Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.11.2011., 00:15   #1
Poruke vidjelice Marije - Gadafijeva smrt, poplave u Francuskoj

Vidjelica Marija, žena i majka iz Europe prima vec preko godinu dana Isusove poruke gdje On govori o budućim događajima i velikom Upozorenju. 17 veljače 2011. Marija je primila Isusovu poruku u kojoj On govori o ubojstvu tri svjetska lidera, 2 iz arapskog dijela, i jednog iz Europe. http://www.thewarningsecondcoming.co...-assassinated/
Ubojstvo Gadafija vec se dogodilo. Postao sam temu o ovim porukama na pdf religija ali sam bio bannan i tema izbrisana od jednog moderatora. Sto mislite o ovim porukama?
__________________
Skoro svakodnevne poruke od ISUSA KRISTA preko vidjelice u Europi! Vrijeme velikog Upozorenja je pred vratima
JamesC1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2011., 19:39   #2
Kaj se tu ima misliti nego se dobro nasmijati
Ja samo znam pozadinu tih poruka a to je LOVA netko dobro zarađuje na jadnicima koji toliko vjeruju da netko na zemlji dobiva poruke od svevišnjeg,svete marije,bude,krišne itd itd
Inače se to u medicinskom terminu kad netko čuje glasove u glavi zove šizofrenija a dobra je vijest što se da lječiti
BD-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2011., 01:52   #3
A 'ebem ga ja više, nakon John Titora, pa Babe Vange, onog lika što je našao 6-7 datuma apokalipse u Bibliji (i naravno sve i jedan fulao, i još uvijek govori da će se nešto dogoditi) i još bezbroj drugih proroka koji seru svakodnevno, vi im i dalje vjerujete?
Ove debilne teme trebaju svoj pdf, tipa "proročanstva" ili "Balkanski late-night astro shows" , ovo samo spamma Alternativu niti ima veze sa Alternativom. Svi ovi proroci imaju odlične ideje za Sci Fi, to je to...
Java Junkie is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2011., 15:37   #4
Upravo zato navodim događaje koji su se obistinili - Gadafijeva smrt, poplave u Francuskoj, potres u Španjolskoj ... Nije samo teorija apokalipse, govori o dolasku Raja na zemlju
__________________
Skoro svakodnevne poruke od ISUSA KRISTA preko vidjelice u Europi! Vrijeme velikog Upozorenja je pred vratima
JamesC1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2011., 21:42   #5
Quote:
JamesC1 kaže: Pogledaj post
Upravo zato navodim događaje koji su se obistinili - Gadafijeva smrt, poplave u Francuskoj, potres u Španjolskoj ... Nije samo teorija apokalipse, govori o dolasku Raja na zemlju
I Baba Vanga je navodno "pogodila" rušenje blizanaca (koji su bili 2001), a postala je "popularna" tek negdje 2006. Sve i jedna ta priča je na isti kalup, ja mogu svoju pokojnu baku sad spomenuti i reći da je pogodila neke datume, i svi bi popušili priču. "Isto sr*** drugo pakovanje".
Iza sve i jednog "uber-awesome" proroka stoji plitka, mizerna priča. Vanga je bila nepismena (!) a pričala je o gašenju Sunca 2100-i neke i stvaranju umjetnih replika Sunca.
Ako imaš osnovno znanje iz 5. razreda osnovne škole, znaćeš da je životni vijek Sunca tek napola, tj. da će još potrajati nekih 5 milijardi godina, te da kad se zvijezda"gasi" ono u stvari se proširi i poveća svoju masu, proguta svoj cijeli sistem (E sad, Sunce se ugasilo na pola svog životnog vijeka, ne znamo šta je bilo sa njim, ono nije progutalo Zemlju, a šta drži Sunčev Sistem na okupu Bog zna)... Poenta mi je da ovi proroci su prejadni, a ljudi koji vjeruju u njihova "proročanstva" bi stvarno trebali otvoriti oči.
Samo pare, pare, pare, pare....
Java Junkie is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2011., 01:54   #6
Quote:
Java Junkie kaže: Pogledaj post
I Baba Vanga je navodno "pogodila" rušenje blizanaca (koji su bili 2001), a postala je "popularna" tek negdje 2006.
zapraf baba vanga opće to ni ni' prorekla, a poznata (popularna) je bila za života.
nakon njene smrti se pozabilo na nju i samo ju s vremena na vrijeme ne'ko spomene, nažalost, obično u negativnom kontekstu zahvaljujuć hrpi bedastoća koje su joj "pripisane" kao njena proročanstva nakon njene smrti, a poradi čega je njezin sin par puta do sad već rekao da su sve to gluposti i da njegova majka to nije prorekla, al eto, neki su tolko šašavi da će povjerovat u svaku glupost koju pročitaju, odnosno dovoljno, izrazit ću se (sa), zločesti da krenu pljuvat po nečemu kaj opće nisu provjerili i kaj opće ni istina.
__________________
vjeruj samo polovici onoga što vidiš i apsolutno ničemu (od) onoga što čuješ. (bruce lee)
šmokljanica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2011., 09:48   #7
"Budući da Božja Riječ u Bibliji ima trajnu vrijednost, to je i za nas važeća Božja Poruka preko proroka Amosa: „Ništa ne čini Jahve Gospod a da osnove svoje ne otkrije slugama svojim prorocima.“ (Am 3,7).



Ne može se sumnjati u istinitost Svete Marije Faustine Kowalske (1905.-1938) koja na početku svoga Dnevnika prenosi Isusovu Poruku: „Piši slijedeće: Prije nego što dođem kao Sudac Pravedni, doći ću kao Kralj Milosrđa. Prije nego što započne Dan Pravednosti ljudima dat će se slijedeći znak na nebu: Svo svjetlo na nebu ugasit će se i bit će velika tama na cijeloj zemlji. Onda će se pojaviti znak Križa na nebu i iz svih otvorâ, gdje su bile probijene ruke i noge Spasiteljeve, izvirat će velike svjetlosti, koje će neko vrijeme osvjetljivati zemlju. To će se dogoditi kratko prije Sudnjeg dana“ (83). "

Majka Božja je „objavila da se bliži kraj vremena i Isusov Dolazak u Slavi. Sada vam želim pomoći da razumijete znakove opisane u Svetom Pismu, koji pokazuju da je Njegov slavni Povratak već blizu.“ Majka Božja tu nabraja: širenje zablude; izbijanje ratova i bratoubilačkih borbi; krvavi progon onih koji su ostali vjerni Isusu i Njegovu Evanđelju; strašno svetogrđe ulaskom Antikrista u sveti Hram te neobične pojave na nebeskom svodu. (31.12.1992. br. 485)

Link

Drugi Duhovi
__________________
Never give up, it's such a wonderful life
Pisces10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2011., 11:07   #8
Joj vi kršćani nemate pametnijeg posla nego plašit djecu babarogama. Naš Gospodin se barem ukazuje svugdje po svijetu i svi ga mogu vidjeti! I fini je sa malo parmezana
Astrobobo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2011., 12:04   #9
Nakon svih onih događaja u arapskom svijetu baš je teško bilo predvidjeti smrt nekog od lidera?

Evo ja predviđam skoru revoluciju u Siriji, ako pogodim molim da me se proglasi blaženim.
bashd is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2011., 13:58   #10
Quote:
Java Junkie kaže: Pogledaj post
I Baba Vanga je navodno "pogodila" rušenje blizanaca (koji su bili 2001), a postala je "popularna" tek negdje 2006. Sve i jedna ta priča je na isti kalup, ja mogu svoju pokojnu baku sad spomenuti i reći da je pogodila neke datume, i svi bi popušili priču. "Isto sr*** drugo pakovanje".
Iza sve i jednog "uber-awesome" proroka stoji plitka, mizerna priča. Vanga je bila nepismena (!) a pričala je o gašenju Sunca 2100-i neke i stvaranju umjetnih replika Sunca.
Ako imaš osnovno znanje iz 5. razreda osnovne škole, znaćeš da je životni vijek Sunca tek napola, tj. da će još potrajati nekih 5 milijardi godina, te da kad se zvijezda"gasi" ono u stvari se proširi i poveća svoju masu, proguta svoj cijeli sistem (E sad, Sunce se ugasilo na pola svog životnog vijeka, ne znamo šta je bilo sa njim, ono nije progutalo Zemlju, a šta drži Sunčev Sistem na okupu Bog zna)... Poenta mi je da ovi proroci su prejadni, a ljudi koji vjeruju u njihova "proročanstva" bi stvarno trebali otvoriti oči.
Samo pare, pare, pare, pare....
frajer procita link od kerefeka na temi nibiru i misli da je najpametniji hahahaha
palam is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2011., 14:47   #11
Quote:
palam kaže: Pogledaj post
frajer procita link od kerefeka na temi nibiru i misli da je najpametniji hahahaha
Uopće nisam rekao da sam najpametniji, samo izražavam svoje mišljenje. Temu u Nibiru-u ne čitam, jer mi je bezveze, a ko je kerefeke? Pratio sam Vangin thread, i to je jednostavno ono što sam zaključio sam Da imaš imalo intelekta i ti bi to skontao, ova Marija je nasljednica Vange, koja nije ništa pogodila.
Java Junkie is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2011., 09:53   #12
Quote:
Astrobobo kaže: Pogledaj post
Joj vi kršćani nemate pametnijeg posla nego plašit djecu babarogama. Naš Gospodin se barem ukazuje svugdje po svijetu i svi ga mogu vidjeti! I fini je sa malo parmezana
ja sam vegetarijanka. jel' me primate u vasu crkvu glede i uprskos toga?
daldowunder is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2011., 14:42   #13
Quote:
Astrobobo kaže: Pogledaj post
Joj vi kršćani nemate pametnijeg posla nego plašit djecu babarogama. Naš Gospodin se barem ukazuje svugdje po svijetu i svi ga mogu vidjeti! I fini je sa malo parmezana
A eto ti nemas pametnijeg posla nego izrugivati krscanima da bi malo svoje komplekse ublazio. Steta sto ce ti ostat i ujutro kad se probudis pa idemo sve ispocetka
SinnFein is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2011., 05:49   #14
Takve poruke su nebuloza. Svaki pravi kršćanin na to uopće ne obraća pažnju. To su priče za Story, RTL debile, 24 sata, i tome slično.
Marija je postala sve majke ti, plava Marija, Marija od ovoga Marija od onoga, sunčana Marija, tužna Marija, Gospa od ovoga i onoga, ukazala ovom onom, ide tu, tamo, putuje, pokazuje se nekim babama u Francuskoj, ide u Pariz, jede škampe, još malo i bit će Marija na televiziji, a kad to bude onda nitko neće moći reći da ju nije vidio. A pogotovo ako bude na Francuskoj televiziji onda nema zajebancije.
__________________
Forum.hr - Super najsporiji internet forum na planeti.
Epic hero is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2011., 20:24   #15
...valja spomenut i li-mariju... ona djeluje na dalekom istoku...
little_blue_dot is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2011., 21:06   #16
Quote:
SinnFein kaže: Pogledaj post
A eto ti nemas pametnijeg posla nego izrugivati krscanima da bi malo svoje komplekse ublazio. Steta sto ce ti ostat i ujutro kad se probudis pa idemo sve ispocetka
Slažem se da je cijela koncepcija vjerovanja u nadnaravna bića apsurdna, ali ljudi koji tvrde da im se ta bića obraćaju su a) zreli za psihijatriju i b) štete ugledu svoje vjere.
Astrobobo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2011., 23:32   #17
Nećemo se baviti analizama ljudi.
__________________
How do vaccines cause autism?
Bat Kol is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:03.