Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.02.2008., 13:09   #41
ja sam probala sensibio i isto mi nije dobra ko podloga za sminku ali preko noci je dobra jer ujutro bude ljepa koza
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2008., 13:29   #42
Quote:
Jojo Ungh kaže: Pogledaj post
Evo mogu ja odgovorit dok dark star ne dođe?

Sebium je za masnu i mješovitu kožu, Sensibio je za osjetljivu (tako piše na bočicama).

Ja imam Sebium dnevnu kremu, dobra je i ugodna na licu s tim da ostavlja malo masni film pa je ja stavljam samo uveče (nije mi dobra kao podloga za šminku). I dark je pisala da joj ostavlja masnjikavi sloj, ali da je inače dobra.

Možda ti pomogne jer vidim da je tebi odlična Hydra+, a i ja sam njom oduševljena (ona sa zelenim čepom) i savršena mi je kao dnevna krema. Eto

evo, ja sve potpisujem

sebium mi je najbolja protiv dehidracije, ali istina je da se od nje malo zamastiš

avene hydrance sam stavljala navečer nekoliko dana i ni ona mi nije loša, a trenutno sam u fazi isprobavanja adriencea i posipam se pepelom jer sam ih ignorirala- super mi je Oil free marine cream za masnu i mješovitu, koja je zapravo lagana nemasna emulzija, a moram još probati Balancing cream za mješoviti tip
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2008., 17:13   #43
Quote:
Jojo Ungh kaže: Pogledaj post
.

Možda ti pomogne jer vidim da je tebi odlična Hydra+, a i ja sam njom oduševljena (ona sa zelenim čepom) i savršena mi je kao dnevna krema. Eto
ja sam dobila preporuku da je roc hydra sa zelenim čepom super...
kakav ti imaš tip kože ??
moja je pretpostavljam mješovita dehidrirana...znači t-zona je skoro uvik sjajna, a skoro uvik mi se lagano perutanje kože pojavi na obrazima i oko obrva...dark star mi je hydru sa zelenim čepom preporučila...misliš da bi meni odgovarala??
bila sam danas pitat testere al ih nemaju po ljekarnama..
slavaz is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2008., 17:38   #44
Quote:
slavaz kaže: Pogledaj post
ja sam dobila preporuku da je roc hydra sa zelenim čepom super...
kakav ti imaš tip kože ??
moja je pretpostavljam mješovita dehidrirana...znači t-zona je skoro uvik sjajna, a skoro uvik mi se lagano perutanje kože pojavi na obrazima i oko obrva...dark star mi je hydru sa zelenim čepom preporučila...misliš da bi meni odgovarala??
bila sam danas pitat testere al ih nemaju po ljekarnama..
Ista nam je koža Masna T-zona, ostalo masnjikavo, ali dehidrirano s povremenim ljuskicama na obrazima. Meni je ta sa zelenim čepom predivna dnevna krema, točno ono što mi treba

Ali probaj prvo naći tester negdje da ne bacaš lovu ako se ispostavi da ti ipak ne paše
Jojo Ungh is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2008., 17:53   #45
Quote:
Jojo Ungh kaže: Pogledaj post
Ista nam je koža Masna T-zona, ostalo masnjikavo, ali dehidrirano s povremenim ljuskicama na obrazima. Meni je ta sa zelenim čepom predivna dnevna krema, točno ono što mi treba

Ali probaj prvo naći tester negdje da ne bacaš lovu ako se ispostavi da ti ipak ne paše
super onda bi mi 99% ta krema odgovarala...pokušat ću pronać tester a ako ga nema kupit ću kremu pa ako falijem ni prvi ni zadnji put
slavaz is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2008., 13:46   #46
curke, začetale ste o kremama!! dis iz not d plejs for it.

htjela sam prijaviti da već 10 dana koristim micelarnu sensibio (daklče, crvenu za osjetljivu) jer imam suhu kožu. nikad mi nije bio bolji i čišći osjećaj kože poslije čiščenja. kao da sam izronila iz nekog izvora. koža me više ne zateže toliko i manje je suha. jučer sam se nabrzaka oprala stalim gelom za pranje (zaspala sam pred tvom pa sam htjela ubrzati) i lice mi je bilo ko zgužvane novine kad sam ga pobrisala!! razlika preogromna.

inaće, pošto se dosta troši, a imam puder i dosta maskare svaki dan, prvo prebrišem lice sa baleinim maramicama za suhu kožu i onda poslije toga micelarna, pa pod tuš!! mrak postupak. fakat sam prezadovoljna. i mama i sister su isto oduševljene!

preporuka u svakom slučaju
Pafulja is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2008., 13:58   #47
Quote:
Jojo Ungh kaže: Pogledaj post
Ja imam Sebium dnevnu kremu, dobra je i ugodna na licu s tim da ostavlja malo masni film pa je ja stavljam samo uveče (nije mi dobra kao podloga za šminku). I dark je pisala da joj ostavlja masnjikavi sloj, ali da je inače dobra.

Eto, to me i buni: krema za masnu kožu ostavlja masni film! To mi je tako naopako; za očekivati bi bilo da krema za masnu kožu neutalizira masnoću, a ne da je još ostavlja...
Inače, sorry što smo počele o kremama na krivom topicu, odoh!
__________________
Nije važno jesi li nokautiran. Važno je - dižeš li se!?
reader is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2008., 15:18   #48
Quote:
Pafulja kaže: Pogledaj post
curke, začetale ste o kremama!! dis iz not d plejs for it.

htjela sam prijaviti da već 10 dana koristim micelarnu sensibio (daklče, crvenu za osjetljivu) jer imam suhu kožu. nikad mi nije bio bolji i čišći osjećaj kože poslije čiščenja. kao da sam izronila iz nekog izvora. koža me više ne zateže toliko i manje je suha. jučer sam se nabrzaka oprala stalim gelom za pranje (zaspala sam pred tvom pa sam htjela ubrzati) i lice mi je bilo ko zgužvane novine kad sam ga pobrisala!! razlika preogromna.

inaće, pošto se dosta troši, a imam puder i dosta maskare svaki dan, prvo prebrišem lice sa baleinim maramicama za suhu kožu i onda poslije toga micelarna, pa pod tuš!!mrak postupak. fakat sam prezadovoljna. i mama i sister su isto oduševljene!

preporuka u svakom slučaju
haha, i ja isto tako


inače, meni moje malo pakiranje traje negdje 2 miseca..razmišljam se da kupim ono od 250ml, ili ono od pola litre..isplate se u svakom slučaju

mali offtopic-@reader- logično je da te buni, ali očito krema za dehidraciju mora bit bar malo hranjivija. tako ona malo zamasti kožu, ali za razliku od drugih krema protiv dehidracije koje često samo zamaste a ne rehidriraju površinski sloj (dakle, i dalje vidiš one ljuskice, samo što su još k tome i masne), bioderma sebium stvarno rehidrira i zato je dobra
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2008., 11:58   #49
Quote:
dark_star kaže: Pogledaj post
haha, i ja isto tako


...(dakle, i dalje vidiš one ljuskice, samo što su još k tome i masne), bioderma sebium stvarno rehidrira i zato je dobra
Ja nemam ljuskice.
Mene često svrbucka lice, na raznim mjestima...zato mislim da mi je dehidrirana. Nikada mi se ne ljušti.
__________________
Nije važno jesi li nokautiran. Važno je - dižeš li se!?
reader is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2008., 12:36   #50
meni se lice jako popravilo od kad koristim sebium micelarnu e sad dal je to zbog toga ili je mom licu dopizdilo da me muci nemam pojma al sad stvarno izgleda jako ljepo a pristice nisam dobila vec ohoho.
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2008., 13:18   #51
Quote:
jasmine kaže: Pogledaj post
meni se lice jako popravilo od kad koristim sebium micelarnu e sad dal je to zbog toga ili je mom licu dopizdilo da me muci nemam pojma al sad stvarno izgleda jako ljepo a pristice nisam dobila vec ohoho.
Joj, "izludit" ćete me tim pohvalama za sebium!
Ja imam sensibio (pišem to po već 10 put), kao da me malčice zateže lice poslije nje; probala bih sebium, a strah me da mi neće "zamastit" lice...
__________________
Nije važno jesi li nokautiran. Važno je - dižeš li se!?
reader is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2008., 13:28   #52
moram se pohvaliti-kupila jučer micelarnu avene i obožavam ju
__________________
nemam ni avatar ni potpis
fuzzy logic is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2008., 14:03   #53
Quote:
reader kaže: Pogledaj post
Ja nemam ljuskice.
Mene često svrbucka lice, na raznim mjestima...zato mislim da mi je dehidrirana. Nikada mi se ne ljušti.

neman ni ja ljuskice, nego npr. kad stavim puder ili nešto vidi se da je gornji sloj dehidriran. koža je malo 'nagrišpana', ne znan kako bi to objasnila. uglavnom, bioderma sebium krema to sanira, iako se i zasjajiš od nje. ali meni je toliko bila dozlogrdila dehidriranost da mi to nije bilo bitno

ako ti je simptom samo svrbež, možda ti je koža samo osjetljiva?

stres je često okidač broj jedan kod takvih stvari-mene svrbi kad se jaaako naljutim
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2008., 14:08   #54
Quote:
fuzzy logic kaže: Pogledaj post
moram se pohvaliti-kupila jučer micelarnu avene i obožavam ju
jooooooooj koju imaš, baš me zanima
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2008., 14:11   #55
Quote:
reader kaže: Pogledaj post
Joj, "izludit" ćete me tim pohvalama za sebium!
Ja imam sensibio (pišem to po već 10 put), kao da me malčice zateže lice poslije nje; probala bih sebium, a strah me da mi neće "zamastit" lice...

mene je isto zatezalo nakon sensibio-svojedobno sam bila nabavila tester-jer imam mješovitu kožu, a ne osjetljivu kojoj je ona prvenstveno namijenjena. npr. sestra moje prije koja ima izrazito suhu i osjetljivu kožu dobila je od dermatologice naputak da uzme sensibio.

ako misliš na sebium kremu, ona će ti garant malo zamastit, ali dehidraciju sanira 100%

sebium micelarna je namijenjena mješovitoj do masnoj koži s prištićima, i ako ti oni nisu glavni problem, možda da pokušaš s micelarnom neke druge firme? kod nas postoje samo dvije vrste od bioderme, ali uriage i plante system npr. ih imaju hrpu.
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2008., 14:15   #56
Quote:
reader kaže: Pogledaj post
Joj, "izludit" ćete me tim pohvalama za sebium!
Ja imam sensibio (pišem to po već 10 put), kao da me malčice zateže lice poslije nje; probala bih sebium, a strah me da mi neće "zamastit" lice...
ja sam isto sensibio uzela nakon dugog razmišljanja, teta u apoteci mi je na kraju ipak rekla da je za mene možda bolji sensibio...
najrđe bi uzela sebium kremu al me strah da se ne sjajim ka pečeni praščić, i ovako mi se t-zona pogotovo uvik sjaji, a to me izluđuje...
tako da ću uzet od roca hydru sa zelenim čepom...sve su to preporuke pametnih cura sa foruma
slavaz is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2008., 14:20   #57
Quote:
slavaz kaže: Pogledaj post
tako da ću uzet od roca hydru sa zelenim čepom...sve su to preporuke pametnih cura sa foruma

I ja ću, onu sa UV zaštitom!
Sad imam Roc bez zaštite, ali za ljeto ću uzeti sa UV.
__________________
Nije važno jesi li nokautiran. Važno je - dižeš li se!?
reader is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2008., 14:25   #58
samo da napomenem da je kvaka s uriage micelarnom ta šta možeš nabavit tester a to je ..naravno, samo u novootvorenim ljekarnama. pakirane su u malim plastičnim posudicama i traju po nekoliko dana, tamamn da vidiš jel ti paše. ja sam tako isprobala nekoliko uriage-ovih vodica i skroz su okej. evo šta ima od njih:

za mješovitu i za suhu i osjetljivu dođu oko 138kn za pola litre mislim, ovakva su pakiranja


tolederm za reaktivnu i osjetljivu kožu sa znakovima nadraženosti, isto pakiranje i cijena otprilike


za masnu kožu s prištićima, hyseac
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2008., 16:14   #59
Kupila sam danas od Bioderma Sensibio. Koji fantastičan osjećaj nakon što sam puder skinula s njom. Osjetila sam kako koža diše, ma nešto predivno.
Još da mi je pogoditi neku dobru kremicu,
dinjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2008., 17:45   #60
micelarna avene, imaju jednu jedinu varijantu- jako osjetljiva koža sklona crvenilu. kupila sam ju da pravi društvo anti-rednes kremici light
jako mi paše ta kombinacija.
5+
__________________
nemam ni avatar ni potpis
fuzzy logic is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:53.