Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.12.2008., 21:30   #41
Quote:
lucy loo kaže: Pogledaj post
gdje je u sarajevu zarin outlet???

i kakva je ponuda za shopping u sarajevu??? idem za novu godinu pa usput.....
Imaš na vrhu Baščaršije jedan - lijevo od Vijećnice, a i na Dobrinji (to je tamo gdje je aerodrom blizu)...To su dva u kojima se može nešto naći...I primaju robu četvrtkom

A na Ferhadiji imate Dorothy Perkins, Mango, Miss Selfridge, Mexx, Sisley, Tom Tailor,Tally Weijl ... a malo niže od Vječne vatre Benetton i Esprit...
Pacificgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2008., 21:45   #42
Lokacije Zarinih outleta u BiH:

Quote:
christina aguilera kaže: Pogledaj post
sarajevo 5 objekata , cazin,zenica, travnik,sanski most, tesanj, bihac, kakanj, lukavac, tuzla 2 objekta, konjic, mostar 2, gorazde,zvornik 2 objekta, bijeljina,bratunac, teslic, prijedor, banja luka 3 obj, brcko , bosanski brod,
e sad objekat se zove azel france, ima jos nekih manje zanimljivih marki osim osim zare,zavisno od velicine objekta
__________________
Say something perfect, something I can steal.
me in honey is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2008., 21:56   #43
dakle,ako sam dobro shvatila zarinog outleta ima i u Bihaću?
on mi je najbliže,ako je to istina
Mona* is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2008., 20:01   #44
gdje je otprilike taj zarin outlet u bosanskom brodu? kakav je tamo izbor,dal vrijedi otići pogledati?
__________________
it's nice to be important, but it's more important to be nice....
minnie is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2008., 14:56   #45
Quote:
minnie kaže: Pogledaj post
gdje je otprilike taj zarin outlet u bosanskom brodu? kakav je tamo izbor,dal vrijedi otići pogledati?
nije ti ga teško naći,ako ideš iz Hrvatske,kad pređeš granicu samo ravno,ima možda 500m od granice,s desne strane je benzinska,a preko,s lijeve strane, trgovački centar TEMPO,uđeš unutra i tu je AZEL FRANCE,tj Zarin outlet

A da li se isplati otići,neznaš dok ne vidiš,nekad ima zanimljivih stvari,nekad nema.Ja sam sebi nekidan kupila Zarinu samtanu suknju,nešta kao na volane za 20 kuna,zna se naći,sestra je kupovala Zarine vunene haljine za 80 kuna.
Pa ako ti se da otiđi,možda nešta nađeš!

Zadnje uređivanje LUKSY77 : 09.12.2008. at 15:03.
LUKSY77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2008., 17:51   #46
meni frend rodovno kupuje i veli da je sve jeftinije.samo da dobijem auto
bachan is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2008., 22:55   #47
ja sam iz bosne pa znam kakve su cijene....nisu lose ..ima nekih radnji kao frency , terranova ittd....tamo su cijeene strasno povoljne...za jedan odlazak u tu prodavnicu kupim najmanje 5 stvari....a sto se tice ovih ostalih malo "skupljih " radnja tu je Oviesse,Calipso onda ima nekih prodavnica u Merkatoru kao Modiana ima i Benneton...za kvalitetu su ove jeftinije prodavnice tako tako ali ove skuplje hehe....normalno da su kvalitetne.....a nekad ima i u TAily weilu snizenje...a sigurno vi u Hrvatskoj imate isto te prodavnice...pa ett nemam komentara...za recimo jeans u frenchiju sam platila 20 KM ili ti ga 10 €..a suknju recimo 15 KM ili 7€ itd....
xxbabyxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2008., 15:54   #48
Zara outlet u Bosni

Molim vas jel mi može netko dati konkretnu adresu i smjernice gdje se točno nalazi taj outlet i koliko mi treba od Sarajevo do tamo i kako kojim cestama i sl?
Unaprijed hvala
Kruska is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2008., 17:50   #49
Quote:
Malina kaže: Pogledaj post
Evo iz prve ruke (iz Bosne sam,jel)

Ugl,ne znam ko ti je sta rekao,al kad su upitanju prodavnice Mango; Miss selfridge i druge koje i vi imate onda govorimo o gotovo istim cijenama(ako ne i istim)

Sto se tice zare to je mnogo robe gdje na 1000 majica mozes naci jednu da na nesto lici (bar u mom slucaju)

Ne znam ko vas zavarava s tim pricama da je ovdje bagatela, nazalost nije, odnosno moze biti ako ti se svidjaju sve zarine stvari koje mi ovdje imamo, al sam uvjerena da mnogim curama koje ja znam s ovog foruma ne bi se svidjelo

Ja svake sedmice bar jednom odem do te nase zare i rijetko kad sta nadjem
ja sam iz mostara i veliki potpis na ovo
chimavizza is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2008., 20:01   #50
A, putuje li itko na relaciji Zagreb-Bosanski brod? Tj, kako je najbrže doći tamo iz Zagreba?tenk ju!
__________________
I'm this positive, artistic California girl and now people are seeing me in a different way. And I really just don't like that when people don't get me.
Lil miss is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2008., 20:46   #51
Quote:
Lil miss kaže: Pogledaj post
A, putuje li itko na relaciji Zagreb-Bosanski brod? Tj, kako je najbrže doći tamo iz Zagreba?tenk ju!
Autoputom do Sl. Broda, izaci na Brod-zapad i samo ravno i na most.
Nec0101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2009., 15:36   #52
Nagovorila sam starce da odemo u Mostar u shopping posto su mi neki rekli da je jeftino i da ima stvarno svacega..
pa da pitam vas..koje butige su najbolje i gdje ima odjece i ostalih sitnica za mlade
Radoznalica: ) is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2009., 16:24   #53
itko
Radoznalica: ) is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2009., 19:06   #54
ja sam bila nedavno u jednom shopping centru u Mostaru, ali samo u prolazu. ( vraćaliu smo se s skijanja pa smo bzvz svratili i malo se prošetali). prijatelj mi je pričao da imaju 2 shoping centra. u ovom u kojem smo mi bili ima puno butiga sportske robe i teniska i tako to. ima dosta butiga od cipela. meni je zapela za oko loriblu i fabi. imaju super čizama i sad su bile na sniženju.prodavaju i uggsice pa sam naručila jedne classic cardy (oni nabavljaju od karle, ali su im cijene dosta niže nego u karle).
imaš naf naf, benetton, xnation, tom tailor, diesel, replay,take two...
fakat ima izbora! meni se svidjelo, a ja sam jako jako izbirljiva kad se o robi radi! ima i no name dučana sa super robom, meni se svidio jedan koji kao ima "londonsku modu"(tako piše na vratima).
raspisala sam se, ali mislim da će ti se svidjeti!!
mala angie is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2009., 19:37   #55
e taj s londonskom modom je meni super, imali su mi predivne kozne torbe, ali je bio dosta skup kolko se sjecam

e sjetih se sad da ima marama i salova jeftinije nego kod nas, ako to nosis...
ko oni iz indijskih ducana...
ja sam kupila jedan za 5 eura, znam da su kod nas takvi bili i preko 200 kuna...

toga ti ima kod starog mosta na standovima
clef is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2009., 21:03   #56
Quote:
mala angie kaže: Pogledaj post
ja sam bila nedavno u jednom shopping centru u Mostaru, ali samo u prolazu. ( vraćaliu smo se s skijanja pa smo bzvz svratili i malo se prošetali). prijatelj mi je pričao da imaju 2 shoping centra. u ovom u kojem smo mi bili ima puno butiga sportske robe i teniska i tako to. ima dosta butiga od cipela. meni je zapela za oko loriblu i fabi. imaju super čizama i sad su bile na sniženju.prodavaju i uggsice pa sam naručila jedne classic cardy (oni nabavljaju od karle, ali su im cijene dosta niže nego u karle).
imaš naf naf, benetton, xnation, tom tailor, diesel, replay,take two...
fakat ima izbora! meni se svidjelo, a ja sam jako jako izbirljiva kad se o robi radi! ima i no name dučana sa super robom, meni se svidio jedan koji kao ima "londonsku modu"(tako piše na vratima).
raspisala sam se, ali mislim da će ti se svidjeti!!
Quote:
clef kaže: Pogledaj post
e taj s londonskom modom je meni super, imali su mi predivne kozne torbe, ali je bio dosta skup kolko se sjecam

e sjetih se sad da ima marama i salova jeftinije nego kod nas, ako to nosis...
ko oni iz indijskih ducana...
ja sam kupila jedan za 5 eura, znam da su kod nas takvi bili i preko 200 kuna...

toga ti ima kod starog mosta na standovima
ajme fala vam puno...
i da salove obozavaaaam bilo kakve..
Radoznalica: ) is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2009., 19:47   #57
Ajde onda javi kakva je ponuda! Have a nice shopping..
__________________
I'm this positive, artistic California girl and now people are seeing me in a different way. And I really just don't like that when people don't get me.
Lil miss is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2009., 12:55   #58
Cure je li bila koja od vas u "Zari" u Bosanskom Brodu? Kakva je ponuda?
__________________
Whoever said that money doesn't buy happiness didn't know where to shop.
Amabel is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2009., 20:18   #59
a di je taj bosanski brod?
__________________
..even the stars look brighter tonight..
plasibou is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2009., 20:21   #60
Valjda prek puta Slavonskog Broda.
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:18.