Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.12.2010., 17:52   #2001
Quote:
Elektra kaže: Pogledaj post
Naravno da ima!
Ja sam svoj uviječ kupila na e.l.f. stranici, to je prvi koji sam ikad kupila jer se užasavam te sprave ali zaista ima efekta

Ne znam koji da ti preporučim kod nas, možda bolje da se javi netko tko ima više iskustva s uviječima
Je, zbilja je dobar taj elfov, a i mene je bilo strah te sprave. Doduše, moje su trepke prirodno uvijene, al ovak s uvijačem je i još bolje. Dobiješ i rezervnu gumicu.

Košta neku siću i za tu lovu mislim da je i više nego dobar. Inače, dosta su ga pljuvali, kao da ne valja - nažalost, nisam imala neke druge uvijače pa ne mogu usporediti
Suey is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2010., 18:03   #2002
malo je jak. ja imam onaj iz obične kolekcije što ima kao neku oprugu. navikla sam na one najobičnije koji sam stisneš po želji. pa mi je ovaj malo čudan u početku bio. ali je ok. samo treba malo opreznije u početku da se ne počupaju trepavice a kad se navikneš na njega onda je lakše
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2010., 18:06   #2003
Taj je i moj, jedino imam problema nataknut ga na trepavice, jer su duge, guste i izvijene prema gore.
Suey is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2010., 19:06   #2004
Quote:
hellie kaže: Pogledaj post
probaj nježne boje. smeđa maskara, taupe olovka za oči, to je neka sivo smeđa super je za blijede osobe. neutralna sjenila i ruževi. ako ćeš malo boje, pastelne, nježno roza, zlatna, plava. za obrve, probaj mat sjenila u nekim svijetlo smeđim nijansama.
budem probala...hvala (olovku za oči baš i ne koristim, ali definitvno ću probat neko roskasto sjenilo nadam se da ću pogodoti dobru nijansu...ma snaći ću se)
__________________
yogoreta tenshi no hane tobu koto no sae yurusarezu
tsukarehate mita yume ni asu wa nakatta?
re-l is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2010., 19:09   #2005
možeš umjesto olovke i sjenilo koristiti. ili tuš (samo da nije crni) . jednostavno tankim kistićem iscrtaš oko ,ako voliš tako nešto. ako ne, ne moraš
probaj njenu nijansu na cijeli kapak i u vanjski kut i crease samo neko tamnije sjenilo u istoj boji ili nekoj drugoj.
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2010., 21:05   #2006
Nadodala sam jos par slikica..nisu kvalitetne..slikane su laptopom.. :-)
http://public.fotki.com/TheChloee/makeup/

Tu ima zbilja krasnih cura/zena koje rade divne look-ove :-)
TheChloee is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2010., 23:44   #2007
Quote:
chelsea hotel kaže: Pogledaj post
curke...jedno pitanje...valjda mogu tu pitat...jel imaju nekog efekta oni uvijači za trepavice,moje su ravne i izludjuju me i koliko god stavila maskare nema neki efekt...dal ko zan di mi dobar az kupit i po ok cijeni...thanx
Ja sam ih probala milion i od ovih običnih metalnih svi su mi isti
dobro ih je malo zagrijati fenom pa učinak bude bolji ali zadnje 2 godine koristim ovaj Talikin električni i to je čudo kako ih uvije čak i previše..

eyedetox is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2010., 23:49   #2008
eyedetox di si to kupila i za koju lovu?
__________________
* youtube make-up channel * facebook:)
mladi_luk is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2010., 23:51   #2009
ja imam od oriflamea taj grijajući jedini nedostak je što nije zaobljena guma već ravna
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2010., 23:52   #2010
Quote:
TheChloee kaže: Pogledaj post
Nadodala sam jos par slikica..nisu kvalitetne..slikane su laptopom.. :-)
http://public.fotki.com/TheChloee/makeup/

Tu ima zbilja krasnih cura/zena koje rade divne look-ove :-)
slatki lukovi
stavi na make up lookse
__________________
* youtube make-up channel * facebook:)
mladi_luk is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2010., 23:54   #2011
Quote:
mladi_luk kaže: Pogledaj post
eyedetox di si to kupila i za koju lovu?
Prije 2 godine u Martimexu, znam da je koštao preko 200 kn. Nedavno sam htjela kupiti još jedan za rezervu jer je predobar i sve sam obišla i nigdje nisam našla a Talika se neće uvoziti više u Hrvatsku

Sad sam naručila taj izOriflema, hellie kažeš ne valja??
eyedetox is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2010., 23:58   #2012
nije da ne valja već svi sad preporučaju da guma bude zaobljena jer onda ljepše uvije. a kod ovog je onako klasična, ravna. ja sam samo jednom svoj probala ali sam presmotana za to. i još moje trepavice su slučaj za sebe pa sam ga proslijedila.
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2010., 23:26   #2013
Trik koji koristi Scott Barnes da trepavice ostanu što duže uvijene: treba stisnuti uvijačem trepavice i brojati do 20, a onda brzo nanijeti maskaru
Suey is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2010., 11:52   #2014
ja imam neki anonimni uvijač. iz mullera čini mi se, ona njihova marka body & soul.

meni se čini, da ako imate takve trepavice, prije ili kasnije će pasti- tu nema pomoći. moje su neke skroz jadne i rijetke i padaju nakon par sati, dok mojoj frendici s istim uvijačem budu uvinute cijeli dan.
__________________
Čitajte naš blog Bunch of Girls! Imamo i Facebook!
doriana gray is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2010., 12:09   #2015
kako prekriti pore ili kako sprječiti da se puder uvuče u njih?
__________________
save money for opi :)
mala_zg23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2010., 12:28   #2016
Drugi je trik da se uviju nakon nanošenja maskare

mala_zg, jel imaš kakav primer za lice?
Suey is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2010., 13:35   #2017
Iritantni, ali vrlo korisni videi o uvijanju trepavica. Najbitnije je da se trepavice ne stisnu samo na jednom mjestu.
Lash Curling
Hard-to-Curl Lashes
Uzurpatorica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2010., 13:40   #2018
ne pomažu ništa ako imate debilne trepavice. meni ništa ne pomaže da ostanu uvijene. budu sat dva i onda se izravnaju
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2010., 13:45   #2019
Quote:
Suey kaže: Pogledaj post
Drugi je trik da se uviju nakon nanošenja maskare

mala_zg, jel imaš kakav primer za lice?
obično kremu stavim prije pudera ali ne znam koji primer imala sam od manhattana onaj u bijeloj tubi i bio mi je koma i imam mješovitu kožu i pore na nosu i oko nosa
__________________
save money for opi :)
mala_zg23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2010., 14:42   #2020
baš ti treba primer, po mogućnosti sa silikonima, jer se oni ne upijaju u kožu a fino zaglade.
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:08.