Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.06.2008., 11:27   #1
Kristali, njihovo djelovanje i programiranje

Ljudi pozdrav! Prvi put otvaram temu, pa mi ne zamjerite,ako sam ga na krivo mjesto postavila. Iskreno ne znam gdje da ga postavim.
Slučajno sam surfajući naišla na temu kristala, pa me zanima da li ima istine u tom, kako to sve funkcionira; djelovanje, programiranje...Posebno me zanima programiranje kristala, npr; da li se može osobno (amaterski) programirati kristal za drugu osobu (naravno za dobrobit), da li se baš mora specijalizirati da bi bio učinkovit i kakvo je dijelovanje kristala ,ako nije programiran i sl...Ja inače imam više znanstveni pristup,ali tu i tamo kao i ostali ljudi volim malo misterije... nikad se ne zna...
RoseLee is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2008., 12:30   #2
jedino što znam da ga treba 24 sata ili tako držat u slanoj vodi
seronjaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2008., 12:32   #3
http://www.val.hr/php/index.php?opti...147&Itemid=213

tu ima nešto o kristalima na cro i programiranju.

Osobno imam odlična iskustva sa kristalima, programirati nisam pokušavao, no doći će vrijeme i za to.

Citrin je bio kristal čiju sam prisutnost osječao nefizičkim dodirom. Držeći ruku iznad citrina osječao sam toplinu, kao da je držim iznad svijeće. Osječaj toliko intenzivan, i isproban (da nije nešto drugo), da od tada nemam niti trunku sumlje u to da kristali djeluju nekom silom koju znanost ne priznaje.

Bilo je i raznih drugih iskustva, no ovo je bilo daleko najintenzivnije.
gocat is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2008., 12:33   #4
Quote:
seronjaa kaže: Pogledaj post
jedino što znam da ga treba 24 sata ili tako držat u slanoj vodi
To nije točno, svaki kristal ima drugačija svojstva, neke voda uništava.
gocat is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2008., 14:36   #5
Hvala gocat,sad definitivno imam još znatiželje da istražim!
RoseLee is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2008., 16:01   #6
Quote:
RoseLee kaže: Pogledaj post
Ljudi pozdrav! Prvi put otvaram temu, pa mi ne zamjerite,ako sam ga na krivo mjesto postavila. Iskreno ne znam gdje da ga postavim.
Slučajno sam surfajući naišla na temu kristala, pa me zanima da li ima istine u tom, kako to sve funkcionira; djelovanje, programiranje...Posebno me zanima programiranje kristala, npr; da li se može osobno (amaterski) programirati kristal za drugu osobu (naravno za dobrobit), da li se baš mora specijalizirati da bi bio učinkovit i kakvo je dijelovanje kristala ,ako nije programiran i sl...Ja inače imam više znanstveni pristup,ali tu i tamo kao i ostali ljudi volim malo misterije... nikad se ne zna...
Znajte, ja radim s kristalima 20 godina i sve što danas znam u vezi, nazovi, praranormalnog saznao sam putem kristala.
A šta znam to možete saznati ako u prozorčić Google-a upišete tombola33 i uđete na stranicu gdje piše Traži... galaksija.
Svakako, kako sam ja napisao knjige KRISTAL I. i KRISTAL II. (koje su štampane 1999. godine) to sam zainteresiranim koji žele da saznaju mnogo u vezi kristala objavio obje knjige koje se mogu i kopirati za vlastite potrebe.

Dakle:
http://rapidshare.com/files/12471692...i_ispravka.doc

http://rapidshare.com/files/12471692..._drugi_dio.doc

I sretno u radu s kristalima.
delija is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2008., 16:02   #7
sam malo, kako to misliš programirat kristale??
__________________
ON OTHER SKIN_
black1888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2008., 16:33   #8
Quote:
black1888 kaže: Pogledaj post
sam malo, kako to misliš programirat kristale??
Evo ovako, npr CITRIN, za njega se kaže ovako..
Topla energija, potiče optimizam. Dobar za mentalno fokusiranje, izdržljivost i samopoštovanje.

Uzmeš kamen i programiraš ga da ti potiče npr optimizam. Gledaj u njega i ponavljaj u sebi ono za što ga želiš programirati. Želiš ga programirati da zrači optimizam.. prema tebi ili bilo kako. Osobno sam to radio samo mentalno, dok možeš pronaći tehnike izgovaranja te mantre kristalu, npr ti si kamen optimizma ili nešto slično. Programiranje se radi nakon što se kristal očisti i napuni.

Btw, pored ovog, uključio bi i u medicini zapaženo jaki placebo efekt.
gocat is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2008., 00:47   #9
^^ne hvala, ne razgovaram sa kamenjem
__________________
ON OTHER SKIN_
black1888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2008., 01:04   #10
Quote:
black1888 kaže: Pogledaj post
^^ne hvala, ne razgovaram sa kamenjem
Ne razgovaraš ni sa pesom, no možeš ga programirati da sjedne il legne
gocat is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2008., 11:48   #11
@gocat
Koja su svojstva kristala kuhinjske soli?
srki is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2008., 14:48   #12
Ne znam, nisam stručan na tom području, samo prenosim iskustva kako ih ja shvaćam.

Svaki je poseban po svom kemijskom sastavu i u kombinaciji spajanja istih u kristalnu strukturu. Po tome ih razlikujemo, tako da svakako imaju različita svojstva. Koliko sam ja shvatio, znanost prepoznaje nešto više od 100 ili 200 kristala, nisam siguran.

Kristali su različiti oblici materije, i ako npr sakupite većinu, možete reći da ste u nekoj (maloj) količini sakupili većinu materije koju znanost prepoznaje.
gocat is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2008., 18:46   #13
nmojte mi reć da vi stvarno vjerujete u to??
__________________
ON OTHER SKIN_
black1888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2008., 19:30   #14
Quote:
black1888 kaže: Pogledaj post
nmojte mi reć da vi stvarno vjerujete u to??
ma jok. Smiješno mi je to programiranje kristala pa sam htio vidjeti šta kažu za kuhinjsku sol.
srki is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2008., 19:42   #15
Quote:
black1888 kaže: Pogledaj post
nmojte mi reć da vi stvarno vjerujete u to??
Da li se slažeš da znanost priznaje placebo efekt?
To je zapažena pojava. Nije li ovo slično kao placebo efekt?
gocat is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2008., 22:17   #16
da, zapažena je pojava. i ovo nije slično kao placebo, ne vidim neku sličnost
__________________
ON OTHER SKIN_
black1888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2008., 19:09   #17
Da li itko zna neku trgovinu s kristalima u Osijeku?
Venus-my love is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2008., 21:51   #18
Quote:
Venus-my love kaže: Pogledaj post
Da li itko zna neku trgovinu s kristalima u Osijeku?
Neznam dali ćeš takvo šta naći. Kakvi ti točno trebaju?
srki is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2008., 22:35   #19
kristali nemaju nikakvo djelovanje na zdravlje osim ako nisu otrovne soli nekog metala ili radioaktivni kristali uranove rude.
mrgi124 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2008., 20:42   #20
Pa trenutno nista odredjeno...samo me zanimalo da li postoji neka trgovina gdje ih se moze kupiti.
Ima li netko ikakva saznanja o pustinjskoj ruzi? I da li ona spada u kristale? Negdje je netko napisaa da nespada...pa zelim provjeriti tocnost informacija.
Venus-my love is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:05.