Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.12.2009., 15:04   #2001
u 9.mj idemo...odmah nakon svadbe...jer ionako, bas radi svadbe necemo uzimati godisnji
__________________
Jedan je život..iskoristi ga..
Mischa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2009., 19:35   #2002
Mi planiramo na Maldive dok ih još ima. :-) Ići ćemo krajem 7. ili početkom 8. mjeseca. Znam da tada baš i nije najpovoljnije vrijeme ali ne možemo drugačije dobiti godišnji. Jedino kaj je dobro u to vrijeme je da cijena nije toliko visoka kao sada.
slatkica555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2009., 09:13   #2003
Quote:
Mischa kaže: Pogledaj post
u 9.mj idemo...odmah nakon svadbe...jer ionako, bas radi svadbe necemo uzimati godisnji
Mi smo u Egiptu bili u 10. mj, bio je 40 stupnjeva i savršeno smo pocrnili! Nismo imali osjećaj da je toliko stupnjeva.
mladenka:)) is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2009., 10:00   #2004
Quote:
mladenka:)) kaže: Pogledaj post
Mi smo u Egiptu bili u 10. mj, bio je 40 stupnjeva i savršeno smo pocrnili! Nismo imali osjećaj da je toliko stupnjeva.
E sad, nama su jedni frendovi bili u Hurgadi, drugi u Sharmu...sto je bolje??

Ova Hurgada izgleda svjetski..nisam jos vidjela slike iz Sharma, pa to ne mogu komentirati...zato ovak pitam...

Iako, da budem iskrena, nemam predrasude, ali meni se taj arapski svijet nikako ne svidja, cak mi je i odbojan..ali eto, dragi zapeo za to...i moram se prolagoditi
__________________
Jedan je život..iskoristi ga..
Mischa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2009., 10:23   #2005
Quote:
Mischa kaže: Pogledaj post
E sad, nama su jedni frendovi bili u Hurgadi, drugi u Sharmu...sto je bolje??

Ova Hurgada izgleda svjetski..nisam jos vidjela slike iz Sharma, pa to ne mogu komentirati...zato ovak pitam...

Iako, da budem iskrena, nemam predrasude, ali meni se taj arapski svijet nikako ne svidja, cak mi je i odbojan..ali eto, dragi zapeo za to...i moram se prolagoditi
ja sam bila u Hurgadi i ako želiš vidjeti piramide, Luxor, Karnak, Dolinu kraljeva...bolje je biti u Hurgadi....jer je Sharm dosta daleko....je, dobra je Hurgada, mislim, nije ti to baš svjetski jer je ipak arapski svijet, ali hoteli su super....i ponuda je dobra, sve je super jeftino...plaže su super i tako...pitaj ako te što zanima.
mladenka:)) is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2009., 03:42   #2006
Quote:
27dresses kaže: Pogledaj post
mi smo imali bračno putovanje kombinirano od posjeta Thailandu i Malaysiji te smo preeezadovoljni !! Proveli smo preedivnih dva i pol tjedna te bismo svakome preporučili da ode u Thailand na odmor ili u Malaysia-u jer se tamo fakat ima puuno toga za vidjeti i doživjeti !!
potpisujem preporukei mi smo naš honeymoon proveli na Thailandu.......vratili se ima mjesec i po dana i još smo totalno pod dojmom...moj mužić je bija totalni skeptik šta se tog putovanja tiće.........a sad skuplja već za sljedeće+još neku drugu rutu uz Thailand...najvjerovatnije Malaysia ili Kambodža
Preporučila bi svima koji su u financijskoj mogućnosti ( let je skuplji,a ostali luksuzi za male pare )...žele nešto drugo vidit...upoznat totalno drugu kulturu...i stvarno totalno drugi a toliko interesantan svijet.
Mi već skupljamo za sljedeće putovanje na Thailand
slatkica1505 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2009., 10:40   #2007
Quote:
slatkica1505 kaže: Pogledaj post
potpisujem preporukei mi smo naš honeymoon proveli na Thailandu.......vratili se ima mjesec i po dana i još smo totalno pod dojmom...moj mužić je bija totalni skeptik šta se tog putovanja tiće.........a sad skuplja već za sljedeće+još neku drugu rutu uz Thailand...najvjerovatnije Malaysia ili Kambodža
Preporučila bi svima koji su u financijskoj mogućnosti ( let je skuplji,a ostali luksuzi za male pare )...žele nešto drugo vidit...upoznat totalno drugu kulturu...i stvarno totalno drugi a toliko interesantan svijet.
Mi već skupljamo za sljedeće putovanje na Thailand
Joj curke baš ste me razveselile!
Moramo rezervirat kartu i odlučit za hotel ))) Jedva čekam Tajland
__________________
...sve pokriva, sve vjeruje, svemu se nada, sve podnosi, ljubav nikad ne prestaje...I. i J. <3
drea_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2009., 20:12   #2008
Mischa....ja bila prije godine i pol u Sharmu....nesto predobro. Bili u hotelu Noria Resort koji je odličan, klopa vrhunska, osoblje srdačno i uslužno ma sve 5. Preporuka za izlet je definitivno osim ovih kaj je pod mus i ronjenje.
slatkica555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2009., 11:43   #2009
Quote:
Mischa kaže: Pogledaj post
E sad, nama su jedni frendovi bili u Hurgadi, drugi u Sharmu...sto je bolje??

Ova Hurgada izgleda svjetski..nisam jos vidjela slike iz Sharma, pa to ne mogu komentirati...zato ovak pitam...

Iako, da budem iskrena, nemam predrasude, ali meni se taj arapski svijet nikako ne svidja, cak mi je i odbojan..ali eto, dragi zapeo za to...i moram se prolagoditi
Mi smo bili u Sharmu isto, nedavno sam napisala dugačak PM jednoj forumašici pa ak te zanima mogu ti ga proslijediti
__________________
...sve pokriva, sve vjeruje, svemu se nada, sve podnosi, ljubav nikad ne prestaje...I. i J. <3
drea_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2009., 18:01   #2010
Australija

ljudovi bok...
ne znam jel ima itko kakvih iskustava, ali draga i moja malenkost smo nekako zaplanirali austrtraliju za bračno putovanje..
išli bi negdje početko 11 mjeseca, pa me zanima jel ima itko ikakvih iskustava sa time..
kakva je caka sa vizom (odnosn jel ima kakvih caka)... čuo sam da moram otvoriti devizni račun i jedan dulji period vremena stavljati nofčeke tamo itd...
pa prije nego uopće odemo u ambasadu raspitati se oko detalja uz vizu, čisto da priupitam ovdje... i da, idemo u privatnom aranžmanu - dakle ne preko nikakve agencije koja bi vjerujem, u tom slučaju sređivala podosta stvari uz vizu...
tenjks za komentare
zac_leteci is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2009., 19:52   #2011
zac...možda da pogledaš i pitaš na pdf putovanja.
slatkica555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2009., 20:03   #2012
Quote:
drea_zg kaže: Pogledaj post
Joj curke baš ste me razveselile!
Moramo rezervirat kartu i odlučit za hotel ))) Jedva čekam Tajland

viruj mi nećete požalit...Thailand je fascinantna država...i svak tko je bio tamo će to potvrdit...mi smo se totalno zaljubili u taj drugi svijet...koje destinacije planirate ić? Ako karte uzimate preko aviokarte.hr pazite s kojom kompanijom letite...ja bi vam preporučila Turkish air ili Fly Emirates....ni slučajno China air ili Air China ( to su dvije različite kompanije )...sad se ne mogu sjetit koja od te dvije kompanije nudi letove za BKK...dosta je bili loših komentara. Je da je cijena malo niža od Turkisha ili Emirates al mi nismo htjeli riskirat ipak je to dug let.
slatkica1505 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2009., 22:07   #2013
Quote:
slatkica1505 kaže: Pogledaj post
viruj mi nećete požalit...Thailand je fascinantna država...i svak tko je bio tamo će to potvrdit...mi smo se totalno zaljubili u taj drugi svijet...koje destinacije planirate ić? Ako karte uzimate preko aviokarte.hr pazite s kojom kompanijom letite...ja bi vam preporučila Turkish air ili Fly Emirates....ni slučajno China air ili Air China ( to su dvije različite kompanije )...sad se ne mogu sjetit koja od te dvije kompanije nudi letove za BKK...dosta je bili loših komentara. Je da je cijena malo niža od Turkisha ili Emirates al mi nismo htjeli riskirat ipak je to dug let.
Frend nam radi u aviokrate.hr. Fala na preporuci, zapisati ću.

Destinacija je Tajland, ostalo (grad) je manje bitno. Bitan je resort, plaža, osama, bez puno turista (obzirom da je 5. mjesec, vjerujem da ih ne bude puno), mir i čisto ljenčarenje. Osim toga imaš objašnjenje na PM-u. Tnx
__________________
...sve pokriva, sve vjeruje, svemu se nada, sve podnosi, ljubav nikad ne prestaje...I. i J. <3
drea_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2009., 09:37   #2014
mi smo sa njima putovali za Thailand http://www.malaysiaairlines.com/
i jednostavno sam toooliko oduševljena da samo mogu reći ovo:
moji već 13 godina putuju sa njima i uvijek su bili preeezadovoljni, mi putovali sa njima tri puta i sad na bračno i također smo preeezadovoljni !!
__________________
sve što sam ikad tražila našla sam u tebi... 19.09.2009.....
27dresses is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2009., 09:42   #2015
Thailand- preporučam provesti barem 5 dana u Bangkoku! Mi smo bili 5 dana, svaki dan imali po tri izleta ali isplatilo se jer smo bili oduševljeni a onda je došao na red odmor na Phuketu !! Ok, mi smo imali i Maleziju u paketu ali eto, tko ide samo u Thailand kamo god da se odluči ići ja im preporučam da ostanu malo i u Bangkoku- ali pod uvjetom da imate jaaako dobrog vodića!! Mi smo imali zakon vodića koji nam je sve objasnio, toooliko preeedivnih mjesta pokazao da smo jednostavno bili impresionirani!! I OBAVEZNO posjetiti http://www.xs4all.nl/~devadeep/ayuthaya.html jer takav poseban mir, neki poseban osjećaj i "duh prošlog vremena" samo tamo možete osjetiti .
__________________
sve što sam ikad tražila našla sam u tebi... 19.09.2009.....
27dresses is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2009., 15:17   #2016
Quote:
27dresses kaže: Pogledaj post
Thailand- preporučam provesti barem 5 dana u Bangkoku! Mi smo bili 5 dana, svaki dan imali po tri izleta ali isplatilo se jer smo bili oduševljeni a onda je došao na red odmor na Phuketu !! Ok, mi smo imali i Maleziju u paketu ali eto, tko ide samo u Thailand kamo god da se odluči ići ja im preporučam da ostanu malo i u Bangkoku- ali pod uvjetom da imate jaaako dobrog vodića!! Mi smo imali zakon vodića koji nam je sve objasnio, toooliko preeedivnih mjesta pokazao da smo jednostavno bili impresionirani!! I OBAVEZNO posjetiti http://www.xs4all.nl/~devadeep/ayuthaya.html jer takav poseban mir, neki poseban osjećaj i "duh prošlog vremena" samo tamo možete osjetiti .
Napisala sam ti nekoliko PM-ova vezano za bračno, thailand i pass za slikice no nijedan nisi dobila

Uglavnom u međuvremenu mi je puno toga objasnila i savjetovala slatkica.
Hvala slatkica!

Inače limitrani smo financijski i vremenski (zbog godišnjeg) tako da nam je neki određeni maximum 10-12 dana. Hoću reći ne mogu si priušiti više od 2 noćenja u Bangkoku, iako je dragi uđiberio genijalan emplyee rate u super lancu hotela (a šta ćeš kad radi u istom) i da imamo više vremena ostali bi još.

Dakle, čula sam da su cijene privatnih turističkih vodiča relativno povoljne. Imaš preporuku? Ime, prezime, vizitku, broj, mail? Može na PM.

Tnx
__________________
...sve pokriva, sve vjeruje, svemu se nada, sve podnosi, ljubav nikad ne prestaje...I. i J. <3
drea_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2009., 08:44   #2017
Thailand...eto moram dragoga dovesti ovdje da ide vidjeti kad vi pisete jer se on neda u Thailand...iako smo mi svoj medeni vec imali ali nema veze...hehhe

Eto, ja bi preporucila daleku Keniju, Diani Beach...mi se upravo vratili i ako ima netko mogucnosti neka ide, jer PREDIVNO JE!!!!!
__________________
02.08.2008. nas dan iz snova...
zeljka2905 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2010., 17:13   #2018
Quote:
27dresses kaže: Pogledaj post
Thailand- preporučam provesti barem 5 dana u Bangkoku! Mi smo bili 5 dana, svaki dan imali po tri izleta ali isplatilo se jer smo bili oduševljeni a onda je došao na red odmor na Phuketu !! Ok, mi smo imali i Maleziju u paketu ali eto, tko ide samo u Thailand kamo god da se odluči ići ja im preporučam da ostanu malo i u Bangkoku- ali pod uvjetom da imate jaaako dobrog vodića!! Mi smo imali zakon vodića koji nam je sve objasnio, toooliko preeedivnih mjesta pokazao da smo jednostavno bili impresionirani!! I OBAVEZNO posjetiti http://www.xs4all.nl/~devadeep/ayuthaya.html jer takav poseban mir, neki poseban osjećaj i "duh prošlog vremena" samo tamo možete osjetiti .

ponovo potpisujemVeć kad se ide na Thailand i ne vidit Bangkok...nista nije napravljeno...to je baš ono pod obavezno i svakom bi savjetovala...grad je fascinantan...toliko toga za vidit...doživit...itd.....stvarno je sve interesantno i nikad dosadno....totalno drugi svijet...i to se može najbolje vidit u Bangkoku ili još bolje u Chiang-Maiu o kojem smo se mi toliko oduševili. Phuket je ono više turistički i nema tolike čari osim luksuznih hotela...palme..i more...
Ayuthaya je isto nešto fascinantno baš kao šta si rekla neki posaban mir.

Tko ide na Thailand u Chiang Mai obavezno bi preporučila izlet br. 1 na Thailandu http://www.pataraelephantfarm.com/ nešto nevjerovato i isplati se sjest u avion Bangkok-Chiang Mai ja se zaljubila u sloniće

@željka: Moj se isto nije upočetku dao natjerat na to putovanje...kod njega sama pomisao na Tajland ga veže za BKK, smog, najprljaviji grad,siromašnom državom...itd. Al ja nisam odustajala inače sam po naravi tvrdoglava...a...sad nako putovanja skuplja za sljedeće
slatkica1505 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2010., 18:38   #2019
Slatkica predivno putovanje
__________________
Whoever said that money doesn't buy happiness didn't know where to shop.
Amabel is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2010., 08:45   #2020
Rezervirano! Konačno se mogu posvetiti drugim stvarima!

Khao Lak u Tajlandu 8 dana (pool villa ), Bangkok 2 dana. Jednom se živi!

Puno hvala Slatkici i 27dresses
__________________
...sve pokriva, sve vjeruje, svemu se nada, sve podnosi, ljubav nikad ne prestaje...I. i J. <3
drea_zg is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:19.