Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.08.2007., 14:03   #61
cure s oksericama, nosite li taice? Ja sam mršava i sve ok, ali imam malo krive noge
dakle taice?
u kojoj boji?
koje dužone?
__________________
B & B
charlyse is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2008., 13:20   #62
Quote:
charlyse kaže: Pogledaj post
cure s oksericama, nosite li taice? Ja sam mršava i sve ok, ali imam malo krive noge
dakle taice?
u kojoj boji?
koje dužone?
Ja si kupim one tajice do oko polovice listova pa ih naboram do onog kritičnog dijela odma ispod koljena (ona udubina, jel ). Na to obujem ili sandale s nekom vezicom oko gležnja ili povišene patike i izgleda super. Guza i bedra u prvom planu, okse zakamuflirane. Što se boje tiče - svejedno, samo se drži ovog naboranog pravila.
__________________
There is a place you can touch a woman that will drive her crazy. Her heart.
VanillaS is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2008., 10:59   #63
ja imam jake noge i bokove i nosim isključivo dugačke haljine i suknje. i svi mi kažu da mi super stoje. znači, u haljini sam i noge mi se ne vide- riješen problem
bubili mali is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2008., 13:30   #64
Moje noge su blage ikserice,nista strasno,al eot ja to primjetim.
Moja tajna su suknje koje prekrivaju koljena,zatim sorcevi do koljena i sorcevi zvonastog kroja.
Malina is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2008., 14:33   #65
i moje su blage ikserice..
al mene to ne dira u žicu..
ne primjeti se jako i šta..
moje noge, moj ponos
inače su ok, vitke, obožavam svoje listove hehe
Luciferia is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2008., 21:00   #66
moj tata kaze da imam grbave noge.
al, ni jedan drugi decko to ne kaze.
a ja sam preumisljena da bih to mislila (cerek)
ma cure, sto vas briga.. nosite sve sto vam se cini dobrim..
__________________
I sve je tako kako treba biti, a ono sto bude bit ce... tetovirana jesen, i sanjiva do zore.. kao mrtav delfin sto sanja usnulo more..
moon girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2008., 23:24   #67
Quote:
Luciferia kaže: Pogledaj post
i moje su blage ikserice..
al mene to ne dira u žicu..
ne primjeti se jako i šta..
moje noge, moj ponos
inače su ok, vitke, obožavam svoje listove hehe
Ah i ja volim listove svoje
Malina is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2008., 21:28   #68
Jučer čitam ovaj topik i nakon njega pitam dragog kakve noge ja imam (jer ja to ne znam prepoznati), a on kaže okserice

Živjelo neznanje
Anki is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2008., 21:44   #69
Meni su moje noge ok, i svi mi govore da su super. Ali - uvijek su blijede, nikako potamnit. To me je prije mučilo, dugo sam ih ljeti skrivala jer su mi se ljudi rugali dok sam bila teen. Sad me zabole, boli me briga, pa ih pokazujem. Nitko mi se ništa ne usudi prigovorit
SlyCarlaMarino is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2008., 22:12   #70
Quote:
SlyCarlaMarino kaže: Pogledaj post
Meni su moje noge ok, i svi mi govore da su super. Ali - uvijek su blijede, nikako potamnit. To me je prije mučilo, dugo sam ih ljeti skrivala jer su mi se ljudi rugali dok sam bila teen. Sad me zabole, boli me briga, pa ih pokazujem. Nitko mi se ništa ne usudi prigovorit
tako je!
damn! ja oću blijede noge! moje su tamne..
mrzim svoju put
Luciferia is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2008., 10:09   #71
Quote:
Bootylicious kaže: Pogledaj post
meni ovo grozno izgleda

vruće hlačice na kratke i debele noge
__________________
cute but psycho. things even out.
NoWa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2008., 14:37   #72
Quote:
NoWa kaže: Pogledaj post
meni ovo grozno izgleda

vruće hlačice na kratke i debele noge
a šta bi trebale cure s debljim nogama? oblačit se kao časne sestre i ne pokazivati svoje noge? Meni je ona slika super , cura je slatka, i ima dobre noge..pa nisu svi kao iz novina i sa televizije..to bi trebala znat NoWa
Luciferia is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2008., 13:08   #73
Quote:
Luciferia kaže: Pogledaj post
a šta bi trebale cure s debljim nogama? oblačit se kao časne sestre i ne pokazivati svoje noge? Meni je ona slika super , cura je slatka, i ima dobre noge..
ne, al isto tako vruce hlačice zaista za svakoga. barem ne za one dobrog ukusa. meni je to jeftino...meni su te noge grozne.

Quote:
Luciferia kaže: Pogledaj post
pa nisu svi kao iz novina i sa televizije..to bi trebala znat NoWa
o znam, evo gledam u svoje noge

al svejedno ne nosim vruce hlačice
__________________
cute but psycho. things even out.
NoWa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2008., 13:15   #74
ova slika gore (da je ne ponavljam) je po meni takodjer big NO.
kratke jake noge i to ne dobrog oblika se ne isticu na ovaj nacin. da se razumijemo, postoje i mrsavije noge loseg oblika, tako da jacina nije osnovni problem na ovoj slici.

na toj slici je osim katastrofalne odjevne kombinacije los detalj remen sandala na predjelu zgloba koji dodatno skracuje noge.
Hannah is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2009., 08:25   #75
Evo podižem temu....

Uskoro imam jednu večer, kupila sam si usku crnu haljinicu i imam crne cipele na visoku petu (12cm), i naravno, imam okserice

Zanima me kakve najlonke da obučem a da mi ne naglašava noge, crne, više dena, manje dena, šarene, mrežaste???

Hvala
Melani@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2011., 10:50   #76
Ja imam problema..Imam 11 godina..Imam 50 KILA..I ne znam kako da smršavim.. Ne mogu bez SLATKIŠA.. :/
Prije sam imala totalno mršave noge i trbuh..A sada.Može pomoć?
maja273 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2011., 11:15   #77
Quote:
maja273 kaže: Pogledaj post
Ja imam problema..Imam 11 godina..Imam 50 KILA..I ne znam kako da smršavim.. Ne mogu bez SLATKIŠA.. :/
Prije sam imala totalno mršave noge i trbuh..A sada.Može pomoć?
Ajoj draga. Mislim da si fulala topik pa da se prebacis na Rekreaciju ili mozda jos bolje Prehranu. Jer to nije samo problem mode. Nazalost ako zelis smrsavit (ne znam koliko si visoka pa ne mogu usporediti) morat ces smanjiti slatkise ako ih puno jedes, nema drugog nacina, pokusaj ih uopce ne drzati u kuci ako ih imas u nekoj maloj zalihi, i naravno obavijesti i svoju obitelj ako se odlucis za promjene, pa da te mogu podrzati, jer ipak oni financiraju te slatkise. Ne moras slatkise naravno skroz prestati jesti, ali ne smijes se prezderavati sa slatkisima. I plus cesto moras biti aktivna, bicikl je odlican jer onda s njim mozes ici i u skolu i nazad, a sad je pogotovo vrijeme (dobro ne bas danas jer je kisovito) za to. Sorry ljudi na offtopicu, a Majo, nadam se da sam barem malo pomogla.
Arienrhod is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2011., 11:57   #78
Quote:
Bootylicious kaže: Pogledaj post


Slične su i moje. Iman jake listove, al jebiga šta sad. Kad je vruće nosin i minice i kratke hlače i minihaljine. Nekako ipak skupin hrabrosti, mada kad se kasnije vidin na slikama npr. pitan se di mi je pamet bila.
Inače, sa suknjama do kolina ne moš falit.
Ma ne trebaš se uopće živcirati. Meni su ovo prave ženske noge, dobrog oblika. Primjetila sam da su žene sklone dramatiziranju i pretjerivanju bezveze. Znam, jer sam osobno i ja imala takve brije. Nisam godinama furala kratke hlače, suknje i minice. Moja brija je bila da imama debele noge. Kad sam se nakraju odlučila na to, dobivala sam same pohvale od ljudi da nisu ni znali da imam tako dobre noge. Uglavnom, htjedoh reći da žene previše briju na glupe magazine i nametnute ideale mršavoće nogu kakve imaju djeca koja još nisu ni u pubertet ušla. Skoro svaki muškarac voli vidjeti noge, a ne čačkalice. Stoga, žene, furajte suknje, haljine i sl.

Što se tiče teme, ovisi u kojem dijelu su ti oksice, ako su gore, lako prekriješ sa suknjom do koljena, a za dolje ti je ona cura s tajicama već super objasnila.
__________________
Moje stvari
lijepa alma is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2011., 13:01   #79
ja imam ko ova na slici noge :S 166cm (miđit)
znaci ravne su(znaci nisu ni x ni ox) al jace malo (meni je iznad koljena malo tanje od ove)
i to u tajicama pa tunika il tamnim debljim stramplama izgleda skroz ok, jos ak je stikla , sve 5
ali bez icega ovak noge i skroz kratke, se ja ne usudim nikako, samo na moru

i najvise me zivcira ovo oko koljena, kak nije definirano koljeno neg nekak, bas ko na slici :S
grrrrrr
(al s 5 kg manje to sve super bude, jel mi se prima u noge i butt, pa znam sta mi je cinit)
__________________
It's you, it's you, it's all for you Everything I do I tell you all the time Heaven is a place on earth with you Tell me all the things you want to do...<3
~StarPrincess~ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:56.