Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.01.2016., 01:32   #901
Quote:
jobbrecht kaže: Pogledaj post
grozno. ja sam jednom sanjao da je bila moja obitelj nasred livade i odjednom pala bomba i svi su zavrsili mrtvi ili polumrtvi, ne znam jesam li ikad uzivo takvu tugu osjetio.
Užasno... teško je opisati taj osjećaj, ali ajde ako ćemo po bapskim pričama, produžili smo im život!
Ne znam kako ljudski um može složiti jednu tako sick scenu... grozno mi je to
agathos is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2016., 17:23   #902
Jednu forumašicu za koju ne znam ni kako izgleda, ali se tako predstavila.
__________________
Komm damit klar Kite dancing in a hurricane. 2+2=0 After all this time? Always. ♡
Nije nego
warpedcat is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2016., 20:20   #903
Da sam se vratila u prošlost i borila protiv zlih ljudi
__________________
Heartbreak Hotel
LOST01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2016., 08:42   #904
odvratan san, da mi je bratu puko vratni kralježak i da je ostao nepokretan
forzaMILAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2016., 13:50   #905
Da spavam u autu..
__________________
Danas sam čula najbolje objašnjenje za greške: ''Ja ovaj život prvi put živim."
..Lana.. is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2016., 14:23   #906
3 mala slonića

tračali su po sobi i sakrili se pod krevet...
VK Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2016., 11:37   #907
Jednu moju staru poznanicu (i suparnicu ) kako je postala profesorica (mislim hrv. jezika) u školi, a ja sam bila učenica iste. Bilo je nekoliko situacija u kojima smo se lagano sukobile, s time da sam uvijek ja izazvala problem i dramila oko ničega zapravo. Zapravo sam izražavala generalni animozitet prema njoj kroz nebitne sitnice.

Zapamtila sam kako sam sjedila u klupi (zapravo, više ležala ) koja je kraj vrata od njene spavaće sobe (u stvaranosti je to moja soba i moj stan) i onda sam ih, znajući da joj neće biti drago, stalno otvarala i zatvarala. Ona je bila usred predavanja i nakon nekoliko prijekih pogleda ljutito me zamolila da ne diram ta vrata. Ja sam krajnje bezobraznim tonom odgovorila da ne ulazim unutra (nisam ni pogledala što je unutra niti me je zanimalo, samo sam joj dizala živce tim otvaranjem ) i da se ne otresa na mene jer ću je u suprotnom prijavit ravnatelju. Ponos joj je naredio da kaže neka samo izvolim. I ja sam otišla. Nekakvim velikim hodnicima jedva sam našla na posve drugoj strani ured ravnatelja koji je zapravo bio samo jedan obični stol postavljen na prolazu. Još je neka cura bila samnom jer je također tražila ravnatelja, a kad smo ga konačno našle, uočile smo da je isti vrlo mlad i naočit muškarac.

Dalje se ne sjećam.

Zadnje uređivanje Maleah : 15.04.2016. at 11:50.
Maleah is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2016., 12:38   #908
Sanjala sam bas ruzan san nocas. U njemu sam si odrezala usne resice, zajedno s nausnicama.
Tocno se sjecam skara i resica na dlanu ruke, gledam u njih i nije mi jasno zasto sam to napravila. Tako mi je srce lupalo kad sam se probudila, da na trenutak nisam skuzila gdje sam. Opipala sam uha i vidjela da je sve u redu.
Zaista rijetko sanjam, obicno zaspem i mrak dok ujutro ne otvorim oci. Uvijek se sjecam sna. I onda kad sanjam te 'rijetke petke' - prestrasim sebe k'o vrag.
MarIJa38 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2016., 23:13   #909
Quote:
MarIJa38 kaže: Pogledaj post
Sanjala sam bas ruzan san nocas. U njemu sam si odrezala usne resice, zajedno s nausnicama.
Tocno se sjecam skara i resica na dlanu ruke, gledam u njih i nije mi jasno zasto sam to napravila. Tako mi je srce lupalo kad sam se probudila, da na trenutak nisam skuzila gdje sam. Opipala sam uha i vidjela da je sve u redu.
Zaista rijetko sanjam, obicno zaspem i mrak dok ujutro ne otvorim oci. Uvijek se sjecam sna. I onda kad sanjam te 'rijetke petke' - prestrasim sebe k'o vrag.
Ajme, tek sad ovo vidim...
Interesantan um imaš

Ne sjećam se svog.
__________________
See ya :)
coma black is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2016., 08:05   #910
da spremam ispit s frendicom i da nam ne ide baš
forzaMILAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2016., 09:59   #911
zmiju i neku zensku
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2016., 13:43   #912
Ulazim u sobu i panično tražim svoju majicu koja na sebi ima uzorak otisaka ruku.

Pitam sestru gdje je. Kaže da je na pranju jer je nikako ne smijem nositi nakon što sam je imao na sebi onaj dan kad smo bili u udruzi gdje su drogirana djeca, da je to sve puno bakterija, klica i bolesti.

Pokazala mi je i papir od tog dana kad smo bili u toj udruzi, na kojem je pisalo da se banane koje su nam ostale od tog susreta iz udruge s drogiranom djecu u pravilu bacaju -- nikako davati majmunima da se zaraza još ne bi širila.

Nakon posjeta udruzi trebali smo sve dojmove zapisati i napisati zaključak, te ga poslati Nini Kraljic na facebook profil na procjenu, što ja nisam napravio, zbog čega mi je bilo krivo jer sada Nina Kraljic nece znat kako smo ja i sestra zapravo pravi humanitarci.

__________________
daj da lutamo ulicama praznim, puni snova
Jobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2016., 17:09   #913
da se frendica crnokosa i dugokosa osisala na kratko i ofarbala u plavo
forzaMILAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2016., 12:43   #914
Da sam nekoliko godina unatrag i da juracam gradom da stignem na terensku nastavu koja se održava u trošnoj nakrivljenoj kolibici na vrhu kamenitog brežuljka. Penjući se po kamenjaru vidim među grotama bezbroj crnih torbica raznih oblika i veličina.
Na kraju mi netko razjasni da je to mjesto na kojem se nekom/nečem žrtvuju crne kožne torbice.

Ostatak sam izgubila od jutros.
__________________
See ya :)
coma black is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2016., 13:19   #915
držim čašu sa tekućinom crvene boje (vino?), na stalku, glatkog stakla i boje, vrtim je u ruci i gledam kako se tekućina vitla po čaši. podignem pogled i kroz ogroman prozor vidim u prvom planu veliku granu nekog stabla koje ne prepoznajem, nekoliko velikih sjajnih listova velikih rozobijelih cvjetova. iza pogled puca na plažu sa bijelim pijeskom i svijetlo plavim morem.
od dolje lijevo u mene gleda neki čudan lik sa ožiljkom preko oka.

san je ispunjen osjećajem čuđenja i nervoze.
__________________
Sin valor.
moment is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2016., 14:45   #916
sanjao sam da gledam neki dirty movie dok su mi u sobi mama i sestra, onda sam stalno morao premotavat i stisavat i bilo je neugodno x100 (a interesantno da mi nije na pamet palo zagasit film haha)
__________________
daj da lutamo ulicama praznim, puni snova
Jobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2016., 14:53   #917
Da mi je čovjek donesao žutu kovertu na vrata. Unutra je bila obavijest da sam dobila nagradu zato što sam ne znam koja po redu ogledala Tool - Sober video na yt.
U koverti je bila nagrada 2 + 2 karte za koncert neka 2 nepoznata benda s light show-om. Bio je i popis ostalih koncerata koje sam mogla dobiti, bila sam tužna jer su i Maideni bili na popisu.
Osim tog, u kovertu su stale i 3 plišane igračke, mislim da su bili ljubičasti slonovi, mali, srednji i veliki.
__________________
See ya :)
coma black is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2016., 19:16   #918
neki prekrasan grad uz more u kojem sam već bila iako nisam zapravo ali odnekud mi je poznat. svaka ulica je bila i otkriće i prisjećanje.

osjećala sam se kao da si polumrtvu ribu stavio ponovno u more
NiktaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2016., 12:49   #919
prijatelja iz srednje kako se zeni
nellie may is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2016., 09:53   #920
Da mi je rodjak napisao da nesto javim bratu a ja sam odgovorila da necu.
Aminakojim is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:18.