Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Audio i video tehnika

Audio i video tehnika HiFi, TV, HD, satelitska, kamere i ostala potrošačka elektronika
Podforum: Sam svoj elektroničar

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.07.2011., 18:17   #81
E hvala ti puno na informacijama, ovo mi je puno pomoglo
ubojica mekog tuljca is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2011., 18:56   #82
Quote:
ubojica mekog tuljca kaže: Pogledaj post
Pa nije problem kupiti antenu. Da li da onda kupim svoju antenu i svoj receiver pa neka mi njihov monter to postavi? Koji receiver onda uzeti?
Ja imam Mesh antenu iz nestalog TV MAX-a , al su još radili nedugo u zelini i imali su ih 200 kn tanjur 110 cm i pokazao se odličan čak bolji od gibertinia 105.



vjetar bilo kakav podnosi bez greške i dela ko vurica
i to s tim da je kod mene natrpana sa LNB-ima i to onim velikima za multiswitch i uz 16 su odmah nabiti 13 i 19,2 pa opet nema nikakvih problema

jedino kaj nisam siguran jel ih još ima ili nema
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2011., 23:35   #83
Ja imam svu opremu od Totala i monter je dva puta dolazio štimat, čovjek je napravio najbolje što može jer sam ga ugnjavio. Slike imam bez obzira na bilo kakav vjetar, ali kad je kiša tu već ima problema, kod pravog pljuska nemam ništa, kad je nekakav osrednji onda nestanu programi sa slabijim signalom.

Imam Total godinu dana i možda mi se 3,4 puta dogodilo da sam htio nešto gledat a nisam mogao, svejedno ti preporučam da uzmeš neki kvalitetniji tanjur.

P.S. - za HD prijemnik mislim da trebaš dodatno plaćati svaki mjesec, ja imam Echolite i od kad je povukao zadnji update radi ko sat, ima skoro tri mjeseca nemam ni najmanji problem s njim. Ako nisi "advanced user" bit će ti dobar.

Zadnje uređivanje Nikog : 30.07.2011. at 23:45.
Nikog is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2011., 00:16   #84
kak oda ga najbrže i najbezbolnije odjavim ?
silas2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2011., 01:34   #85
Evo sutra ćemo za probu sa mojim postojećim tanjurom pokušati uloviti Eutelsat i testirati signal. Imam frenda kaj radi u bnetu. Onda ćemo odlučiti što dalje.
ubojica mekog tuljca is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2011., 03:29   #86
Gledam ovaj popis programa trenutno na stranici bneta i vidim dosta lošu ponudu glazbenih programa. Imate li vi VH1 i VH1 Classic? Čak ne postoji ni mogućnost dodatne kupnje nekakvog glazbenog paketa (sudeći po .pdfu sa popisom programa).
__________________
An expropriating property protector is a contradiction in terms.

We sit together, the mountain and I until only the mountain remains
Vautrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2011., 14:46   #87
Da, nema VH1 ni VH1 Classic, doduše imaš 15-ak free muzičkih kanala na 13E koje ćeš moći pratiti ako ti to što znači.

Prednost Total TV je veliki izbor ex-yu programa i solidna ponuda sporta u osnovnom paketu. Što se tiče glazbe, na to očito nisu pucali.

Mene samo strah što će biti kad VIP to kupi, jer kad je B Net kupio cijena je odmah skočila 30-ak %
Nikog is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2011., 08:43   #88
Trebam hitno savjet
zanima me od svih kanala na totalu(koliko ih uopće ima)koliko njih zapravo ima prijevod i kolika je pretplata na neki osnovni paket,hvala
SUNDOWN is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2011., 12:49   #89
Skoro sve je titlovano, osnovni paket je 79 kuna a ostalo možeš provjeriti ovdje

http://www.bnet.hr/televizija/satelitska_tv
Nikog is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2011., 16:03   #90
ja sam uzeo HD receiver i jedino gledam bundes ligu u HD jer national geographic u HD-u je bez titlova

inače nebi ovo nikome preporučio

btw. na mome ugovoru također nigdje nepiše da je na dvije godine već na neodređeno

čim se otkačim od njih prelazim na card sharing jer ću dobiti i max tv i bnet i digi, te sve sky stanice za samo 70 kn mjesečno koliko mi sada plača friend jednom liku

još jednom bježite od ovih.
zloglasni is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2011., 18:01   #91
Quote:
zloglasni kaže: Pogledaj post
ja sam uzeo HD receiver i jedino gledam bundes ligu u HD jer national geographic u HD-u je bez titlova

inače nebi ovo nikome preporučio

btw. na mome ugovoru također nigdje nepiše da je na dvije godine već na neodređeno

čim se otkačim od njih prelazim na card sharing jer ću dobiti i max tv i bnet i digi, te sve sky stanice za samo 70 kn mjesečno koliko mi sada plača friend jednom liku

još jednom bježite od ovih.
Ne bu išlo

Bnet ne radi u CS-u, a MaxTV broji zadnje dane do hardverskog uparivanja.
ThemB is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2011., 21:03   #92
Total TV u Abu Dhabiu....

Bok svima,

Totalni sam laik i nadam se da bi mi netko pomogao.

Naime trenutno sam u Abu Dhabiu....i sve što imam jest HRT kartica koju skupo plaćam da bi gledao samo HRT....pošto imam želju gledati i RTL i Novu (najviše radi lige prvaka), jel ima dobra duša da mi objasni da li je moguće nekako TotalTV uzeti za područje Ujedinjenih emirata? Nešto sa načuo da je čak i moguće ali da bi trebao tanjur od 120 cm.....ako netko ima da mi objasni, vječno zahvalan....
sarawan is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2011., 21:21   #93
Legalno nije moguće.. no uzmeš na nekoga svojega u HR i odneseš si tamo

Treba ti tanjur na 16E... a to je krama od satelita tako da bi ti 120 moglo bit i malo..
ThemB is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2011., 01:56   #94
je li se kod njih može raskinut ugovor prijevremeno,čitao sam nešto da ima neki novi zakon??
_Cardiff_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2011., 08:04   #95
Quote:
_Cardiff_ kaže: Pogledaj post
je li se kod njih može raskinut ugovor prijevremeno,čitao sam nešto da ima neki novi zakon??
morat će se moći, ali ne još, jer im je omogućen period od 3 mjeseca da se usklade sa zakonom...znači još cca mjesec i pol do trenutak kad će to biti moguće...
MytByte is online now  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2011., 13:41   #96
Quote:
ThemB kaže: Pogledaj post
Legalno nije moguće.. no uzmeš na nekoga svojega u HR i odneseš si tamo

Treba ti tanjur na 16E... a to je krama od satelita tako da bi ti 120 moglo bit i malo..
Pa dobro šta onda predlažeš, da se upustim u to ili ne...?

Da li imaš kontakt kakvih tehničara ili slično da mi pošalješ u inbox?
sarawan is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2011., 18:09   #97
Ne bude ti nitko znao to u RH. To moraš u UAE pitat u nekom tech dućanu ako je moguće.. znat će sigurno.. arapi su ludi za dreamboxom i tim igračkama

Samo pitaj ako je moguće 16E gledat s nekom antenom za koju ti ne treba građevinska dozvola.. nakon toga ti treba resiver i kartica, a to najlakše nabaviš preko rodbine u RH.
ThemB is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2011., 22:18   #98
Da li se moze bnet totaltv sa jedne sat antene legalno spojiti na 2-3 tv-a u razlicitim stanovima ali u istoj su kuci? Pod legalno mislim da oni daju/prodaju prijemnike i povecaju cijenu usluge pa da podijelimo na nas 2-3 koji bi to uzeli.
Imam neki tanjur jos na kuci, ali on je jos od prije dosta godina kada sam gledao 40-ak analognih programa sa astre. Da li moram konverter mijenjati ili moze ostati ovaj? Onda bi mi prakticki trebao samo reciever.

EDIT da iskoristim post do kraja
Da li bih morao programe mijenjati sa drugim daljinskim ili bi mi se programi od totaltv/digitv izlistali na tv meniju, imam DVB-T/C na tv-u?
0404 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2011., 23:35   #99
ma bravo, kako pametno...tako bi mogli onda i na zgradi sa x stanova, jedan tanjur i pretplata, a onda x dodatnih prijemnika po stanovima za par desetaka kn više. ne ide to tako, može dodatni prijemnik za isti stan istog vlasnika, al za TV u drugoj sobi.

ako spojiš CAM modul u CI utor na TV-u i staviš tranu njihovu karticu onda možeš zlistati njihove DVB-C programe na telki. naravno, ako to uopće radi jer nema garancije da radi na svim TV-ima i sa svim modulima..
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2011., 05:48   #100
Quote:
DeeJay77ZG kaže: Pogledaj post
ma bravo, kako pametno...tako bi mogli onda i na zgradi sa x stanova, jedan tanjur i pretplata, a onda x dodatnih prijemnika po stanovima za par desetaka kn više. ne ide to tako, može dodatni prijemnik za isti stan istog vlasnika, al za TV u drugoj sobi.

ako spojiš CAM modul u CI utor na TV-u i staviš tranu njihovu karticu onda možeš zlistati njihove DVB-C programe na telki. naravno, ako to uopće radi jer nema garancije da radi na svim TV-ima i sa svim modulima..
Zbunio te jel tak

Mislim da CI utor i CAM modul ne igraju ni na jednom TV-u kad je u pitanju B-net preko Satelita

nekak mi se ovo čini totalno nepovezano, al kolko znam B-net može radit putem CAM modula isključivo kad dolazi po kabelu, ili se možda nekaj promijenilo ?
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:06.