Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.05.2012., 12:14   #61
@rozzza jesil spojlala da te pitam što? npr. kad će biti prvi kiss? ili kada će Omer konačno reći što osjeća? Gledala sam neke slike unaprijed i vidjela sam da će se pojaviti neko malo (slatko) muško dijete, čiji je on? Omerov?






One meni tako liče da sam pomislila da su stvarno sestre, ali ipak nisu
seeni is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2012., 12:23   #62
Smijem ti ja odgovoriti? Omer će brzo otkriti šta osjeća, na kraju 12-te epizode. Eh sad, kad ćemo mi to vidjeti - zavisi od Pink-a. Ja računam utorak-srijeda najkasnije. Al će biti šou tajm . Jedva čekam Prvi kiss-ako sam dobro skontala tek za 4-5 epizoda - njihovih! Naših-množi najmanje sa 3! Mislim, nisam sve odgledala do tad, preskočila sam, to sam vidjela pa pretpostavljam da je prvi. Mali - iz komentara sam skontala da je Omerov. A i čiji bi drugo mogao biti?
ladyF is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2012., 12:27   #63
a vidi ti ladyF i ti baš zaspojlala..hvala na odgovorima ja ću čekati da to Pink nasjecka sve, sve po 10 minuta, da vidim
seeni is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2012., 12:34   #64
Joooj šuti ja sam se u njih totalno zaljubila! Mogla bi ih gledati 10 puta zaredom, ne bi mi smetalo Ma morala sam nešto vidjeti. Nisu mogli crvi izdržati Preskočila sam međudešavanja da bih vidjela što me interesovalo Ali i to što sam pogledala je neka 17-ta epizoda, dalje nisam. A sudeći prema kraju, ima da nas pretumbaju naglavačke!
ladyF is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2012., 12:35   #65
I šta bi, smijem li postaviti sliku?
ladyF is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2012., 12:49   #66
slobodno hajd mi ispričaj što će biti na kraju??? pilzzz
seeni is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2012., 13:44   #67
http://imageshack.us/photo/my-images/405/zuto.jpg/

Izvor: FB stranica Cansu Tosun

Ja sam oplakala na ove čizme! Seeni - uslišiću ti molbu, samo maaalko kasnije, sad žurim. kiss

ps bojim se da je prevelika, pa ću staviti samo link
ladyF is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2012., 14:24   #68
Quote:
seeni kaže: Pogledaj post
slobodno hajd mi ispričaj što će biti na kraju??? pilzzz
Za one koji ne žele znati, u nastavku SPOJLER, ne čitati ovaj post!



E ovako, zadnjih 10 minuta: kuća Feritzadeovih, spreman je vjenčani sto, cijela familija i prijatelji su tu, Neriman je tu, obučena kao gost, u salu ulazi Omer, vodi nekakvu damu u vjenčanici pod ruku i sjedaju za sto! Matičar pita dotičnu (koja se zove Zejneb, dakle nije mama od male kako sam ja pretpostavljala) da li pristaje da se uda za Omera!!! (btw njegova kćerka stoji sa Neriman i navija "da, da, reci da!")



Želite li čuti nastavak?
ladyF is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2012., 15:23   #69
OMG nastavi ....

edit:

Čizme hahahahahahahaha umrla sam....


Nije prevelika, ovo mora biti na temi



U kakvoj je on suknji? ili ja dobro ne vidim.
seeni is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2012., 16:04   #70
Dobra suknja, ne? Pošto su i na njemu i na njoj slične suknje, odnosno boja je ista, pretpostavljam da su to neke kabanice ispod odjeće, da nam se ne daj Bože ne prehlade . Al čizme su MRAK! Na drugoj slici, ista ova scena, njihove face u gro planu, oni se smiiijuuu, a jadan kamerman se smrko, jedva gleda!

Nastavak, dakle, prethodnog spojlera:


Gospodična Zejneb kao odgovor kaže: "hajr" iliti ne. Neriman plače (do tad se jedva suzdržavala, tad su krenule suze). Inače svi su negativno iznenađeni i šokirani tom izjavom ("ne"). A prije nego što je ona to rekla Omer je gledao u Neriman, Neriman u njeg. Sljedeća scena.....Omer i Neriman sjedaju za vjenčani sto, sređeni, skockani, ona u vjenčanici naravno , oboje kažu "da", s tim da to skontaš samo po ustima, preko cijele scene ide Nerimanin glas, priča nešto o toj Zejneb. Prisutna je samo porodica. Onda se ispozdravljaju sa svima, čestitaju, i zadnja scena: stali su da se slikaju njih dvoje a djeca su stala iza njih i zagrlili ih, Ajlin iza Neriman, mali iza Omera. Sooon E to mi nije jasno nikako, zašto/kako su se rastali, odakle se ovaj mali stvorio , zašto se on za Boga miloga ženi nekom koja nije Neriman?! A očito da nju voli, jer gleda u nju. Zašto mala navija da se on oženi, iako to nije njena majka? A u tom trenutku Ajlin drži Neriman za ruku! Zašto su svi tako negativno iznenađeni? Zar su to htjeli? Nije valjda opet ucijenjen nečim!!! Mnoooogo pitanja! Ali važno je da je happy end
ladyF is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2012., 16:09   #71
Quote:
ladyF kaže: Pogledaj post
Dobra suknja, ne? Pošto su i na njemu i na njoj slične suknje, odnosno boja je ista, pretpostavljam da su to neke kabanice ispod odjeće, da nam se ne daj Bože ne prehlade . Al čizme su MRAK! Na drugoj slici, ista ova scena, njihove face u gro planu, oni se smiiijuuu, a jadan kamerman se smrko, jedva gleda!

Nastavak, dakle, prethodnog spojlera:


Gospodična Zejneb kao odgovor kaže: "hajr" iliti ne. Neriman plače (do tad se jedva suzdržavala, tad su krenule suze). Inače svi su negativno iznenađeni i šokirani tom izjavom ("ne"). A prije nego što je ona to rekla Omer je gledao u Neriman, Neriman u njeg. Sljedeća scena.....Omer i Neriman sjedaju za vjenčani sto, sređeni, skockani, ona u vjenčanici naravno , oboje kažu "da", s tim da to skontaš samo po ustima, preko cijele scene ide Nerimanin glas, priča nešto o toj Zejneb. Prisutna je samo porodica. Onda se ispozdravljaju sa svima, čestitaju, i zadnja scena: stali su da se slikaju njih dvoje a djeca su stala iza njih i zagrlili ih, Ajlin iza Neriman, mali iza Omera. Sooon E to mi nije jasno nikako, zašto/kako su se rastali, odakle se ovaj mali stvorio , zašto se on za Boga miloga ženi nekom koja nije Neriman?! A očito da nju voli, jer gleda u nju. Zašto mala navija da se on oženi, iako to nije njena majka? A u tom trenutku Ajlin drži Neriman za ruku! Zašto su svi tako negativno iznenađeni? Zar su to htjeli? Nije valjda opet ucijenjen nečim!!! Mnoooogo pitanja! Ali važno je da je happy end
uhhh bila si me uplašila, sve je dobro što se dobro završi
seeni is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2012., 18:24   #72
pogledajte slike na fejsu, iz njih se može dosta skontati...

http://tr-tr.facebook.com/bkmcansutosun

i sutra ce biti cijela epizoda, nadam se, cini mi se da svaki drugi dan ponavljaju
rozzza is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2012., 22:42   #73
I ja sam na toj stranici dosta slika vidjela. Ne sve, ali dosta. Ostatak ipak neću istraživati, sačekaću. Mada se bojim da ću na ljeto propustiti najbitnije dijelove, zato što Pink radi šta hoće

Seeni - sad vidim da si pisala na temi "Slomljena krila". Jesi li mogla gledati seriju? Sjećaš li se ko je bio Halim u toj seriji? Glumio ga je naš Omer-džan ali ne mogu da nađem sliku ni detalje. I ne mogu da se sjetim lika Ako se ne varam, koliko me sjećanje služi, Halim je bio Nevzatov prijatelj kojeg je on krio u kući, zbog kojeg su ga i uhapsili na vjenčanju. Na kraju je i Halim uhapšen i ubijen tokom prebacivanja u zatvor. Opet kažem, AKO je to bio Halim.

Interesantno, uopšte ne mogu da nađem puno podataka o njima (Cansu i Baris). Za nju sam našla godište i da glumi u ovoj seriji. Za njega takođe godište, i 4-5 projekata na IMDB, i ništa više!
ladyF is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2012., 11:32   #74
Quote:
ladyF kaže: Pogledaj post
I ja sam na toj stranici dosta slika vidjela. Ne sve, ali dosta. Ostatak ipak neću istraživati, sačekaću. Mada se bojim da ću na ljeto propustiti najbitnije dijelove, zato što Pink radi šta hoće
...
Interesantno, uopšte ne mogu da nađem puno podataka o njima (Cansu i Baris). Za nju sam našla godište i da glumi u ovoj seriji. Za njega takođe godište, i 4-5 projekata na IMDB, i ništa više!
evo vam fejs serije, ima i tu dosta slika...

http://tr-tr.facebook.com/HasanHamis

da, malo je podataka, ona je mlada i tek je počela karijeru glumice, a on je više u pozoristu i filmu, ali sad će vjerujem da vise snimaju i da se za njih čuje... a i pinku, no comment!
rozzza is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2012., 12:54   #75
Quote:
ladyF kaže: Pogledaj post
I ja sam na toj stranici dosta slika vidjela. Ne sve, ali dosta. Ostatak ipak neću istraživati, sačekaću. Mada se bojim da ću na ljeto propustiti najbitnije dijelove, zato što Pink radi šta hoće

Seeni - sad vidim da si pisala na temi "Slomljena krila". Jesi li mogla gledati seriju? Sjećaš li se ko je bio Halim u toj seriji? Glumio ga je naš Omer-džan ali ne mogu da nađem sliku ni detalje. I ne mogu da se sjetim lika Ako se ne varam, koliko me sjećanje služi, Halim je bio Nevzatov prijatelj kojeg je on krio u kući, zbog kojeg su ga i uhapsili na vjenčanju. Na kraju je i Halim uhapšen i ubijen tokom prebacivanja u zatvor. Opet kažem, AKO je to bio Halim.

Interesantno, uopšte ne mogu da nađem puno podataka o njima (Cansu i Baris). Za nju sam našla godište i da glumi u ovoj seriji. Za njega takođe godište, i 4-5 projekata na IMDB, i ništa više!
Draga moja ali ti imaš dobro pamćenje; ja sam slaba s tim sporednim likovima; sjećam se Nevzetovog prijatelja da ga ja krio, ali se uopće ne sjećam kako je izgledao.

A i ja sam tražila nešto o njima, i veoma malo se može naći, ali to ti je tako u Turskoj postoje glumci koji glume u serijama koje se prikazuju na gledanijim kanalima, oni su poznatiji i njih mediji prate, ovi ostali koji uopće nisu loši su zapostavljeni. Čudi me što o njemu nema više ipak je glumio u Lišću, a ona je mlada, može puno toga još postići.
Quote:
rozzza kaže: Pogledaj post
evo vam fejs serije, ima i tu dosta slika...

http://tr-tr.facebook.com/HasanHamis

da, malo je podataka, ona je mlada i tek je počela karijeru glumice, a on je više u pozoristu i filmu, ali sad će vjerujem da vise snimaju i da se za njih čuje... a i pinku, no comment!
Pink kada počinje novu orginalnu epizodu pusti nam Ozet iz prethodne epizode kao što to rade u Turskoj .... prema mojoj računici večeras je duži dio

Dizifilm forum tema serije, ima puno slika i svega http://www.dizifilm.com/forum/forumdisplay.php?f=714

Cansu na istom forumu ima svoju temu http://www.dizifilm.com/forum/showthread.php?t=112019
Baris je nema
seeni is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2012., 15:27   #76
Da krenem redom. Što se tiče serije Slomljena krila, pošto sam je gledala i sigurno bih se sjetila lika da je bio iole jedan od "bitnijih", a ne mogu da se sjetim, ostaje jedino taj lik. A sve mi se čini da se zvao Halim. Faca mi nije ni u peti!

Kraj prošle epizode (11-te po redu) bio je kad Neriman uruči papire Omeru i on se ukoči jadan U petak smo gledali jedva 10 minuta 12-te epizode, kad on potpiše papire za proceduru itd.

A šta su danas uradili: kad je trebala ići repriza onog djelića koji su pustili u petak oni su ponavljali sve od one babe koja joj je bila prva profesorica! I na kraju pustili 11-tu epizodu, kad položi ispit i pođe da mu kaže, a on drži onu burmu. Šta će nam večeras pustiti Bog dragi samo zna!
ladyF is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2012., 20:31   #77
opet ponavljaju naučit ću sve napamet....tj. pustili su pogrešnu epizodu...čim budem imala vše vremena odgledat ću sve unaprijed, ne mučila se ja s ovim Pinkom stvarno su kreteni.

Zadnje uređivanje seeni : 07.05.2012. at 20:59.
seeni is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2012., 21:06   #78
Ja ću im večeras poslati jedan fin mejl! Pa pobogu dokle ovo? Mislim, možemo mi sve to skontati gledajući i na turskom, ne treba prevelika pamet da se skonta ko je s kim u talu i ko kome podmeće. Možemo i po slikama skontati, a kamoli sa videa!
ladyF is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2012., 23:43   #79
Našla sam još jednu stranicu na kojoj je postavljena serija sa prevodom na naš. Ali ne znam da li su sve epizode prevedene, to nisam provjerila.

http://www.natabanu.com/serija/littl...pizoda-1.html#

Mogle bi se mi dogovoriti da gledamo naprimjer svaki dan po pola sata epizode (da nam duže traje ), ili po pola epizode, i onda ovdje raspravljati o tome. Pa čak i ako neke epizode nemaju prevod, možemo raspravljati šta smo skontale i šta bi moglo biti. Jer ovo s Pinkom je mučenje pravo. Recite ako ste za. A i da nam tema dobije koju stranicu više
ladyF is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2012., 06:59   #80
Quote:
ladyF kaže: Pogledaj post
Našla sam još jednu stranicu na kojoj je postavljena serija sa prevodom na naš. Ali ne znam da li su sve epizode prevedene, to nisam provjerila.

http://www.natabanu.com/serija/littl...pizoda-1.html#

Mogle bi se mi dogovoriti da gledamo naprimjer svaki dan po pola sata epizode (da nam duže traje ), ili po pola epizode, i onda ovdje raspravljati o tome. Pa čak i ako neke epizode nemaju prevod, možemo raspravljati šta smo skontale i šta bi moglo biti. Jer ovo s Pinkom je mučenje pravo. Recite ako ste za. A i da nam tema dobije koju stranicu više
ja sam ZA!
seeni is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:14.