Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.05.2004., 21:52   #41
Quote:
revolution kaže:
gucha?

jel tu navrati onaj Feat Sejdic?
Feat Sejdic, Boban Markovic i jos na desetine drugih trubackih orkestara.
Guca je stvarno dozivljaj gde se mogu sresti najrazlicitiji likovi. Imam drugova koji se kunu u metal, a svake godine zavrse u Guchi. Ja recimo kod kuce slusam svasta (trenutno uglavnom Neil Young-a, Steve Wynn-a, The Pixies, The Pogues, Sonic Youth itd.), ali mi ne pada na pamet da propustim Guchu ove godine! Prethodne nisam uspeo da odem tako da ove nema izgovora. Pre dve godine sam bio sa drustvom i bila je ludnica. Pivo, rakija, gandza, zene, prasetina i trube. Ma, totalna psihodelija. To jednostavno treba doziveti.
Preporucujem ljudima iz Hrvatske (pod uslovom da ne pate od predrasuda), da obavezno posete Guchu. Problema sigurno nece imati, a sigurno je da ce se dooooooooooobro provesti.
Na kraju krajeva, Balkan je i pored svih sranja zanimljiviji i inspirativniji od sterilne zapadne Evrope. Ovde jos uvek mozete da pusite u kaficu, trubite u saobracaju, jebete pesacima majku, pljunete na ulici, ne radite nista, izlezavate se po citav dan i serete po sistemu i politicarima.
Welcome
 
Odgovori s citatom
Old 19.05.2004., 21:55   #42
boban markovich's orchestra slusah pretrosle goudine u Mocvari..

KAOSSSS.....






narafski da to nema veze kaj slusamo domof ili "inace"
revolution is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2004., 08:37   #43
Di je ta Gucha ?
Što je ta Gucha?

I ja hoću ić u Guchu!!!

Dajte malo više info braćo Srbi pa niste nikad bili Škoti !
 
Odgovori s citatom
Old 20.05.2004., 08:51   #44
Re: Re: savet strucnjaka - ja znam,znam

Quote:
3_OrganizatorPsihe kaže:
...osetio sam neke vibre, nešto se duboko u meni
prelomelo i postao sam Srbin tako reći preko vikenda
odlučujuću ulogu imao je forum h.c. anderlona i njegov tim desničara kao i pesma srbije na eurosongu...
...
Eh, što uradismo....

Nama je sve to bila zajebancija, računalo se, s druge je strane relativno normalan čovjek, koji će se nasmijati na vlastiti pushing i sve ok, al kad tamo sranje. Emocionalno nezrela osoba, i od silnog pushinga u mozgu došlo do kratkog spoja, zbog jednostavnog pushinga čovjek promijenio naciju, ime rezidenciju, stil, jezik ...... sve! Da sam znao, da sam samo znao....

Sa mi je ža!
__________________
Ovdje bi trebalo stajati potpis. Cenzura ga je izbrisala iako nikome nije smetao. S njime je konacno otisla i legendarna brankica, slava joj.
Tommy Gun is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2004., 09:06   #45
Re: Re: Re: savet strucnjaka - ja znam,znam

Vratimo se na temu; sve si nešto mislim da bi trebalo promijeniti i prezime a ne samo ime.
Ime bi moglo biti Dragiša, a prezime Dokurčević.
Pa još čovjek doktorira u Guči i evo ti dr. Dragiša Dokurčević.
Ironside is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2004., 09:44   #46
Quote:
Ententini kaže:
Di je ta Gucha ?
Što je ta Gucha?

I ja hoću ić u Guchu!!!

Dajte malo više info braćo Srbi pa niste nikad bili Škoti !
Evo, ako hoces da saznas nesto vise o saboru u Guchi, poseti sajt brace Slovenaca...

http://www.veselica.net/

Da ne bude posle:"Cigo fali svoga konja"!

Pozdrav

P. S. Evo jos par korisnih linkova...

http://www.guca.co.yu/gallery/view_p...dovic&id=Odmor

http://www.guca.co.yu/en/index.html

Zadnje uređivanje Where_am_I : 20.05.2004. at 10:24.
 
Odgovori s citatom
Old 20.05.2004., 10:52   #47
Quote:
Where_am_I kaže:
Evo, ako hoces da saznas nesto vise o saboru u Guchi, poseti sajt brace Slovenaca...

http://www.veselica.net/

Da ne bude posle:"Cigo fali svoga konja"!

Pozdrav

P. S. Evo jos par korisnih linkova...

http://www.guca.co.yu/gallery/view_p...dovic&id=Odmor

http://www.guca.co.yu/en/index.html
U jebote, a što bi s "Prvom trubom Dragačeva"?
Ironside is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2004., 16:09   #48
Quote:
Ententini kaže:
Di je ta Gucha ?
Što je ta Gucha?

I ja hoću ić u Guchu!!!

Dajte malo više info braćo Srbi pa niste nikad bili Škoti !
mala ti ideš sa mnom na Guchu ovog leta.
depiluj se, kupuj bikini i crne kožne pantalone putujemo na mom HD-u

voli te tvoja zver Nemanja
3_OrganizatorPsihe is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2004., 16:22   #49
Zar neces bre mene da povedes?
Obeco si mi putem mejla da cemo da se zblizimo...reko si kako voles muskarce i kako ti je zao sto nisi sluzio u JNA jer bi ti sapun stalno ispadao prilikom tusiranja... E moj Nemanja...
Insider is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2004., 16:24   #50
Quote:
3_OrganizatorPsihe kaže:
mala ti ideš sa mnom na Guchu ovog leta.
depiluj se, kupuj bikini i crne kožne pantalone putujemo na mom HD-u

voli te tvoja zver Nemanja

Mere bre ..idem trkom da se preimenujem

Otvaram konkurs za srpska ženska lepa bela imena
 
Odgovori s citatom
Old 20.05.2004., 16:36   #51
Quote:
Ententini kaže:
Mere bre ..idem trkom da se preimenujem

Otvaram konkurs za srpska ženska lepa bela imena
jeli bre Jelisaveta

mozes li ti da urgiras pa da idem i ja u Guchu...meni samo neko laadno piveto i nemate brige vise


(vec vidim, mali cro - skvot ce da osnujemo u Guchu ) ako ako ...
revolution is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2004., 16:46   #52
A, evo sto te jos ceka u Guci:


http://www.guca.co.yu/gallery/view_p...ovic&id=Srbija

Obavezno procitati i komentare ispod slike! Samo naprijed, Nemanja!
__________________
There's a big difference between propaganda and education: Education consists of giving someone all the information necessary for them to make up their own mind about something. Propaganda consists of making up somebody's mind for them and then giving them only the information that backs your conclusion.
Necronomicon is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2004., 17:05   #53
Quote:
Necronomicon kaže:
A, evo sto te jos ceka u Guci:


http://www.guca.co.yu/gallery/view_p...ovic&id=Srbija

Obavezno procitati i komentare ispod slike! Samo naprijed, Nemanja!
Da, da, ima i toga al' sva sreca pa takvi kreteni nisu mainstream...
 
Odgovori s citatom
Old 20.05.2004., 17:11   #54
Quote:
Where_am_I kazˇe:
Da, da, ima i toga al' sva sreca pa takvi kreteni nisu mainstream...
Mislim da si u pravu... ali, zamislimo doticnog tipa kako pita: "A, ti si onaj momak iz Rvatske, Brankec... i hteo bi da budes Nemanja, a? Dodji der malo vamo, da te ja malo poducim!
__________________
There's a big difference between propaganda and education: Education consists of giving someone all the information necessary for them to make up their own mind about something. Propaganda consists of making up somebody's mind for them and then giving them only the information that backs your conclusion.
Necronomicon is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2004., 17:19   #55
Quote:
revolution kaže:
jeli bre Jelisaveta

mozes li ti da urgiras pa da idem i ja u Guchu...meni samo neko laadno piveto i nemate brige vise


(vec vidim, mali cro - skvot ce da osnujemo u Guchu ) ako ako ...

Mere sele , idemo bre

Ćemo svi da idemo u Gucha i pravimo veselje , a i taj skvot ćemo da pravimo , samo nemoj puno da se radi
 
Odgovori s citatom
Old 20.05.2004., 18:07   #56
Quote:
Necronomicon kaže:
Mislim da si u pravu... ali, zamislimo doticnog tipa kako pita: "A, ti si onaj momak iz Rvatske, Brankec... i hteo bi da budes Nemanja, a? Dodji der malo vamo, da te ja malo poducim!
Kada tako postavis stvari deluje prilicno nezgodno. Medjutim, mislim da je verovatnoca da neko najebe u Srbiji samo zato sto je Hrvat zaista minimalna (pod uslovom da ne razvije sahovnicu na sred Trga Republike i zapeva "Ustani bane, Hrvatska te zove...").
Idiota ima svugde, ali ne bih ni ja isao u Hrvatsku da sam mislio kako ce iza svakog coska da me vreba neki ustasa. Bio, video, fino se proveo i ziv se vratio...
 
Odgovori s citatom
Old 20.05.2004., 18:12   #57
Quote:
Where_am_I kaže:
Kada tako postavis stvari deluje prilicno nezgodno. Medjutim, mislim da je verovatnoca da neko najebe u Srbiji samo zato sto je Hrvat zaista minimalna (pod uslovom da ne razvije sahovnicu na sred Trga Republike i zapeva "Ustani bane, Hrvatska te zove...").
Idiota ima svugde, ali ne bih ni ja isao u Hrvatsku da sam mislio kako ce iza svakog coska da me vreba neki ustasa. Bio, video, fino se proveo i ziv se vratio...
Svakako. Ali, ne bi on isao samo "u Srbiju," vec na skup na kojem ima ovakvih ljudi... mislim, mozes relativno lako naletjeti na jednog od takvih... ehm... "folklorista!"

Kad bi ti dosao/la u Hrvatsku, sve bi bilo u redu, dok god se drzis podalje od takvih, nezgodnih mjesta. E, zamisli sada sebe na Thompsonovom koncertu... i krenes razgovarati s nekim od publike...
__________________
There's a big difference between propaganda and education: Education consists of giving someone all the information necessary for them to make up their own mind about something. Propaganda consists of making up somebody's mind for them and then giving them only the information that backs your conclusion.
Necronomicon is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2004., 18:32   #58
Quote:
revolution kaže:


mozes li ti da urgiras pa da idem i ja u Guchu...meni samo neko laadno piveto i nemate brige vise


(vec vidim, mali cro - skvot ce da osnujemo u Guchu ) ako ako ...
cakana šargarepo, ti može da ideš s nama pod uvetom da pristaneš da sediš na harliju toples.
ajde sada lepo i ti kupi kožne pantalone, može i džins, kožne tange , pa kacigu a ja ću da bukiram mesto u kampingu u centru Guche za nas troje

Nemanja
3_OrganizatorPsihe is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2004., 18:33   #59
Quote:
Necronomicon kaže:
Mislim da si u pravu... ali, zamislimo doticnog tipa kako pita: "A, ti si onaj momak iz Rvatske, Brankec... i hteo bi da budes Nemanja, a? Dodji der malo vamo, da te ja malo poducim!
ne beri moju brigu...čiča necromione
3_OrganizatorPsihe is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2004., 19:03   #60
Quote:
3_OrganizatorPsihe kaže:
ne beri moju brigu...čiča necromione
E, jebaji ga sad... nisi mi ni nick napisao kako valja. I to nakon ovolikog truda za tebe...



E, moj Nemanja...
__________________
There's a big difference between propaganda and education: Education consists of giving someone all the information necessary for them to make up their own mind about something. Propaganda consists of making up somebody's mind for them and then giving them only the information that backs your conclusion.
Necronomicon is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:09.