Natrag   Forum.hr > Društvo > Pravo

Pravo Pravna pitanja. Podforumi: Nasljeđivanje, Prekršajno i kazneno pravo, Radno, socijalno i obiteljsko pravo, Nekretnine

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.11.2013., 03:51   #801
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
pa ste prijavili policiji da je osobna ukradena?
Vjerojatno nisu, pretpostavili su da se zgubila i nadali su se da budu ju pronašli

Ak su prijavili, onda nema beda.
__________________
abcdefghijklmnopqrstuvwxyz
Gedeon is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2013., 18:09   #802
prijavljeno, ali prekasno. Nakon što su sklopljeni ugovori.
plumica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2013., 09:52   #803
Prijaviš policiji i ovo sklapanje pretplatničkih ugovora kao prijevaru. Sve poslovnice imaju video-nadzor, pa možda čuvaju i snimke onoga tko je sklapao ugovore, a u svakom slučaju, potpisi se mogu vještačiti.
drot13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2013., 00:37   #804
T - Com/Mobile, pitanje jedno

Zašto meni T-Com 5 godina nakon potpisivanja 2-godišnjeg ugovora i dalje sve naplaćuje bez da je poslao i jedan jedini račun? Zar nisu svi obvezni izdavati račun za svoje usluge?

Rekla mi cura na šalteru da oni to ne trebaju, da ja sama moram doći tražiti od njih račun.
I onda kad se nakupi 1500 kn za ne znaš ni što, onda pošalju ne opomenu nego sudsko rješenje ovrsi.
Poslali su mi ovrhu za račun koji ne postoji. Nazvala sam 5-6 različitih ljudi, servisa i odvjetnika i meni nitko ne zna objasniti što ja plaćam. Koju uslugu i za koji vremenski period. Nitko ne zna i samo me vrte u krug.

Kako je to moguće?
Nyla* is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2013., 20:41   #805
Imam jedno pitanje u vezi vipneta i novog ugovora na 24 mjeseca.

Otac je prije 5 dana potpisao ugovor na 24 mjeseca s vipom uz prijenos broja s popustom na tarifnu opciju 50% (Samsung Galaxy S4 mini placa mjesecno 175 kuna, a dao je oko 900 na početku), do sada je dobio uređaj i sve mu je aktivirano.

Sada tu nastaje problem.

2 dana nakon potpisa ugovora su u vipu uveli novu opciju da svi koji prenose broj uz ugovornu obvezu na 24 mjeseca imaju popust na tarifnu opciju 50% (kao što je i moj otac imao) + popust na uređaj 50% ili više.

Znači da je potpisao ugovor 2 dana poslije uz istu tarifu dobio bi Samsung Galaxy S4 mini za 9 kuna ( ili flagship telefon Samsunga/LG-a/HTC-a, za 300-400 kuna). Znači to su sadašnje cijene u tarifnoj opciji koju je on odabrao.


Može li se tu išta učiniti? Zvali smo službu za korisnike i kažu da ne mozemo ništa, jer je ugovor potpisan u vip centru te je mogucnost zalbe samo 24 sata, a ne 8 dana.
kpavl is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2013., 00:37   #806
Nije li zakonski rok od 7 dana za odustanak/raskid ugovora? Poznanica je tako kupila mobitel u T-centru (uz tarifu) i u roku tjedan dana raskinula ugovor.
__________________
Nobody cares. Work harder.
Miss Hyde is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2013., 01:09   #807
Upravo sam to i ja mislio, no operater mi je rekao suprotno, kao što sam i naveo u zadnjoj rečenici prošlog posta. Otići ćemo do Vip centra i provjeriti.
kpavl is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2013., 01:21   #808
Rok za podnošenje prigovora iz VIPovih općih uvjeta poslovanja. http://www.vipnet.hr/o-vipnetu/uvjet...tenja/oup#cla9
Quote:
Krajnji korisnik može Vipnetu podnijeti u pisanom obliku, a što uključuje i elektroničku poštu ukoliko je ista prijavljena Vipnetu kao kontakt adresa Krajnjeg korisnika, prigovor u vezi s pružanjem usluga, prigovor na iznos kojim je zadužen za pruženu Uslugu, prigovor na kakvoću pružene usluge, prigovor na kupljeni proizvod, te prigovor zbog povrede odredaba ugovora. Ako se radi o prigovoru na iznos kojim je zadužen za pružene usluge, prigovor se podnosi u pisanom obliku, u roku od 30 (trideset) dana od dana dospijeća računa za pružene usluge. Ako se radi o prigovoru na kakvoću pružene usluge prigovor se podnosi u pisanom obliku, u roku od 30 (trideset) dana od dana pružanja usluge. U svim drugim slučajevima prigovor se podnosi u roku od 15 (petnaest) dana od dana saznanja za radnju ili propust Vipneta, a najkasnije u roku od 30 (trideset) dana od dana povrede odredaba ugovora. Služba za korisnike će provesti postupak ispitivanja opravdanosti prigovora. Prigovor mora sadržavati činjenice i dokaze na kojima se temelji. Služba za korisnike obvezna je u prvostupanjskom postupku dostaviti pisani odgovor o prigovoru u roku od najviše 15 (petnaest) dana od dana podnošenja prigovora, odnosno u roku od 30 (trideset) dana od dana zaprimanja istog ako se radi o prigovoru na usluge s posebnom tarifom.
__________________
Nobody cares. Work harder.
Miss Hyde is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2013., 09:53   #809
Molio bih upucene za savjet oko slijedeceg:
Korisnik sam Telekomovog trio paketa i odnedavno vise nisam pod obvezujucim ugovorom.Htio bih otkazati uslugu interneta,a zadrzati usluge koristenja telefonske linije i MaxTV-a.Iz razgovora s agentom na telekomovom broju za korisnike shvatio sam kako je to moguce samo u najblizem T-centru dok je eventualno produzenje ugovora za sve tri usluge uz neke promjene moguce i putem tog istog broja za korisnike uz agentovu intervenciju.Kako otprije imam lose iskustvo igranja "gluhih telefona" s njihovim agentima koji ili nisu dovoljno strucni u vrsenju posla za koji su placeni ili vode nekakvu prljavu politiku vlastite firme vrlo sam nesiguran kako izvesti zeljenu promjenu usluge(prije svega otkazivanje interneta iz dosadasnjeg trio paketa),a ne biti ulovljen u ponovno dvogodisnje obvezivanje ugovorom. Jedan od dodatnih problema jest i putovanje preko mora do najblizeg T-centra i zbog toga izostanak s posla i gubljenje jednog dana pa se,naravno,moram zapitati je li uistinu tocno da ste za otkazivanje jedne usluge iz paketa primorani na put,a za,uvjetno receno,dodavanja jedne usluge koja bi Telekomu naravno pogodovala obvezivanjem mene kao korisnika na slijedece dvije godine u komodnoj poziciji samo sapnuti u uho agentu na broju za korisnike jedan mali pristanak?
__________________
Na tom poslu sam se susreo i s time da me čovjek laže u oči, i to prilično uvjerljivo. Jedan radnik nije došao na posao i ja pitam što je s njime. Kaže drugi radnik Mirko."Ti ne znaš? On je umro.""Umro??" pitao sam."E, je. Ja sam bio posljednji put ispratit svog prijatelja. Sklupčo se mali, kao crnac mali. Puno je on pio, znaš."Dr Diego
Almah is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2013., 18:34   #810
Istina je - sklapanje ugovora moguće je i putem telefona, dok je raskid moguć isključivo u T-centru. Razlog je vrlo jednostavan, i s njihove pozicije logičan - da olakšaju dolazak potencijalno novih korisnika, a postojećima "otežaju" odlazak.
__________________
Nobody cares. Work harder.
Miss Hyde is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2013., 20:38   #811
Quote:
Miss Hyde kaže: Pogledaj post
Istina je - sklapanje ugovora moguće je i putem telefona, dok je raskid moguć isključivo u T-centru. Razlog je vrlo jednostavan, i s njihove pozicije logičan - da olakšaju dolazak potencijalno novih korisnika, a postojećima "otežaju" odlazak.
Nema u tome ništa logično..Osim prljave igre i lošeg odnosa prema korisniku..
Čemu informatizacija, nova tehnologija, telefonija i mail, ako na kraju traže papir A4, s potpisom i "pečatom"..
Kada se uzima usluga, nije bitno tko pristaje, može i potpuni stranac na telefonu reći da..Čak i indirektno, kako je to lijepo naveo jedan od t-com igrača, na t-com topicu..Ma što to značilo..
Monro is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2013., 21:11   #812
Nisam ja ni rekla da se slažem s time, ali tako oni posluju.
__________________
Nobody cares. Work harder.
Miss Hyde is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2013., 03:06   #813
Quote:
Miss Hyde kaže: Pogledaj post
... dok je raskid moguć isključivo u T-centru ...
s tim da bi najpametnije i najpreporucljivije bilo raskid traziti pismenim putem.
Tonnie is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2013., 12:45   #814
Quote:
Tonnie kaže: Pogledaj post
s tim da bi najpametnije i najpreporucljivije bilo raskid traziti pismenim putem.
Sto bi to tocno imalo znaciti.Traziti potvrdu raskida crno na bijelo u T-centru ili pak nesto drugo?Teze ih se otarasiti nego sto bi bilo umaknuti Putinu.
__________________
Na tom poslu sam se susreo i s time da me čovjek laže u oči, i to prilično uvjerljivo. Jedan radnik nije došao na posao i ja pitam što je s njime. Kaže drugi radnik Mirko."Ti ne znaš? On je umro.""Umro??" pitao sam."E, je. Ja sam bio posljednji put ispratit svog prijatelja. Sklupčo se mali, kao crnac mali. Puno je on pio, znaš."Dr Diego
Almah is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2013., 12:13   #815
koliko ja znam prave problem i sa raskidom u njihovim poslovnicama, već se sve mora slati na faxove i poštom njima. Mene su odjebali kad sam došao raskinut ugovor u njihovu poslovnicu.
__________________
Ako nemože drugačije onda čemo pošteno.
Opaki is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2014., 19:09   #816
Raskinuli smo sa B-netom.Moramo vratiti terminalnu opremu. Nije problem u vraćanju (sami ga moramo dostaviti!?), već naplata u slučaju ne vraćanja. Radi se o iznosu od 1500 Kn.Ta kutijica ne vrijedi ni stoti dio te sume. Ne kužim tu trgovinu, jer nakon toliko godina korištenja, ide sigurno u e-otpad.
handiman is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2014., 15:13   #817
Još jedna priča o T-scumu: Dakle, prelazimo na Optimu. Prošla Nova i još par dana, računamo, već smo trebali biti prebačeni na Optimu. Par dana kasnije dolazi nam pošta gdje piše da nam je odbijen zahtjev za prelazak kod njih. Zvali smo ih jer nam nije bilo jasno u čemu je stvar (Optimin "agent" je pred nama ispunjavao zahtjev), kažu T-com nije dostavio sve potrebne papire. Rok im je 8 dana. Ako u ponedjeljak ne dostave, ne znam što ćemo. Hoće li Optima to rješavati (jer im je u koristi boriti se za novog korisnika) ili mi moramo djelovati? Neki dan nas zovu iz T-Coma da oni prelaze s analognog na digitalni signal (VOIP), i kao da će doći tad i tad. Sad su ponovno zvali, dragi rekao da si uštede trud i vrijeme, mi to ne želimo, a on će kao da to mora (nije obavezno). Ljudi, nemojte pristajati na njihove igre i igrice pogotovo ako prelazite kod drugog operatera. Da su nam to napravili, spliter bi nestao, ne bi se mogli prebaciti na Optimu (mnoštvo ljudi nam je to potvrdilo), veza bi još više pucala, a kad ruter ne bi radio, ne bi ni telefon Strašno, kakve sve taktike imaju.
__________________
Adorkable.
pčelica88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2014., 16:57   #818
Update: maloprije nisam mogla pristupiti wirelessu. Pogledam na listu, i kad tamo nema našeg wirelessa, nego neki drugi na koji me automatski spojio. Odemo na T-com-ovu korisničku stranicu, a kad tamo promijenjena lozinka i ime. Popizdila sam. Sad je sve ok, ali s ovime su prekršili svaku mjeru
__________________
Adorkable.
pčelica88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2014., 16:13   #819
Neće ti Optima ništa rješavati, već ćeš ti morati zivkati službu za korisnike T-coma i pitati ih gdje je zapelo. Možda vlasnik linije ima nekakvog dugovanja prema T-comu ili T-mobileu, pa vam zato ne odobravaju raskid ugovora. Ako nije to, onda će vjerojatno prebaciti krivnju na Optimu i reći ti da se obratiš njima, samo da te se riješe i taaako.
__________________
Nobody cares. Work harder.
Miss Hyde is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2014., 02:19   #820
Quote:
Miss Hyde kaže: Pogledaj post
Neće ti Optima ništa rješavati, već ćeš ti morati zivkati službu za korisnike T-coma i pitati ih gdje je zapelo. Možda vlasnik linije ima nekakvog dugovanja prema T-comu ili T-mobileu, pa vam zato ne odobravaju raskid ugovora. Ako nije to, onda će vjerojatno prebaciti krivnju na Optimu i reći ti da se obratiš njima, samo da te se riješe i taaako.
Nema dugova. Ne znam, u Optimi su nam rekli da to oni sami rješavaju.
__________________
Adorkable.
pčelica88 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:22.