Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet

Internet Sve o internetu, sadržaju i tehnologiji
Podforumi: Web, Web development, Internet biznis, Nove web stranice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.10.2018., 10:50   #1
Hrvatski Telekom (vol. 2)

Nastavak teme koja je dobrano prešla 10k postova.
Link na prošlu temu.
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2018., 16:31   #2
istekao mi je ugovor sa HT-om i sad namjeravam ukidati liniju, jesam li duzan vratiti ruter ili ne?
neno_24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2018., 00:15   #3
Mora se vratiti oprema, pazi da te ne iznenade za koji mjesec s racunom za opremu ukoliko ne vratis.

Poslano sa tapa
__________________
kad se sjetim ja satova tjelesnog, starih prijatelja iz osnovne, kako je nekad bilo sve najbolje, sada je sve drugačije, sad nas budučnost vodi kroz ratove, sve je nakako napetije, samo su uspomene ostale, kad se sjetim ja prve simpatije, djevojke su bile najljepše, to su bili dani akcije,..ŠTA BI DAO DA SMO OPET SKUPA SVI, DA SE KAO NEKAD OPET NAZDRAVI,....
Attack is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2018., 11:05   #4
Mora se vratiti osobno ili se može zatražiti da oni dođu po ruter?
tintin1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2018., 11:48   #5
T-mobile (drugi dio)

Zna li netko kakvi su uvjeti za raskid ugovora ako prelazim sa Max 3 na Top kombinaciju (tv + telefon). Znači na jeftinije ali uz novi ugovor od 24mjeseca (trenutni ugovor mi ističe 1.6.)?

Kako se obračunavaju penali?

Razmišljam od Bneta uzeti samo internet a na HTu ostati s TVom i telefonom.
Sada mi je brzina interneta 2-4 Mbps.

Sent from my iPhone using Tapatalk
oshikuru is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2018., 23:46   #6
Dođu po ruter, a ako ne nađu nikoga ostave poruku da se vrati u tu i tu poštu.
__________________
Bolje gledati ono što ne možeš bubati, nego bubati ono što ne možeš gledati.
Ace Ventura is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2018., 08:40   #7
Kakva je situacija s vlasništvom routera? Čije je on vlasništvo?


Sent from my iPhone using Tapatalk
oshikuru is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2018., 08:51   #8
Ne znam kako je u tvom slučaju, ali prije su postojale dvije opcije:
1) Dobiješ router za kunu pa je zapravo u najmu
2) Platiš punu cijenu (odmah ili kroz rate uz račun) pa je tvoj

Ako pitaš zbog raskida- u tom slučaju vratiš router i nemaš troškova vezanih uz njega (eventualno poštarina).
Ako ti baš treba router- imaš ih po oglasniku hrpu.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2018., 13:13   #9
T-mobile (drugi dio)

Quote:
assassin kaže: Pogledaj post
Ne znam kako je u tvom slučaju, ali prije su postojale dvije opcije:
1) Dobiješ router za kunu pa je zapravo u najmu
2) Platiš punu cijenu (odmah ili kroz rate uz račun) pa je tvoj

Ako pitaš zbog raskida- u tom slučaju vratiš router i nemaš troškova vezanih uz njega (eventualno poštarina).
Ako ti baš treba router- imaš ih po oglasniku hrpu.

Hvala ti na odgovoru

Da, pitam radi routera. U Tele2 je dosta povoljniji Pokućni ako imaš svoj ruter.


Sent from my iPhone using Tapatalk
oshikuru is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2018., 13:59   #10
Pozdrav ljudi, ja sam novi ode.
Mala pomoc ako ko zna. Nedavno sam isto ode cita za nove korisnike da se pozoves na neki cjenik posebih ponuda pa jel zna ko jel to jos vridi? Taman sam u zadnjem misecu na iskonu (int+tel) pa bi prisa na taj max2 za 149kn po tom cjeniku plus one opcije za 5kn pojedinacno, arena, hbo, prosireni pa ako ko zna jel jos to aktualno javite. Fala unaprid
Johnny.Drama is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2018., 18:14   #11
Quote:
Johnny.Drama kaže: Pogledaj post
Pozdrav ljudi, ja sam novi ode.
Mala pomoc ako ko zna. Nedavno sam isto ode cita za nove korisnike da se pozoves na neki cjenik posebih ponuda pa jel zna ko jel to jos vridi? Taman sam u zadnjem misecu na iskonu (int+tel) pa bi prisa na taj max2 za 149kn po tom cjeniku plus one opcije za 5kn pojedinacno, arena, hbo, prosireni pa ako ko zna jel jos to aktualno javite. Fala unaprid
Sve ti je to još aktualno ako naručiš T-com prodajnog predstavnika i pozoveš se na te cjene iz cjenika posebnih i proteklih ponuda hr.telekoma jedino što više ne postoji je taj HBO za 5kn to je prošlo i to nemoš više dobit ovo sve drugo možeš 15kn sport plus paket 5kn prošireni.
__________________
Užas je moja furka!
MateYoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2018., 19:29   #12
Znači može se uzeti tel - int - tv za 319 kn i za 5 kuna dobiti prošireni paket preko prodajnog predstavnika?
Dunavsava is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2018., 11:37   #13
Quote:
Dunavsava kaže: Pogledaj post
Znači može se uzeti tel - int - tv za 319 kn i za 5 kuna dobiti prošireni paket preko prodajnog predstavnika?
Po ovome cjeniku posebnih ponuda sta sam ja cita, trio mos dobit za 209kn. Tel meni ne triba pa me zanima ta max2 usluga za koju pise 149kn.
Johnny.Drama is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2018., 12:28   #14
Evo istekao mi je ugovor za internet i telefon. Placao sam 215 kn nekih 500 min. besplatnih minuta na telefon i 30mbps flat internet a sad mi isto nude za 260 kn sto mi je budalastina. Kao da uzmem i mobitel na pretplatu pa bi me sve skupa doslo 350 kn.
Trenutno na mobitel trosim 100 kn tako da me ovo sve skupa ispada dosta skuplje a imam i 2 godine ugovora. Ovo mozda dobro dodje ljudima koji na telefon dosta razgovaraju jer ima opcija besplatno prema svima neograniceno a i nesto minuta prema EU drzavama. Problem je sto ja na telefon ne pricam, uzeo sam ga jer mi je bila ista cijena sa njim i bez njega.


Uglavnom, sad cekam da me nazove neki drugi prodavac koji bi mi trebao dati jeftiniju ponudu.

Dakle, kakvu ponudu mogu ocekivati? Vidim da A1 daje samo internet bez telefona, flat i brzinu od 49mbps za nekih 150-160 kn mjesecno.
Da li se moze nesto slicno ispregovarati sa t-comom ili je to uzaludno?

Neki mi savjetuju gasenje linije i onda da se prijavim kao novi korisnik, prijavim nekoga iz obitelji ali iskreno to mi se ne radi.
Da li t-com daje opciji samo interneta a da cijena nije ista kao internet i telefon skupa?
Da li je netko uspio ispregovarati neku dobru cijenu sa njima?

Sent from my Redmi 3S using Tapatalk
__________________
we don't like things you do, and we will not remember you
babarej is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2018., 10:06   #15
Pozdrav, ima tko da zeli preuzet ugovornu obvezu t com 214 kn maxtv, internet,tel, prosireni paket, ostalo jos cca godina i pol ugovora mozda manje, selim se, a u stanu vec postoji isti paket.
Javite se na privat.
konačno_sretan is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2018., 19:05   #16
Moju je staru danas iza 17:30h, iz HT-a, nazvala neka osoba s broja 01/46-95-406 i ponudila joj maxtv. Ona bila naivna pa pristala. Rekla joj, da je Maxtv besplatan, a ja znam da je besplatan samo prva dvatri mjeseca. Želim da me odmah odjave s te usluge!!! Ljut sam ko ris na njih, ali svaki put kada nazovem taj broj automat kaže: - ""Agenti trenutno nisu slobodni. Molimo nazovite kasnije"".

Već u 17:47 sam dobio poruku: - ""Poštovani, zatražena maxtv usluga na broju XXX XXX XXX je spremna za korištenje. Molimo vas da po primitku istu priključite u skladu s dobivenim uputama"".

Ma alaj su eksperti kad munjevito nekome nešto trebaju uvalit. Pogotovo naivnim starim osobama.

Već godinama i godinama pokušavam HT-u utuviti u glavu da sam veoma visoko slabovidan a i da mama loše vidi i da nam ne treba maxtv.

Što mi je dakle činiti, da se odjavim s te usluge??? Je li dovoljan mail s maminim OI8B-om? I na koji mail da pošaljem zahtjev za skidanjem s te usluge?

-------------------

a evo, rekli su mi da su me odjavili. Jedva sam ih dobio na taj broj. Samo treba bit uporan i naleč na tlefon i ne slušat ih inego ih uljudno i argumentirano odbit.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2018., 19:19   #17
Bojim se da će to morati ići pismeno. Možda je moguće i mailom, vjerojatno treba preslika osobne. Nazovi SZK da te upute.
Mephisto is online now  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2018., 19:39   #18
Quote:
Mephisto kaže: Pogledaj post
Bojim se da će to morati ići pismeno. Možda je moguće i mailom, vjerojatno treba preslika osobne. Nazovi SZK da te upute.
Rekli su mi da se zaista radi o besplatnom poklonu koji nam oni velikodušno daju jer smo njihovi vjerni klijenti. Nude 48 programa.

Ne vjerujem da je 48 programa besplatno. Čime misle platiti autorima tih silnih programa??? nemogu se naplatiti ni samo od reklama na Internetu ili reklamama umetnutim u te programe, jer a-u-to-ri i drgi uključeni u medijsku produkciju pravedno traže svoj honorar.

Ma reko sam im skinite nas s tog vraga i bit će sve u redu. Reli su mi da su nas odjavili ali ne vjerujem da su nas odjavili I da ako slučajno stigne kakav paket da odbijemo primniti taj paket.

-------------------

Mephisto puno ti hvala što si me savjetovao da nazovem SZK. Nazvo, mama je izgovorila na telefon svoj OIB i agent koji mi se javio rekao je da je prijava stornirana.

Sorry ljudovi, ako sam bio naporan i neugodan.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2018., 15:42   #19
Bilo je baš neki dan i u novinama o tome. Kada sklapaš ugovor s telekomom možeš ga sklopiti telefonski ali kada raskidaš onda sve mora ići pisanim putem.
Kvaka je u tome da su obje opcije mogućnost za telekome i onda oni naravno to koriste kako im više paše - kod sklapanja ti olakšavaju kod raskida otežavaju.

Sjećam se da su tako mojoj baki dolazili na vrata i nudili “besplatan” mobitel u zamjenu za potpis na novi ugovor od 24 mjeseca za Max TV.

Taj HT je teški “ciganluk” (kao i VIP/A1 ali oni nisu ovdje tema).


Sent from my iPhone using Tapatalk
oshikuru is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2018., 16:42   #20
Dovoljno je ne primiti paket, kad poštar donese..
Tada se usluga niti ne evidentira odnosno nema uključenja koje se obavi putem instalacije..

A uvaljivanje usluga i uređaja starijim osobama koje ne razumiju materiju je već poznata strategija svih operatera, ne samo tcom-a..
Uglavnom to rade kooperantske firmice koje prodaju usluge za tcom..
Monro is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:08.