Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.05.2009., 11:53   #61
Quote:
dani1106 kaže: Pogledaj post
s obzirom da sam imala missed ab u 21 tt i živim u zaprešiću evo mojih iskustava,nažalost loših
1.dr Ekert Milena,iako ima ultrazvuk u ordinaciji bebino srčeko sluša sa drvenim stetoskopom ,pa je tako meni tvrdila da je savršeno uredna trudnoća i da čuje otkucaje srca da bi nakraju ispalo missed ab u 21 tt. a procjene bebe na sv.duhu 17 tj,doktori su se križali u bolnici kada su me zaprimili i rekli mi da se zahvalim dragom Bogu da nisam dobila sepsu,nakon toga prebacila sam se kod ...
2.dr.Marčinko koja mi nažalost nakon moje tužne priče nije željela dati uputnicu za daljnje pretrage već mi je rekla da je to bio "bad luck" i da kada ostanem trudna ponovo budemo napravili kontrolne briseve iako mi je već tada bila izolirana ureaplasma
3.dr.bayer-nisam bila kod njega ali mojoj frendici koja upravo radi na bebici,prije planirane trudnoće došla je kod njega da joj napravi kontrolu prije planirane trudnoće na što joj je on odgovorio:ajde mala doma i vidimo se kada ostaneš trudna!
Drage moje,što reći...mislim da je dz Zaprešić na jako lošem glasu i to su mi potvrdile dvije naše bolnice sv.duh te petrova da im upravo ti ginekolozi iz DZ zaprešić pune odjele na patologiji trudnoće
ovo sve sam napisala jer želim da se više nikad niti jednoj ženi ne dogodi što se meni dogodilo zbog nemara lječnika...

pošto ginekolog nije doktor kojem se ide svaki dan - nakon ovog svega ja bi potegla do nekog drugog dijela grada - ne bi riskirala sa njihovom neprofesionalnošću
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2009., 15:29   #62
Quote:
Kya kaže: Pogledaj post
neugodna? uopće nisam stekla takav dojam, meni se čini jako ljubazna i uslužna

zaboravila sam spomenuti, čula sam na 500 strana da je i dr. ljubojević odličan, ali ja ipak idem kod dr. babić zato što mi je ugodnije imati ginekologicu

za pocetak babicka je meni bila super tri godine....a sta mi je napravila napisati cu sad javno

ne idite kod nje

slazem se s dve kolegice koje su zbrisale

ona je fina cici mici


a ubiru tezu paru

kao jefitni su a stalno neki bog

meni je nasla kao HPV, da mora raditi biopsiju, onda inekcija, paljenje etc..platila to ko suho zlato da vidi detaljnije taj hpv pa mi je rekla. gle nema ga odjednom...ma znas kaj

uzasno sam ljuta na tu ordinaciju

a da ne velim da kako sam zatrudnila tako me od pocetka maltretirala da ce mi plod umrijeti. plakala sam, uzrujavala se, na kraju sam i pobacila

sad sam kod dr đelmiša...najdivnijeg doktora u zagrebu...nije mogao vjerovati

jos mi je i na slike bebe rekao da je bilaa ok i da je trebala prezivjeti

pihhh

grrrr
brojalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2009., 15:29   #63
Quote:
Kakadu kaže: Pogledaj post
Ja sam bila jednom kod njih i imam jednu veliku zamjerku: nisam dobila račun. Samo sam dala novce, hvala i doviđenja. K'o na placu!
I TO...da
brojalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2009., 15:59   #64
Quote:
brojalica kaže: Pogledaj post
za pocetak babicka je meni bila super tri godine....a sta mi je napravila napisati cu sad javno

ne idite kod nje

slazem se s dve kolegice koje su zbrisale

ona je fina cici mici


a ubiru tezu paru

kao jefitni su a stalno neki bog

meni je nasla kao HPV, da mora raditi biopsiju, onda inekcija, paljenje etc..platila to ko suho zlato da vidi detaljnije taj hpv pa mi je rekla. gle nema ga odjednom...ma znas kaj

uzasno sam ljuta na tu ordinaciju

a da ne velim da kako sam zatrudnila tako me od pocetka maltretirala da ce mi plod umrijeti. plakala sam, uzrujavala se, na kraju sam i pobacila

sad sam kod dr đelmiša...najdivnijeg doktora u zagrebu...nije mogao vjerovati

jos mi je i na slike bebe rekao da je bilaa ok i da je trebala prezivjeti

pihhh

grrrr
slažem se s tobom da samo hoće pare ubrati, ovaj post koji si citirala sam napisala prije kojih godinu dana, a na prošloj stranici sam napisala svoj sadašnji dojam. uglavnom
Kya is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2009., 18:05   #65
Quote:
Francesca kaže: Pogledaj post
Štefica Findri - ona ti je u Ninskoj, ona ulica koja ide od centra prema željzničkoj stanici... inače je privatnica ali radi i preko HZZO ali je uvijek velika gužva i satima se čeka na pregled pa ja radije odem privatnoa a kod nje samo po uputnice i recepte
o njoj čula samo loše...
frendica mi je svojevremeno imala stalno problema, iscjedak, i sl...a ova bi joj svaki put dala neke druge vaginalete, bez brisa, bez ičega!
micek-jerry is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2009., 19:09   #66
Eto, ja sam sasvim slučajno nabasala na izvrsnog ginekologa i svakako ga mogu preporučiti bez zadrške - dr. Tomo Kalajžić, poliklinika Croatia zdravstvenog osiguranja (nova zgrada, ona preko puta Doma zdravlja u Šarengradskoj).

Uplatila sam dodatno osiguranje u Croatia zdravstvenom i on mi je dodijeljen na sistematskom. Bilo mi je svejedno, jer "ionako je to samo sistematski a ja imam već svoju odličnu ginekologicu..." i ajd, odem ja, i stvarno ostanem ugodno iznenađena - vrlo detaljan i ugodan (koliko može bit) pregled, bez žurbe.

Poslije stigo PAPA nalaz s CIN-om i čovjek me nazove na mobi prije nego su mi nalazi poslani doma, kaže napisao je sve preporuke i daljnje korake na nalazu, ali samo da me obavijesti prije nego dobijem nalaz doma, da se ne bi uplašila kad vidim da nalaz nije uredan. Objasnio mi što nalaz znači i što bi trebalo napraviti, kako izgledaju dodatne pretrage (kolposkopija) i što se njima može postići... Uglavnom, da ne duljim, ostala sam bez teksta.

Nastavila sam dalje kod njega s brisevima, kolposkopijom, etc... uglavnom, svaki puta je priča bila ista, zvao me kad su nalazi bili gotovi, dobila sam uvijek odogovore na sva pitanja koliko god da sam ih imala i nikad, baš nikad nije bilo žurbe, nervoze ili neosobnog pristupa. Na kraju, ali ne najmanje važno, CIN je izliječen, zasad je sve u redu, a ja sam pronašla kvalitetnog liječnika.
Mrs Flick is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2009., 10:30   #67
Nisam nikad bila kod privatnika, samo kod Jeana Chedida u DZ Kruge i čovjek je prefantastičan. Imala sam ozbiljnijih problema i prepredivan je bio (i u bolnicu me zvao da vidi kako sam ) Već je par frendica otišlo na moju preporuku kod njega i prezadovoljne su. Čovjek je preugodan, a iz mog iskustva i odličan dijagnostičar.

Kako čujem, ako netko ima problema s HPV-om, već spomenuti Lepušić je navodno najveći stručnjak na tom polju.
__________________
Uostalom, mislim da Kartagu treba razoriti!
Hella Good is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2009., 17:03   #68
Pozdrav svima!

jeli netko možda zna nešto o ginekologici iz doma zdravlja u Runjaninovoj, ili ima iskustva? Nažalost ne znam prezime, ali sam čula preporuku da su tamo u redu..?..
plavo_nebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2009., 15:33   #69
Runjaninova

Pozdrav svima!

jeli netko možda zna nešto o ginekologici iz doma zdravlja u Runjaninovoj, ili ima iskustva? Nažalost ne znam prezime, ali sam čula preporuku da su tamo u redu..?..



Runjaninova: odgovor:

Moja iskustva su negativna. U Runjaninovoj radi dr. Matezović koja je najblaže rečeno jedna grozna žena.

Prikom pregleda nikada neće ništa objasniti (čak i kada je pitate - nema odgovora jer ona valjda nema vremena ili nešto - KATASTROFA) gruba je i ne profesionalna.

Ako slučajno odete - nedaj Bože - negdje drugdje na briseve pa onda želite nešto napraviti kod nje, ponašat će se kao da ste smrtni neprijatelji, e tek onda padate u pravu nemilost i šuti još više.

NE PREPORUČAM JE NIKAKO!!! I mijenjat ću je čim budem mogla (mislim da je to u 01. mjesecu).

Pozdrav!
m.foxy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2009., 15:39   #70
Preporuke

Lijepo bih molila sve preporuke prilikom odabira socijalnog ginekologa na području Zagreba (ja živim na zapadu grada tako da u obzir dolazi naravno zapad, široki centar grada....)!!!
Bila bih zaista zahvalna jer imam prilično loša iskustva do sada..

Hvala curke
m.foxy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2009., 19:39   #71
Quote:
m.foxy kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima!

jeli netko možda zna nešto o ginekologici iz doma zdravlja u Runjaninovoj, ili ima iskustva? Nažalost ne znam prezime, ali sam čula preporuku da su tamo u redu..?..



Runjaninova: odgovor:

Moja iskustva su negativna. U Runjaninovoj radi dr. Matezović koja je najblaže rečeno jedna grozna žena.

Prikom pregleda nikada neće ništa objasniti (čak i kada je pitate - nema odgovora jer ona valjda nema vremena ili nešto - KATASTROFA) gruba je i ne profesionalna.

Ako slučajno odete - nedaj Bože - negdje drugdje na briseve pa onda želite nešto napraviti kod nje, ponašat će se kao da ste smrtni neprijatelji, e tek onda padate u pravu nemilost i šuti još više.

NE PREPORUČAM JE NIKAKO!!! I mijenjat ću je čim budem mogla (mislim da je to u 01. mjesecu).

Pozdrav!
stvarno...vidiš ja sam kod nje i nemam takvo iskustvo...meni je skroz u redu....i kad pitam mi sve odgovori i to...samoincijativno da ne govori ali kada je pitaš ti kaže sve....jedino mi se sada zadnje zamjerila jer me zbrzala i odje...lagano...tj njena sestra...zbog toga sam otišla kod sestrinog priatnika i ostala u najmanju ruku oduševljena....da se ne ponavljam imate na temi ginekolozi moj hvalospjev...aposlutno svaka ali svalka pohvala jer je čovjek samo takav jack...
...dr.Hasić, Medveščak 35., 10 000 Zagreb...
__________________
I am already kindly disposed towards you. My friendship it is not in my power to give: this is a gift which no man can make, it is not in our own power: a sound and healthy friendship is the growth of time and circumstance, it will spring up and thrive like a wildflower when these favour, and when they do not, it is in vain to look for it.
William Wordsworth
tinkerbell is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2009., 11:54   #72
Evo,ja trudnoću vodila kod doc.Šebe ,Švarcova-Maksimir.I jako sam zadovoljna.Samo je sestra katastrofa,mada se malo primirila.Barem mi se tako jučer učinila.Kad sam bila trudna žena je bila bezobrazna,bahata...
Ali Šeba ljubazan,temeljit,sve ti kaže i objasni.
__________________
Nisu sale za umove male
vibica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2009., 15:09   #73
Bok. Jel taj doc. Šeba socijalni dr. ili privatnik? Prima li još nove pacijentice možda?
Mala ma is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2009., 08:56   #74
Socijalni,ako se to tako veli.To ti je privatna praksa sa pravom javnosti.Dakle,radi preko zdravstvenog.
Ne znam da li prima,najbolje da nazoveš Švarcovu,tražiš ordinaciju doc.Šebe i pitaš.
Moja cijela familija(ženska strana) je kod njega,vodio i šogoričinu trudnoću i zbilja nemamo nikakvih prigovora.
__________________
Nisu sale za umove male
vibica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2009., 19:17   #75
I ja sam prijavljena kod dr. Šeba, ali ga koristim samo za uputnice, i to rijetko.
Na pregledu sam bila samo jednom, kada sam ostala trudna došla na prvi pregled i nisam se nakon toga vratila tamo godinama. (to je bilo prije cca 6 god.)

On mi se činio jako o.k. ali ta grozna babuskara je jednostavno nemoguća.

Unazad par mjeseci išla sam po neke uputnice, i još uvijek je ona tamo, gora nego ikada, za poludit. Kaže ona meni da "jel ja znam kak se ona naradi zbog nas (koga to nas) da ne stigne ni na gablec". Pazi molim te. A treba joj milion godina da nekaj napravi.

A kada sam došla po uputnice uvjeravala me je da ja uopće nisam njegov pacijent i otjerala me. I još kaže da dr. Šeba prije 6 godina nije niti radio u Švarcovoj. Nakon što sam joj donijela potvrdu iz Klovićeve da jesam prijavljena kod dr. Šeba, naravno već 6 godina, nije se niti ispričala, samo je rekla "valjda su vas maknuli s liste jer niste dolazili često"

Glupača.

On, mi je bio skroz ok, čak simpatičan. Da nemam super doktora možda bih i otišla k njemu.
stihaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2009., 21:45   #76
i ja trazim i trazim i klaparam od jednog do drugog. izgleda da je vecina bar neko vrijeme zadovoljna najnovijim izborom, pa praksa pokaze svoje, iskustva lijepa ili manje lijepa...i vrijeme je za maglu!

o svakome se pise i dobro i lose, tako je valjda u svim ordinacijama.

i ja volim cut tudja iskustva. ne mogu vam nis preporucit, jer i ja nakon niza godina kod nekog vise nisam zadovoljna.

prijateljica mi preporuca vrcica? ali ni ona jos nije otisla, pa nemam iz prve ruke. cuo neko?
matovilka is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2009., 09:35   #77
jao dr.Šeba ..kada sam bila klinka u srednjoj sam završila bila na Merkuru na ginekoligiji zbog nekih guposti i on je bio specijalizant tamo...čovječe sjećam ga se bio je super simpatičan i drag i stalno me bilazio jer sma bila najmlađa na odjelu..i spavala sam s Garfieldom i to mu je bilo simpatično..svako malo je odlazio i provjerava jel sve ok...jel zna neko da li prima?...naime razmišljam o mijenjanju socijalke...od nedavno idem ionak kod privatnika(kojeg sam gore više preporučila) ali nju bi zamijenjala...
__________________
I am already kindly disposed towards you. My friendship it is not in my power to give: this is a gift which no man can make, it is not in our own power: a sound and healthy friendship is the growth of time and circumstance, it will spring up and thrive like a wildflower when these favour, and when they do not, it is in vain to look for it.
William Wordsworth
tinkerbell is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2009., 17:42   #78
Quote:
darkNess(ie) kaže: Pogledaj post
dr. Silva Babić
najugodnija doktorica kod koje sam ikad bila, i ne samo da se posvecuje ginekoloskim problemima, nego mi je savjetovala i upucivala kojim doktorima trebam ici za probleme koji nisu vezani za ginekologiju.


http://www.ginoderma.hr/

i dosta su povoljni za razliku od nekih drugih privatnih ginekologa, stvarno je vrhunska
KOMA ljudi. koma. tam su me sjebali totalno
tejka. is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2009., 10:05   #79
dr Tomislav Čanić - u Preradovićevoj, ordinacija Fistonić. Za mene - najbolji. Da preseli u drugi grad - i dalje bih išla samo k njemu. Otvoren, ne filozofira, ne mulja, ne šuti... a imala sam brdo problema i odkad sam kod njega - sve ok.
Magdala is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2009., 10:36   #80
Quote:
Kya kaže: Pogledaj post
meni je odlična dr. silva babić ima strpljenja, sve objasni, odgovara na glupa pitanja i liječit će mi ranicu na grliću maternice na koju je moja prošla doktorica (dr. grujić-koračin) samo odmahnula rukom, kao nije to ništa, a ja sam cijelo vrijeme imala problema s upalama upravo zbog te ranice.
baš me zanima kako će ti lječiti ranicu jer se to ne lječi koliko sam ja upoznata to se može samo spaliti, a to ti je praktički zahvat. i da inače se ranica ne dira ukoliko pacijentica nema većih problema tako da ne znam po čemu je ona sad bolja od drugih
meelitaa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:40.