Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.09.2009., 14:32   #61
Za Clicky - tepih nakon pranja nije promjenio boju a ni oblik tako da sam ja zadovoljna... prali smo ga zdravoseljački, minivašom ga namočili pa na sve četri i deri po njemu...
Ne znam zašto su ti rubovi drugačiji... da li misliš da ostaju prljavi ili što??
DrDolittle is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2009., 15:56   #62
E, kako se gazi po njima ostaju prljavi, crniji od sredine, ma uzas. Sa svim sredstvima za tepih sam probala i nema sanse da side!!!
Probam i ja sa mini washom, nemam sta izgubit!!! Ne mogu ga gledat od zalosti!!! :-)
__________________
A&N
Clicky is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2009., 16:08   #63
Quote:
Clicky kaže: Pogledaj post
E, kako se gazi po njima ostaju prljavi, crniji od sredine, ma uzas. Sa svim sredstvima za tepih sam probala i nema sanse da side!!!
Probam i ja sa mini washom, nemam sta izgubit!!! Ne mogu ga gledat od zalosti!!! :-)
u auto praonicama peru i tepihe, odi tamo oni imaju pravu kemiju za to
majstorneno is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2009., 18:01   #64
Ja vidjela prejebeni shaggy mislim taman dimenzija koje trebas, kod Baumaxa, zgrada do, mislim da se zove Tepisi zagreb ili tak nekaj, ducan na katu...1500 kn, 10% popusta na gotovinu. Tepih je kombinacija tamno ljubicaste a malo crne i fuksije, ma prejeben je.....uh.

Prodavac je reko da se ti shaggyji peru obicno, s Carlijem il Vanishom.

Zadnje uređivanje fonemf : 22.09.2009. at 19:29. Reason: spajanje
shtakinaath is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2010., 03:03   #65
Quote:
svestrani kaže: Pogledaj post
Pozdrav,
imate čupavih tepiha svakakvih veličina i uzoraka u Solidumu, dućan se zove "Kvadra". Nisu najjeftiniji ali su definitivno najbolji.
Da malo podignem temu..

Jel ima netko iskustva sa njihovim tepisima..?

Vidjela sam da imaju prekrasnih tepiha, zaista je ogroman izbor, ja se ne mogu odlućiti koji bi, znam samo da će biti prljavobijeli ili bež, a ne mogu odlučiti koja vrsta dlaka ili niti, ili kako se to već kaže...

Uopće nisam znala da oni prodaju tepihe, nego sam pitala u Perfecti jel prodaju oni i tepihe koji su im u salonu, e onda su me oni uputili u Kvadru i rekli da su to njihovi tepisi.
__________________
Everything happens for a reason...
luna_lana is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2010., 20:38   #66
Quote:
luna_lana kaže: Pogledaj post
Da malo podignem temu..

Jel ima netko iskustva sa njihovim tepisima..?

Vidjela sam da imaju prekrasnih tepiha, zaista je ogroman izbor, ja se ne mogu odlućiti koji bi, znam samo da će biti prljavobijeli ili bež, a ne mogu odlučiti koja vrsta dlaka ili niti, ili kako se to već kaže...

Uopće nisam znala da oni prodaju tepihe, nego sam pitala u Perfecti jel prodaju oni i tepihe koji su im u salonu, e onda su me oni uputili u Kvadru i rekli da su to njihovi tepisi.
To su Stepevi tepisi.
City is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2010., 20:59   #67
kvadra je do prije par dana (mislim do kraja prošlog tjedna) imala akciju - 20% popusta za sve vrste plaćanja (mi smo naručili kauč).
na njihovim cijenama se to itekako osjeti. ako se odlučiš za nešto iz kvadrine ponude (a meni je tamo sve krasno) pričekaj možda do oko nove godine, sigurno će i tada biti neka akcija.
__________________
pa opet dobro
free spirit is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2010., 21:00   #68
Quote:
City kaže: Pogledaj post
To su Stepevi tepisi.
Hvala, znači dobri.

Quote:
free spirit kaže: Pogledaj post
kvadra je do prije par dana (mislim do kraja prošlog tjedna) imala akciju - 20% popusta za sve vrste plaćanja (mi smo naručili kauč).
na njihovim cijenama se to itekako osjeti. ako se odlučiš za nešto iz kvadrine ponude (a meni je tamo sve krasno) pričekaj možda do oko nove godine, sigurno će i tada biti neka akcija.
E super budem onda pričekala, ne žuri mi se...joj imaju oni super stvari ali cjene su malo manje super...ali nije mi žao dat novce za nešto dobro.

A te čupavce se ne usudim kupiti baš bilo gdje jer imam par prijatelja koji su ih kupili u Lesnini, Gramatu, i tako nekim trgovinama i nakon niti godinu dana izgledaju ofucano, niti zaležane...ono koma a nisu ni malo koštali...

Zasad ću kupit jedan samo za dnevni boravak i ako se pokaže dobar kupujem i za sobe.
__________________
Everything happens for a reason...
luna_lana is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2010., 21:13   #69
moja prijateljica je prije 3 godine kupila čupavac u onom dućanu s tepisima na žitnjaku (sagovi zagreb? ili tepih land? nisam sigurna, ali taj je tamo jedini, na putu prema sesvetama) i jako je zadovoljna. nije bio baš badava, ali vidim da funkcionira - dobro izgleda, a mačak joj ga obožava.
__________________
pa opet dobro
free spirit is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2010., 23:37   #70
Moj novi čupavi tepih.
Čokolada07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2010., 10:43   #71
presladak je! pravi čokoladni
__________________
pa opet dobro
free spirit is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2010., 12:36   #72
Quote:
free spirit kaže: Pogledaj post
kvadra je do prije par dana (mislim do kraja prošlog tjedna) imala akciju - 20% popusta za sve vrste plaćanja (mi smo naručili kauč).
na njihovim cijenama se to itekako osjeti. ako se odlučiš za nešto iz kvadrine ponude (a meni je tamo sve krasno) pričekaj možda do oko nove godine, sigurno će i tada biti neka akcija.
To je popust vezan uz Ambijentu. Nažalost, mislim da im je jedini koji imaju tijekom godine....
__________________
"Being well adjusted to a sick society is not an indication of health." (Jiddu Krishnamurti)
NekaNovaJa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2010., 15:04   #73
Quote:
free spirit kaže: Pogledaj post
presladak je! pravi čokoladni
Jel da da je?

Podsjeća me na jedan kolač.

I hvala
Čokolada07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2010., 22:13   #74
Quote:
luna_lana kaže: Pogledaj post
Da malo podignem temu..

Jel ima netko iskustva sa njihovim tepisima..?

Vidjela sam da imaju prekrasnih tepiha, zaista je ogroman izbor, ja se ne mogu odlućiti koji bi, znam samo da će biti prljavobijeli ili bež, a ne mogu odlučiti koja vrsta dlaka ili niti, ili kako se to već kaže...

Uopće nisam znala da oni prodaju tepihe, nego sam pitala u Perfecti jel prodaju oni i tepihe koji su im u salonu, e onda su me oni uputili u Kvadru i rekli da su to njihovi tepisi.
I ja već mjesecima razmišljam koji čupavac kupiti za boravak.Koliko koštaju ti u Kvadri? Otprilike?
elllena is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2010., 01:51   #75
Quote:
elllena kaže: Pogledaj post
I ja već mjesecima razmišljam koji čupavac kupiti za boravak.Koliko koštaju ti u Kvadri? Otprilike?
230-250 kn m2, oni ih režu na dimenziju koju želiš, samo su mi rekli ako je neki specifičan oblik, što god im to značilo, cijena raste. (to je za one uzorke koje sam ja gledala...)

Ima užasno puno uzoraka tepiha, od raznih boja, tkanina, "dlaka", niti...neznam ni kako se to zapravo zove..., uglavnom odluka u trgovini je teška.
Kad počnu otvarati sve one ladice...
__________________
Everything happens for a reason...
luna_lana is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2010., 08:10   #76
Quote:
NekaNovaJa kaže: Pogledaj post
To je popust vezan uz Ambijentu. Nažalost, mislim da im je jedini koji imaju tijekom godine....
misliš? kvadra nije izlagala na ambienti, pa mi to ne drži vodu. u stvari, nebitno.
__________________
pa opet dobro
free spirit is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2010., 17:54   #77
i ja imam čupavi godinu dana, kupljen u kiki i zadovoljna sam, a takav isti manji stavila sam i u kuhinju ispred sudopera, taj manji samo istresem, a ovaj drugi usisavam, ko novi su , moj je tamno sivi
sparina123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2010., 18:25   #78
Quote:
sparina123 kaže: Pogledaj post
i ja imam čupavi godinu dana, kupljen u kiki i zadovoljna sam, a takav isti manji stavila sam i u kuhinju ispred sudopera, taj manji samo istresem, a ovaj drugi usisavam, ko novi su , moj je tamno sivi
Vidjela sam i tamo ljepih da, kolika im je cijena?
__________________
Everything happens for a reason...
luna_lana is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2010., 19:07   #79
Quote:
luna_lana kaže: Pogledaj post
230-250 kn m2, oni ih režu na dimenziju koju želiš, samo su mi rekli ako je neki specifičan oblik, što god im to značilo, cijena raste. (to je za one uzorke koje sam ja gledala...)

Ima užasno puno uzoraka tepiha, od raznih boja, tkanina, "dlaka", niti...neznam ni kako se to zapravo zove..., uglavnom odluka u trgovini je teška.
Kad počnu otvarati sve one ladice...
Pa to i nije puno, obzirom da trebam 120x170 cm. Gledala sam u Kiki i Lesnini one po 1800 kn čupavce i ne čine mi se jako loši,ali tražim boju leda ili svjetlo sivu a ne mogu to naći.svi dućani imaju tamno sive..
elllena is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2010., 23:10   #80
Ja isto planiram kupiti taj čupavi tepih. nisam još krenula u potragu za njim ali mislim da ču pričekati kraj 12 mjeseca jer se nadam da ce u Tepih centru imati popust 50%. fendica je tako prošle godine kod njih isti taj čupavi tepih kupila u pola cijene (mislim da je rekla da je supšten sa 900 na 450kn što je stvarno super popust) i kaže da je i sad,skoro godinu dana kasnije, prezadovoljna s njim a tepih joj još uvijek izgleda kao novi.

Nego vi koji se malo bolje kužite u te vrste niti dajte nama neznalicama pokoji savjet prilikom odabira materijala? na što tebamo paziti? od kojeg materijala je najbolje da su te niti? meni se ne sviđa kada su te niti krupne i rijetke i kada izgledaju kao da su plastične.
Jellle is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:32.