Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.01.2012., 16:12   #81
Samo mislim da je glupo to ubacivanje astroloskih znakova sa ciganicama...mislim da cigani pre 100 godina i nisu bas koristili astrologiju....ovo su neki modernisti izmislili,ja bih rekla...

posto imam iskustva i znam koliko astrologija nema veze sa tim,zato tako i pricam....meni je jedna zena samo otvarala karte,ne zanima je nista,ona ih samo otvori i kaze sta ima,pa ja mogu posle da dubim na glavi i da mi to nema veze da ce se desiti,ali desi se....i nije joj bitno sta sam u horoskopu.....eto
__________________
Etme
Lutijena is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2012., 10:41   #82
ja se bavim ciganicama, pocetnik sam, ali citala sam negdje na netu da se blagdanima ne bi trebale karte otvarati, medjutim, netko je rekao kako se njemu blagdanima kad otvara bas pokaze nesto posebno, otvori se nesto sto nije niti pitala, a od vece vaznosti.. zna li itko ista o tome?
ako je to tako, mislim da se to i meni dogodilo na sv tri kralja.
catizoe is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2012., 10:14   #83
cure ako netko zeli poznam curu koja gleda na ciganice, dobra je, meni sve "skine".. preko fejsa radi ili na mail..Cena tumacenja ~
Pocetna samo 5 e ,svako naredno tumacenje po dogovoru.
Za sve informacije javite se u inbox. cura je iz crne gore.. bavi se time vec dugo
ako netko zeli nfo moze na pp

isto i za horarnu gleda njezina prijateljica Cena: 10 eura svako naredno po dogovoru

inace obje gledaju ljudima i na forumu jednom ko i nas reno i tadukepa
jaka85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2012., 17:26   #84
Quote:
jaka85 kaže: Pogledaj post
cure ako netko zeli poznam curu koja gleda na ciganice, dobra je, meni sve "skine".. preko fejsa radi ili na mail..Cena tumacenja ~
Pocetna samo 5 e ,svako naredno tumacenje po dogovoru.
Za sve informacije javite se u inbox. cura je iz crne gore.. bavi se time vec dugo
ako netko zeli nfo moze na pp

isto i za horarnu gleda njezina prijateljica Cena: 10 eura svako naredno po dogovoru

inace obje gledaju ljudima i na forumu jednom ko i nas reno i tadukepa
Ovo je za čisti ban.
__________________
“Pokvareni ljudi poštuju iz straha; dobri ljudi, iz ljubavi.” Aristotel
Lea Sun is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2012., 17:47   #85
Kakve ciganske karte,gledalo mi 5 osoba,sve mi razlicite stvari vidjele,i ni jedna od svih 5 opcija se nije desila.Vjerujete u gluposti.
Facies is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2012., 18:40   #86
zna li netko koje karte su koja slova? kao npr iznenadna sreca je osoba na slovo M.. aj pliz ako netko zna da mi napise, vriedno ucim
catizoe is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2012., 21:15   #87
Quote:
catizoe kaže: Pogledaj post
zna li netko koje karte su koja slova? kao npr iznenadna sreca je osoba na slovo M.. aj pliz ako netko zna da mi napise, vriedno ucim
hm, nisam znala za to. I ja sam neki dan kupila ciganice i počela da učim
__________________
Fenomenalan je osjećaj lebdjeti u raju
Monique. is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2012., 22:24   #88
Quote:
Monique. kaže: Pogledaj post
hm, nisam znala za to. I ja sam neki dan kupila ciganice i počela da učim
Gdje si ih kupila i kako učiš?
__________________
“Pokvareni ljudi poštuju iz straha; dobri ljudi, iz ljubavi.” Aristotel
Lea Sun is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2012., 11:40   #89
http://ciganskekarte.blogspot.com

http://www.zvezdavodilja.com/index.php?topic=6455.0

Evo dva linka, nadam se da rade.
Inače ja kad gledam u sudbinske-ciganske karte, posložim 4 reda po 9 karata.
Ako gledam ženi ona je ljubavnica, muškarac je ljubavnik.
Znači gledam karte koje su iznad, desno, dolje i lijevo od ljubavnice/ljubavnika.
Onda se to dalje grana- dodatna pojašnjenja su opet gore-desno-dolje lijevo.
Bitno mi je samo ono što se nalazi u blizini pitača, znači ne gledam baš sve.

Onda za neka posebna pitanja ljudi izvuku 7 karata pa to povezujem.

Inače ovo je neki "moj" način, i funkcionira. Treba vježbe, ali kandidate nije teško naći
blue-bell is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2012., 12:58   #90
Svako ima svoj nacin dijeljenja i tumacenja karata, sjecam se da mi je jedne prilike neka Ciganka gledala na samo 9 ciganskih karata, ostale nije ni imala ali zaista je i na osnovu njih dobro skenirala situaciju u kojoj sam se tada nalazio.
Jamshid is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2012., 18:22   #91
Quote:
blue-bell kaže: Pogledaj post
http://ciganskekarte.blogspot.com

http://www.zvezdavodilja.com/index.php?topic=6455.0

Evo dva linka, nadam se da rade.
Inače ja kad gledam u sudbinske-ciganske karte, posložim 4 reda po 9 karata.
Ako gledam ženi ona je ljubavnica, muškarac je ljubavnik.
Znači gledam karte koje su iznad, desno, dolje i lijevo od ljubavnice/ljubavnika.
Onda se to dalje grana- dodatna pojašnjenja su opet gore-desno-dolje lijevo.
Bitno mi je samo ono što se nalazi u blizini pitača, znači ne gledam baš sve.

Onda za neka posebna pitanja ljudi izvuku 7 karata pa to povezujem.

Inače ovo je neki "moj" način, i funkcionira. Treba vježbe, ali kandidate nije teško naći
bas to, ja se vjezbam na ljudima s foruma i prijatteljima prijatelja, al uvijek oprezno i drzim se onih pravila da nekog ne "ubijem u pojam" a i s jednom curom koja me "uci"
catizoe is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2012., 15:09   #92
A zna li neko o gatanju o obične karte? Imala sam priliku biti prisutna kada je jedna djevojka gledala u obične karte i fasciniralo me je to kako ih je redala, tumacila kombinacije i zaista vrlo vjerodostojno docarala sudbinu. Zapamtila sam samo da kralj pik oznacava tamnokosog starijeg muskarca.
Shansel is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2012., 15:09   #93
I ovdje vec imamo temu o ciganskim kartama, ne vidim razloga za pokretanje jos jedne???
Jamshid is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2012., 02:19   #94
Lightbulb

Quote:
Shansel kaže: Pogledaj post
A zna li neko o gatanju o obične karte? Imala sam priliku biti prisutna kada je jedna djevojka gledala u obične karte i fasciniralo me je to kako ih je redala, tumacila kombinacije i zaista vrlo vjerodostojno docarala sudbinu. Zapamtila sam samo da kralj pik oznacava tamnokosog starijeg muskarca.
naravno da zna. karte su arhetipovi. to i dijete (Jung) zna.
dvorske karte: kraljevi, dame, dečki u svim kombinacijama su određene osobnosti i znakovi zoodijaka. ujedno oni čine kozmičku dramu. sapunicu u prijevodu.
asevi su izuzetni ljudi u svojoj boji ali još uvijek sluge dvorjana.
male arkane: 2-10 su sluge u pojedinoj boji.

kralj pika je kralj smrti i kralj materije (kralj svog materijalnog svijeta kojeg je sam izgradio). ništa čudno. previše materije privlači/navlači smrt. po mojoj spoznaji on je jarac po zoodijaku. oni privlače crno, i smrt, no da li su svi jarčevi crnokosi muškarci? po arhetipu jesu, doslovno naravno nisu.
muškarac tamne kose je samo simbolični prikaz kralja pika.
i što ako je ostario? ili vrlo poduzetna žena jarica? ne treba biti doslovan. moguće je i ofarbala kosu i ugradila si pimpač nikad se ne zna
__________________
A dream to some, a Nightmare to others.
SUŠTINA SE NE MOŽE UNIŠTITI VATROM! PYRA AMIDA!
apop is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2012., 08:16   #95
Gatala sam si s ciganicama, za decka, i izvukla sljedece karte....
Mladic (ljubovnik), dijete, kuca, ljubav, putovanje i na zadnjoj karti ja (pise mi
Ljubovnica (ja)

Ako mi netko to moze protumaciti, bila bih jako zahvalna )))
ka-ka-doo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2012., 09:21   #96
Quote:
Lea Sun kaže: Pogledaj post
Gdje si ih kupila i kako učiš?
I mene zanima
__________________
Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?(M. Selimovic)
Bubica30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2013., 21:29   #97
jel ima jos koje tumacenje osim ono sturo iz knjizice koja se dobije s kartama iz n.arke i onog od slikarke? koliko sam gledala razlikuje se
duša slovenska is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2013., 22:06   #98
Quote:
duša slovenska kaže: Pogledaj post
jel ima jos koje tumacenje osim ono sturo iz knjizice koja se dobije s kartama iz n.arke i onog od slikarke? koliko sam gledala razlikuje se
ima jako puno otvaranja za ove karte,
neka su cak jako slicna i tarot otvaranjima
kao npr. keltski kriz ili piramida
Sanja-1976 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2018., 13:01   #99
Cool

Evo da se i ja javim

Od početka 2016 se bavim čitanjem iz ovih karata.

Gledala sam kako Nera u svom videu (youtube) objašnjava kako čita iz karata (demo verzija). Karta "smrt" mi je upala u oko i odma mi je prošlo kroz glavu da mi je ta karta odnekud poznata.....da bi se na kraju sjetila da sam je vidila u stoljetnom kalendaru kojeg je mama kupila kad je imala svojih 20 godina.....I bome sam bila u pravu.
Odma sam nakon toga naručila karte. Od kraja 2015 se nećkam dal da ih kupim ili ne. Možda i ne bi kupila, ali ovaj događaj me naprosto "natjerao"

Definitivno ništa nije slučajno......

Čitala sam prijateljicama iz karata i zadovoljna sam i ja, zadovoljne su i one
Ana1950 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2018., 19:02   #100
Smile

Quote:
Ana1950 kaže: Pogledaj post
Evo da se i ja javim

Od početka 2016 se bavim čitanjem iz ovih karata.

Gledala sam kako Nera u svom videu (youtube) objašnjava kako čita iz karata (demo verzija). Karta "smrt" mi je upala u oko i odma mi je prošlo kroz glavu da mi je ta karta odnekud poznata.....da bi se na kraju sjetila da sam je vidila u stoljetnom kalendaru kojeg je mama kupila kad je imala svojih 20 godina.....I bome sam bila u pravu.
Odma sam nakon toga naručila karte. Od kraja 2015 se nećkam dal da ih kupim ili ne. Možda i ne bi kupila, ali ovaj događaj me naprosto "natjerao"

Definitivno ništa nije slučajno......

Čitala sam prijateljicama iz karata i zadovoljna sam i ja, zadovoljne su i one
kazu da karte nadju nas definitivno nista nije slucajno.
ja sam takoder gledala kako Nera tumaci, cak sam uzivo pricala s njom na sajmu ezoterije , i bila mi rekla da imam intuiciju za rad s kartama, ali meni te ciganice nikako nisu sjele, nemogu s njima radit, kao da mi nezele odgovorit,i tako da mi stoje doma, ja sam se vise nasla s lenormandicama, a kako proucavam astrologiju ponekad koristim i tarot,ali ciganice iako su jednostavne i slikovite ja s njima nikako nemogu...
emocija is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:55.