Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.09.2016., 19:22   #141
Quote:
Lei kaže: Pogledaj post
Ma meni je problem sto u njegovu sobu ne stane bas previse toga. taman stane Micke od 105cm sa nadogradnjom (mislim da je kombinacija oko 600 kn, jos ako uleti i neka mjesecna akcija - taman).
Baš sam išla gledati, mi smo ladičar posebno jer se kao cijelina mogu samo police uzeti, + taj dio gore, 820 kn, znači manje nego sam zapamtila, ali opet mi se čini puno za tu "kvalitetu"
Nismo ga stavili kod njega u sobu već je nama na oku stalno i to je ispalo pun pogodak (zasad )
the redCat is online now  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2016., 09:51   #142
Mi smo uzeli samo osnovni stol, za 500kn. Uz njega dobiješ tu donju zatvorenu "policu". Kvaliteta je loša, u to nema sumnje, od papira je kako je netko već napisao, ali je sasvim dovoljno za prvih nekoliko godina. I dimenzije su super za nekoga kome je problem prostor. Mi smo zadovoljni, imamo ga oko pola godine.
majaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2016., 10:15   #143
Quote:
BzzMaja kaže: Pogledaj post
Bok! Zna li netko mogu li se u Zagrebu naći jednobojne bilježnice, bez ičeg naslikanog na njima, A4 formata, mekog uveza s kockicama? Hvala!
ima u skolskoj knjizi,tvrdog uveza, skroz jednobojne.
__________________
Ako postoji nešto što želimo promijeniti kod djeteta, trebamo vidjeti nije li to nešto što bismo prvo trebali promijeniti u nama samima
Monstera is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2016., 01:01   #144
Quote:
nosorog kaže: Pogledaj post
ima u skolskoj knjizi,tvrdog uveza, skroz jednobojne.
Hvala na odgovoru! Šteta što sam si već kupila bilježnice.
__________________
prooolaazi svee
BzzMaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2016., 14:23   #145
dakle, frustraciju drvenim bojicama mi je teeeško prenijeti tekstualno
Malo je firmi koje nismo probali: od vrlo skupih po 100+kn (Faber castell, Stadler), do jeftinijih. Uglavnom, ili ih je teško našiljiti ili mina konstantno puca kad se šilji pa nakon 10 dana bojice gotovo više i nema. Zadnje smo uzeli Carioca i crna bojica je već našiljena na 5cm.
Dakle, ima li netko neke bojice za preporučiti da daju lijepi, masni, jasni trag, da ih se da našiljiti, da ne pucaju i da ih je 20+ u pakiranju (18 bi još i prošlo).
I bojice koje su zadovoljile apsolutno sve navedene uvjete su svakako Faber castell Junior Triangular, 30. Jesu malo deblje bojice ali ne one predebele, trokutaste, divan trag i niti jednom... ponavljam... niti jednom nisu pukle. Doduše, cijena im je bila oko 70kn u Muelleru ali vrijedile su svake kune. U čemu je onda problem? Ne mogu ih više nigdje naći
elly is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2016., 14:34   #146
Marka MAPED.....mi zadovoljni ali nismo imali priliku bojati sa ovim skupljima pa ih nemogu usporediti....
Ali ja i u vrticu za grupu sebi narucujem MAPEDOVE proizvode jer su mi se pokazali kao jako izdrzljivi za te male rukice sto bojaju svakako....
I lijepo se silje....

Poslano sa mog SM-J320FN koristeći Tapatalk
__________________
L&I 17. 12. 2009.
Twinmama is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2016., 15:37   #147
Quote:
elly kaže: Pogledaj post
I bojice koje su zadovoljile apsolutno sve navedene uvjete su svakako Faber castell Junior Triangular, 30. Jesu malo deblje bojice ali ne one predebele, trokutaste, divan trag i niti jednom... ponavljam... niti jednom nisu pukle. Doduše, cijena im je bila oko 70kn u Muelleru ali vrijedile su svake kune. U čemu je onda problem? Ne mogu ih više nigdje naći
http://www.igrackeshop.hr/triangular...r-castell.html

jesu to te? mi ih koristimo i u prvom i u drugom razredu sad. Niti pucaju niti su se išiljile. Mislim da smo samo crvenu potrošili.
__________________
Luna & Dea
Plavooka Sanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2016., 15:41   #148
Mi smo u prvom imali trokutaste od Milana. Kupila u Profilu za 20kn i bolje bojice od tih nismo imali. Odlično su bojale, lagano se šiljile i nisu pucale.

Sad sam mu kupila neke druge, isto trokutaste, ali ne valjaju baš. Ok bojaju, ali stalno pucaju.
*Mustra* is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2016., 15:51   #149
I meni je muka od bojica i siljila!
Pucaju i brzo se trose, vec sam kupila tri paketica bojica i 5 komada siljila.
Herlitzove koje bile u pernici su bile jako lose, kasnije sam uzela Pelikanove, a ove zadnje Stadler mi se cine najbolje. I njihovo siljilo.
Moram probati ove Faber ako ih ima u manjem paketu.
Da li gdje ima bojica na komade kao tempera?
Koje olovke kupujete?




Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk
Mirotta is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2016., 16:00   #150
Quote:
Mirotta kaže: Pogledaj post
Da li gdje ima bojica na komade kao tempera?
Muller ima bojice po komadu. Ali, vjerujem, da su skupe jer su u Mulleru inace te stvari jako skupe
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2016., 16:00   #151
Quote:
Mirotta kaže: Pogledaj post
Da li gdje ima bojica na komade kao tempera?
U Mulleru
buba4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2016., 17:39   #152
Quote:
Lei kaže: Pogledaj post
Muller ima bojice po komadu. Ali, vjerujem, da su skupe jer su u Mulleru inace te stvari jako skupe
O da... jedna bojica oko 11kn. Pa ne bi da su od zlata...
*Mustra* is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2016., 18:00   #153
bojice

ove https://www.jeftinije.hr/Proizvod/32...jice-144-nc-12
za likovni smo kupili veliki set u narodnim novinama, u pernici ima 10 komada

odlicne
mom2be is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2016., 22:31   #154
Na bojicama sam "doktorirala" koliko sam ih nakupovala tijekom prvog razreda. Najbolje su nam se pokazale Maped i Bic bojice. Lijep masan trag, nisu bljedunjave, daju se šiljiti i ne pucaju.

Ovo kupovanje samo jedne bojice me koštalo živaca jer je npr. bilo teško kupiti samo crvenu i plavu (te su se najbrže našiljile), ali i to sam riješila tako da sam kupila pojedinačno bojice u lokalnoj knjižari, no nigdje nisam našla sivu (nude mi samo srebrnu). Muller ima užasno skupe pojedinačne bojice, meni se to ne isplati (kupila sam samo jednu, neku rozu koje ni u kojem kompletu nije bilo, platila je 13 kn). Imaju Narodne novine za kupiti pojedinačne (marka Jolly),ali isto su relativno skupe.
nightfall is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2016., 22:43   #155
Mojima su isto Bic super. A siljilo - od njih 10 jedino koje je stvarno dobro je neko zeljezno Maped duplo (za debele i standardne bojice), ostala vise trgaju nego silje.
Olovke su mi najdraze Faber trokutaste s onim tockicama na dnu za bolje drzanje. Zadnje sam kupila cijeli paket u Metrou za nekih 3,5kn/kom pa vise ne brinem koliko ih gubi. Uzela sam HB ali bilo bi bolje da su B jer se lakse brise, no ni ove nisu pretvrde.
proab is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2016., 22:53   #156
Quote:
elly kaže: Pogledaj post
I bojice koje su zadovoljile apsolutno sve navedene uvjete su svakako Faber castell Junior Triangular, 30. Jesu malo deblje bojice ali ne one predebele, trokutaste, divan trag i niti jednom... ponavljam... niti jednom nisu pukle. Doduše, cijena im je bila oko 70kn u Muelleru ali vrijedile su svake kune. U čemu je onda problem? Ne mogu ih više nigdje naći
moram pogledat u petak kada vrati torbu doma, al gotovo sam sigurna da moja ima ove.
faber castell su sigurno, sad dal su bas te koje pises
kupljene u muelleru na trgu prije dva mjeseca.
siljilo obavezno zeljezno, vulgaris.
ne pucaju spice i sve se lijepo silji.

bojice se pojedinacno ne isplati kupovati, mi doduse imamo hrpe bojice iz kojekakvih setova, toga se nakupilo kroz godine, i ima tu jednu rezervnu pernicu koju koristi za podoma, pa ak joj koja boja sfali, samo ubacimo.
__________________
Ako postoji nešto što želimo promijeniti kod djeteta, trebamo vidjeti nije li to nešto što bismo prvo trebali promijeniti u nama samima
Monstera is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2016., 23:11   #157
Koliko strucnjaka za bojice na jednom mjestu

Mi imamo te junior grip i super su.
Takodjer i bic. I staedtler.
Tozove najvise pucaju.

Kad smo vec kod siljenja, kupila sam novu olovku za oci i na prvo siljenje otislo 2cm
Mislim da je MF.
Koju vi preporucate?
tisi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2016., 23:13   #158
Quote:
tisi kaže: Pogledaj post
Koliko strucnjaka za bojice na jednom mjestu

Mi imamo te junior grip i super su.
Takodjer i bic. I staedtler.
Tozove najvise pucaju.

Kad smo vec kod siljenja, kupila sam novu olovku za oci i na prvo siljenje otislo 2cm
Mislim da je MF.
Koju vi preporucate?

off topic si
__________________
Ako postoji nešto što želimo promijeniti kod djeteta, trebamo vidjeti nije li to nešto što bismo prvo trebali promijeniti u nama samima
Monstera is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2016., 08:44   #159
Moji klinci koriste faber castell trokutaste sa onom grip točkicama po sebi i daleko su najbolje, jesu skupe mamicu im , ali se daju lijepo našiljit. Ima ih u Narodnim novinama, nekad ih fali, ali nađu se. Pišu isto njihovim olovkama http://www.faber-castell.com/product...1HBgrey/317000 i nisu puno skupe u NN.
__________________
♥ ♥
Xen@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2016., 09:24   #160
ja nemam pojma kaj ima moja, trokutaste su svakako jer smo to trazili bas a mislim da su FC. ne pucaju a mislim da i i inace nismo imali problema s pucanjem, mala stalno crta a ne kupujemo bojice svaki cas
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:00.