Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.06.2015., 19:43   #1
Smile Kaj radite?

Nova sam,no one cares. Pitanje je,što radite upravo sad osim kaj visite na mobitelu,kompu il ko u mom slučaju,laptopu?
Ja žderem Jaffa kekse,bila u Konzumu i nisam kupila jedan,nego dva paketa. Sad sam pri kraju..s oba paketa.
AngelForever is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2015., 19:47   #2
Evo baš razmišljam o svom novom imidžu na forumu, bit religiozna mi nije baš prošlo, pa si neš mislim možda bih bila omiljenija da se profiliram ka kanibal...

Nisan još bila u konzumu danas...
__________________
Mind Blown
Herbicidna is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2015., 20:32   #3
Je,u Konumu svega ima,ljudi koji se guraju prek reda,kolica ostavljena po dučanu.. Don't miss it!
I kaj ne odgovara niko.. Pišite kaj god radite,može čak i kaj planirate radit!
AngelForever is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2015., 20:37   #4
evo ja planiram ić kakat
__________________
Mind Blown
Herbicidna is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2015., 20:38   #5
Planiram oprat wc. Ne da mi se. Moram.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2015., 20:39   #6


Jedem bijelu Linoladu na žlicu, pijem mlijeko, škicam jednu grupu na Fejsu i razmišljam o tome kako bih se trebala primiti posla za faks.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2015., 20:42   #7
Quote:
Herbicidna kaže: Pogledaj post
Evo baš razmišljam o svom novom imidžu na forumu, bit religiozna mi nije baš prošlo, pa si neš mislim možda bih bila omiljenija da se profiliram ka kanibal...




ali zasto mijenjas imidz?

OT: ucim
warpedcat is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2015., 20:43   #8
Quote:
warpedcat kaže: Pogledaj post




ali zasto mijenjas imidz?

OT: ucim
hejtaju me ljudi, onak krajnji ignor, jedan simpatičan forumaš mi je predložio da si promijenim imidž
__________________
Mind Blown
Herbicidna is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2015., 20:45   #9
Quote:
Herbicidna kaže: Pogledaj post
hejtaju me ljudi, onak krajnji ignor, jedan simpatičan forumaš mi je predložio da si promijenim imidž
Nakon 10tisućitog posta niti jedan forumaš ne može više bit nehejtan. :/
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2015., 20:49   #10
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Nakon 10tisućitog posta niti jedan forumaš ne može više bit nehejtan. :/
Kad ste babe.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2015., 21:01   #11
sjedim na poslu u glupom trgovačkom centru..di se ljudi šetaju umjesto da su na plazama
kronica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2015., 21:06   #12
ležim ,slušam glupi kviz,lupam po laptopu
čekam da mi popusti glavobolja

jel ovo tema na dnevnom nivou?
pišemo svaki dan šta radimo?
alma 188 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2015., 21:07   #13
Quote:
kronica kaže: Pogledaj post
sjedim na poslu u glupom trgovačkom centru..di se ljudi šetaju umjesto da su na plazama
neki mrze plaže i vrućine,a pošto je struja skupa,dođu se šetkati po klimatiziranim centrima
alma 188 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2015., 21:12   #14
Ja sam stavila temu ovako,da napišete jednom u svakih par dana,al kaj se mene tiče možete vi svakih par sati pisat kad ste išli kakat,piškit,u Lidl,svađali se s ludim bakicama i dedekima il nešto treće...
AngelForever is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2015., 21:14   #15
Quote:
alma 188 kaže: Pogledaj post
neki mrze plaže i vrućine,a pošto je struja skupa,dođu se šetkati po klimatiziranim centrima
nazalost tako je...nevidim da itko ista igdje kupuje...ali neka bar se ljudi hlade
kronica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2015., 21:22   #16
Quote:
BBast kaže: Pogledaj post
Kad ste babe.
Samo pomalo, dođi ti nama.

OT: toliko mi se ne da uredit kupaonu da sam trenutno na live webcamovima diljem hrvatske. Upravo sam u Tomićevoj u ZG-u gledala nekog dugokosog i baš ful visokog tipa koji je na koturaljkama (diskačama, ne rolama) pokušavao se spustit niz ulicu. Žutim. Onda se žalio (barem je tako izgledalo na kameri) ljudima u kafiću, pa se spotaknuo. Pa se dignuo. Pa je počeo pjevat ili nešto slično (maše rukama i vrti glavom opet prema ljudima u kafiću). Divan je.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2015., 21:23   #17
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Samo pomalo, dođi ti nama.

OT: toliko mi se ne da uredit kupaonu da sam trenutno na live webcamovima diljem hrvatske. Upravo sam u Tomićevoj u ZG-u gledala nekog dugokosog i baš ful visokog tipa koji je na koturaljkama (diskačama, ne rolama) pokušavao se spustit niz ulicu. Žutim. Onda se žalio (barem je tako izgledalo na kameri) ljudima u kafiću, pa se spotaknuo. Pa se dignuo. Pa je počeo pjevat ili nešto slično (maše rukama i vrti glavom opet prema ljudima u kafiću). Divan je.
Imam jos 4 000 postova fore.

Kakvi webcamovi? Daj link!
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2015., 21:26   #18
http://www.livecamcroatia.com/gradov...ke-web-kamere/

Najzanimljiviji su Jelačić i Tomićeva u ZG. Splitska riva nije loša, možeš gledat brojne prigovore šetača biciklistima u obliku ručnih gestikulacija.

Ja sam jednom stala mami pred cam u Crikvenici i mahala joj. Skrinšotala me.

Možemo se dogovorit jednom tako tu s foruma da si stanemo u neku uru pred kamove u svojim gradovima pa si mašemo.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2015., 21:32   #19
a di su ostali gradovi :/
kronica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2015., 21:41   #20
Quote:
kronica kaže: Pogledaj post
a di su ostali gradovi :/
Ima ih dosta. Imaš popis.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:11.