Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera > Informacije o poslodavcima

Informacije o poslodavcima Misija: zaposlenje!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.09.2008., 21:02   #1
Conty plus

jel zna ko kako je tamo, plaće i slično, prijateljica mi se javila za tajnicu? thx
Kikica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2009., 16:35   #2
PROFIL MEGASTORE

Jel zna netko nešto o ovoj firmi? kakve su plače? odnosi unutar firme? odnosi prema zaposlenima?...bilo kaj?...

e, da..i ako naiđete na firmi CONTY PLUS....izbjegavajte...prva 2-3 mjeseca bude može sve ok, ali kasnije je tlaka...malo, ali samo malo bolje od MD PROFIL-a...
cuba is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2009., 17:10   #3
Firma Conty- ima li netko više informacija o njima?
Hvala!
__________________
♥ J- 2008.
morfin@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2009., 08:39   #4
Quote:
morfin@ kaže: Pogledaj post
Firma Conty- ima li netko više informacija o njima?
Hvala!
Conty Plus?
ako je to ta firma, preporučam da ne ideš....
cuba is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2009., 11:15   #5
Quote:
cuba kaže: Pogledaj post
Conty Plus?
ako je to ta firma, preporučam da ne ideš....
razlozi? može i na pp.
__________________
♥ J- 2008.
morfin@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2009., 17:52   #6
Quote:
morfin@ kaže: Pogledaj post
razlozi? može i na pp.
imao sam isti upit prije oko mjesecdana od nekoga...
dakle,...ne računaj da ćeš dobivati dogovorenu plaču, nekolegijalnost u firmi je na vrhuncu, direktor je upetljan u sve, doslovce samostalno smiješ jedino na wc bez da ga pitaš, direktorica je živčana baba koja popizdi na sve bez razloga, itd. ..da ne nabrajam...ako ti je pod mus za posao, preporučam ti da se tamo ne zadržavaš kasnije od isteka probnog roka.
Također, prijatelj jedan koji je tamo radio rastao se od firme tako da su ga tužili za tobože "školovanje" kojeg nije ni bilo...
ali opet, možda su se stvari promijenile, ali sumnjam...
moj savjet je da ne ideš...
cuba is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2009., 19:25   #7
Quote:
cuba kaže: Pogledaj post
imao sam isti upit prije oko mjesecdana od nekoga...
dakle,...ne računaj da ćeš dobivati dogovorenu plaču, nekolegijalnost u firmi je na vrhuncu, direktor je upetljan u sve, doslovce samostalno smiješ jedino na wc bez da ga pitaš, direktorica je živčana baba koja popizdi na sve bez razloga, itd. ..da ne nabrajam...ako ti je pod mus za posao, preporučam ti da se tamo ne zadržavaš kasnije od isteka probnog roka.
Također, prijatelj jedan koji je tamo radio rastao se od firme tako da su ga tužili za tobože "školovanje" kojeg nije ni bilo...
ali opet, možda su se stvari promijenile, ali sumnjam...
moj savjet je da ne ideš...
U ovo sam se uvjerila...
japanska_buba is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2009., 14:30   #8
Post CONTY PLUS

Pozdrav,

pozvna sam sutra kod njih na razgovor za administratora,
pa me HITNO zanima ako netko zna kako je tamo. naravno da ću se ja osloniti i na svoj dojam, no ne škodi znati nešto više.

Unaprijed hvala
Dodagoda is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2009., 16:29   #9
Conty

Quote:
Dodagoda kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

pozvna sam sutra kod njih na razgovor za administratora,
pa me HITNO zanima ako netko zna kako je tamo. naravno da ću se ja osloniti i na svoj dojam, no ne škodi znati nešto više.

Unaprijed hvala
ništa novoga ne znam ali znam da je prije nekoliko (4 mislilm) godine bilo tamo totalno sr*** - ljudi potpisivali ugovore one o školovanju - i da moraju XY plaća vratit ako oni daju otkaz - jel moram reči da od školovanja nije bilo ništa -samo objašnjenje kako se šta radi - ono osnovno što čuješ kada dođeš negdje na posao... a i glavni šef im je bio koma.... ali tko zna možda se je to promijenilo otada
__________________
E&L
bubble dubble is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2009., 10:13   #10
Quote:
Dodagoda kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

pozvna sam sutra kod njih na razgovor za administratora,
pa me HITNO zanima ako netko zna kako je tamo. naravno da ću se ja osloniti i na svoj dojam, no ne škodi znati nešto više.

Unaprijed hvala
frend je radio tamo i zaradio tužbu baš na osbovu toga što je DOUBLEBOUBLE rekao. Nikakvo školovanje nije bilo, ali svejedno ga tuže jer je prekinuo radni odnos zbog školovanja. Direktor je tašti "sveznalica", voli se petljati u svačije poslove, praktički ništa na svoju ruku ne možeš napraviti osim otići na wc, direktorica je non-stop nadrkana baba, kolegijalnost je na zavidno NISKOM nivou,...uglavnom, nemam NIŠTA DOBRO reči za tu firmu...izbjegavati ako se može...
cuba is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2009., 12:42   #11
Pratim već 6 mjeseci oglase za posao i taj Conty konstantno nekoga traži. Već je to znak da ih treba izbjegavati. Ne može jedna ozbiljna tvrtka davati oglase za ista radna mjesta svaki mjesec. :asshole:
Bubimir hmmm is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2009., 15:08   #12
Quote:
Bubimir hmmm kaže: Pogledaj post
Pratim već 6 mjeseci oglase za posao i taj Conty konstantno nekoga traži. Već je to znak da ih treba izbjegavati. Ne može jedna ozbiljna tvrtka davati oglase za ista radna mjesta svaki mjesec. :asshole:

Slažem se
Uvjek se dobro raspitam i sve -ali baš sve što sam pročitala o njima je tako da mi ne pada na pamet gubiti vrijeme na taj razgovor.
Tu gdje sada radim je stvarno OK-samo je lova loša pa tu i tamo pošaljem žvotopis ali uglavon se većina teško može mjeriti sa sadašnjim poslom i ekipom na poslu bez obzira na lovu.....ipak nije u šoldima sve...

Hvala svima na pomoći
Dodagoda is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2015., 10:17   #13
Quote:
Bubimir hmmm kaže: Pogledaj post
Pratim već 6 mjeseci oglase za posao i taj Conty konstantno nekoga traži. Već je to znak da ih treba izbjegavati. Ne može jedna ozbiljna tvrtka davati oglase za ista radna mjesta svaki mjesec. :asshole:
Konačno netko normalan ovdje.
Upravo moje riječi također. Ljudi, pratite oglase. Svaki dan visim na MojPosao.hr i već u malom prstu znam koje firme su ok a koje nisu. Conty ima oglase non stop. NON STOP. Iste. To nikad nije dobar znak.
Webeto is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2009., 15:42   #14
Quote:
Dodagoda kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

pozvna sam sutra kod njih na razgovor za administratora,
pa me HITNO zanima ako netko zna kako je tamo. naravno da ću se ja osloniti i na svoj dojam, no ne škodi znati nešto više.

Unaprijed hvala
Ne znam da li je kasno napisati ti nešto o Conty plusu budući je razgovor obavljen?
Bratić mi je radio tamo.
socijalizam is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2009., 08:37   #15
Quote:
socijalizam kaže: Pogledaj post
Ne znam da li je kasno napisati ti nešto o Conty plusu budući je razgovor obavljen?
Bratić mi je radio tamo.


Pozdrav,

nakon svega što sam čula, na kraju nisam otišla na razgovor, nisam htjela trošiti svoje vrijeme-u obzir dolaze samo ozbiljne firme, no nebi bilo loše nešto napisati za sve one koji će jednom otići kod njih na razgovor-koliko sam shvatila stalno vrte oglase.

Pozdrav
Dodagoda is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2011., 13:42   #16
Ima li netko iskustva sa firmom Conty plus d.o.o.? Kako je tamo raditi? Radi li se i subotom? Kakve su plaće? Radi li referent tamo puno poslova vezanih za knjigovodstvo? Imaju li vanjskog knjigovođu?
prilika is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2011., 08:35   #17
Conty plus, Zagreb Lučko

našli neke stare komentare ali možda netko ima više info novijeg datuma o Conty plus (prodaja i obrada drva...)
ipalija3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2012., 21:52   #18
Conty plus Lučko

Jel radio netko tamo pa da može dati neke podrobnije informacije?
qwertz1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2012., 19:26   #19
conty plus Zagreb

Kakvo imate iskustvo sa conty plus Zagreb, uvjeti rada, plaće itd.
__________________
H. 29.08.2007. - L. 12.03.2011.
blond lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2015., 12:22   #20
Pozdrav..zna li neko kakvo je stanje trenutno u conty-u?
4084900 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:24.