Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.08.2005., 23:12   #21
Quote:
chocogirl35b kaže:
To se posebno odnosi na tebe koji cure prvo kuriš dvije godine... Pretpostavljam da onda pojebeš svake dve godine nekaj...
Pretpostavljaju ljudi koji imaju s čim.

Ja jednostavno nisam tip osobe koja cendra i cmolji.

Prije bih si ritualno spalio penis nego piskarao takve idiotarije.
Caith Sith is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2005., 23:14   #22
Quote:
Caith Sith kaže:
Prije bih si ritualno spalio penis nego piskarao takve idiotarije.
Oh, to je romanticno
__________________
Pearls before swine
Mrtva mrkva is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2005., 23:43   #23
Tko kaže da ljubavno pismo mora biti u cendravom i cmoljavom tonu?
__________________
Kad bik padne, noževi se oštre.

Put u pakao popločen je daskama za peglanje... kem
samo_svoja is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2005., 23:50   #24
Quote:
Caith Sith kaže:
Pretpostavljaju ljudi koji imaju s čim.

Ja jednostavno nisam tip osobe koja cendra i cmolji.

Prije bih si ritualno spalio penis nego piskarao takve idiotarije.
Ma sigurna sam da ti imaš drugih kvaliteta kraj kojih ni ne trebaš pisati ljubomrna pisam, a cure padaju ko muhe na drek...

Zezem te malo, ne zamjeri... Ne kažem da tip mora pisati ljubavna pisma da bi bio zanimljiv, ali mislim da u tome nema ništa loše... I kao što je @samo_svoja rekla: ljubavno pismo ne mora biti cendravo i cmoljavo...
__________________
Ljubav je...
chocogirl35b is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2005., 00:12   #25
Quote:
samo_svoja kaže:
Tko kaže da ljubavno pismo mora biti u cendravom i cmoljavom tonu?
Pa samo iskazivanje takvijeh osjećaja okreće mi želudac za stanoviti broj stupnjeva.

Nemam nikakvu jebenu namjeru konstantno pičkasto kokodakat nekome na uho da ga volim.

To je čisti idiotluk.

No, kad se napokon ružnijoj polovici odlučim pljunut u facu te dvije krajnje degutantne riječi , one će bar imat će neku težinu.

U vašem slučaju je nemaju.
Caith Sith is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2005., 00:15   #26
Dakle, za tebe je ljubavno pismo papir na kojem najmanje 20 puta piše volim te

Bolje priznaj da ga ne bi znao napisat i da zato pljuješ po tome
__________________
Kad bik padne, noževi se oštre.

Put u pakao popločen je daskama za peglanje... kem
samo_svoja is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2005., 00:16   #27
Quote:
Caith Sith kaže:
Pa samo iskazivanje takvijeh osjećaja okreće mi želudac za stanoviti broj stupnjeva.

Nemam nikakvu jebenu namjeru konstantno pičkasto kokodakat nekome na uho da ga volim.

To je čisti idiotluk.

al bundy?
noćni is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2005., 00:18   #28
Quote:
samo_svoja kaže:
Dakle, za tebe je ljubavno pismo papir na kojem najmanje 20 puta piše volim te

Bolje priznaj da ga ne bi znao napisat i da zato pljuješ po tome
__________________
Ljubav je...
chocogirl35b is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2005., 00:24   #29
Quote:
noćni kaže:
al bundy?
ma pljunuti

Pismo...hm....pa bilo bi lijepo...ali majke mi mile mislila bi da me zajebava ne bi mu vjerovala (osim ono ako smo već neko vrijeme zajedno onda )
Edea is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2005., 00:35   #30
Quote:
samo_svoja kaže:
Dakle, za tebe je ljubavno pismo papir na kojem najmanje 20 puta piše volim te

Bolje priznaj da ga ne bi znao napisat i da zato pljuješ po tome
Pa fala svemogućem KU.RCU da ga ne bi znao napisat !!!

Cure, kojima vlagu u vagini uzrokuju pitoreskni opisi njihovih tjelesnih atributa, zaobilazim u širokom luku.

Takve našminkane visokopetaške sponzoruške kljucarošice ne trebam, a bome ni ne želim jebat.

Moj se Đoko ekskluzivno diže na inteligentnu klošarštinu.
Caith Sith is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2005., 22:43   #31
uopce ne mislim da je to jadno jer se nekima tako lakse izrazit...i mislim da je to bas slatko...
__________________
dancy
italian girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2005., 11:05   #32
Quote:
italian girl kaže:
uopce ne mislim da je to jadno jer se nekima tako lakse izrazit...i mislim da je to bas slatko...
...ako je napisano kako spada
__________________
Kad bik padne, noževi se oštre.

Put u pakao popločen je daskama za peglanje... kem
samo_svoja is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2005., 11:30   #33
Quote:
italian girl kaže:
uopce ne mislim da je to jadno jer se nekima tako lakse izrazit...i mislim da je to bas slatko...
podsjetila si me..
svojevremeno otvorih jedan takav topic
Elysium is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2005., 14:29   #34
Pisanje pisama i povrh toga ljubavnih, hm pa bilo ih je tu i tamo razmjenjenih par, ali nista tipa "volim te" u svakom drugom redu, sasvim solidna, pa cak i s nekoliko sala. Npr. ...bas sam lipo nocas sanja, ja i ti, ajme super bilo, otvorija oci jutros, i gledan okolo, trazim di si.........u krevet, oko kreveta, ispod kreveta, a tebe nigdi...

Mislim da mi je bilo 14 godina kad sam napisala svoje prvo ljubavno pismo i to decku za kojem su sve cure letile. Isa s menom u razred, bili smo ok frendovi, nista posebno medju nama osim sto bi mi se oci zalipile za njegove kad god bi me pogleda... Uglavnom, napisem ja njemu pismo, al' se ne potpisem, bila ja malo sramezljiva tih godina, medjutim dam mu dosta natuknica da sam to ja. E na kraju stavim i jedan P.S., nemam pojma sto sam bila dodala, ali to niije ni vazno. Nakon par dana, sretnem se sa jednom kolegicom i ona meni da je upravo bila srela A. (taj decko jelte), i da joj je reka kako mu nek'o pise ljubavna pisma i da sve pokazuje da je to ona jer su na kraju pisma inicijali P.S. (njeni inicijali)... Mogu vam reci da je moja zaljubjenost istog momenta pobigla i dan danas jos je nisam nasla.

Pouka: ne pisite anonimna (ljubavna) pisma, a ako vec necete drugacije, uvjerite se bar prvo u inteligentnost te osobe.
__________________
...it takes no time to fall in love, but it takes you years to know what love is, and it takes some fears to make you trust, it takes those tears to to make it rust, it takes the dust to have it polished...
anazus is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2005., 18:54   #35
Quote:
anazus kaže:
Pisanje pisama i povrh toga ljubavnih, hm pa bilo ih je tu i tamo razmjenjenih par, ali nista tipa "volim te" u svakom drugom redu, sasvim solidna, pa cak i s nekoliko sala. Npr. ...bas sam lipo nocas sanja, ja i ti, ajme super bilo, otvorija oci jutros, i gledan okolo, trazim di si.........u krevet, oko kreveta, ispod kreveta, a tebe nigdi...
Genijalno...
__________________
Ljubav je...
chocogirl35b is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2005., 18:59   #36
Re: Ljubavna pisma

Quote:
Constantine kaže:
Iskreno, imao sam jednu simpatiju i kako joj nisam mogao otvoreno priznati da sam zaljubljen, napisao sam pravo ljubavno pismo na papiru. Znate, opisi snova, njezinog lica, pravih osjećaja, i slično na jedan papir. Pošaljem preko naše hrvatske pošte i samo čekam.
A idući dan od prijateljice doznam da je to zastarjelo. Ako vas zanima, nije uspjelo, ali me bar tješi da ga nije bacila samo u koš, već sačuvala.
A dajte mi sada recite: da li takva romantična pisma smatrate zastarjelim ili još uvijek romantičnim? Ili radije šaljete kao u onoj debilnoj reklami "Volim te" preko SMS - a?
Eh, to s pismom sam ja napravio kad sam bio preplašeni balavac. Ali nisam se potpisao. Pa je ispalo da ga je netko drugi napisao. Svidjelo joj se pismo, čak štoviše, osvojilo ju je. Ali krive je pobrao plodove truda mog. Tak si i ti kreten. Eto, nek ti bude utjeha što nisi jedini.
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2005., 19:19   #37
Re: Ljubavna pisma

Quote:
Constantine kaže:
Iskreno, imao sam jednu simpatiju i kako joj nisam mogao otvoreno priznati da sam zaljubljen, napisao sam pravo ljubavno pismo na papiru. Znate, opisi snova, njezinog lica, pravih osjećaja, i slično na jedan papir. Pošaljem preko naše hrvatske pošte i samo čekam.
A idući dan od prijateljice doznam da je to zastarjelo. Ako vas zanima, nije uspjelo, ali me bar tješi da ga nije bacila samo u koš, već sačuvala.
A dajte mi sada recite: da li takva romantična pisma smatrate zastarjelim ili još uvijek romantičnim? Ili radije šaljete kao u onoj debilnoj reklami "Volim te" preko SMS - a?
iskreno, ja kad sam u bedu isto zbog takvih stvari..piše ljubavna pisma osobama na i po 2 lista (obje strane) A4 papira, ali je fora u tome da nikada se pošaljem. Spremim ih.... to je nalik dnevniku ali puno efikasnije. Nakon nekog vremena kad ih opet procitas osjecat ces se "močno",tj. bit ce ti drago sto ga nisi poslao a mogao si..ili hoće..ovi o tvojim osjecajima prema toj osobi i nakon nekog tog razdoblja dok ej pismo bilo u tvojoj ladici...ako ti se osoba i dalje sviđa, i imaš neke osjecaje prema njoj... uvijek pali finta da ostavis pismo da ga ona pronađe dok dođe s društvom kod tebe na cugu ili po tebe da idete van.... izmisli nesto da je dovedes.... ali ne ostavljaj ga na preočitom mjestu...npr. pokraj telefona... negdje zametni gdje ona bude gledala... ah... tako je meni jednom uspjelo...ali uopce neplanirano... cura nasla pismo .. procitala...ja pocrvenio... onda dosla do mene primila za glavu i poljubila... e to moras probati.. ....
e da .uvijek pisi vrijeme i datum kad si gotov s listom papira.... to ih pali...

nije nista otrcana fora.... fora je ok, kod rijetkih ne pali... ali te nisu ni vrijedne truda
__________________
i tu ce doci nesto u svoje vrijeme
4me2you is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2005., 20:01   #38
Re: Re: Ljubavna pisma

Quote:
walter kaže:
Eh, to s pismom sam ja napravio kad sam bio preplašeni balavac. Ali nisam se potpisao. Pa je ispalo da ga je netko drugi napisao ...
Ja vec pomislila da se takvo nesto samo meni dogodilo, sad se evo bolje osjecam.
__________________
...it takes no time to fall in love, but it takes you years to know what love is, and it takes some fears to make you trust, it takes those tears to to make it rust, it takes the dust to have it polished...
anazus is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2005., 21:17   #39
Napisao dva, poslao jedno. Ono koje sam poslao je bilo u četvrtom ili petom osnovne i to je jedna od glupljih odluka u mom životu
U osmom razredu sam onda mogao biti s tom curom, ali prošla baba s kolačima

Ono drugo prije nekih godinu dana, nisam ga poslao (niti sam ga pisao da bude pročitamo, čak počinje s rečenicom "Pišem ti ovo pismo koje nikada nećeš dobiti.") i iznimno mi je drago zbog te odluke.

Uostalom, postoje bolji načini od dvije stranice klišejziranog teksta ispunjenog lošom metaforikom za pokazati nekome da ti je stalo.
__________________
microstock
*_spike is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2005., 08:46   #40
Quote:
*_spike kaže:
Uostalom, postoje bolji načini od dvije stranice klišejziranog teksta ispunjenog lošom metaforikom za pokazati nekome da ti je stalo.
Da. Pošalješ joj dvije sms poruke
s dobrom metaforikom, npr.: "Razvalio bi te ko Rudonja Šarulju!"
Dren is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:45.