Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.11.2010., 00:24   #81
Quote:
luna_lana kaže: Pogledaj post
Vidjela sam i tamo ljepih da, kolika im je cijena?
moj je 160x230, platila sam ga oko 1300kn, a manji 60x115 isti takav samo u emezzeti oko 200kn, u kiki nije bilo ovog manjeg, samo ovaj veći i jedan koji mi nije odgovarao po dimenzijama
sparina123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2010., 18:30   #82
Quote:
Jellle kaže: Pogledaj post
Ja isto planiram kupiti taj čupavi tepih. nisam još krenula u potragu za njim ali mislim da ču pričekati kraj 12 mjeseca jer se nadam da ce u Tepih centru imati popust 50%. fendica je tako prošle godine kod njih isti taj čupavi tepih kupila u pola cijene (mislim da je rekla da je supšten sa 900 na 450kn što je stvarno super popust) i kaže da je i sad,skoro godinu dana kasnije, prezadovoljna s njim a tepih joj još uvijek izgleda kao novi.

Nego vi koji se malo bolje kužite u te vrste niti dajte nama neznalicama pokoji savjet prilikom odabira materijala? na što tebamo paziti? od kojeg materijala je najbolje da su te niti? meni se ne sviđa kada su te niti krupne i rijetke i kada izgledaju kao da su plastične.
I mene to zanima! Čula sam da su oni čupavci sa "plastičnim" nitima puno bolji za održavati i da im manje niti ispadaju. Ne znam ni sama,zato ga još do sad nisam kupila
elllena is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2010., 21:06   #83
Quote:
elllena kaže: Pogledaj post
Čula sam da su oni čupavci sa "plastičnim" nitima puno bolji za održavati i da im manje niti ispadaju.
Evo iz prve ruke.
Ja sam kupio dva identična u Kiki svaki je koštao oko 700 kn (akcijska cijena), i u početku sve 5.Predivni, pod nogama milina.....ali nakon pola godine svakog dana smo skupljali niti - eno puna vrećica niti. Čak smo za prošli bBožić punicu koja je bila u posjeti zaposlili da onom iglom za pletenje pokuša nekkao barem dio niti vratiti nazad, ma kakvi, piši propalo.
Što je najbitnije nisu bili iz iste serije, jedan smo kupili a drug čekali oko mjesec dana da dođe.
Naravno tu je pomogao usisivač a i mali kojem je to bilo super za čupati i vozikati u svom kamiončiću.
Jedan smo već zamijenili, a sad ćemo i drugi, njega je od totralnog ispadanja niti spasio stol i stolice u blagovaonici gdje se i nalazi.
Više ga ne bih uzeo ni d ami ga poklanjaju, a fakat je lijep.
Eto pa ti vidi i sretno.
__________________
SVE ZA HRVATSKU, A NAŠU JEDINU I VJEČNU HRVATSKU NI ZA ŠTO (prvi hrvatski predsjednik dr.Franjo Tuđman).
Sve one koji na bilo koji način vrijeđaju hrvatske branitelje ili Domovinski rat, kao i one koji im dopuštaju da to nekažnjeno čine nabijem na *urac.
casio is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2010., 22:43   #84
sutra u lidlu imaju na akciji cupavac... 300kn dimenzije 170*230

http://lidl.hr/cps/rde/xchg/SID-C409...fferdate=16935
okarmmarko is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2010., 12:37   #85
Zvala ih pred minutu, u 9 ujutro su već SVI čupavi tepisi u SVIM dućanima bili prodani
ryell is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2010., 20:31   #86
Samo da znate,počelo je Božićno sniženje u Kvadri.tako da sutra pogledati tepih! Sniženje je od 20 do 50% na sav asortiman!
elllena is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2010., 21:32   #87
Quote:
ryell kaže: Pogledaj post
Zvala ih pred minutu, u 9 ujutro su već SVI čupavi tepisi u SVIM dućanima bili prodani
Naruči, imaš besplatan telefon. Jedino je problem ako je tepih razgrabljen u baš svim centrima u Hrvatskoj.
City is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2010., 23:26   #88
Quote:
City kaže: Pogledaj post
Naruči, imaš besplatan telefon. Jedino je problem ako je tepih razgrabljen u baš svim centrima u Hrvatskoj.
Njih sam i zvala. Razgrabljeno SVUDA.
Idućih mjesec i pol nema tepiha, a baš sam se nameračila
(imali smo isti takav ali je koštao preko 1000kn, dok se mačka nije namjerila pa ga počela zapišavati do mjere kad ga nije bilo moguće oprati... završio je u smeću)
ryell is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2010., 17:07   #89
Bila sam u Kvadri.Sniženje na tepihe je 30%.Ali čupavac za koji sam ja zapela s popustom košta 2800 kn Tako da za sad ništa od toga Dimenzije 2,2m x 1,2m
elllena is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2010., 16:47   #90
Quote:
elllena kaže: Pogledaj post
Bila sam u Kvadri.Sniženje na tepihe je 30%.Ali čupavac za koji sam ja zapela s popustom košta 2800 kn Tako da za sad ništa od toga Dimenzije 2,2m x 1,2m
Isus ti.. ok to je ipak malo previše..., mislim s obzirom na male dimenzije...

Oni kažu da su ti tepisi kvaklitetni i da nema ispadanja niti, niti se ne zalegnu niti (e to tek koma izgleda), al s obzirom da su čupavci svagdje skupi radije kupim kod njih nego za 500 kn negdje drugdje jeftinije a tepih loš...
__________________
Everything happens for a reason...
luna_lana is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2010., 17:18   #91
Quote:
luna_lana kaže: Pogledaj post
230-250 kn m2, oni ih režu na dimenziju koju želiš, samo su mi rekli ako je neki specifičan oblik, što god im to značilo, cijena raste. (to je za one uzorke koje sam ja gledala...)

Ima užasno puno uzoraka tepiha, od raznih boja, tkanina, "dlaka", niti...neznam ni kako se to zapravo zove..., uglavnom odluka u trgovini je teška.
Kad počnu otvarati sve one ladice...
A koji si ti gledala kad je tako jeftin kod njih? Ja sam gledala uzorke onih u ladičaru po sredini dućana i mislim da je bilo cca 1500 kn po m2, bez popusta.
elllena is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2010., 19:00   #92
Quote:
elllena kaže: Pogledaj post
A koji si ti gledala kad je tako jeftin kod njih? Ja sam gledala uzorke onih u ladičaru po sredini dućana i mislim da je bilo.
A neznam, nisam sigurna, sad si me zabrinula da nisam ja možda krivo shvatila cifru...

Ja sam ti u to vrijeme kupovala kutnu garnituru i tepihe sam snimila slučajno i letimično ih pogledala, ma nemoguće da toliko koštaju....

A ništa idem opet tako i tako subotu u Solidum pa idem provjeriti da ne navodim dezinformacije ovdje.
__________________
Everything happens for a reason...
luna_lana is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2010., 14:15   #93
Čitam da se mnogima linjaju čupavci..
Mi smo kupili 3 čupavca (za dnevnu i dvije spavaće) pred 3 godine u Mercatoneu, bili su oko 700 kn, i nisam nikada vidjela da je jedna nit s bilo kojeg pala.
Odlični tepisi, 'peri-deri', i nakon 3 godine izgledaju isto (kad ih operem,ofkors )
__________________
ELEMENTARKA :D
Ribaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2010., 15:36   #94
jel kupio tko onaj čupavi tepih u lidlu za 300kn???
Dadushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2010., 13:42   #95
Quote:
luna_lana kaže: Pogledaj post
Isus ti.. ok to je ipak malo previše..., mislim s obzirom na male dimenzije...

Oni kažu da su ti tepisi kvaklitetni i da nema ispadanja niti, niti se ne zalegnu niti (e to tek koma izgleda), al s obzirom da su čupavci svagdje skupi radije kupim kod njih nego za 500 kn negdje drugdje jeftinije a tepih loš...
Razmišljala sam par dana,i odluka je pala! Kupila sam ga, sa sniženjem od 30% m2 je koštao 1018 kn! Uzela sam kratke niti,čine mi se lakše za održavati. Duge niti su još cca. 200 kn po m2 skuplje,ali dosta su duge pa mi se čini za usisavanje teže. Nosila sam uzorke doma, daju bez problema, jer imam specifičnu sivu boju namještaja. Potpuno drukčije izgledaju uzorci na dnevnom svjetlu nego kod njih, pa obavezno izađi van na dnevno svjetlo s njima (makar ispred Soliduma). Pitala sam za tepih od 300 kn po m2, imaju, uzorci nisu u ladičaru, i ima samo par osnovnih boja. Meni se nije toliko svidio...
elllena is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2010., 20:03   #96
sivi čupavac? mozes nam pokazati? ja bi isto neki sivi, ako se uopće odlučimo stavljati tepih.bojim se usisavanja toga čuda čupavog, kao i slijeganja niti i ispadanja
grm is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2010., 20:56   #97
Quote:
grm kaže: Pogledaj post
sivi čupavac? mozes nam pokazati? ja bi isto neki sivi, ako se uopće odlučimo stavljati tepih.bojim se usisavanja toga čuda čupavog, kao i slijeganja niti i ispadanja
Ma neka nedefinirana nijansa,nije ni krem,ni svjetlo sivi,ni prljavo bijeli.A fotku ti mogu pokazati za 6 tjedana jer se toliko čeka tepih!
elllena is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2010., 12:05   #98
Quote:
Ribaa kaže: Pogledaj post
Čitam da se mnogima linjaju čupavci..
Mi smo kupili 3 čupavca (za dnevnu i dvije spavaće) pred 3 godine u Mercatoneu, bili su oko 700 kn, i nisam nikada vidjela da je jedna nit s bilo kojeg pala.
Odlični tepisi, 'peri-deri', i nakon 3 godine izgledaju isto (kad ih operem,ofkors )
Očito mi nismo imali sreće sa ovim koje imaju "plastične" niti.
Danas sam gledao u Lesnini i naručio si novi čupavac, ali sad onaj strojno rađeni. možda ćemo s njime imati više sreće.
__________________
SVE ZA HRVATSKU, A NAŠU JEDINU I VJEČNU HRVATSKU NI ZA ŠTO (prvi hrvatski predsjednik dr.Franjo Tuđman).
Sve one koji na bilo koji način vrijeđaju hrvatske branitelje ili Domovinski rat, kao i one koji im dopuštaju da to nekažnjeno čine nabijem na *urac.
casio is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2013., 17:14   #99
Bok ljudi, trebala bih pomoć.. Zna li itko gdje sve u Osijeku ima tepisona za prodaju?? I koja bi bila cijena otrpilike???
pravašica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2014., 11:23   #100
malo podižem temu

http://www.tepih-centar.hr/poslovnice/osijek

tapisona ima od 29.9kn/m2 pa do 349.9kn/m2, ali većina materijala je oko 79-99kn/m2
xander_22 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:24.