Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.06.2004., 21:48   #21
Quote:
Indolentni Muzek kaže:
Ja mislim da to ne bi trebao da bude jedini cilj mladoj zeni.
Momak, put koji svaka žena prolazi od dana svog rođenja do trenutka kada je mišn akomplišd - a to je izgovaranje sudbonosnog "DA" ne može se nazvati drugačije doli Svetim ratom.
A u tom ratu nema poštivanja Ženevskih konvencija.
Sve je podređeno Svetom cilju - navlačenju vjenčanice.
Zar ima nešto što prosječnu Hrvaticu može ispuniti većim ushitom i blaženstvom od prstena na lijevoj ruci???
__________________
Kod nas je najvažnija žena ŽM-56, SMB boje koja služi za razmožavanje žive sile i vatrenih sredstava, a sastoji se samo od spolnog organa i šapke.
te@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2004., 23:47   #22
Quote:
UmpaUmpa kaže:
Znas kakva teleca prsa punjena jetrom radim, ali za to trebaju dobri nozevi. Treba bit vrlo precizan sa prsima da ne puknu. A tek florescentnu jemensku pilecu juhu (florescentna od zuto florescentnog zacina, havadza)...

Ako sam Rambi kao prijateljici kupio jucer na poklon kilu i pol domacih maslina od jednog palestinca pored ramallaha (i riskirao svoj zivot za masline iduci preko zelene linije, ali njegove masline su nesto posebno a i ubitacno su jeftine, flasa od kilu i pol je oko 2.5$, tj 15 sekela), kako bi tek suprugu tetosio? Spreman sam stavit zivot na kocku za gurmansku uzivanciju. Zuje metci i geleri preko glave, ja skacem od zaklona do zaklona i vucem 3 kile maslina (kilu i pol za rambi, kilu i pol za mene). Pa si ti misli.
alo, Umpa.. u Ludoj smo kući.. di ti je pamet bila kad si ovo ovdje pisao?

gle, nemam ja ništa protiv štedljivog muža, osobito ako sam kupuje i kuha... ali moj stari ima najbolje masline na Mediteranu parkirane na katoličkom stablu ispred kuće... samo izađeš i ubereš je.. onda napraviš pet koraka unatrag (nema zelene linije), skreneš lijevo i eto te ispred vrata od konobe.. otvoriš vrata, pogledaš gore i ugledaš katoličke drniške pršute kako vise na plafonu.. a ispod njih bačve misnog vina.. onda opet zatvoriš vrata, okreneš se i zaključiš da se nikad nećeš udat
__________________
Some things in life are bad, they can really make you mad. Other things just make you swear and curse...
placebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2004., 23:50   #23
Quote:
UmpaUmpa kaže:

:-) Jos jedna nagovara drugu. Hoce one obje u neki poligamijski brak... Pa vidi komentare na placebinom blogu, vec ugovaraju dejt kod zbirca....
jedva čekam upoznat rambi

a zašto i ti ne dođeš? spremit ću ti jedno kilo i po očevih maslina.. i to, pazi.. BESPLATNO
__________________
Some things in life are bad, they can really make you mad. Other things just make you swear and curse...
placebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2004., 00:04   #24
Quote:
placebo kaže:
ali moj stari ima najbolje masline na Mediteranu parkirane na katoličkom stablu ispred kuće...
Naše je masline blagoslovio nadbiskup hvarsko-bračko-viški, tako da katoličkijeh maslina od onih moga ćaće - nema. Dobro, možda u Vatikanu, al čujem da im nisu bog zna kako rodile ove godine.

Osim toga, posjedujemo i stotinjak litara prvoklasnog djevičanskog maslinovog ulja. Mislim da je to još jedino "djevičansko" u mojoj familiji.
__________________
Kod nas je najvažnija žena ŽM-56, SMB boje koja služi za razmožavanje žive sile i vatrenih sredstava, a sastoji se samo od spolnog organa i šapke.
te@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2004., 00:06   #25
Ja imam jedno stablo narance.
OrangeC2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2004., 00:17   #26
Quote:
te@ kaže:
Naše je masline blagoslovio nadbiskup hvarsko-bračko-viški, tako da katoličkijeh maslina od onih moga ćaće - nema. Dobro, možda u Vatikanu, al čujem da im nisu bog zna kako rodile ove godine.

Osim toga, posjedujemo i stotinjak litara prvoklasnog djevičanskog maslinovog ulja. Mislim da je to još jedino "djevičansko" u mojoj familiji.
ja sam sad potpuno zbunjena.. koji je smisao ovog posta? padaju mi na pamet tri mogućnosti:
1. prosiš me
2. pokušavaš mi preoteti Umpu
3. samo se hvališ?
__________________
Some things in life are bad, they can really make you mad. Other things just make you swear and curse...
placebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2004., 09:22   #27
Quote:
placebo kaže:
alo, Umpa.. u Ludoj smo kući.. di ti je pamet bila kad si ovo ovdje pisao?

gle, nemam ja ništa protiv štedljivog muža, osobito ako sam kupuje i kuha... ali moj stari ima najbolje masline na Mediteranu parkirane na katoličkom stablu ispred kuće... samo izađeš i ubereš je.. onda napraviš pet koraka unatrag (nema zelene linije), skreneš lijevo i eto te ispred vrata od konobe.. otvoriš vrata, pogledaš gore i ugledaš katoličke drniške pršute kako vise na plafonu.. a ispod njih bačve misnog vina.. onda opet zatvoriš vrata, okreneš se i zaključiš da se nikad nećeš udat
Ma lako mi te masline obrezemo...

A ako moze madonna zasto ne bi ti? Upravo je bilo vjestima da se vise ne zove Madonna nego Ester. Zasto ne bi i ti tako? I jedna i druga imate fiksaciju uvaljivanja jezika zenama... Ugledaj se u nju malo. Fina djevojka.
__________________
Islam dozvoljava da se prekine zadana riječ ako se pojavi nešto korisnije i bolje od toga. (c) derviš aka musliman.hr
Nemojte kriviti puni mjesec, židovi su krivi
UmpaUmpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2004., 09:24   #28
Quote:
placebo kaže:
2. pokušavaš mi preoteti Umpu
Mislim da je to u pitanju...
__________________
Islam dozvoljava da se prekine zadana riječ ako se pojavi nešto korisnije i bolje od toga. (c) derviš aka musliman.hr
Nemojte kriviti puni mjesec, židovi su krivi
UmpaUmpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2004., 09:51   #29
Quote:
placebo kaže:
jedva čekam upoznat rambi
Ček ček....pa ja sam steko dojam da si vas dvije poznajete... i to vrlo dobro.... hmmmm



Quote:
placebo kaže:
a zašto i ti ne dođeš? spremit ću ti jedno kilo i po očevih maslina.. i to, pazi.. BESPLATNO
Sad ga ima!
__________________
Moderatorica placebo dokazuje teoriju o razvratu i dekadenciji na IMFu: "ne, nisam.. zapravo, često noću sanjam kako rambi guram jezik duboko u grlo... i kako se kupamo zajedno u toplesu.. ali, čudno, u tim snovima se nikad ne diramo... dobro, možda malo "
Uncle Fucker is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2004., 09:51   #30
Quote:
placebo kaže:
ja sam sad potpuno zbunjena.. koji je smisao ovog posta? padaju mi na pamet tri mogućnosti:
1. prosiš me
2. pokušavaš mi preoteti Umpu
3. samo se hvališ?
Samo se kurčim. A ako nešto na PM uleti - uleti.
__________________
Kod nas je najvažnija žena ŽM-56, SMB boje koja služi za razmožavanje žive sile i vatrenih sredstava, a sastoji se samo od spolnog organa i šapke.
te@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2004., 11:08   #31
Quote:
Uncle Fucker kaže:
Sad ga ima!
A imaš li ga ti, uj'o moj?
Feniks is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2004., 11:13   #32
Quote:
placebo kaže:
jedva čekam upoznat rambi

a zašto i ti ne dođeš? spremit ću ti jedno kilo i po očevih maslina.. i to, pazi.. BESPLATNO
Pod tim uvjetima bi te i ja rado upoznala.
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2004., 11:17   #33
Ja jos uvjek mislim da se placebo i ostale cure zajebavaju. Ne mogu vjerovat da je nekom draze se udat nego pusit joint i pit pivo s ekipom. Covjek po prirodi jednostavno nije monogaman, bar ja tako mislim
__________________
92% stanovnika Hrvatske za socijalizam!
Indolentni Muzek is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2004., 12:02   #34
Quote:
Indolentni Muzek kaže:
Ja jos uvjek mislim da se placebo i ostale cure zajebavaju. Ne mogu vjerovat da je nekom draze se udat nego pusit joint i pit pivo s ekipom. Covjek po prirodi jednostavno nije monogaman, bar ja tako mislim
Otkad to se nakon udaje ne moze pusti joint i pit pivo? Ej, libanon je odmah preko granice... Trava je u izraelu ludilo.
__________________
Islam dozvoljava da se prekine zadana riječ ako se pojavi nešto korisnije i bolje od toga. (c) derviš aka musliman.hr
Nemojte kriviti puni mjesec, židovi su krivi
UmpaUmpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2004., 12:04   #35
Quote:
Feniks kaže:
A imaš li ga ti, uj'o moj?

Marš stara pederčino u tri p.m. jebem ti **** bezobraznu! Znaš smeće jedno smrdljivo jugoslavenskoposrbljenojanjičarsko govno. Odi gurni si dildo u šupak i pjevaj "Od vardara pa do triglava" i odjebi u tri p.m. odavde da te ne bi sa špahtlom skidali sa interneta!














__________________
Moderatorica placebo dokazuje teoriju o razvratu i dekadenciji na IMFu: "ne, nisam.. zapravo, često noću sanjam kako rambi guram jezik duboko u grlo... i kako se kupamo zajedno u toplesu.. ali, čudno, u tim snovima se nikad ne diramo... dobro, možda malo "
Uncle Fucker is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2004., 12:04   #36
Quote:
UmpaUmpa kaže:
Otkad to se nakon udaje ne moze pusti joint i pit pivo? Ej, libanon je odmah preko granice... Trava je u izraelu ludilo.

Aaaaa..... hmmmm... Kako da te to pitam......


POŠTO JE?
__________________
Moderatorica placebo dokazuje teoriju o razvratu i dekadenciji na IMFu: "ne, nisam.. zapravo, često noću sanjam kako rambi guram jezik duboko u grlo... i kako se kupamo zajedno u toplesu.. ali, čudno, u tim snovima se nikad ne diramo... dobro, možda malo "
Uncle Fucker is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2004., 13:04   #37
Quote:
Uncle Fucker kaže:
Marš stara pederčino u tri p.m. jebem ti **** bezobraznu! Znaš smeće jedno smrdljivo jugoslavenskoposrbljenojanjičarsko govno. Odi gurni si dildo u šupak i pjevaj "Od vardara pa do triglava" i odjebi u tri p.m. odavde da te ne bi sa špahtlom skidali sa interneta!
Pa ti si se razljutio, uj'o moj!?
Feniks is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2004., 13:11   #38
Quote:
Feniks kaže:
Pa ti si se razljutio, uj'o moj!?

Jeah jeah Ljut ka Ris!



Ček...ček... jel on to mene zaje.....




Ma kć**** ti bezobrazni gade nabijem na ***** da ti jebem sve i svja smrade matori. Šu! Sramota te bilo smeće jedno matoro! Ma fuj! Pederčno dabili pederčno stara ofucana ti se ovakvim mladićima upucavaš more marš u tri p. m. gnjusobo!



__________________
Moderatorica placebo dokazuje teoriju o razvratu i dekadenciji na IMFu: "ne, nisam.. zapravo, često noću sanjam kako rambi guram jezik duboko u grlo... i kako se kupamo zajedno u toplesu.. ali, čudno, u tim snovima se nikad ne diramo... dobro, možda malo "
Uncle Fucker is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2004., 13:29   #39
Quote:
Indolentni Muzek kaže:
Ja jos uvjek mislim da se placebo i ostale cure zajebavaju. Ne mogu vjerovat da je nekom draze se udat nego pusit joint i pit pivo s ekipom. Covjek po prirodi jednostavno nije monogaman, bar ja tako mislim
Rolat đoju il rolat sarmu za mene predstavlja jednaki užitak. Budući da volim spajat beskorisno s neugodnim, rado sa zapaljenom frulicom nakuvavam sarme i đuveč. Usput drmnem i po koju ljutu. Sve u kuhinji, naravno. Jerbo sam ja žena koja je privržena kućanskim poslovima.

A što se monogamije tiče, naravno da sam monogamna. Planiram imat samo jednog zakonitog. S ostalima neću spolno općit, nego samo bludno griješit. Nešto poput Clintona. Tako da formalno-pravno udovoljavam kriterijima vjernosti.
__________________
Kod nas je najvažnija žena ŽM-56, SMB boje koja služi za razmožavanje žive sile i vatrenih sredstava, a sastoji se samo od spolnog organa i šapke.
te@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2004., 13:31   #40
Quote:
Uncle Fucker kaže:
Jeah jeah Ljut ka Ris!
Ček...ček... jel on to mene zaje.....
Ma kć**** ti bezobrazni gade nabijem na ***** da ti jebem sve i svja smrade matori. Šu! Sramota te bilo smeće jedno matoro! Ma fuj! Pederčno dabili pederčno stara ofucana ti se ovakvim mladićima upucavaš more marš u tri p. m. gnjusobo!
A ti bi, uj'o moj, da se i ja razljutim!?
Feniks is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:52.