizaaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2013., 15:03   #2594
imas samo na turskom seriju (bez prijevoza znaci)
imas na kanal d sve epizode svih sezona
__________________
<3 "Ja savrseno zivim u savrsenoj lazi, imam sve sto ima cijenu...a srce svoje trazi" <3
***Recenzije blog
đinđiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2013., 18:10   #2595
Đinđiber, i meni nedostaje Ajlin. Prelepa slika njih dve.
Stvarno mi je žao što nećemo više gledati Ajlin. Kakav bi samo nastavak bio! S njom i sa malom preslatkom Deniz.
Upravo zbog toga mi se čini da je početak 3 serijala u iskoraku. Kao da na početku ove sezone, scenarista i režiser nisu se snašli. Nedostaje jedan delić mozaika da bi slika bila prava, jedinstvena, da nam drži pažnju, da nam predoči radnju redom, sa puno iznenađenja, kao u prethodnim sezonama.
Ako Deniz ima 5 godina, zašto Džemile izgleda kao starica? Mnogo je usporena. Ostarela.
Ne smeta mi što je Osman veliki nego se pitam gde je nestala ona njegova živahnost,njegove bezazlene opaske. Kao mali bio je izuzetno inteligentan, suviše zreo za svoje godine, uvek duhovit, živahan, okretan, ponekad zapanjujuće mudar. Na takvog Osmana smo navikli.
Međutim, sada je suviše ozbiljan za svoje godine. Uvek zamišljen, čutljiv, zatvoren. Sušta suprotnost deteta poput Osmana.
Filis is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2013., 19:12   #2596
Quote:
Filis kaže: Pogledaj post
Đinđiber, i meni nedostaje Ajlin. Prelepa slika njih dve.
Stvarno mi je žao što nećemo više gledati Ajlin. Kakav bi samo nastavak bio! S njom i sa malom preslatkom Deniz.
Upravo zbog toga mi se čini da je početak 3 serijala u iskoraku. Kao da na početku ove sezone, scenarista i režiser nisu se snašli. Nedostaje jedan delić mozaika da bi slika bila prava, jedinstvena, da nam drži pažnju, da nam predoči radnju redom, sa puno iznenađenja, kao u prethodnim sezonama.
Tako je to u životu. Uvijek nedostaje neka osoba kako bi "slika" bila potpuna.
Meni se zbog toga i sviđa serija, realno čak prikazuje kako se sve nepravedno odigra u životu. Pogotovo za one koji lepršaju po oblacima i koji imaju bezbrižni pogled na život većinu vremena.
Takvi najčešće nadrapaju u životu, prije ili kasnije, na jedan način ili na drugi način.

Meni lik Ajlin nije predstavljao ništa posebno. Jedino neodgovornost, lakomost, grabežljivost za novcem, djetinje ponašanje itd. Kako sam jednom rekla - not my cup of tea.
Nekima se sviđa zbog ljepote, te lijepe svijetle kose, tih toplih očiju glumice, pa haljina koje nosi, načina govora, zbog toga što se često vidi kako živi u lijepom luksuzu... Ah što taj luksuz svima jako dobro stoji, a pogotovo gospođi Ajlin...
Meni ništa od tog lika ne nedostaje. Svaka čast glumici, divim joj se na glumi tog jako kompliciranog i impulzivnog, djetinjastog lika čija se promjena raspoloženja mjeri u sekundama. >_<
__________________
We´ve all been traumatized, we were all a part of the revolution. We call the truth a lie...Too much got lost in translation.
Malva is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2013., 19:18   #2597
I meni je jako žao što je Ajlin umrla, al' ovo je ipak već treća sezona, ne mogu nažalost svi biti na broju kao od prve epizode. Ipak se serija zove 'Kako vrijeme prolazi', a upravo se to i događa. Vrijeme prolazi, ljudi se mijenjaju, ljudi umiru i odlaze i ostaje ta praznina s kojom se moramo miriti. Tako je to i u reali.
Dyma is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2013., 20:08   #2598


Pretužna scena mala Deniz & čitava obitelj na grobu od Aylin
Srce mi se steglo na malu i Džemile..

Jadni, slave rođendan, a zapravo se iznutra raspadaju
__________________
Izgleda da ljubav nije zaboraviti,već sjetiti se svaki put kada vidiš.Koliko god godina prošlo, kada se god pojavi ispred tebe osjetiš isto. -Čak i ako jedno zaboravi?-Čak i ako zaboravi. ❤
Vera Wang is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2013., 20:13   #2599
Cemile-vjerojatno su je toliko postarali da prikazu koliko ju je zivot namucio, 2 smrti u jednom danu, te problemi koji ih stalno proganjaju kroz ove prve 2 sezone,iako mi ova nova Cemile izgleda i dalje odlicno

Soner-ja sam se stvarno sokirala kad su danas malo vise prikazali Sonera,sav je nateknut,s ogromnim podocnjacima,umoran,zivcan,ajme dodali su mu najmanje 15 godina. Stvarnu su docarali kako je "skreno" pomalo.

Suleymanova scena sa skoprijonom dobar glumac,dobro grcenje,i eto nam Sonera u Istambulu uskoro.

Obitelj na grobu-uzasno tuzno.
Hakan saznaje da ocito kcer ne zna da joj je on otac,ostao sokiran.
Carolin se po obicaju bogato snasla,cak joj ova kratka kosa dobro stoji.
Ekremova kosa crna-mislim znam da se farba,a Hakan jadni pravo osjedio
__________________
<3 "Ja savrseno zivim u savrsenoj lazi, imam sve sto ima cijenu...a srce svoje trazi" <3
***Recenzije blog
đinđiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2013., 20:55   #2600
Hakan je došao " odraditi " posjet ocu ... Ekrem se rastopio , veseli se sinu , ništa ne zamjera premda je prošao par operacija . I neće se miješati , neka on bude gdje želi i s s kim želi . Nevjerojatno , da taj čovjek ima i ljudsku stranu . Hakan je vrlo distanciran i služben . Ocu je dodijala samoća , pa živi sa jednom gospođom ... Caroline . Da gospođom .

Hakan je zgranut , skoro ga je otac ubijedio da se promijenio ...

U Londonu , Sulejman je obišao Sonera . Ne da se s njime razgovarati . Sulejman na stol stavlja škorpiona u boci , od čijeg se uboda umire za petnaestak minuta u mukama . Soner uzdiže obrve , i , da li je sat biologije gotov ?!

Jeste , odvraća Sulejman . Sada kreće škola života . Pušta škorpiona da ga ubode , i ne namjerava popiti protuotrov ako se Soner ne javi na telefon ( u prošloj se epizodi Cemile žalila , da joj ne diže slušalicu kad zove ) . Telefon zvoni , Soner je tvrdoglav , misli da je sve trik ... kako se Sulejman sve više koči , javio se na telefon . Cemile je kratka : kad si ponovo zaprosio Aylin , obećao si da ju više nikad nećeš rastužiti ... svirala je pjesma " Život bez tebe gori je od smrti " . A svoju si kćer osudio na to ...

Sulejman ne pristaje popiti protuotrov dok ne izvuče obećanje da će se Soner vratiti ... a tad se sve unormalilo . Škorpion nije bio otrovan , a on je u mladosti uspješno glumio ... Karte za avion su spremne i kreću za sat vremena .

Hakan dolazi kod Cemile na večeru ... ovo je njegov dom . Radost zbog susreta je obostrana . Upoznao je Deniz , i dijete mu pokazuje slike svoje obitelji ... sve do Zehre , čiji je tata Ahmet . Hakan je šokiran , Cemile i Hasefe ne znaju što bi koliko im je neugodno ... Srećom stižu Mete i Osman , svi su raspoloženi za stolom .

Kod Berin i Ahmeta vlada drugačije raspoloženje . Kad se Zehra udaljila , Ahmet je potegnuo pitanje Hakana , Zehre i istine . Berin se pita , zar je to potrebno ?!

Hakan je objavio da je bio kod oca i nastao je tajac . Tamo su Caroline i Mustafa , zašto mu nisu rekli ? Nisu ga htjeli rastužiti . Hasefe je zdvojna , Ali ne bi htio da Mustafa bude s tom ženom . I Cemile to teško pada ...

Bahar je , nakon ugodne večeri sa zaručnikom , dočekala njegova supruga ...

Osvanulo je rođendansko jutro . Mustafa potajno zove telefonom , nedostaju mu . Cemile ga poziva na Denizin rođendan ... Caroline je , naravno , protiv .

Obitelj se okupila na groblju jer rođendan , nažalost , nije samo rođendan .
Deniz se raspričala s mamom ... baka joj je objasnila da ju mama vidi i čuje .

Na torti je šest svijećica i sada znamo koliko je vremena prošlo . Osman ih slika ... opet deja vu ... Svi čestitaju , stigao je i Mustafa , bez majčinog znanja . Svi su mu se obradovali ... Trude se biti veseli zbog Deniz , no na odraslima se vidi sjeta ...

Posljednja scena : Osman tješi Cemile .

I koliko smo ono izdržali bez maramica , epizodu i pol ?!
tajva is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:53.