Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.03.2003., 19:20   #1
bijes

citam ovaj neki post i pocnem divljat. bijes me prozima. jer opet mi se misli vracaju na klasicno sranje. a to je cura s kojom sam sve pokusao. i umjesto da odustanem, ne. ja idem opet. i sad kad sam skuzio da neke stvari treba pustit da se dogode, opet se pojavi to sranje. sukob. da(milijoniti put)/ne(valjda sam nesto i naucio). to je stvar koja me jebeno razdire. toliko da doslovno puknem od toga.

i sad, reko sam joj jos davno da necu odustat dok je ne dobijem ili dok se ne raskravi. i nado sam se da je to samo zajebancija. ali, ako je zajebancija, opaka je to neka zakebancija.

druge. sta da kazem. sve su iste. u najbollju ruku slicne. mislim, ima fakat ok cura i vezao sam se sa raznm curama na razne nacine. ali ovo me nastavlja proganjat.

i opet me cini bjesnim. btw, najgore je to sto cu ja i najvece NE skuzit kako treba i da ce mi to postat jos jedan motiv. ne znam. ne volim biti bjesan. nekako me totalno razjebe.

zasto pisem to na usamljena srca? nemam pojma. nisam usamljen, samo jako bijesan.
 
Odgovori s citatom
Old 09.03.2003., 19:34   #2
Ima vremena. Kad odrasteš, bijes će spontano proći.. Život je lijek za puno problema.
Zlatokosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2003., 19:36   #3
Quote:
Zlatokosa kaže:
Život je lijek za puno problema.
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2003., 19:42   #4
Quote:
Zlatokosa kaže:
Ima vremena. Kad odrasteš, bijes će spontano proći.. Život je lijek za puno problema.
heh. ova stvar me koci. i volio bih je nekako nabrijat da predje preko ruba i da sve pukne. da mogu ic dalje. ne znam.
 
Odgovori s citatom
Old 09.03.2003., 19:44   #5
Re: bijes

Quote:
beeli kaže:

i sad, reko sam joj jos davno da necu odustat dok je ne dobijem ili dok se ne raskravi. i nado sam se da je to samo zajebancija. ali, ako je zajebancija, opaka je to neka zakebancija.

što te tjera, sine autodestruktivni, da lupaš glavom kroz zid? ova je posebna samo zato što ju ne možeš osvojit. pa pusti onda curu da ima svoj život, sretna, jer sreća za nju očito znači ne biti s tobom.
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=bMdeg-WKt1U
soks is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2003., 19:53   #6
Re: Re: bijes

Quote:
soks kaže:
što te tjera, sine autodestruktivni, da lupaš glavom kroz zid? ova je posebna samo zato što ju ne možeš osvojit. pa pusti onda curu da ima svoj život, sretna, jer sreća za nju očito znači ne biti s tobom.
moj bolesni um to tumaci samo kao jos nije spremna spike. znas kako je kad nasto osjecas. nije lako to ignorirati. bar meni. niko ne bi bio sretniji od mene da sam nacisto, ali ne ide to tako lako.
 
Odgovori s citatom
Old 09.03.2003., 19:53   #7
Re: bijes

Quote:
beeli kaže:
i opet me cini bjesnim. btw, najgore je to sto cu ja i najvece NE skuzit kako treba i da ce mi to postat jos jedan motiv. ne znam. ne volim biti bjesan. nekako me totalno razjebe.

zasto pisem to na usamljena srca? nemam pojma. nisam usamljen, samo jako bijesan.
Khm, dobra vecher,ovak'

1) ako se zahebavash - imam lijek dodji ovdje sinko, natjerat cu te da vozish bicikl po 15 km dnevno - prodje bijes

2)AKO NE ZEZASH - onda se to zove opsesija.Ili naprosto ne mozesh podnijeti odbijanje, tvoj ego, pardon....je, ja vjerujem da nije lako, ali kako netko reche, kada te strefe pravi problemi - proci ce te bijes.

I, da nitko ne voli biti bijesan, ne samo ti,bar ja mislim,ne?
Vera Pavladoljska is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2003., 20:04   #8
da da. opsesija. to je to. sad. s obzirom da moje opsesije traju vrlo kratko, a ova me pere godinama, kako da se skinem s te opsesije? da nadjem neku zescu? nema zesce, zao mi je. da zaboravim? super. samo mogu li nesto napravit da to ubrzam? neki trik ili nesto?

btw, bicikl i te spike su ok za konteplaciju. ali kroz duge voznje lijeka za ovo sranje nisam dokucio. uzas.

btw, volio bi cuti neki vas primjer kako ste se u X godina ljubljenja neke osobe aka nesretna ljubav, skinuli sa istog lika? po mogucnosti da nije spika i danas kad je vidim malo me strecne. jer to nije neko rjesenje. cini mi se.
 
Odgovori s citatom
Old 09.03.2003., 20:11   #9
Bojim se da nema lijeka.

....osim mozda pokushaja detronizacije gospodichne princeze, ali ako nisi uspio do sada,ne znam........a i ja sam mrzila savjete tipa klin se klinom izbija - iako tu ima neke logike.

Ovisno koliki ti je stupanj opsesije.
Vera Pavladoljska is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2003., 20:17   #10
evo, mogu ti reći moju terapiju. bila sam zaljubljena 3 duge godine u jednog, hm, čovjeka. I nikako nikako nikako ništa, nit da se ohladim, niti da se odnos između nas dvoje pokrene s mrtve točke. I budući da je to predugo trajalo, vidjela sam da ne postoji drugi način da se ohladim, otišla sam kod njega i sasula mu sve u facu, na što je on meni rekao: ti si lijepa i pametna, oko tebe ima dečkiju raznih profila, mi se možemo nalazit i viđat, ali to je sve. ja sam tada to protumačila kao da je on meni na lijep način rekao da ne želi ništa sa mnom, a što je zapravo mislio, to zaista ne znam. Ubio mi je nadu koja me držala svih tih godina, a to je bilo ključno.
Zaključila sam ovako: učinila sam sve što sam mogla, nisam kriva što nije uspjelo, life goes on... nakon 4 mjeseca zaljubila sam se u drugog dečka.
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=bMdeg-WKt1U
soks is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2003., 20:35   #11
hehe. na osnovu vasih komentara zakljucujem da je definitivno dosao trenutak da opet puknem shema tipa, kad se neko spotakne, pomozi mu da padne. niche spike
 
Odgovori s citatom
Old 09.03.2003., 20:38   #12
Quote:
beeli kaže:
shema tipa, kad se neko spotakne, pomozi mu da padne. niche spike
Znam da zvuchi surovo - ali ako ti mozhemo pomoc' da padnesh - tu smo- samo reci kako.
Morash se dic' nakon pada - to je jednostavno to - dinamika zhivota.
dakle, sto jos da napravimo, da zaronish,totalno ?
Vera Pavladoljska is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2003., 20:39   #13
Wink vrijeme riješi, i ono što je pod "razno"...

kaže bijesni:
Quote:
vezao sam se sa raznm curama na razne nacine
Također...
Sjećam se prve godine faksa, kad sam je prvi put vidio ...joj koji "udarac" zaljubljenosti na prvi pogled.. ..tri godine mi je trebalo za oporavak, iako je bilo odigranih "ljubavi" usporedo ...

Svaka osoba je na svoj način "razna" pa tako i veza je "razna"..

A što se tiče štrecanja , štrecne me kad vidim bilo koju prošlu ljubav...jer sam dao dio sebe u svaku...pa i u onu neuzvraćenu.. kao što je bila ova prva od tri godine...

Nekad mi je to sve skupa smiješno...pogotovo kad gledaš sa distance, kao danas ja..( 31. g. puna danas)..

Ipak je lijepo biti zaljubljen...
Evo danas , znam, da nisam zaljubljen...
I nisam bijesan..
Marakana is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2003., 20:45   #14
Wink možda i veći bijes!!!...

A ko zna što se moglo "izrodit" iz bilo koje od tih "raznih" veza...
Marakana is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2003., 21:15   #15
Re: bijes

Quote:
beeli kaže:
i umjesto da odustanem, ne. ja idem opet.
Ponavljamo uvijek iste greske. Izgleda da je ponvaljanje majka znanja... valjda se vracamo uvijek na one lekcije koje jos nismo svladali...
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2003., 21:39   #16
Unhappy

Ja sam u istom takvom krugu... teglim 'opsesiju'... Kod mene je to neka...hm... zamišljena ljubav... što li... Kad čujem druge kako govore da žele samo tu osobu koju vole ili će radije ostati sami cijeli život, smijem se... A onda se sjetim da se sada točno tako osjećam. I ne znam kako se izvući iz toga, kako preboljeti... ili kak si ti rekao... kako se 'skinuti' s tog lika.
A traje i traje i traje...
Ima li netko savjet za nas? Kako pustiti, preboljeti, odrezati...?

Ili... postoje li ipak te neke... fatalne ljubavi?
Chloe is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2003., 22:39   #17
nat, zahvaljujem ti u spremnosti na sve. svaka cast. ako ti bude trebala moja pomoc u slicnoj situaciji, rado cu ti uskocit .

marakana, jesil poslje naletio na sta slicno? nesto sto te je navelo na nesto ovakvo?

shtefa, brijem da jednostavno moram potrositi sva oruzja i ostale napredne tehnologije prije nego sto kazem dosta. odnosno osjetim. sve je ovo ionako bila mila majka .

chloe, jebiga. brijem da mozemo ubrzati cijeli proces samo konfrontacijom do jaja.

btw, nalet bijesa se stisao
 
Odgovori s citatom
Old 09.03.2003., 22:47   #18
beeli, uvijek nalećeš..ako ideš otvorenog srca...na nešto takvo...
nije to smak svijeta...takve stvari ne ubijaju... ...čak štoviše..jačaju..
Marakana is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2003., 22:56   #19
ma i to sto kazes. sve sto ne valja, nije sudjeno. i vice versa .
 
Odgovori s citatom
Old 10.03.2003., 11:35   #20
Quote:
soks kaže:
evo, mogu ti reći moju terapiju. bila sam zaljubljena 3 duge godine u jednog, hm, čovjeka. I nikako nikako nikako ništa, nit da se ohladim, niti da se odnos između nas dvoje pokrene s mrtve točke. I budući da je to predugo trajalo...
3 godine! Kod mene je pola od toga i već više ne mogu i nemam snage... I predugo traje...
Možda ipak mogu izdržati još?!

Quote:
beeli kaže:
chloe, jebiga. brijem da mozemo ubrzati cijeli proces samo konfrontacijom do jaja.
Jao...
Možda si u pravu... Možda je to što je soks napisala najbrži put i najučinkovitije rješenje.
Ali ja nemam snage za suočavanje.
Možda uskoro...

Chloe is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:57.