Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.02.2005., 08:50   #61
Quote:
BHF04 kaže:
To su ocigledno cure iz tvoje maste. De mi reci kako neko moze zatrudniti ako se novo jajasce jos nije formiralo. Majo samo se ti pucaj u toku menze cak i par dana poslije nije problem. Kod vecine zena opasna zona je sredinom ciklusa a u toku menze zena nema formirano jajasce tako da se spermic nema s cime spojiti...ne brini...
A ti mislis da sam ja ovo izmislila pa ovdje napisala.
JA da ti kazem kako se moze zatrudnit? Pa nek ti kaze neka (ako je ima na forumu) koja je ostala trudna na taj nacin
__________________
Ptičica! :)
Ipanema is offline  
Old 19.03.2005., 21:05   #62
Re: Trudnoća za vrijeme menstruacije?

Quote:
Maja85 kaže:
Bok ekipa. Jučer mi se po prvi put dogodilo da sam za vrijeme menstruacije imala spolni odnos sa svojim dečkom (inače to ne radimo, ali jučer nam baš došla volja) i on je ovaj put htio bez prezervativa jer je rekao da ionako ne mogu zatrudnjeti. Naravno svršio je u mene. Ali vrag mi kasnije nije dao mira i kazala sam to jednoj frendici koja je rekla da mogu zatrudnjeti i za vrijeme me menstruacije iako su šanse male. Meni se to ne čini logično, ali ipak bih rado to provjerila. Menstruaciju sam dobila u subotu ujutro (negdje oko 10-11 sati), a spolni smo odnos imali u nedelju oko 17-17:30. Da li stvarno postoje šanse da sam zatrudnjela, pa makar one bile manje od 1%?

Inače menstruacija mi je dosta neredovita, i traje svaki put oko 3-4 dana. Od početka je krvarenje dosta obilno, a tako je bilo i ovaj put.
Stigla menga TOČNO nakon 28 dana!

Znam da to ne zanima nikog, ali kad sam već započela ovaj topic sa mojim problemom da ga i zaključim sa happy endom

Koje olakšanje!

P.S. U međuvremenu sam se uozbiljila, bila kod ginekologice, dobila pilule i za par dana ih počinjem koristiti
Maja85 is offline  
Old 19.03.2005., 21:43   #63
Drago mi je da je sve u redu Majo. A za one koji misle da se ne može zatrudnit za vrijeme menge, moju je prijateljicu to stajalo abortusa. Ima žena kod kojih novo jajašce sazrije prije prestanka menge. Po mojoj dr. sigurna su samo prva dva dana. Zato cure oprez. Napaljeni momak često će reći bilo što da dođe do cilja, a vi ćete se poslije nositi s posljedicama.
Cordelia is offline  
Old 20.03.2005., 00:18   #64
Quote:
Cordelia kaže:
Napaljeni momak često će reći bilo što da dođe do cilja....




mama, zar i ti ovdje
magic is offline  
Old 20.03.2005., 18:07   #65
alexxx is offline  
Old 20.03.2005., 20:11   #66
Quote:
magic kaže:
mama, zar i ti ovdje

Ne smje se popuštati neozbiljnim mladićima kad ti mama kaže, ne... ne... pec... pec ...
Cordelia is offline  
Old 11.07.2009., 20:43   #67
Quote:
Maja85 kaže: Pogledaj post
Bok ekipa. Jučer mi se po prvi put dogodilo da sam za vrijeme menstruacije imala spolni odnos sa svojim dečkom (inače to ne radimo, ali jučer nam baš došla volja) i on je ovaj put htio bez prezervativa jer je rekao da ionako ne mogu zatrudnjeti. Naravno svršio je u mene. Ali vrag mi kasnije nije dao mira i kazala sam to jednoj frendici koja je rekla da mogu zatrudnjeti i za vrijeme me menstruacije iako su šanse male. Meni se to ne čini logično, ali ipak bih rado to provjerila. Menstruaciju sam dobila u subotu ujutro (negdje oko 10-11 sati), a spolni smo odnos imali u nedelju oko 17-17:30. Da li stvarno postoje šanse da sam zatrudnjela, pa makar one bile manje od 1%?

Inače menstruacija mi je dosta neredovita, i traje svaki put oko 3-4 dana. Od početka je krvarenje dosta obilno, a tako je bilo i ovaj put.
Majo koliko sam do sad procitala(a nisam sve) nitko ti nije rekao kak spada.Ponekad se moze dogoditi da su o ovulaciji dva jajasca,jedno je neoplodeno i ono pocinje krvariti,a drugo ostaje i ako je takva situacija bila kod tebe moze se dogoditi da je to drugo jajasce oplodeno i da si trudna zbog toga neke djevojke ostanu trudne kad imaju mjesecnicu...
sexyseka 16 is offline  
Old 11.07.2009., 22:22   #68
Zar nije trajnost jajašca otprilike 24 sata?
Kako jedno propadne a drugo nekim čudom ne?
Sljiva is offline  
Old 12.07.2009., 12:56   #69
Zaboga, ljudi, zar ne vidite da joj se dijete već sprema za školu?
__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:59.