Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.10.2014., 16:16   #5961
Bok ekipa

Može preporuka za nekoga tko šminka i frizira a da nije preskup na području Rijeke ?
Tiza is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2014., 21:53   #5962
Quote:
Tiza kaže: Pogledaj post
Bok ekipa

Može preporuka za nekoga tko šminka i frizira a da nije preskup na području Rijeke ?
Preporucam frizerski studio Aleksandra i definitivno Robija za sminkanje
Corinna is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2014., 11:24   #5963
savjeti ...

Pozdrav

Molim vas za savjet/preporuke za:

-Snimatelja. Gledali smo VIB studio, Artfilm, kvarnerfilm.

-Fotograf: Da li je netko surađivao sa Srđanom Hulakom iz Krka? Gledali smo i Kurti, Kontuš, ... ali nekako nije naš stil. Sviđao nam se DT iz Zg, ali su cijene

-Kolači: Da li je sad u zadnje vrijeme netko uzeo tortu u Bristolu? Gdje u Ri imaju macarons?

-Cvjetarna: za buket, revere za dragog, kumove i rođitelje te za aranžman u crkvi i auto (po mogućnosti da mogu doći u Gorski kotar jer će obred biti tamo)

Vjenčanje će biti u ljeto 2015, kaparili smo Bristol i Noi Due za dekoraciju te DJ iz tima DJ Žutog.

Hvala vam!
kupa7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2014., 10:44   #5964
Quote:
kupa7 kaže: Pogledaj post
Pozdrav

Molim vas za savjet/preporuke za:

-Snimatelja. Gledali smo VIB studio, Artfilm, kvarnerfilm.

-Fotograf: Da li je netko surađivao sa Srđanom Hulakom iz Krka? Gledali smo i Kurti, Kontuš, ... ali nekako nije naš stil. Sviđao nam se DT iz Zg, ali su cijene

-Kolači: Da li je sad u zadnje vrijeme netko uzeo tortu u Bristolu? Gdje u Ri imaju macarons?

-Cvjetarna: za buket, revere za dragog, kumove i rođitelje te za aranžman u crkvi i auto (po mogućnosti da mogu doći u Gorski kotar jer će obred biti tamo)

Vjenčanje će biti u ljeto 2015, kaparili smo Bristol i Noi Due za dekoraciju te DJ iz tima DJ Žutog.

Hvala vam!

Mi nismo imali snimatelja nego samo fotografa, i zato na njemu nismo htjeli štedjet i htjeli smo najboljeg mogućeg. Raspitivali smo se kod puno njih i na kraju je odluka pala na Kontuša
kako ste njega elimilirali, neću pričat o iskustvu s njim. Sjećam se da smo osim njega kontaktirali foto Ivančić iz Crikvenice, ali nam je bio skuplji od Kontuša. Za ovog vašeg iz Krka nisam nikad čula pa ne znam Ako moze savjet, najbolje ti je uzet nekog mlađeg tko radi spontane slike, nikako ne foto Kurti, Flash i te koji samo štancaju uvijek iste, dosadne i namještene slike

Što se tiče makarona, mi smo imali sweet table iz Cukerina i oni su nam između ostalog napravili i makarone u boji vjenčanja (fuksija) Osim što su bili preeeefini, super su efektni i za dekoriranje slatkog stola. Cure sve rade solo, sve je od domaćih prizvoda, friško i fino i stvarno ih preporučam (ako te zanima kontakt, imaš ih na fejsu)

A što se tiče cvjetarne, mene je doslovno 2 tjedna prije vjenčanja spasila Martina iz cvjetarne Tweety. Morala sam otkazat staru cvjećarku jer mi je 15 dana prije vjenčanja mrtva hladna rekla da nije sigurna koje cvijeće će uopce moć naručit i dal će stić do vjenčanja
Martina je totalni virtuoz s cvjećem, meni ju je preporučila frendica i to mi je najpametnija odluka koju sam mogla donijet. Ako te zanima kako radi, mogu ti na pm poslat par slika pa da vidiš
__________________
i ne može primopredaja u Zagrebu...
ula_la is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2014., 20:35   #5965
Quote:
ula_la kaže: Pogledaj post
Mi nismo imali snimatelja nego samo fotografa, i zato na njemu nismo htjeli štedjet i htjeli smo najboljeg mogućeg. Raspitivali smo se kod puno njih i na kraju je odluka pala na Kontuša
kako ste njega elimilirali, neću pričat o iskustvu s njim. Sjećam se da smo osim njega kontaktirali foto Ivančić iz Crikvenice, ali nam je bio skuplji od Kontuša. Za ovog vašeg iz Krka nisam nikad čula pa ne znam Ako moze savjet, najbolje ti je uzet nekog mlađeg tko radi spontane slike, nikako ne foto Kurti, Flash i te koji samo štancaju uvijek iste, dosadne i namještene slike

Što se tiče makarona, mi smo imali sweet table iz Cukerina i oni su nam između ostalog napravili i makarone u boji vjenčanja (fuksija) Osim što su bili preeeefini, super su efektni i za dekoriranje slatkog stola. Cure sve rade solo, sve je od domaćih prizvoda, friško i fino i stvarno ih preporučam (ako te zanima kontakt, imaš ih na fejsu)

A što se tiče cvjetarne, mene je doslovno 2 tjedna prije vjenčanja spasila Martina iz cvjetarne Tweety. Morala sam otkazat staru cvjećarku jer mi je 15 dana prije vjenčanja mrtva hladna rekla da nije sigurna koje cvijeće će uopce moć naručit i dal će stić do vjenčanja
Martina je totalni virtuoz s cvjećem, meni ju je preporučila frendica i to mi je najpametnija odluka koju sam mogla donijet. Ako te zanima kako radi, mogu ti na pm poslat par slika pa da vidiš
Kontaktirala sam Cukerin, moram ić do njih pa da prvo probamo jer nismo još jeli njihove kolače. Volim domaće, pa sam dosta komplicirana po tom pitanju. Našla sam makarone i u Ljubljani, ali su preskupi.

Možeš mi poslat slike, hvala. Bili smo pogledat i u Val.
kupa7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2014., 14:54   #5966
Mislim da sam macarone vidjela i u Piku (onom pored Pommeryija). Kakvi su - ne znam
Torta iz Bristola je i dalje jednako fina kao što je bila.

Joj, bit će vam divno u Bristolu, tamo je bio i naš pir
I dan danas, godinu i pol nakon vjenčanja, ljudi komentiraju kako je sve bilo fino
Chilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2014., 12:59   #5967
Quote:
Chilly kaže: Pogledaj post
Mislim da sam macarone vidjela i u Piku (onom pored Pommeryija). Kakvi su - ne znam
Torta iz Bristola je i dalje jednako fina kao što je bila.

Joj, bit će vam divno u Bristolu, tamo je bio i naš pir
I dan danas, godinu i pol nakon vjenčanja, ljudi komentiraju kako je sve bilo fino
Neki dan sam kupila dva macarona u Piku (rozi i zeleni), očajni su tvrdi, krema je masna, nedefinirani ...

Hvala gdje ste uzeli kolače za Bristol? Ste možda probali njihove svadbene?
kupa7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2014., 09:50   #5968
Pozdrav ubračeni i ubračene

Može preporuka za fotografa ? Radimo mali pir i trevbao bi nam netko tko bi fotografirao ceremoniju u Crkvi, dakle svega nekih 2h posla.

Unaprijed hvala
Tiza is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2014., 14:05   #5969
U Bristolu je baš lijepo..
__________________
pravila za oblikovanje potpisa
joke3769 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2014., 11:39   #5970
Pozdrav, nova sam ovdje... citam forum neko vrijeme... vec dosta toga imam rijeseno ili u planu, ali jedna stvar me muci... sivala bi vjencanicu pa dali mozda znate neku super krojacicu... hvala
pticicaRi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2014., 10:27   #5971
Quote:
kupa7 kaže: Pogledaj post
Neki dan sam kupila dva macarona u Piku (rozi i zeleni), očajni su tvrdi, krema je masna, nedefinirani ...

Hvala gdje ste uzeli kolače za Bristol? Ste možda probali njihove svadbene?
Malo kasno palim

Nismo probali kolačiće iz Bristola. Uzeli smo ih u Kolačićima Sušanj, jer sam njih već prije par puta probala i oduševili su me (i izgledom i okusom).

Torte iz Bristola su odlične, pa bi po toj logici i kolačići trebali biti ok...
Chilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2014., 00:36   #5972
Pozdrav curke!

Počeli smo planirati vjenčanje i imamo dilemu oko mjesta okupljanja svatova. Naime, i mi, kao i naši roditelji, živimo u zgradama, u malim stanovima, te ne znamo kako bi bilo najbolje organizirati okupljanje svatova. Da li postoji restoran ili neko mjesto u Rijeci, ili okolici, gdje bi mogli naručiti catering ili prirediti zakusku i okupljanje prije ceremonije za cca. 80-ak ljudi?

Hvala!
Maild is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2014., 20:09   #5973
svadba u hotelu marina

Cure, treba mi vasa pomoc. Da li neko ima iskustva sa svadbom u hotelu marina ili u restoranu milenium u selcu? Hvala unaprijed.
ninanini is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2014., 22:26   #5974
Ja sam na sminkanju bila u Rijeci,i bila sam pre zadovoljna,cura me savrseno nasminkala platila sam 250kn malo je skupo ali isplati se i nije mi bilo zao evo mozda pomogne
Eden, Kozmetički salon
Županija:
Primorsko-goranska županija
Grad:
Rijeka
Ulica:
Andrije Mohorovičića 23
Telefon:
051/625-307
MELANIJE is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2014., 22:31   #5975
kolace i tortu smo uzeli u karlovcu pekara absum 60kn kila kolaca,kolaci su bili zbilja odlicni imaju i dostavu •Absum
•Masarykova 2
•47000 Karlovac
•Tel: 047/648 546
MELANIJE is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2015., 18:44   #5976
Ima li tko kakva iskustva s restoranom Sorriso? Hrana, ambijent, organizacija...?
sam101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2015., 13:14   #5977
Quote:
Maild kaže: Pogledaj post
Pozdrav curke!

Počeli smo planirati vjenčanje i imamo dilemu oko mjesta okupljanja svatova.
Nije baš neka pomoć, ali mi smo to izbacili.
I tako ćemo biti svi skupa cijelo popodne i večer, mislim da je najzgodnije da se svi spontano okupe gdje će biti ceremonija i nakon tih pola sata se u sali sa svima vidite. Ili pitati u restoranu/ hotelu da se okupite tamo u npr 14 sati, odete na pir i vratite se kad je već dogovoreno. Mislim da je sve drugo nepotrebno bacanje novaca.

Quote:
kupa7 kaže: Pogledaj post
Gdje u Ri imaju macarons?
Imaju skoro posvuda, ali najbolji su u kaokakao!
__________________
''Be yourself'' is the worst advice you can give to some people.
Xanthe is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2015., 17:40   #5978
Quote:
sam101 kaže: Pogledaj post
Ima li tko kakva iskustva s restoranom Sorriso? Hrana, ambijent, organizacija...?
Anyone?

Ja sam se napikirala na Sorriso, ali čula sve najgore i to sa 5-6 strana, tako da treba neka luđačka preporuka da ga vratim na popis?
__________________
''Be yourself'' is the worst advice you can give to some people.
Xanthe is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2015., 19:27   #5979
Quote:
Xanthe kaže: Pogledaj post
Anyone?

Ja sam se napikirala na Sorriso, ali čula sve najgore i to sa 5-6 strana, tako da treba neka luđačka preporuka da ga vratim na popis?
osobno tamo nisam nikad bila na vjenčanju i ne znam što si ti čula ali moja je frendica bila na vjenčanju ljetos na kojem je u 2 navrata tokom večeri nestalo struje na sat vremena
Da bi stvar bila gora, budući da nije bilo struje, meso se nije dobro ispeklo pa su dobili polusirovo i smrdljivo meso za jest

vjerujem da im se to ne događa često, ali meni je ovo iskustvo dovoljan razlog zašto bi ih zaobišla u širokom luku
majke mi, ne znam što bi im napravila da su meni priredili takav tretman
__________________
i ne može primopredaja u Zagrebu...
ula_la is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2015., 16:39   #5980
Quote:
ula_la kaže: Pogledaj post
osobno tamo nisam nikad bila na vjenčanju i ne znam što si ti čula ali moja je frendica bila na vjenčanju ljetos na kojem je u 2 navrata tokom večeri nestalo struje na sat vremena
Da bi stvar bila gora, budući da nije bilo struje, meso se nije dobro ispeklo pa su dobili polusirovo i smrdljivo meso za jest

vjerujem da im se to ne događa često, ali meni je ovo iskustvo dovoljan razlog zašto bi ih zaobišla u širokom luku
majke mi, ne znam što bi im napravila da su meni priredili takav tretman
Kako će ovaj vaš komentar pročitati ljudi koji vjeruju u klevetanje iz zasjede prisiljen sam reagirati na te iste klevete.
Kao vlasnik restorana stojim iza svake svoje napisane rečenice, a vas koji klevetate ljude sakriveni kao snajperisti i pucate iz grmlja, budite do kraja dosljedni klevetanju PA SE PREDSTAVITE IMENOM I PREZIMENOM.
Navedeni događaj koji navodite u tekstu djelomično je istinit samo u segemntu nestanka elektirčne energije na objektu koji se za vašu informaciju zove RIJEKA SPORT - BAZENI KANTRIDA, a u sklopu kojeg objekta posluje restoran SORRISO koje ste uzeli za pravo bez razložno pljuvati pred cijelom nacijom.
Moram vas upoznati i sa tehničkim detaljima projektiranja objekta kako bi ste shvatili o čemu pišete, a nemate pojma o čemu pišete.
Restoran SORRISO dobiva električno napajanje upravo sa objekta Bazena s obzirom da isti objekt proizvodi svoju vlastitu električnu energiju, a samim time je i dostavljač iste restoranu SORRISO.
Nemili događaj koji spominjete i klevećete odnosi se i na veliki broj poslovnih ljudi koji su u lancu poslovanja nevedenog objekta pa i samog vlasnika objekta tj. Grad Rijeka, te dovodite u pitanje dali je Grad Rijeka sposobna ili nesposobna institucija !
Svi smo svjesni događaja i svim nama pa tako i meni kao vlasniku restorana Sorriso nije bilo drago da se to dogodilo našim mladencima, a još gore mojoj višegodišnjoj i poslovnoj prijateljici.
To smo mi kao normalni ljudi i poznanici riješili na obostrano zadovoljstvo odobrivši popust mladencima na kompletnu uslugu od 30%.
A što se tiče vašeg klevetanja o vjenčanom meniju koji je navodno bio sirov i smrdljiv to zaslužuje dodatno upoznavanje neupućene osobe u tehničkom pogledu funkcioniranja jednog ugostiteljskog lokala.
Cijela je kuhinja spojena na plin kao pokretač kuhala, a po zakonu Republike Hrvatske, da bi dobili plin na kuhala postoji električni osigurači koji zbog mogućih katastrofalnih posljedica u datim trenucima pa tako i u ovom navedenom automatski blokiraju dovod plina na kuhala.
Svadbeni meni smo uz sposobnost kuhara u našoj kuhinji termički obradili i kvalitetno pripremiti gostima.
Upravo u razgovoru sa gostima nitko, ali baš nitko od njih pa i sami mladenci pa tako i roditelji nisu imali primjedbu da je meso smrdilo.
Kada meso smrdi znači da je pokvareno, a to je nova kleveta jer me prozivate da sam svojim gostima dao pokvareno meso.
I da zaključim: lako je pucati iz grmlja čovjeku u leđa, ali veličina je pokazati se pa ako ste tako velika osoba i sigurni u to što pišete, predstavite se jer u protivnom su to teške klevete i optužbe.
Predlažem svima koji čitaju raznorazne gluposti koji si neki uzimaju za pravo pisati na ovom forumu osobno se uvjeriti u istinitost te nakon toga donijeti svoj osobni zaključak.
I naravno da mi svi vlasnici restorana nismo savršeni strojevi, i naravno da svatko od nas vlasnika ima svoju poslovnu politiku postavljenu na ovaj ili onaj način, ali to je samo naša odluka, a na vama da birate dali vam se te odluke sviađaju ili ne.
I za kraj pozdrav više od 40 parova mladenaca iz 2014. godine koji su koristili naše usluge u restoranu.
Vlasnik restorana SORRISO.

BStefan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:00.