Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.09.2012., 00:21   #1
Astral combat (pročitajte post prvo plz)

Ovak... Ako ne znate kaj je astral combat čitajte malo dolje, a za one koje znaju samo ću reći da ja i još jedan čovjek tražimo ljude u zagrebu i okolici ali i šire(svejedno m/ž, godine nisu važne, znanje također. Glavno je da razumijete osnovnu psioniku i entitete) za uvježbavanje obrane na astralu. Ako neznate rat na astralu uskoro počinje pa bi bilo dobro da se i ova strana pripremi(pod ova strana mislim fizička strana) jer će taj rat imati utjecaja na obje strane. To nebi bilo ne znam što. Više manje pokazivanje svojih skillova(pod to mislim sposobnosti da nebi neko mislio spellova ko iz igrica) te rast i energetski i psihički. Obojica imamo jako puno informacija ako koga išta u tome smjeru zanima.

Za one koji neznaju što je astral combat čitaj dalje.

Astral combat je način obrane na astralu i sličnim ne fizičkim razinama. Svi koji su bili na astralu znaju da postoji različita sr*nja tamo koja vas mogu ozljedit, opsjest, oštetit umno pa čak i ubit(pritom mislim na demone). Tak da je uvjek dobro biti spreman i znat se obranit ali i procijeniti kada se obraniti(neće te se ić branit od entiteta koji ima dobre namjere valjda. Sam ih treba znat raspoznat).

Ugl. ja i taj čovjek(koji mi je dugogodišnji prijatelj) smo spremni raditi sa vama čak i ako nemate znanja apsolutno nikakvog. Imamo stvarno puno iskustva i spremni smo pomoć...

Ako ima zainteresiranih javite se na e-mail: [email protected] pa ćemo malo razgovarat ili se dogovorit pa nać uživo.
Melpinoh is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2012., 15:45   #2
A taj rad se placa il ne??
Bubica30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2012., 17:16   #3
Quote:
Bubica30 kaže: Pogledaj post
A taj rad se placa il ne??
ne... ja sam samo student koji svoje znanje želi prenjet dalje... ništa ne naplačujem... a osim toga. Zašto bi naplaćivo nekome tko je željan naučiti i kome je to pa i na neki način nužno.... Nevidim smisao...

Zadnje uređivanje Melpinoh : 28.09.2012. at 17:24.
Melpinoh is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2012., 16:22   #4
Quote:
Melpinoh kaže: Pogledaj post
ne... ja sam samo student koji svoje znanje želi prenjet dalje... ništa ne naplačujem... a osim toga. Zašto bi naplaćivo nekome tko je željan naučiti i kome je to pa i na neki način nužno.... Nevidim smisao...
hvala na odg....
Nikad nisam bila u astralu, ali da li znas tehniku obrane od energetskih vampira??

Hvala jos jednom
Bubica30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2012., 16:57   #5
Može pitanje za autora teme? Koliko si star i kad si i kako si naučio tu obranu i ulaženje u astral? To me zanima.
Alsam Lud is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2012., 18:11   #6
Quote:
Alsam Lud kaže: Pogledaj post
Može pitanje za autora teme? Koliko si star i kad si i kako si naučio tu obranu i ulaženje u astral? To me zanima.
imam 18 godina a bavim se kojih 7(cca) nemam puno iskustva u spiritualizmu ali imam fakat gro iskustva u astralnoj obrani(iako ne ostavljam takav dojam licem u lice)
Melpinoh is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2012., 19:44   #7
Pošto ovo nije oglasna ploča već forum bilo bi u redu da opišeš poneko svoje iskustvo
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2012., 19:44   #8
Ja imam 19 godina. Kako si pobogu s 11 godina se počeo baviti takvim stvarima? Dok sam se ja igrao s autićima, ti si ulazio u astral i tukao se s demonima. Tko te je to naučio?
Alsam Lud is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2012., 20:55   #9
Quote:
Alsam Lud kaže: Pogledaj post
Ja imam 19 godina. Kako si pobogu s 11 godina se počeo baviti takvim stvarima? Dok sam se ja igrao s autićima, ti si ulazio u astral i tukao se s demonima. Tko te je to naučio?
naucio me je ovaj frend kojeg spominjem u prijašnjim postovima... Ugl da opisem kak sam ja uopce poceo... Jedan dan je taj frend doso do mene i rekao onak iz zajebancije sto je procitao o psionici i psiballovima... Malo smo se igrali oko toga i proucavali ali nikako nisam mogao povjerovati takvim stvarima poput "magije" jer su me cijeli život ućili da je magija nestvarna itd. No kroz nekoliko dana mi se poćelo jako spavati(kroz cijeli dan inaće sam tada bio užasno hiperaktivan) i kada god bi zaspao sanjao bi 2 stvari... 1. je bila ogromna šumetina koja jednostavno nije bila prirodna(drveće i boje jednostavno nisu bile sa ovog svijeta) i svaki puta kada bi sanjao tu šumu bilo bi neko drugo biće(tipa elemental, ili neka takva bića) a u drugom snu bi sanjao ogromnu nepreglednu bojišnicu gdje je huktao rat... ali sam mogao vidjeti svaku "osobu" u tom neredu... Prvo sam mislio da je to moja mašta, no onda je jedan prijatelj koji je duže vrijeme u tome(sada ima oko 30 godina) rekao da je sanjao isti takav san(opisao ga je do zadnjeg detalja).. Kroz vrijeme sam skupio ogromne količine energije(al fakat ogromne).. A kaj se tiće ubijanja demona... Sa time sam poćeo oko 14-te godine kada sam već svladao elementarnu psioniku i neke dijelove čiste magije te sam poćeo sakupljati "artefakte"(ne indiana jones stil, nego oružja i oklope) po astralu i jednom sam slučajno u tom snu naletio na nekakvo biće koje je izgledalo doslovno kao iz pakla(što sam kasnije saznao da je i bilo al nema veze) te sam ga nevoljko ubio jer sam imao osjećaj da je ta situacija bila "Kill or be Killed"... te je tu sve počelo... Krenuo sam u potragu sa ovim prijateljem i još dvoje ljudi da naučim što više ljudi o astral combatu jer ima jako puno ljudi koji dođu na astral i onda ih demoni opsjednu(ne u smislu da ih preuzmu već im pogoršaju zdravlje bla bla bla).... Ako nešto nije jasno slobodno pitajte
Melpinoh is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2012., 21:02   #10
Kako je tvoj prijatelj to naučio?
Pod astral, ti misliš na astralna putovanja i obranu prilikom toga, ili?

Napisao si da treba znat osnovnu psioniku i entitete da bi naučio nekoga. To misliš na vještine, ili da znaš samo teoretski o tome?
Alsam Lud is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2012., 21:04   #11
Quote:
Alsam Lud kaže: Pogledaj post
Kako je tvoj prijatelj to naučio?
Zapravo.. nisam ga nikada pitao... jednog dana smo dana poceli pricati o tome i nikada nismo prestali... Znam samo da je pročitao i to prenio meni... nakon toga stvarno neznam... Budem ga pitao pa ako te i dalje zanima budem ti napisao... Ali poznavajuci njega naucio je nesto sa interneta a ostatak smo vise manje naucili zajedno... Na kad kazem astral mislim na drugu dimenziju, znaci nefizičku dimenziju kroz koju prolaze astralne projekcije i takve stvari, od kuda se vuće energija itd... a kaj se tiće znanja... to sam htio izbrisat al sam valjda to smetnuo sa uma i zaboravio... Nije potrebno apsolutno nikakvo znanje već otvoren um i želja za znanjem... astral combat može naučiti svaka budala....
Melpinoh is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2012., 21:26   #12
Znam što je astral, ustvari ja znam teoriju, a praksa mi je nula bodova. Kako ulaziš u astral? Uz pomoć a. projekcije?
Pitaj svog frenda, il nemoraš, kako god želiš. Ali ako naletiš jednom u karlovac, javi mi se.
Alsam Lud is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2012., 21:42   #13
Quote:
Alsam Lud kaže: Pogledaj post
Znam što je astral, ustvari ja znam teoriju, a praksa mi je nula bodova. Kako ulaziš u astral? Uz pomoć a. projekcije?
Pitaj svog frenda, il nemoraš, kako god želiš. Ali ako naletiš jednom u karlovac, javi mi se.
mislim imam vikendicu blizu karlovca al ono nisam cesto tamo... jer me faks veze za zagreb a kaj se tice ulaska na astral imam svoju foru koju nemrem objasnit jer je fakat gro čudna(ne da ju ne želim objasnit neg jednostavno neznam kak)
Melpinoh is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2012., 23:34   #14
Kažem, ako naletiš. A za tehniku mi možeš i preko PM-a objasnit ako hoćeš.
Alsam Lud is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2012., 19:07   #15
zanimljiva tema!
imao sam sličnih iskustava. prvo je bilo astralni napad u snu jedne starije gospođe koju sam bio upoznao dan ranije. pojavila mi se u snu kao prijeteća figura... nije to više bio običan san, tko je iskusio takvo što znat će o čemu pričam. vrlo agresivno sam odgovorio i odbio napad. nisam je više sretao.
drugi slučaj su bili klasični napadi more (buđenje, ukočenost...) koje sam imao zajedno sa svojim ukućanima, a bili su vezani uz mjesečeve mijene. identificirao sam napadača, uspostavio astralno-telepatsku vezu, vrlo oštro zaprijetio i vuk se pretvorio u janje
čini se da imam više problema s ljudima nego demonima, budući da su mi (ne tako česta) astralna iskustva inače više nego ugodna.
GlavaKojaGovori is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2012., 19:47   #16
Quote:
GlavaKojaGovori kaže: Pogledaj post
zanimljiva tema!
imao sam sličnih iskustava. prvo je bilo astralni napad u snu jedne starije gospođe koju sam bio upoznao dan ranije. pojavila mi se u snu kao prijeteća figura... nije to više bio običan san, tko je iskusio takvo što znat će o čemu pričam. vrlo agresivno sam odgovorio i odbio napad. nisam je više sretao.
drugi slučaj su bili klasični napadi more (buđenje, ukočenost...) koje sam imao zajedno sa svojim ukućanima, a bili su vezani uz mjesečeve mijene. identificirao sam napadača, uspostavio astralno-telepatsku vezu, vrlo oštro zaprijetio i vuk se pretvorio u janje
čini se da imam više problema s ljudima nego demonima, budući da su mi (ne tako česta) astralna iskustva inače više nego ugodna.
ne kažem da astralne napade rade samo demoni ili demoni pretvoreni u ljude... večina ljudi ima problema sa svojom "tamnom" strano koju svi imamo... ta tamna strana stvara bića koja naše tijelo i um nemogu podnijeti te reagiraju kao da su ih npr. pretukli ili slično... Istina je da se astral combat više odnosi na obranu od samih demona ali se neke stvari mogu primjenjivati i u ljudskom A.P. napadu
Melpinoh is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2012., 04:30   #17
A kako razlikujete astral od ružnog sna? Spominjale su se neke bitke, wtf? Isto ko u igri world of warcraft, lol.

Što radite vi u astralu, idete i napadate jedne druge? I meni se dešavalo da me napadne neko i zgrabi užasno biće, ali koje sam već vidio na monitoru. Kako ja mogu znati da to nije nešto iz astrala?
Marian Oden is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2012., 17:59   #18
Quote:
Marian Oden kaže: Pogledaj post
A kako razlikujete astral od ružnog sna? Spominjale su se neke bitke, wtf? Isto ko u igri world of warcraft, lol.

Što radite vi u astralu, idete i napadate jedne druge? I meni se dešavalo da me napadne neko i zgrabi užasno biće, ali koje sam već vidio na monitoru. Kako ja mogu znati da to nije nešto iz astrala?
ako te bitke tvoj mozak percipira preko WoW načina onda će ti tako i izgledati... Da ti mozak percipira psiball kao super marija onda će ti psiball tak i izgledati... sve ti ovisi o vizualizaciji.... Astral se razlikuje od ružnog sna po tome što kad jednom dođeš tamo vjeruj mi znat ćeš da si tamo... neopisivo je... Ti možeš također demona vidjeti ko, neznam, Arthasa(koristim wow jer ti je kolko se meni cini najblize tak) ili kao Varyan Vrynn.. tvoj um će nači najlakšu sliku koju on može provuć a da ju razumije... Da vidiš stvarno lice demona treba razvijati tok energije kroz oći i još neke sitnice...

Nezz dal sam ti odgovorio na pitanja.. ak nisam pošalji mi PM.
Melpinoh is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2012., 00:13   #19
Pošto Melionor znaš dosta o astralu daj mi objasni kaj je to ako si u astralu i tamo se izgubiš i kako tražiš put za neki doživljaj koji te vuče, npr. čuješ neki parti i želiš doći do njega, jer to voliš i u stvarnosti, al dok krenem osjećam se nelagodno i znam da ne bi smjela biti na tom putu.. onda imam prepreku koju svladam i neku kakti mozgalicu kako proci i unutra sam. Dođem unutra i vidim neke tamo ljude koji nešto čudno vježbaju ili nešto slično, čudno za opisati, ja se uvijek smrznem jer ima i vode... i nakon nekog vremena, ne stignem se ni snaći, a dođe neka osoba i stera me od tam, ono otvori vrata, sve pristojno... Mislim da bi se trebalo prvo početi s takvim vježbama, koje sam tamo vidjela, a ne odma demoni, jer tamo ne vaze prirodni zakoni i netrabas sakupljati nikakvo oruzje, oklope, al nebitno jer tako? No zanima me zakaj su me sterali van? Imas ti tih iskustava?
rerry is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2012., 14:39   #20
Quote:
rerry kaže: Pogledaj post
Pošto Melionor znaš dosta o astralu daj mi objasni kaj je to ako si u astralu i tamo se izgubiš i kako tražiš put za neki doživljaj koji te vuče, npr. čuješ neki parti i želiš doći do njega, jer to voliš i u stvarnosti, al dok krenem osjećam se nelagodno i znam da ne bi smjela biti na tom putu.. onda imam prepreku koju svladam i neku kakti mozgalicu kako proci i unutra sam. Dođem unutra i vidim neke tamo ljude koji nešto čudno vježbaju ili nešto slično, čudno za opisati, ja se uvijek smrznem jer ima i vode... i nakon nekog vremena, ne stignem se ni snaći, a dođe neka osoba i stera me od tam, ono otvori vrata, sve pristojno... Mislim da bi se trebalo prvo početi s takvim vježbama, koje sam tamo vidjela, a ne odma demoni, jer tamo ne vaze prirodni zakoni i netrabas sakupljati nikakvo oruzje, oklope, al nebitno jer tako? No zanima me zakaj su me sterali van? Imas ti tih iskustava?
osobno ne.. al ovaj frend kaj ga spominjem u prijasnjim postovima ima nekih takvih iskustava, ali on ne vjeruje u forume pa nezz kak da ti ja ovo objasnim... Probat cu u svakom slucaju...

Ugl. Nemoj pocinjati sa vježbama koje vidiš na astralu... jer neke stvari tamo možeš percipirati koje nemožeš ovdje čak ni zamisliti... A kaj se tiče ovih ljudi i frajera kaj te izbacio... vjerojatno si ušla u dio astrala koji nije namijenjen tebi pa te zato to biće izbacilo van... no worries... A kaj se tiće oružja i tih pizdarija.. To je čista astralna materija koju ti svojim umom oblikuleš.... Ta oružja mogu biti ili korisna ili prepreka kaj se tiče obrane.... Nezz dal sam ti uspio odgovorit... Lakse bi mi bilo da ovo objasnjavam licem u lice ili preko nekakvog poziva(skype, telefon)... well i gave my best at explaining this...
Melpinoh is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:54.