Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.12.2003., 19:26   #1
A gdje je SARMA????

Mislim, na prvih 5 stranica nisam nasao nijedan thread (ili sam previdio, pa mi stavite link i zakljucajte ) o ovom prekrasnom jelu... Vas nacin spravljanja, jela prije i poslije NJE. Sto jesti uz nju i slicno...
wyrm is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2004., 01:21   #2
Netko je radi onako dosta jusno, a neki je zapeku u pecnici.
Za prilog uz sarmu koristim pire krumpir.
Sinok is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2004., 03:02   #3
Saaaaarma!

Bas sam se dobro najela sarme, kiselog kupusa i krumpira. Imam je jos u frizideru, pa cu je sebi zgrijati sutra
Spot Perdita is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2004., 10:25   #4
moji zadnja tri dana jedu sarme- he he. malo uz pire, malo uz kranjske kobase, malo uz zelenu salatu. neman blage kako to moja mama radi, ali znam da kad napravi onda se to kuva u bronzinu od 12 litara
njasa is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2004., 00:10   #5


...aaaa, nema boljeg nego jesti sarmu nakon Nove, dok se još popodne,pod večer trijezniš
...ništa ne paše tak kak fina kisela sarma
*cactus* is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2004., 14:04   #6
Ja zimi chesto spremam sarme pa nam to i nije neki novogodishnji dozhivljaj.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2004., 21:55   #7
Quote:
*cactus* kaže:
[B...ništa ne paše tak kak fina kisela sarma [/B]
Pogotovo ak je sa domacim zeljem, spekom i kobasama. A je. (Samo meso nije domace, he he). Zakon
Blue_Sunflower is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2004., 22:27   #8
Quote:
magic kaže:
Ja zimi chesto spremam sarme pa nam to i nije neki novogodishnji dozhivljaj.
e, da to je drugo

...ovo je kod nas samo jedanput na godinu, al onda je to količinaaaa za više dana

mmmljasss
...zbog toga mi i je toliko posebna
*cactus* is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2004., 03:36   #9
a ja pravim sarmu od slatkog kupusa na kiseli sam alergicna i mogu vam reci da smo se svi navikli i da je takvu obozavamo iako i ja nepravim vise od 2-3 puta na godinu
mala_slatka is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2004., 11:28   #10
Novogodišnja je bila za Moj je dragi rekao da je tako dobra da "15 jezika govori". Inače, obavezno kad kuham sarmu oko nje stavim ribanog kiselog zelja (može i ono što se nije iskoristilo za zamatanje) i suhih rebaraca. Za prste polizat! E, da i nevolim kad je onako "bezbojna" - uvijek dodam žličicu-dvije slatke paprike. Riže ili minimalno ili ništa. Meso prije "rolanja" sarmi prodinstam s lukom i malo špeka. Sarma je delicija, ali to vam ne moram niti napominjat.
__________________
Kod nas je najvažnija žena ŽM-56, SMB boje koja služi za razmožavanje žive sile i vatrenih sredstava, a sastoji se samo od spolnog organa i šapke.
te@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2004., 17:10   #11
Quote:
teah kaže:
E, da i nevolim kad je onako "bezbojna" - uvijek dodam žličicu-dvije slatke paprike.
Ja dodam i paradajza u tubi isto.
A u meso isto dodam malo mljevene paprike, sjeckanog persina, cessjaka, luka, sjeckanog speka....uff...
Blue_Sunflower is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2004., 17:25   #12
Quote:
Blue_Sunflower kaže:

A u meso isto dodam malo mljevene paprike, sjeckanog persina, cessjaka, luka, sjeckanog speka....uff...
A zar mozhe drukchije
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2004., 17:30   #13
Quote:
magic kaže:
A zar mozhe drukchije
A cuj..neki meso prodinstaju, rizu na pol skuhaju pa sve skupa smjesaju i pune listove....
Neki je krckaju, neki ju peku u pecnici...

Ja sve sirovo smjesam i punim listove i tek onda ide krckanje... vidis da moze
Blue_Sunflower is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2004., 17:52   #14
Shalim se.

Htjela sam reci da je po meni nachin na koji ti spremash jedini koji priznajem

NAROCHITO AKO NEMA VEGETE.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2004., 18:03   #15
Quote:
magic kaže:
NAROCHITO AKO NEMA VEGETE.
No Vegeta rules. Forever!!!

Ne nisam ulizica. Ali volim Magic.
Blue_Sunflower is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2004., 12:04   #16
E, sad me baš zanima kako se radi ta zapečena sarma. Ako netko ima recept nek proslijedi. Oću i ja bit magistrica kuhače!
__________________
Kod nas je najvažnija žena ŽM-56, SMB boje koja služi za razmožavanje žive sile i vatrenih sredstava, a sastoji se samo od spolnog organa i šapke.
te@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2004., 23:11   #17
ja u sva jela od kislog kupusa, pa i u sarmu stavim malo mljevenog kima... bude mi ukusnije a navodno je i zdravo...
__________________
Bil'in, my love...
heureka is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2004., 23:17   #18
Kim je stomahik, pa ga je dobro staviti u sva 'tezha' jela, naravno ako mu volite aromu. Narochito pashe ljudima koje neke namirnice 'nadimlju'.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2004., 16:19   #19
A ja sam vec mislio da nitko nece odgovoriti...
Da, moja mater radi standardnu sarmu al' bude nekako velika u odnosu na kako drugi rade. Onako malo slaninice oko sarme, pire i deri... Kiselina od Nove unistava zeludac i onda sarma pa u krevet...
wyrm is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2004., 19:58   #20
Quote:
wyrm kaže:
A ja sam vec mislio da nitko nece odgovoriti...
Da, moja mater radi standardnu sarmu al' bude nekako velika u odnosu na kako drugi rade. Onako malo slaninice oko sarme, pire i deri... Kiselina od Nove unistava zeludac i onda sarma pa u krevet...
Ajme...meni se opet krcka sarma danas...
U meso je umjesano i 20 deka sjeckane pancete, a odozgo ima i skoro kila rebrica...ko ziv ko mrtav za par sati
Blue_Sunflower is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:16.