Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.12.2010., 17:44   #41
Quote:
Velika_kokos kaže: Pogledaj post
ja danas kupila ove http://shop.ivancica.hr/proizvod/663/
pa cemo vidjet kako ce se ponasat na kisi.
dok zapravo ne vidiš kako se ponašaju na kiši predlažem ovu temu https://www.forum.hr/showthread.php?t=591569


Quote:
Ja sam danas ugledala lijepe čizme u Bershki, kožne... Koštaju 600 kn, ako se ne varam, šta mislite jel bi bile ok za bljuzgu i snijeg? Ne mogu sliku naći sad
147 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2010., 21:56   #42
Quote:
147 kaže: Pogledaj post
dok zapravo ne vidiš kako se ponašaju na kiši predlažem ovu temu https://www.forum.hr/showthread.php?t=591569



idem... vratit cu se nakon prve kise, nadam se :-)
Velika_kokos is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2010., 22:06   #43
kupila marte
danas ...
to mi je sad osjećaj kao ono kada dugo nemaš kvalitetan i izdržljiv proizvod (primjerice jedeš čitave godine paštetu) i onda zaželiš jednom nešto tako dobro, predobro, i posegneš rukom (...u novčanik ) i odabereš tu stvar za koju znaš pouzdano (99.9 %) da će funkcionirati ... kako bi rekli u vojsci ''poduzeti stroge mjere osiguranja'' i kupiš na kraju cipele za koje nećeš morati sam 'misliti', već će one 'misliti' za tebe i osigurati toplu i suhu nogu cijele zime
Brontosaur is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2010., 23:18   #44
Quote:
Velika_kokos kaže: Pogledaj post
idem... vratit cu se nakon prve kise, nadam se :-)
drzim ti fige!
147 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2010., 22:08   #45
Evo gledala sam Frodo čizme premda piše tamo za djevojčice ali ima brojeva do 40 ima zanimljivih modela, zanima me da li netko ima iskustava sa tom markom i njihovom vodonepropusnosti

Zadnje uređivanje eMeM : 06.12.2010. at 22:44.
eMeM is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2010., 18:48   #46
Thumbs down

Quote:
Arienrhod kaže: Pogledaj post
Vec sam dvoje cizme kupila u Guliveru, moguce da su razlicite marke, ali niti jedne nisu propustile vodu. Tako da vjerujem da Guliver drzi dosta kvalitetne cizme. Jedne klasicne sam nosila 4 godine i nisu niti jednom propustile vodu.
GULIVER cipele su totalno smeće!!!!! Potpetice se preokreću u roku od pola sata, neudobne-užas!!! Nije vrijedno novaca curke
Ina100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2010., 22:44   #47
Cure, jeste komentirale ovaj model Marti... nažalost, nema sličnih Bronxica 39 broj o kojima smo pričali... sad se prebacujem na ovaj model, osim ako mi kažete da je prehladno u njima i da puštaju... ne bi ih nosila po bljuzgi i snijegu, ali opet... jesu udobne? Nisam ih još probala, samo sam ih registrirala, sutra idem u potragu.

Eklektika is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2010., 23:11   #48
eklektika, koje si ono bronxice tražila
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2010., 11:14   #49
One Bronx boots Reno... sive, crne, tamnoplave... nema u Transportu u CC1...
Eklektika is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2010., 11:57   #50
Imam troje cizme, ali jedina obuca koja ne propusta a i topla je su Nike tenesice
Yuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2010., 13:09   #51
Quote:
Eklektika kaže: Pogledaj post
One Bronx boots Reno... sive, crne, tamnoplave... nema u Transportu u CC1...
probaj nazvati njihove trgovine, u CC1 sve brzo ode jer je najposjećeniji....
tako sam ja napravila prošle godine, nazvala do zadnjeg... i na kraju je bilo mog broja u WG, rekla sam da mogu doći za 2 dana, pustila ime i broj moba i prodavačica mi je sačuvala...samo kažeš da tražiš bronx reno od brušene kože koje ima jennifer aniston na reklami

mislim da su sada snižene 30 % pa su 645 kn...

imaš brojeve telefona na njihovoj stranici --> http://www.transport-footwear.com/
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2010., 13:44   #52
Divna si. Idem odmah zvati.
Eklektika is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2010., 13:55   #53
nadam se da ćeš naći ...tako je jučer jedna forumašica isto zvala transporte po zg i uspjela naći narančaste cipele
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2010., 14:26   #54
Evo, zvala, nema. Plus, oni to ne zovu "Reno" nego "Pilot".
Eklektika is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2010., 15:19   #55
vjerojatno zato jer na kutiji pod materijal piše pilot leather - suede...
iako pod model piše reno...

ja ću opet naručiti s butyka, ovaj put chilly boju --> http://www.butyk.co.uk/prod/show/968...eno_13285.html

imaš svih boja na toj stranici, pogledaj ispod čizmi malo dolje...
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2010., 15:27   #56
Ima divnih, taj site je generalno odličan. Sad radim na tome da nađem nekog s one strane granice. Dosta mi je tog što smo izvan EU i dosta mi je carina!

edit: jao što su dobre ove čili. divne!
Eklektika is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2011., 15:41   #57
evo samo da vas obavijestim prije nekoliko dana kupila panama jack gležnjače, stiefelkonig cc1 zagreb, lijepe nemaju unutra krzno ali su mi super...
kpavli is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2011., 20:54   #58
Quote:
kpavli kaže: Pogledaj post
evo samo da vas obavijestim prije nekoliko dana kupila panama jack gležnjače, stiefelkonig cc1 zagreb, lijepe nemaju unutra krzno ali su mi super...
i evo testirane, nije u njima hladno i ne propuštaju!!!!!!!!! prezadovoljnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
kpavli is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2011., 22:42   #59
ja danas malo trazila tako neke cipele za zimu (prosla cc1 i arena centar i cc1 ima puno bolji izbor)
ugl evo sta je meni zapelo za oko
Timberlandice i dalje preskupe i prebrane
ima hrpa ali doslovce hrpa fejk Timberlandica, od onih u sketchersu i office shoesu koje mislim da su okej do onih u mass shoes koje mislim da su shit jer su 200nak kuna
ove iz Peka su jako jako tople ali su dosta visoke oko 600kn
nemoze slika pa evo link
ove su isto iz peka, ima ih u dvije boje i puno ljepse su na nozi nego ovako na slici ili na polici oko 600kn

ovih ima u transporteru, zaboravila sam cijenu a i neznam za brojeve jer u transporteru vise od niceg nemaju broja


i vidjela sam jos jedne predivne u transporteru ali naravno nije bilo broja a neznam kako se zovu pa ih nemogu linkat

ugl u zgb je ponuda nikakva, sve je rasprodano valjda kako su temp pale cijeli zgb pokupovao takve shuze, najvise ima tih kao za 200-300 i slicno kuna (ima i shoeboxu) jedne prekjut onako zelene crvene ili bez ali neznam koliko je to toplo i vodonepropusno s obzirom na cijenu
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2011., 22:44   #60
Ovu zimu prvi put kupila Timberland-tke, klasičan model "za drvosječe" samo u boji leda, definitivno prošle atest na sve vremenske uvijete od snijega do koljena do vode do gležnjeva.... Savršene ! Ne propuštaju ! A održavanje je milina -bez gumica i bez sprejeva svoje čistim deterđentom za suđe i spužvicom i.... ništa!
Što se gumenih čizma tiče, ciljala sam na Tommy Hilfiger, ali odustala jer ona guma izgleda prejeftino i kao iz doba Jugoplastike....
Geoxice iz nove kolekcije jesen zima u sivoj ili ljubičastoj boji sa bjelom gumom su definitivno best buy i što je najvažnije - fakat -"dišu"
KimmyKey is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:57.